Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Matkárna 400w, Cloning + 600w HPS Critical 2.0 Dinafem
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 5 »
Lze mít kvalitní matku z feminizovaných semen ?
Ano, ale pouze z kvalitní seed banky
Ano, ale né dlouhodobě
Ne, kvalita je daleko nižší než z regulárů
Ne, nejde to vůbec, velký výskyt hermáčů
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
MatesMaty
Stálý Člen

Karma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% Pěstitelská

Registrován: Oct 2014
Příspěvků: 481  

Příspěvek č. 33

Jasny, v pohode 😉 jako merit Ph by mel kazdej, Ec nemerim ale uz sem zvyklej na Bcuzz a vim co kytky snesou. Navic mam hrozne vysoky EC kohoutkove vody ( RO porizovat nebudu ). Fem matky budu drzet max do kvetna pristiho roku, pak je prepnu na kvet.

Old Post 13-10-2018 v 13:10 PM
MatesMaty je offline   Profil uživatele MatesMaty   Find more posts by MatesMaty   Foto galerie člena MatesMaty   Click here to Send MatesMaty a Private Message   Add MatesMaty to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MatesMaty
Stálý Člen

Karma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% Pěstitelská

Registrován: Oct 2014
Příspěvků: 481  

Příspěvek č. 34



Tak mám první problém, bohužel jsem býval předešlé dny dlouho v práci a tak jsem klony přelíval ze strachu, že kostky vyschnou dřív než přijedu. To mělo za následek že některé klony zakořenují pomalu ( 25 ks ). Takže se omlouvám ale SOG 100ks nebude. Na fotce krásný matky a klony v 1L květináčích, dávám 2 ml/L Rhizotonicu a 0,5 ml/L Bcuzz A+B.

Old Post 15-10-2018 v 22:05 PM
MatesMaty je offline   Profil uživatele MatesMaty   Find more posts by MatesMaty   Foto galerie člena MatesMaty   Click here to Send MatesMaty a Private Message   Add MatesMaty to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MatesMaty
Stálý Člen

Karma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% Pěstitelská

Registrován: Oct 2014
Příspěvků: 481  

Příspěvek č. 35


Včera hozeno pod 660w MH na plný pecky, lampa je 50 cm od vrcholků, teplota je krásných 22°C u rostlinek. Většina dobře vzrostlých kytek je už zastříhnuta. Rád bych k 1. listopadu přepínal na květ ale obávám se, že to nestihnu, no uvidíme. Jinak zálivka je ted jen 2ml/L Rhizotonicu, a večer jim přidám do zálivky ještě 1 ml/L Bcuzz A+B

Old Post 20-10-2018 v 16:09 PM
MatesMaty je offline   Profil uživatele MatesMaty   Find more posts by MatesMaty   Foto galerie člena MatesMaty   Click here to Send MatesMaty a Private Message   Add MatesMaty to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MatesMaty
Stálý Člen

Karma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% Pěstitelská

Registrován: Oct 2014
Příspěvků: 481  

Příspěvek č. 36

No, dneska jsem dostal pořádnou lekci. Vrhl jsem se na další klonování a ejhle, problém. V rostlinkách nebyla vůbec štáva, měly uplně dutý stonky. Jak jsem se dočetl je to způsobeno fází měsíce. Pokud ustupuje, tak by se vůbec nemělo klonovat. Naopak pokud dorůstá tak je vhodná doba na klonování. No, je to věda. Pokud se mýlím tak mě poopravte.

https://kalendar.beda.cz/mesicni-fa...jba4qQUgp3fjPDs

http://kalendar.beda.cz/rocni-lunarni

https://abecedazahrady.dama.cz/clan...ni-podle-mesice

Old Post 23-10-2018 v 21:08 PM
MatesMaty je offline   Profil uživatele MatesMaty   Find more posts by MatesMaty   Foto galerie člena MatesMaty   Click here to Send MatesMaty a Private Message   Add MatesMaty to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MatesMaty
Stálý Člen

Karma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% Pěstitelská

Registrován: Oct 2014
Příspěvků: 481  

Příspěvek č. 37



No, dneska jsem dostal pořádnou lekci. Vrhl jsem se na další klonování a ejhle, problém. V rostlinkách nebyla vůbec štáva, měly uplně dutý stonky. Některé povadly ale většina se opět narovnala. Jak jsem se dočetl je to způsobeno fází měsíce. Pokud ustupuje, tak by se vůbec nemělo klonovat. Naopak pokud dorůstá tak je vhodná doba na klonování. No, je to věda. Pokud se mýlím tak mě poopravte. Zároven zkouším které rw kostky budou lepší.

https://kalendar.beda.cz/mesicni-fa...jba4qQUgp3fjPDs

http://kalendar.beda.cz/rocni-lunarni

https://abecedazahrady.dama.cz/clan...ni-podle-mesice

Old Post 23-10-2018 v 21:09 PM
MatesMaty je offline   Profil uživatele MatesMaty   Find more posts by MatesMaty   Foto galerie člena MatesMaty   Click here to Send MatesMaty a Private Message   Add MatesMaty to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Gauss
Stálý Člen

Karma uživatele Gauss - 88% PěstitelskáKarma uživatele Gauss - 88% PěstitelskáKarma uživatele Gauss - 88% PěstitelskáKarma uživatele Gauss - 88% PěstitelskáKarma uživatele Gauss - 88% Pěstitelská

Registrován: Jan 2003
Příspěvků: 336 

Příspěvek č. 38

citace:
Původní příspěvek od MatesMaty
No, dneska jsem dostal pořádnou lekci. Vrhl jsem se na další klonování a ejhle, problém. V rostlinkách nebyla vůbec štáva, měly uplně dutý stonky.


nene si me poslal pod stul...

edit: reagoval jsem posměškem, jelikož na takovou hovadinu snad ani nic jiného napsat nejde... tak poopravuji srry no klidne to raci smažte pls.

Naposledy upravil Gauss 24-10-2018 v 00:14 AM

Old Post 23-10-2018 v 21:46 PM
Gauss je offline   Profil uživatele Gauss   Find more posts by Gauss   Foto galerie člena Gauss   Click here to Send Gauss a Private Message   Add Gauss to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MatesMaty
Stálý Člen

Karma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% Pěstitelská

Registrován: Oct 2014
Příspěvků: 481  

Příspěvek č. 39

Nevidím jedinej důvod proč by měsíc nemohl mít vliv na rostlinstvo. Stejně jako má vliv na příliv a odliv. Neříkám tady přece že se z mých kytek stanou upíři. Prosím o další názory na tuto věc a pouze seriozního typu. Člen Gauss je opravdu někdy mimo jako například vyrok o stoupajícím EC v jiném vlákně ( logicky stoupá koncentrace hnojiv v ubývající vodě ). Takže prosím o další názory, ale ne posměšky !!!!

Old Post 24-10-2018 v 06:45 AM
MatesMaty je offline   Profil uživatele MatesMaty   Find more posts by MatesMaty   Foto galerie člena MatesMaty   Click here to Send MatesMaty a Private Message   Add MatesMaty to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 40

citace:
Původní příspěvek od MatesMaty
Nevidím jedinej důvod proč by měsíc nemohl mít vliv na rostlinstvo. Stejně jako má vliv na příliv a odliv.


Tak nějakej vliv asi mít může, ale že by byly stonky dutý nebo dužnatý podle fáze měsíce to mi taky přijde úlet...

jestli je dutej nebo dužnatej záleží v první řadě na genech ale taky jak kytky stárnou, mladší jsou častěji dutý. Časem většina zdužnatí a nakonec zdřevnatí (třeba samci bejvaj dutý skoro všichni).

Aspoň z toho co sem vypozoroval, možná že ale taky melu kraviny

BTW. taky sem řezal z dutý a kořenily uplně v pohodě

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 24-10-2018 v 10:19 AM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MatesMaty
Stálý Člen

Karma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% Pěstitelská

Registrován: Oct 2014
Příspěvků: 481  

Příspěvek č. 41

No, to si myslím že není pravda s tou štávou. Já totiž v minulosti u matek někdy měl dutý a někdy tam byla štáva. A při prvním klonování ted jsem měl stonky plný štávy a ted na podruhé byly dutý, zkusím příště klonovat podle měsíce a uvidíme jestli tam bude štáva, udělám s tím odebíráním klonů experiment. Já to totiž o tom měsíci neslyšel poprvé ale už mě to pár lidí radilo. Já samozřejmě nejsem vševědoucí ale nezavrhuju nové věci pokud je nemám ověřené. Oni zakoření ale vadí mě že se některé nenarovnají uplně a jsou jakoby křivý no.

Old Post 24-10-2018 v 20:15 PM
MatesMaty je offline   Profil uživatele MatesMaty   Find more posts by MatesMaty   Foto galerie člena MatesMaty   Click here to Send MatesMaty a Private Message   Add MatesMaty to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WeedBurger
Stálý Člen

Karma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% Pěstitelská

Registrován: Feb 2018
Příspěvků: 288  

Příspěvek č. 42

citace:
Původní příspěvek od MatesMaty
Nevidím jedinej důvod proč by měsíc nemohl mít vliv na rostlinstvo. Stejně jako má vliv na příliv a odliv. Neříkám tady přece že se z mých kytek stanou upíři. Prosím o další názory na tuto věc a pouze seriozního typu. Člen Gauss je opravdu někdy mimo jako například vyrok o stoupajícím EC v jiném vlákně ( logicky stoupá koncentrace hnojiv v ubývající vodě ). Takže prosím o další názory, ale ne posměšky !!!!


Ve volné přírodě možná, ale doma ti gravitace působící z měsíce asi těžko udělá nějaký efekt jako příliv odliv.. venku když je jasno a bílý úplněk tak nevím jestli třeba nereagují stejně jako na slabé sluneční světlo, ale to je tak vše.. doma ani nepoznají jestli je úplněk nebo ne, to jsou dost konspirační teorie..

Edit: musel být dobrý model s takovým silným abstraktním vnímáním ale taky se jednou za čas podaří takhle polemizovat


Chemdawg x MK Ultra, Blueberry x Critical Mass a White Russian - led FrYnk 650W hotovo 1,5g/W

CBD Hemp Scout Cookie mini grow

Elektronický herbář na vaporizaci bylin

Bylinné směsy a bylinky k vaporizaci

Old Post 24-10-2018 v 21:16 PM
WeedBurger je offline   Profil uživatele WeedBurger   Find more posts by WeedBurger   Foto galerie člena WeedBurger   Click here to Send WeedBurger a Private Message   Add WeedBurger to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AladinXXX
Seržant

Karma uživatele AladinXXX - 96% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 1850  

Team Member: MOD

Příspěvek č. 43

ja si myslim ze to mozny je,i v indooru.
Gravitace je i boxu.
Potreba vyzkouset......

Harry,jdu do baraku!
------------------------
Rap save my life!
---------------------
ten zlej..

Potřebuješ něco upravit ???-napiš mi PM.Serža

Old Post 24-10-2018 v 21:34 PM
AladinXXX je offline   Profil uživatele AladinXXX   Find more posts by AladinXXX   Foto galerie člena AladinXXX   Click here to Send AladinXXX a Private Message   Add AladinXXX to your buddy list     Navštiv homepage uživatele AladinXXX! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WeedBurger
Stálý Člen

Karma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% Pěstitelská

Registrován: Feb 2018
Příspěvků: 288  

Příspěvek č. 44

citace:
Původní příspěvek od AladinXXX
ja si myslim ze to mozny je,i v indooru.
Gravitace je i boxu.
Potreba vyzkouset......


Že by to fungovalo na úrovni nějakých mikro buněk nebo nějakého enzymu, který by byl ovlineny gravitací měsíce na to by se hodil Antman od Marvelu ten by nám řekl, co se děje uvnitř rostliny v novu a v úplňku


Chemdawg x MK Ultra, Blueberry x Critical Mass a White Russian - led FrYnk 650W hotovo 1,5g/W

CBD Hemp Scout Cookie mini grow

Elektronický herbář na vaporizaci bylin

Bylinné směsy a bylinky k vaporizaci

Old Post 24-10-2018 v 22:06 PM
WeedBurger je offline   Profil uživatele WeedBurger   Find more posts by WeedBurger   Foto galerie člena WeedBurger   Click here to Send WeedBurger a Private Message   Add WeedBurger to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MatesMaty
Stálý Člen

Karma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% Pěstitelská

Registrován: Oct 2014
Příspěvků: 481  

Příspěvek č. 45

Pokud se bavime o zmene gravitace ci nejakem vlivu mesice tak je jedno jestli je to indior nebou out. Pusobi to v podstate na celou nasi planetu. Mesic je pro nas dlezitejsi nez si myslite.ale budu delat s tim klonovanim experimenty a uvidime

Old Post 24-10-2018 v 22:31 PM
MatesMaty je offline   Profil uživatele MatesMaty   Find more posts by MatesMaty   Foto galerie člena MatesMaty   Click here to Send MatesMaty a Private Message   Add MatesMaty to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AladinXXX
Seržant

Karma uživatele AladinXXX - 96% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 1850  

Team Member: MOD

Příspěvek č. 46

je tak...........
A.

Harry,jdu do baraku!
------------------------
Rap save my life!
---------------------
ten zlej..

Potřebuješ něco upravit ???-napiš mi PM.Serža

Old Post 24-10-2018 v 23:30 PM
AladinXXX je offline   Profil uživatele AladinXXX   Find more posts by AladinXXX   Foto galerie člena AladinXXX   Click here to Send AladinXXX a Private Message   Add AladinXXX to your buddy list     Navštiv homepage uživatele AladinXXX! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MatesMaty
Stálý Člen

Karma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% Pěstitelská

Registrován: Oct 2014
Příspěvků: 481  

Příspěvek č. 47


Takže jsem tady s další updatem. Cca 11 dní na růstu. Většina kytek je zaštíplá, jen ty slabší jsem nechal topovky. Kytek je tam 77 ks. Přemýšlí že bych to nerozdělovat do 2 boxu. Takže žádám vás o radu. Otázka č. 1: Mám to rozdělit do 2 boxu ( pulku bych dal kamošovi ) nebo to jet všechno v jednom boxu něco jako SOG ( i když jsou toplý ). A otátka č. 2: Mám je nechat v 1 L květináčcích a nebo je dat aspon do 2 litrových pokud by zustali v takovém počtu v 1 boxu. Jinak podotknu, kytky mají na výšku 20 cm. Ten Critical se dost vytáhne.

Old Post 27-10-2018 v 22:20 PM
MatesMaty je offline   Profil uživatele MatesMaty   Find more posts by MatesMaty   Foto galerie člena MatesMaty   Click here to Send MatesMaty a Private Message   Add MatesMaty to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ajtaktak
Stálý Člen

Karma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2017
Příspěvků: 483  

Příspěvek č. 48

Podla mna ak nechas vsetky tak ako to mas na obrazku a plus si to este zastrihaval, tak z toho budes mat prerastenu nepriehladnu junglu. A ten critical sa sam dobre vetvi aj bez zastrihnutia.

Na sog styl podla mna meskas s prepnutim + si zastrihaval.
Uz ked ich mas 20 cm a zastrihnute, nadherne by sa dali vyuzit aj v druhom stane a vyplnil by si priestor. Ak ho teda mas k dispozicii.

Na kvetinace nazor nemam este skm nesiel hlinu :-O.

Old Post 27-10-2018 v 23:01 PM
Ajtaktak je offline   Profil uživatele Ajtaktak   Find more posts by Ajtaktak   Foto galerie člena Ajtaktak   Click here to Send Ajtaktak a Private Message   Add Ajtaktak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 17:49 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 5 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9445550 seconds with 36 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív