Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Léčitelství » Naředění domácích FS
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
turolop
Stálý Člen

Karma uživatele turolop - 34% Pěstitelská

Registrován: Dec 2015
Příspěvků: 75 

Naředění domácích FS Příspěvek č. 1

Ahoj,

vytvořil jsem si 45ml čistých slz a šíleně už mě štve to dávkování u kterého když vyndam strikacku z lednicky,tak je to prakticky nemožný okamžitě použít a musím čekat několik minut než se to trochu ohřeje a stane použitelný...

Rozhodl jsem se pro naředění olejem a právě nevím jaký olej + poměr oleje. Mám to třeba počítat jako běžně prodejný CBD kapky? Třeba 10% vytazku v 10ml roztoku?

A co životnost? Nemusím se bát plísně?

Díky moc!

Old Post 20-10-2018 v 23:57 PM
turolop je offline   Profil uživatele turolop   Find more posts by turolop   Foto galerie člena turolop   Click here to Send turolop a Private Message   Add turolop to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
thaavi
Stálý Člen

Karma uživatele thaavi - 77% PěstitelskáKarma uživatele thaavi - 77% PěstitelskáKarma uživatele thaavi - 77% PěstitelskáKarma uživatele thaavi - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 249  

Příspěvek č. 2

Taky se chystám dělat kapky a přemýšlím, čím je naředit. Najde se někdo, kdo by poradil?

Old Post 26-10-2018 v 15:39 PM
thaavi je offline   Profil uživatele thaavi   Find more posts by thaavi   Foto galerie člena thaavi   Click here to Send thaavi a Private Message   Add thaavi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 3

Nejlepsi je to udajne redit Panenskym kokosovym olejem za studena lsovanym.
Ty vyrobky se daji v USA koupit naredene v pomeru 1:10 pro dospele a pro deti 1:20.

Muze se pouzit ale klidne i olivovy panensky olej, je vice tekuty nez kokos.

Old Post 26-10-2018 v 21:07 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
odo
Stálý Člen

Karma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 1366  

Příspěvek č. 4

Neviem, že na akú diagnózu to aplikuješ...Ja by som na skúšku doporučil časť produktu rozriediť v čo najkoncentrovanejšom konzumnom, alebo lekárenskom alkohole a ten potom aplikovať ako tinktúru po kvapkách do nápoja, prípadne pod jazyk a presne si tak titrovať dávky podľa potreby. V prípade aplikácie pod jazyk je nutné ten roztok nariediť na cca 40 percentný obsah alkoholu, aby to nespálilo sliznicu s receptormi. V alkohole a pri vhodnom skladovaní v tmavej nádobe to dlhšie vydrží.

Old Post 27-10-2018 v 09:02 AM
odo je offline   Profil uživatele odo   Find more posts by odo   Foto galerie člena odo   Click here to Send odo a Private Message   Add odo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jojoba
Nový Člen

Karma uživatele jojoba - 38% Pěstitelská

Registrován: May 2018
Příspěvků: 11 

Příspěvek č. 5

Potíže s aplikací FS z ledničky - při 6 st. C v ledničce mi to zůstává ještě dobře vytlačitelné. Možná při výrobě přidat trošku propylenglykolu ? Tuhne mi pak jen do pastovita....

Štěstí-zdraví

Old Post 07-11-2018 v 16:51 PM
jojoba je offline   Profil uživatele jojoba   Find more posts by jojoba   Foto galerie člena jojoba   Click here to Send jojoba a Private Message   Add jojoba to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ZOO68
Stálý Člen

Karma uživatele ZOO68 - 82% PěstitelskáKarma uživatele ZOO68 - 82% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 107 

Příspěvek č. 6

1:9 s vysokoprocentním ethanolem ;-)

Old Post 09-12-2018 v 15:39 PM
ZOO68 je offline   Profil uživatele ZOO68   Find more posts by ZOO68   Foto galerie člena ZOO68   Click here to Send ZOO68 a Private Message   Add ZOO68 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 13:36 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5347990 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív