Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 400w cheese,ww
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 3 4 5 6 7
Autor
Téma 
Fujtajblus
Local Farmer

Karma uživatele Fujtajblus - 97% PěstitelskáKarma uživatele Fujtajblus - 97% PěstitelskáKarma uživatele Fujtajblus - 97% PěstitelskáKarma uživatele Fujtajblus - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2011
Příspěvků: 126  

Příspěvek č. 65

Kvalitní klony jsou stejné dobré co matka
Semínka jsou každé jiné.
Koho baví zkoumat, nech

Koupím rovnák na vohejbák.
Miluji svou ženu.

Wappa 400W First Grow
White Berry 400W Second Grow
Special Kush x Euphoria - 400-250w MH+HPS Third grow

Old Post 26-10-2018 v 21:18 PM
Fujtajblus je offline   Profil uživatele Fujtajblus   Find more posts by Fujtajblus   Foto galerie člena Fujtajblus   Click here to Send Fujtajblus a Private Message   Add Fujtajblus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 66

citace:
Původní příspěvek od mico
Mno, když řeším rozdíl semeno vs. řízek, jakou roli v tom hraje matkař?


tu největší

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 27-10-2018 v 11:43 AM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 67

Ty koupis par semen (kvalitnich) a parada... fajn

ale vem si co dela matkar... vezme tech kvalitnich semen (pravdepodobne) mnohem vic a ted jede... vybere par top kandidatu... odjede to znova (treba trochu jinak)... zase zuzi vyber... odjede znova (testuje odolnost, stavbu, vynos, chut, aroma... cokoliv... podle svejch priorit).

To se muze opakovat x-krat dokud nenarazi na ten top kus kterej se rozhodne zamatkovat. A tenhle jeho TOP ty pak dostanes... vem si ze za kazdym poradnym klonem je treba rok nebo i vic prace se selekci atp. a navic uz ti presne rekne co tem kytkam svedci protoze je zna (zda stipat, jak moc hnojit, upozorni te na to jak se to taha po prepnuti atp., nehlede na to ze vsechny budou mit stejny naroky.

Naproti tomu semena? Vzdycky trochu loterie at vyberes seedbanku jakou chces, nikdy dopredu nemas jistotu co presne z toho vyleze a to bejvaj drazsi.

A to rikam jako nekdo kdo jede casteji ze semen nez z klonu

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Naposledy upravil crazyben 27-10-2018 v 14:20 PM

Old Post 27-10-2018 v 11:56 AM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zedy
Vidlák Hlínomil

Karma uživatele Zedy - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 1831 

Team Member: MOD

Příspěvek č. 68

Záleží na prioritách growera....

Semena - rozhodně vyšší level pěstování, těžší; dobrý k naučení zvládání rostliny a jejím nárokům; genetická diverzita na úkor výnosu; na semena to chce mít větší koule...

Řezy - uniformita; s tou jde ruku v ruce vyšší výnos; nižší nároky na pěstitele....

Za mě, semena pro ty co si rádi hrajou a nehledí na výnos!

JankoPanko2 jestli chceš tak ti tu diskuzi řezy/semena přesunu, třeba sem: výnosy řízky vs. pěstování ze semen.

Edit: pisu o semenech regulernich, ne fem.

Old Post 27-10-2018 v 16:27 PM
Zedy je offline   Profil uživatele Zedy   Find more posts by Zedy   Foto galerie člena Zedy   Click here to Send Zedy a Private Message   Add Zedy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Zedy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JankoPanko2
Stálý Člen

Karma uživatele JankoPanko2 - 93% PěstitelskáKarma uživatele JankoPanko2 - 93% PěstitelskáKarma uživatele JankoPanko2 - 93% PěstitelskáKarma uživatele JankoPanko2 - 93% PěstitelskáKarma uživatele JankoPanko2 - 93% PěstitelskáKarma uživatele JankoPanko2 - 93% PěstitelskáKarma uživatele JankoPanko2 - 93% Pěstitelská

Registrován: Jun 2018
Příspěvků: 151 

Příspěvek č. 69

Zedy díky, určitě mrknu... osobně je mi to jedno, nemusí mi navazovat jedno kolo na druhé.
Jak jsem psal bude cannafest a semínka si koupím tam na doporučení a zkusím to.
Teď už mám domluvené řezy a dnes si je jedu vyzvednout.

Naposledy upravil JankoPanko2 28-10-2018 v 05:37 AM

Old Post 28-10-2018 v 05:25 AM
JankoPanko2 je offline   Profil uživatele JankoPanko2   Find more posts by JankoPanko2   Foto galerie člena JankoPanko2   Click here to Send JankoPanko2 a Private Message   Add JankoPanko2 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 70

citace:
Původní příspěvek od Zedy
Záleží na prioritách growera....

Semena - rozhodně vyšší level pěstování, těžší; dobrý k naučení zvládání rostliny a jejím nárokům; genetická diverzita na úkor výnosu; na semena to chce mít větší koule...

Řezy - uniformita; s tou jde ruku v ruce vyšší výnos; nižší nároky na pěstitele....

Za mě, semena pro ty co si rádi hrajou a nehledí na výnos!

JankoPanko2 jestli chceš tak ti tu diskuzi řezy/semena přesunu, třeba sem: výnosy řízky vs. pěstování ze semen.


U me to bylo prave kupodivu upne naopak

Ze semen jsem jsem mel vzdycky vyssi vytezek nez z klonu.
Krasny velky tvrdy palky, silny stonek atd.

Z vlastnich klonu jsem jel jen 2x a vzdy tam bylo nejmene o 50-60 g min na stejny pocet kytek. Stonky podstatne tensi..

Pravdepodobne to byla ale moje chyba, bud v tom mym klonovani nebo pestovani z klonu. Nevim kde je zakopanej pes ale proste semena jsou mi nejak bliz a pestuju z nich mnohem radeji.
Kazdymu proste vyhovuje neco jineho.
Byla by to nuda kdybysme byly vsichni stejni

Old Post 28-10-2018 v 08:00 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
The OG
Stálý Člen

Karma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% Pěstitelská

Registrován: Oct 2015
Příspěvků: 267  

Příspěvek č. 71

citace:
Původní příspěvek od mico
Tomu věř Kamo.
Samozřejmě musíš zvolit banku co má jméno, ne jakési saláty.
Roky valim už jenom semena. Jediná nevýhoda je rozličnost phenotypu.
Protože jedu kokos v květináčích, můžu nižší položit.
Výnos, vitalita atd je o kus jinde.
Ten centrální kořen je trošku jiný savec.
Edit: ne položit ale podložit 😂😂



Naprostý souhlas, centrální kořen u semene to je dosti jiná liga

Je to o preferencích, za mě hodit semeno outdoor je jasná volba.
Indoor bych se nebál potentních klonu především z hlediska uniformity, která je zde žádoucí.

Old Post 28-10-2018 v 09:50 AM
The OG je offline   Profil uživatele The OG   Find more posts by The OG   Foto galerie člena The OG   Click here to Send The OG a Private Message   Add The OG to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zedy
Vidlák Hlínomil

Karma uživatele Zedy - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 1831 

Team Member: MOD

Příspěvek č. 72

citace:
Původní příspěvek od Madical-Strains


U me to bylo prave kupodivu upne naopak

Ze semen jsem jsem mel vzdycky vyssi vytezek nez z klonu.
Krasny velky tvrdy palky, silny stonek atd.

Z vlastnich klonu jsem jel jen 2x a vzdy tam bylo nejmene o 50-60 g min na stejny pocet kytek. Stonky podstatne tensi..

Pravdepodobne to byla ale moje chyba, bud v tom mym klonovani nebo pestovani z klonu. Nevim kde je zakopanej pes ale proste semena jsou mi nejak bliz a pestuju z nich mnohem radeji.
Kazdymu proste vyhovuje neco jineho.
Byla by to nuda kdybysme byly vsichni stejni


Mluvis o fem. nebo reg. semenech? Tam je dost zasadni rozdil.

Tim prispevkem jsem zminoval regulary.

Treba tady, kdyz DP v 99tym zacali experimentovat s fem. semenama...

citace:
Approximately 70% of the plants of varieties grown from "feminized" seeds were far more uniform than plants grown from "regular" seeds of the same variety. About 20% of the varieties were a little more uniform, while in 10% of the varieties no difference in uniformity was seen.

Old Post 28-10-2018 v 11:32 AM
Zedy je offline   Profil uživatele Zedy   Find more posts by Zedy   Foto galerie člena Zedy   Click here to Send Zedy a Private Message   Add Zedy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Zedy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 73

citace:
Původní příspěvek od Zedy
Mluvis o fem. nebo reg. semenech? Tam je dost zasadni rozdil.


No prvni klonovani bylo z femek, pak ten BDS co jsem dostal ze statu mel byt taky s femek ale nakonec me priznal ze jsou to preci jen regulary a i to odpovidalo to ze tam byly samci.

Takze odpoved je ze obojiho tipu , z klonu , byla u me vzdy slabota.
Ale verim ze to bylo i moji chybou.
Bud spatnym klonovanim nebo pestovanim.

Zatimco semeno me nezklamalo jeste nikdy . (Teda krome prvbniho grow pod hps)
Pak uz bylo jen a jen Led.

Old Post 28-10-2018 v 12:36 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
El Dudelíno
Sportovní Rybář

Karma uživatele El Dudelíno - 75% PěstitelskáKarma uživatele El Dudelíno - 75% PěstitelskáKarma uživatele El Dudelíno - 75% PěstitelskáKarma uživatele El Dudelíno - 75% PěstitelskáKarma uživatele El Dudelíno - 75% PěstitelskáKarma uživatele El Dudelíno - 75% PěstitelskáKarma uživatele El Dudelíno - 75% Pěstitelská

Registrován: Jun 2017
Příspěvků: 301  

Příspěvek č. 74

Zdárek.

Asi to Zed přesune celé tam kde to patří, ale připojím osobní zkušenost s jedním strainem od DP.
Ti co mě pamatují, ví že mám něco za sebou, proto zkusím rozepsat.

Klony vs. řezy.
O čem tady většina píše je samozřejmě fakt, poctivý matkař, několikerá selekce a následný výběr třebas dvou phenotypů, jeden na výnos, druhý na ten správný účinek a chuť, tyhle dvě důležitosti jdou málokdy jedno v jednom, a samozřejmě v nějakém rozumném čase dokvětu.
Alespoň takhle jsem to měl já, ale i další zkušení gowers.
Teď ten můj případ.
Nadchla mě bomba od DP THE ULTIMATE.
Ve vídni jsem koupil 30 semen regular, k tomu dostal dalších 10 gratis.
30 semen šlo na selekci (více jich nevlezlo) Asi po 7 měsících bylo napevno vybráno(koštovalo a okukovalo se fáákt dlouho) a nechal jsem 3 matky, dvě byly nastejno s max výnosem a jedna taková menší, pěkně vybarvená s lepší chutí a tripovitějším účinkem.
Brali to kluci, co valijó aspoň XXL stany, LEDky, Sodíky i Plasmy.
Fakt dobrý čučo.
Bylo super, že ty výnosný phena byly i odolné proti plísni a celkově byly méně náchylné na výkyvy, což se nedalo říct o tom "barevném", ten potřeboval cit.
Po nějakém čase jsem musel matky zrušit, prostě jsem je daroval a ten toho moc neukázal, jasně matkovat se prostě musí umět.

Ale teď k těm semenům.
U The Ultimate jsem samozřejmě zůstal a pod šestkou těch 12 ks sem tam prcnu.
I když se najdou ze třetiny kytky, které by z matek neprošly, ten zbytek je famozní, takové stromy a boule prostě z klonů nebyly. Průměr zhruba nastejno. Je třeba si s tím pohrát, hydro bych takto vůbec nedal, musel jsem podkládat a přemisťovat atd atd.

Já nesrovnával z čeho je lepší ject, jen chci poukázat na fakt, že ani ze semen se toho nikdo bát nemusí.
Za časů, kdy ještě nebyly femky, jasně blbost, nebo když u některých bank v plenkách feminizace bylo více hermoušů jak holek, ale tohle je pryč. Proto jsem psal o té bance co má jméno.

Takže argumet, že z řezů vždy větší výnos u mě neobstojí.
Možná už jsem jak se říká profesně slepý a nějaké nástrahy pro začátečníka už tak nevnímám, ale vždy se dá poradit s někým kdo má zkušeností více a vybrat strain přímo pro sebe.
Je plno druhů, u kterých nebývá takový rozdíl ve výšce, a rozličnost chutí a účinku z jednoho druhu také není na škodu.
Rostlina ze semene prostě roste jinak, je silná o samotného začátku a její potenciál(ne u všech samozřejmě) je daleko nad schopnostmi rostliny z klonu, tak to prostě je.

Uniformita, 100% jistota toho nejlepšího z daného srainu, zkušenosti matkaře, který poradí - to je hlavní nepopíratelná devíza pěstování z klonů, to je jistá věc, hovořím-li o dobrém matkaři, ne přeprcávači. Dobrých matkařů, abys pohledal.

Toť asi tak vše v kostce.

pic...

... důležité je mít všechno krapet v píči, žádné očekávání - žádné zklamání

Old Post 29-10-2018 v 06:26 AM
El Dudelíno je offline   Profil uživatele El Dudelíno   Find more posts by El Dudelíno   Foto galerie člena El Dudelíno   Click here to Send El Dudelíno a Private Message   Add El Dudelíno to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kástroj
Stálý Člen

Karma uživatele Kástroj - 95% PěstitelskáKarma uživatele Kástroj - 95% PěstitelskáKarma uživatele Kástroj - 95% PěstitelskáKarma uživatele Kástroj - 95% PěstitelskáKarma uživatele Kástroj - 95% Pěstitelská

Registrován: Feb 2016
Příspěvků: 609 

Příspěvek č. 75

Když to napíšeš takhle
Tak vlastně klidně souhlas

Čert mě vem



Kástroj se poroučí..

Old Post 29-10-2018 v 10:30 AM
Kástroj je offline   Profil uživatele Kástroj   Find more posts by Kástroj   Foto galerie člena Kástroj   Click here to Send Kástroj a Private Message   Add Kástroj to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JankoPanko2
Stálý Člen

Karma uživatele JankoPanko2 - 93% PěstitelskáKarma uživatele JankoPanko2 - 93% PěstitelskáKarma uživatele JankoPanko2 - 93% PěstitelskáKarma uživatele JankoPanko2 - 93% PěstitelskáKarma uživatele JankoPanko2 - 93% PěstitelskáKarma uživatele JankoPanko2 - 93% PěstitelskáKarma uživatele JankoPanko2 - 93% Pěstitelská

Registrován: Jun 2018
Příspěvků: 151 

Příspěvek č. 76



Zdárek zahradníci, tak se podařilo a mám mimina.
Sugar black rose, 20% sativa 80% idica.
Info nebude tak časté, po stěhování zůstane medium tam kde je.
Vše stejné jako posledně(BioBizz) akorát teď přidávám kořenový stimulátor od Atami.

Naposledy upravil JankoPanko2 30-10-2018 v 14:30 PM

Old Post 29-10-2018 v 17:43 PM
JankoPanko2 je offline   Profil uživatele JankoPanko2   Find more posts by JankoPanko2   Foto galerie člena JankoPanko2   Click here to Send JankoPanko2 a Private Message   Add JankoPanko2 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kástroj
Stálý Člen

Karma uživatele Kástroj - 95% PěstitelskáKarma uživatele Kástroj - 95% PěstitelskáKarma uživatele Kástroj - 95% PěstitelskáKarma uživatele Kástroj - 95% PěstitelskáKarma uživatele Kástroj - 95% Pěstitelská

Registrován: Feb 2016
Příspěvků: 609 

Příspěvek č. 77

S tou zvlcovackou pojedou jak prase

Sleduju to teď na 3 místech a na jednom z jich je a mají se mnohem Lépe

Budu sledovat

Čert mě vem



Kástroj se poroučí..

Old Post 29-10-2018 v 23:15 PM
Kástroj je offline   Profil uživatele Kástroj   Find more posts by Kástroj   Foto galerie člena Kástroj   Click here to Send Kástroj a Private Message   Add Kástroj to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fujtajblus
Local Farmer

Karma uživatele Fujtajblus - 97% PěstitelskáKarma uživatele Fujtajblus - 97% PěstitelskáKarma uživatele Fujtajblus - 97% PěstitelskáKarma uživatele Fujtajblus - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2011
Příspěvků: 126  

Příspěvek č. 78

Black rose je vyborna volba, velice chutny model 😉
Jedu Dominu a Black rose par let venku a nehodlam menit.
Sleduju 🙂

Koupím rovnák na vohejbák.
Miluji svou ženu.

Wappa 400W First Grow
White Berry 400W Second Grow
Special Kush x Euphoria - 400-250w MH+HPS Third grow

Old Post 30-10-2018 v 06:25 AM
Fujtajblus je offline   Profil uživatele Fujtajblus   Find more posts by Fujtajblus   Foto galerie člena Fujtajblus   Click here to Send Fujtajblus a Private Message   Add Fujtajblus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JankoPanko2
Stálý Člen

Karma uživatele JankoPanko2 - 93% PěstitelskáKarma uživatele JankoPanko2 - 93% PěstitelskáKarma uživatele JankoPanko2 - 93% PěstitelskáKarma uživatele JankoPanko2 - 93% PěstitelskáKarma uživatele JankoPanko2 - 93% PěstitelskáKarma uživatele JankoPanko2 - 93% PěstitelskáKarma uživatele JankoPanko2 - 93% Pěstitelská

Registrován: Jun 2018
Příspěvků: 151 

Příspěvek č. 79

Nazdárek pánové, dnes proběhlo vážení a je to krásných 346g
ww-176g
sýr-170g
Totálně nechápu čekal jsem max 200g
1.WeedBurger -334g
2.Madical-Strains -333g
3.GrowPlace -379g

Old Post 31-10-2018 v 17:31 PM
JankoPanko2 je offline   Profil uživatele JankoPanko2   Find more posts by JankoPanko2   Foto galerie člena JankoPanko2   Click here to Send JankoPanko2 a Private Message   Add JankoPanko2 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fujtajblus
Local Farmer

Karma uživatele Fujtajblus - 97% PěstitelskáKarma uživatele Fujtajblus - 97% PěstitelskáKarma uživatele Fujtajblus - 97% PěstitelskáKarma uživatele Fujtajblus - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2011
Příspěvků: 126  

Příspěvek č. 80

Pekna prace 🙂
Bude smoke report ?
Jen tak dal, chlape 😉 a at to je priste pul kila 🌲

Koupím rovnák na vohejbák.
Miluji svou ženu.

Wappa 400W First Grow
White Berry 400W Second Grow
Special Kush x Euphoria - 400-250w MH+HPS Third grow

Old Post 31-10-2018 v 17:52 PM
Fujtajblus je offline   Profil uživatele Fujtajblus   Find more posts by Fujtajblus   Foto galerie člena Fujtajblus   Click here to Send Fujtajblus a Private Message   Add Fujtajblus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 15:31 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 3 4 5 6 7  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
09-11-2009 - 400W Jack Herer - 100 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8184730 seconds with 34 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív