Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » Auto balkon+foliak jaro 2018
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 21 22 23 24 25 »
Autor
Téma 
Mara w2
Stálý Člen

Karma uživatele Mara w2 - 95% PěstitelskáKarma uživatele Mara w2 - 95% PěstitelskáKarma uživatele Mara w2 - 95% Pěstitelská

Registrován: Apr 2018
Příspěvků: 268  

Příspěvek č. 353




Ještě se to nezbarvuje.. naštěstí je slunečno a plíseň zatím nic..akorad dnes jsem potkal se potulovat nějakou smazku z batohem toho se bojím nejvíc bljať,zítra jedu na 9 dní pryč tak snad to nevycoruje fetka poje*aná 👊

🌈

Old Post 15-10-2018 v 19:22 PM
Mara w2 je offline   Profil uživatele Mara w2   Find more posts by Mara w2   Foto galerie člena Mara w2   Click here to Send Mara w2 a Private Message   Add Mara w2 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mara w2
Stálý Člen

Karma uživatele Mara w2 - 95% PěstitelskáKarma uživatele Mara w2 - 95% PěstitelskáKarma uživatele Mara w2 - 95% Pěstitelská

Registrován: Apr 2018
Příspěvků: 268  

Příspěvek č. 354



Čau kolegové,tak sem přijel po 9-ti dnech a kytkatam naštěstí je.. přijel jsem pozdě tak jsem neviděl detaily,ale i tak je pěkná a smrdutá ráno hodím aktualizaci

🌈

Old Post 24-10-2018 v 18:20 PM
Mara w2 je offline   Profil uživatele Mara w2   Find more posts by Mara w2   Foto galerie člena Mara w2   Click here to Send Mara w2 a Private Message   Add Mara w2 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mara w2
Stálý Člen

Karma uživatele Mara w2 - 95% PěstitelskáKarma uživatele Mara w2 - 95% PěstitelskáKarma uživatele Mara w2 - 95% Pěstitelská

Registrován: Apr 2018
Příspěvků: 268  

Příspěvek č. 355





Tak dneska na zahrádce překvapení trochu příjemné trochu nic moc ještě není dozrálá,ale už sem stříhal paličky páč začala plíseň,ale ne že byly plesnivý ale začali bílé flíčky tak sem je trochu prostrihal jinak mikrofony v cajku..kvete nějak dlouho v pondělí jedu zase pryč tak nevím jestli to mám tisknout nebo sejmout v neděli nějakej názor?dikes

🌈

Old Post 25-10-2018 v 14:46 PM
Mara w2 je offline   Profil uživatele Mara w2   Find more posts by Mara w2   Foto galerie člena Mara w2   Click here to Send Mara w2 a Private Message   Add Mara w2 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SMOLA33
Stálý Člen

Karma uživatele SMOLA33 - 96% PěstitelskáKarma uživatele SMOLA33 - 96% PěstitelskáKarma uživatele SMOLA33 - 96% PěstitelskáKarma uživatele SMOLA33 - 96% Pěstitelská

Registrován: Jun 2017
Příspěvků: 365 

Příspěvek č. 356

Seva, už si to sekol?

Old Post 03-11-2018 v 11:15 AM
SMOLA33 je offline   Profil uživatele SMOLA33   Find more posts by SMOLA33   Foto galerie člena SMOLA33   Click here to Send SMOLA33 a Private Message   Add SMOLA33 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mara w2
Stálý Člen

Karma uživatele Mara w2 - 95% PěstitelskáKarma uživatele Mara w2 - 95% PěstitelskáKarma uživatele Mara w2 - 95% Pěstitelská

Registrován: Apr 2018
Příspěvků: 268  

Příspěvek č. 357




Čus smolič,zrovna včera jsem ji pokosil už se objevovala ta hnusná plisen,ale to se dalo čekat když sklizim v listopadu 😁
Byly to 2 pytle od štuku

🌈

Naposledy upravil Mara w2 04-11-2018 v 07:50 AM

Old Post 04-11-2018 v 07:20 AM
Mara w2 je offline   Profil uživatele Mara w2   Find more posts by Mara w2   Foto galerie člena Mara w2   Click here to Send Mara w2 a Private Message   Add Mara w2 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mara w2
Stálý Člen

Karma uživatele Mara w2 - 95% PěstitelskáKarma uživatele Mara w2 - 95% PěstitelskáKarma uživatele Mara w2 - 95% Pěstitelská

Registrován: Apr 2018
Příspěvků: 268  

Příspěvek č. 358

Čau lidi konečně jaro,tak to rozjedem ve stylu..ani jsem nenapsal info o konci moji úrody 2018 byla dobra poslední kytky cca 300g momentálně objednavam a budu informovat,ale zatím zůstávám u klasiky auto mazar DP to mi udělalo radost zkusím i nějakou změnu kdyby jste doporučily model tak budu rad dekuji a hezky večer

🌈

Old Post 04-04-2019 v 20:24 PM
Mara w2 je offline   Profil uživatele Mara w2   Find more posts by Mara w2   Foto galerie člena Mara w2   Click here to Send Mara w2 a Private Message   Add Mara w2 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Linkot
Stálý Člen

Karma uživatele Linkot - 93% PěstitelskáKarma uživatele Linkot - 93% PěstitelskáKarma uživatele Linkot - 93% PěstitelskáKarma uživatele Linkot - 93% PěstitelskáKarma uživatele Linkot - 93% Pěstitelská

Registrován: Jan 2018
Příspěvků: 231  

Příspěvek č. 359

Čus, určitě doporučuji Green Poison fast version od sweet seeds, velké tvrdé palice a sklizeň koncem září a výnos taky perfektní. Tenhle rok ho jedu po 3. a vždycky spokojenost, mužes kouknout na muj grow GP jak v IN tak i v OUT.
Tenhle rok jeste zkousim nově Jack 47 taky fast version od sweet seeds , jelikož ty fast verze se mi zdají hodně fajne.

Jinak přeju hezky počasko a hodně štěstí! Budu sledovat.


1. IN Green poison F1, Happy Auto Blueberry

2. IN OG Kush|NFT|2x470w VERO 29

Outdoor 2018

Outdoor 2019
Outdoor 2020 v partizánském stylu

Mast podle Linkota

Old Post 04-04-2019 v 20:45 PM
Linkot je offline   Profil uživatele Linkot   Find more posts by Linkot   Foto galerie člena Linkot   Click here to Send Linkot a Private Message   Add Linkot to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
marko48952
Stálý Člen

Karma uživatele marko48952 - 28% Pěstitelská

Registrován: Apr 2017
Příspěvků: 105  

Příspěvek č. 360

Tiež by som ti odporučil Green poison FV a Killer Kush FV a bol by som rad keby skúsiš s autofloweringu Big Devil XL auto od sweet seeds a od Budha seeds Magnum a Calamity Jane auto dajú sa kúpiť aj po 1ks dakde tak by som rad porovnal a sú to všetko kvality a veľké výnosy.

Old Post 05-04-2019 v 10:53 AM
marko48952 je offline   Profil uživatele marko48952   Find more posts by marko48952   Foto galerie člena marko48952   Click here to Send marko48952 a Private Message   Add marko48952 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WhiteFrost
Stálý Člen

Karma uživatele WhiteFrost - 56% Pěstitelská

Registrován: Jun 2017
Příspěvků: 152 

Příspěvek č. 361

Doporučuji určitě Sugar black rose od Delicious seeds ultra Rychlí koncem září je ready odolný a pořádná kvalita, sorry ale ruderalis FV od SS jsem měl už víc krát a byl jsem zklamán, co se tíče kvality FV prostě nemůžeš porovnávat s fotoperoidou...

Old Post 08-04-2019 v 23:16 PM
WhiteFrost je offline   Profil uživatele WhiteFrost   Find more posts by WhiteFrost   Foto galerie člena WhiteFrost   Click here to Send WhiteFrost a Private Message   Add WhiteFrost to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mara w2
Stálý Člen

Karma uživatele Mara w2 - 95% PěstitelskáKarma uživatele Mara w2 - 95% PěstitelskáKarma uživatele Mara w2 - 95% Pěstitelská

Registrován: Apr 2018
Příspěvků: 268  

Příspěvek č. 362


Zdravím tak jsem sel zase do AutoMazara pac je proste výnosnej a voňavej a orangebud fem. od DP
Pak jsem zkusil cheese tak uvidím jako bonus jsem dostal nejakej candy tak uvidíme 💥

🌈

Old Post 20-04-2019 v 22:16 PM
Mara w2 je offline   Profil uživatele Mara w2   Find more posts by Mara w2   Foto galerie člena Mara w2   Click here to Send Mara w2 a Private Message   Add Mara w2 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mejzy
Stálý Člen

Karma uživatele mejzy - 63% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 190  

Příspěvek č. 363

Ahoj 😉 auto ultimate, think different, think big 😉 ptt

:-)

Old Post 27-04-2019 v 15:42 PM
mejzy je offline   Profil uživatele mejzy   Find more posts by mejzy   Foto galerie člena mejzy   Click here to Send mejzy a Private Message   Add mejzy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mara w2
Stálý Člen

Karma uživatele Mara w2 - 95% PěstitelskáKarma uživatele Mara w2 - 95% PěstitelskáKarma uživatele Mara w2 - 95% Pěstitelská

Registrován: Apr 2018
Příspěvků: 268  

Příspěvek č. 364

citace:
Původní příspěvek od mejzy
Ahoj 😉 auto ultimate, think different, think big 😉 ptt

Čau mejzyč už jsem nakoupil dost ale diky za tip objednal jsem ještě ten green poison jak doporučil Marko tak uvidíme tyhedes co?

🌈

Old Post 29-04-2019 v 07:44 AM
Mara w2 je offline   Profil uživatele Mara w2   Find more posts by Mara w2   Foto galerie člena Mara w2   Click here to Send Mara w2 a Private Message   Add Mara w2 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mejzy
Stálý Člen

Karma uživatele mejzy - 63% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 190  

Příspěvek č. 365

Zelenej jed bude rychle ale podle mě slabej, já nejspíš letos vynecham,ale kdyby ne tak bych šel určitě do těch modelů co jsem psal výše 😉pěstu zdar

:-)

Old Post 01-05-2019 v 21:12 PM
mejzy je offline   Profil uživatele mejzy   Find more posts by mejzy   Foto galerie člena mejzy   Click here to Send mejzy a Private Message   Add mejzy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WhiteFrost
Stálý Člen

Karma uživatele WhiteFrost - 56% Pěstitelská

Registrován: Jun 2017
Příspěvků: 152 

Příspěvek č. 366

Mejzič slabý jo ? tak to pak nikomu nedoporučuj automaty kor ty co jsi psal nejsou žádnej mazec , takový spíš polo čutky,automaty od dp nikdy jedině mazar a ten taky neni nic slavného ..

Old Post 16-05-2019 v 13:37 PM
WhiteFrost je offline   Profil uživatele WhiteFrost   Find more posts by WhiteFrost   Foto galerie člena WhiteFrost   Click here to Send WhiteFrost a Private Message   Add WhiteFrost to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mejzy
Stálý Člen

Karma uživatele mejzy - 63% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 190  

Příspěvek č. 367

No podle toho kolik %thc udávají u jedu a podle toho co jsi teď napsal je to stejná Čutka jako automaty od DP 😁😁, nevím no, podle mě jsou i lepší modely a GP k nim teda rozhodně nepatří, jediná výhoda je že by měl dojet v klidu, navíc spousta lidí mi tvrdí že autaky jsou většinou lepší než lampy , takže musím říct že na to svůj názor mám, poslední dobou už jen auta od DP a za mě top banka

:-)

Old Post 16-05-2019 v 16:04 PM
mejzy je offline   Profil uživatele mejzy   Find more posts by mejzy   Foto galerie člena mejzy   Click here to Send mejzy a Private Message   Add mejzy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
indician
Stálý Člen

Karma uživatele indician - 10% PěstitelskáKarma uživatele indician - 10% Pěstitelská

Registrován: Oct 2012
Příspěvků: 98  

Příspěvek č. 368

Automazar je fajn. Think big jakž takž. Think different u mě tak propadnul, že jsem zbylá semínka letos ani nevysel... Autoultimate nevim, to jsem neměl.

Old Post 16-05-2019 v 18:19 PM
indician je offline   Profil uživatele indician   Find more posts by indician   Foto galerie člena indician   Click here to Send indician a Private Message   Add indician to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 05:58 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 21 22 23 24 25 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
24-03-2020 - Auto balkónek 2019 - 12 odpovědí
16-07-2018 - AutoBalkon 2012 - 28 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0100920 seconds with 37 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív