Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Chemdawg x MK Ultra, Blueberry x Critical Mass a White Russian - led FrYnk 650W
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 5 »
Autor
Téma 
FrYnK
Stálý Člen

Karma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 495  

Příspěvek č. 33

citace:
Původní příspěvek od WeedBurger


Ten metr zní dobře, stačí tenhle za 600?

https://terashop.cz/home/89-luxmetr-lx-1010b.html

Nebo máš nějaké doporučení do dvou tisíc?


luxmetr se da jako orientacni pristroj pouzit... nicmene jen pro nastaveni vysky svetla kvuli rovnomernymu osvitu... ale kvuli intenzite se pouzit neda. PAR metry funguji na jinem principu a stoji od 10 000 - 15 000kc vyse, coz se normalnimu pestitely nevyplati... staci dat na doporuceni vyrobce

VÝROBA A PRODEJ LED SVĚTEL

Old Post 24-10-2018 v 10:26 AM
FrYnK je offline   Profil uživatele FrYnK   Find more posts by FrYnK   Foto galerie člena FrYnK   Click here to Send FrYnK a Private Message   Add FrYnK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WeedBurger
Stálý Člen

Karma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% Pěstitelská

Registrován: Feb 2018
Příspěvků: 288  

Příspěvek č. 34

Dobrá tedy


Chemdawg x MK Ultra, Blueberry x Critical Mass a White Russian - led FrYnk 650W hotovo 1,5g/W

CBD Hemp Scout Cookie mini grow

Elektronický herbář na vaporizaci bylin

Bylinné směsy a bylinky k vaporizaci

Old Post 24-10-2018 v 15:37 PM
WeedBurger je offline   Profil uživatele WeedBurger   Find more posts by WeedBurger   Foto galerie člena WeedBurger   Click here to Send WeedBurger a Private Message   Add WeedBurger to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WeedBurger
Stálý Člen

Karma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% Pěstitelská

Registrován: Feb 2018
Příspěvků: 288  

Příspěvek č. 35



Jelikož mi to celé takhle zhoustlo, musel jsem udělat kompletní prosvětlení rostlin, jelikož světlo svítilo jen do horní třetiny a dvě třetiny skoro po tmě. Navíc tam byla spousta takových albinskych nedochůdčat, to vše jsem také vzal pryč, za cenu jednodenního zastavení růstu palic. Stříhal jsem 2/3 z každého listu a jednotlivé čepele listů, které rostou z palic, jsem zastrihal jen o jednu třetinu do průměru cca 8cm, pak už jsou listy blíž stonku plné pryskyřice, mňam další stříhání snad nebude potřeba dříve jak za tři týdny, pak už takto radikální zásah udělat nechci a pujdou pryč už jen ty největší kusy. Celá práce čistého času 3,5-4hodiny. Přesně úplně nevím ..


Chemdawg x MK Ultra, Blueberry x Critical Mass a White Russian - led FrYnk 650W hotovo 1,5g/W

CBD Hemp Scout Cookie mini grow

Elektronický herbář na vaporizaci bylin

Bylinné směsy a bylinky k vaporizaci

Old Post 24-10-2018 v 22:36 PM
WeedBurger je offline   Profil uživatele WeedBurger   Find more posts by WeedBurger   Foto galerie člena WeedBurger   Click here to Send WeedBurger a Private Message   Add WeedBurger to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FrYnK
Stálý Člen

Karma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 495  

Příspěvek č. 36

Jsem absolutní odpurce jakyhokoliv strihani listu v jakykoliv fazy.

Vzdy se to podepise na vynosu... za me tohle nebyl dobrej krok

VÝROBA A PRODEJ LED SVĚTEL

Old Post 26-10-2018 v 12:53 PM
FrYnK je offline   Profil uživatele FrYnK   Find more posts by FrYnK   Foto galerie člena FrYnK   Click here to Send FrYnK a Private Message   Add FrYnK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
The OG
Stálý Člen

Karma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% Pěstitelská

Registrován: Oct 2015
Příspěvků: 267  

Příspěvek č. 37

citace:
Původní příspěvek od FrYnK
Jsem absolutní odpurce jakyhokoliv strihani listu v jakykoliv fazy.

Vzdy se to podepise na vynosu... za me tohle nebyl dobrej krok



Musím souhlasit s FrYnKem.. takto to voholit to byl hodně špatnej nápad, za mě taky nestříhat, nikdy.

Hustota palic a výnos půjde rapidně dolu.

Drahá leč dobrá zkušenost, každý si tím prošel.

Old Post 26-10-2018 v 13:52 PM
The OG je offline   Profil uživatele The OG   Find more posts by The OG   Foto galerie člena The OG   Click here to Send The OG a Private Message   Add The OG to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 38

tys ty chudinky voškubal jak kuřata

citace:
Původní příspěvek od WeedBurger
za cenu jednodenního zastavení růstu palic.

nejen to... kytkám ta zelená plocha bude chybět a začnou růst jiný, prostě se tu ztrátu bude snažit dohnat, takže až zase začnou pálky růst, dost možná porostou i s listama... jestli to bude lupenatý tak víš proč.

Já teda taky neškubu nikdy, ale třeba jeden kolega co jo, škube až poslední tejden, kdy už kytka ani nic moc nedělá a dojíždí a to ani zdaleka ne takhle brutálně. Dělá to hlavně
1. kvuli plísni
2. kvuli stresu (teoreticky o fousek větší produkce pryskiřice)

kvuli světlu mi to přijde hloupost, to světlo potřebujou hlavně listy (který si voškubal). To že ty tam vidíš stín neznamená nic... kytka i ty zbytky světla využije. Listy na který nedopadá opravdu vůbec nic, těch se zbaví sama.

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Naposledy upravil crazyben 26-10-2018 v 14:07 PM

Old Post 26-10-2018 v 13:55 PM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WeedBurger
Stálý Člen

Karma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% Pěstitelská

Registrován: Feb 2018
Příspěvků: 288  

Příspěvek č. 39

Uvidíme, možná to bylo víc než bych měl, ale jelikož jsem listy neodstranil celé, nemělo by to vyhánět tolik nových. Dva dny jsem se na to nedíval, zjistím večer jak to vypadá. Bylo to moc husté a od dvou třetin dolů to začlo stagnovat a belat vršky z nedostatku světla. Už dřív jsem podobně stříhal a v pohodě. Tak uvidíme.


Chemdawg x MK Ultra, Blueberry x Critical Mass a White Russian - led FrYnk 650W hotovo 1,5g/W

CBD Hemp Scout Cookie mini grow

Elektronický herbář na vaporizaci bylin

Bylinné směsy a bylinky k vaporizaci

Old Post 27-10-2018 v 13:15 PM
WeedBurger je offline   Profil uživatele WeedBurger   Find more posts by WeedBurger   Foto galerie člena WeedBurger   Click here to Send WeedBurger a Private Message   Add WeedBurger to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 40

tak si měl oholit spodek, zvlášť když už se tam těžko dostává světlo, ale holit vršek aby světlo šlo na spodky kde bude prd tak jako tak... no nevim nevim

Ale dohadovat se nebudu, co se týká střihání tak to je vždycky na dlouhý debaty a každej si to dělá podle svýho.

Tak ať rostou, budu sledovat.

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 27-10-2018 v 13:19 PM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WeedBurger
Stálý Člen

Karma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% Pěstitelská

Registrován: Feb 2018
Příspěvků: 288  

Příspěvek č. 41

Díky, aspoň budu další kolo chytřejší když to bude moc.. dnes už by měly zase dál kynout, fotky dám až po týdnu co byl prustrih. Ono to na fotce vypadá hrozně, ale těch listů je tam stále dost. Mám vyzkoušené, že ty velké listy dal rostou do šířky a trochu se i protáhnou. Celých listů se stopkou jsem ustřihl jen málo a to jen pod dolní polovinou.. uvidím zítra.. teď jsem dva dny skoro nonstop v práci. Přišlo mi škoda pálit 650W jen na 1/3 celé zeleně .. příště můžu zkusit prostrihat je třeba jen ve třech lajnách takhle hluboko a zbytek zeleně nechat přírodní. Co se týče světla tak na prostřední dvě kytky nešlo skoro žádné, protože jsou nižší a měly krásný náběh na květ, úplně by se tam udusily. Dejme tomu čas. Kdyžtak to podrzim o chvíli dýl, to se dá dohnat.. když udělám 600g a méně, bylo to k ničemu, tak si hold na výsledek musíme počkat do cca 15.12. až to bude usušené.


Chemdawg x MK Ultra, Blueberry x Critical Mass a White Russian - led FrYnk 650W hotovo 1,5g/W

CBD Hemp Scout Cookie mini grow

Elektronický herbář na vaporizaci bylin

Bylinné směsy a bylinky k vaporizaci

Old Post 27-10-2018 v 13:42 PM
WeedBurger je offline   Profil uživatele WeedBurger   Find more posts by WeedBurger   Foto galerie člena WeedBurger   Click here to Send WeedBurger a Private Message   Add WeedBurger to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WeedBurger
Stálý Člen

Karma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% Pěstitelská

Registrován: Feb 2018
Příspěvků: 288  

Příspěvek č. 42

citace:
Původní příspěvek od FrYnK
Jsem absolutní odpurce jakyhokoliv strihani listu v jakykoliv fazy.

Vzdy se to podepise na vynosu... za me tohle nebyl dobrej krok


Jak bys to řešil ty? Možná příště neudělat tolik vrcholů nebo prostrihat větve před přepnutím a nechat každé rostlině tak 6 větví max? Páč jinak se mi tam těch 17kousku fakt mačká..


Chemdawg x MK Ultra, Blueberry x Critical Mass a White Russian - led FrYnk 650W hotovo 1,5g/W

CBD Hemp Scout Cookie mini grow

Elektronický herbář na vaporizaci bylin

Bylinné směsy a bylinky k vaporizaci

Old Post 27-10-2018 v 13:47 PM
WeedBurger je offline   Profil uživatele WeedBurger   Find more posts by WeedBurger   Foto galerie člena WeedBurger   Click here to Send WeedBurger a Private Message   Add WeedBurger to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 43

jeden záštip a trochu LST (ohejbání), většinou pak končim se 4-8 mi vrcholama (podle toho jak dobře se to větví) a pak jde na řadu lolipoping před přepnutim (a mírněji pak něco vemu i mezi 10-20tym dnem)

já odstraňuju celý spodní větve, takový ty slabý nevýrazný a pak menší větvičky co sou vespod na těch "hlavních"... prostě nebát se toho

příkladný video kde to bere opravdu z gruntu https://www.youtube.com/watch?v=lkRmnDcrxLw

Každej to dělá trošku po svym, ale mě se tahle metoda ("vsechno do vrchu") osvědčila, narozdíl od prostřihávání listů a prosvětlování spodků.

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Naposledy upravil crazyben 27-10-2018 v 14:18 PM

Old Post 27-10-2018 v 13:56 PM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WeedBurger
Stálý Člen

Karma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% Pěstitelská

Registrován: Feb 2018
Příspěvků: 288  

Příspěvek č. 44

Podívám se, díky.


Chemdawg x MK Ultra, Blueberry x Critical Mass a White Russian - led FrYnk 650W hotovo 1,5g/W

CBD Hemp Scout Cookie mini grow

Elektronický herbář na vaporizaci bylin

Bylinné směsy a bylinky k vaporizaci

Old Post 27-10-2018 v 13:58 PM
WeedBurger je offline   Profil uživatele WeedBurger   Find more posts by WeedBurger   Foto galerie člena WeedBurger   Click here to Send WeedBurger a Private Message   Add WeedBurger to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WeedBurger
Stálý Člen

Karma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% Pěstitelská

Registrován: Feb 2018
Příspěvků: 288  

Příspěvek č. 45

citace:
Původní příspěvek od crazyben
jeden záštip a trochu LST (ohejbání), většinou pak končim se 4-8 mi vrcholama (podle toho jak dobře se to větví) a pak jde na řadu lolipoping před přepnutim (a mírněji pak něco vemu i mezi 10-20tym dnem)

já odstraňuju celý spodní větve, takový ty slabý nevýrazný a pak menší větvičky co sou vespod na těch "hlavních"... prostě nebát se toho

příkladný video kde to bere opravdu z gruntu https://www.youtube.com/watch?v=lkRmnDcrxLw

Každej to dělá trošku po svym, ale mě se tahle metoda ("vsechno do vrchu") osvědčila, narozdíl od prostřihávání listů a prosvětlování spodků.


Tohle video je fakt super, taky jsem ho mohl vidět pár dní zpět


Chemdawg x MK Ultra, Blueberry x Critical Mass a White Russian - led FrYnk 650W hotovo 1,5g/W

CBD Hemp Scout Cookie mini grow

Elektronický herbář na vaporizaci bylin

Bylinné směsy a bylinky k vaporizaci

Old Post 27-10-2018 v 14:36 PM
WeedBurger je offline   Profil uživatele WeedBurger   Find more posts by WeedBurger   Foto galerie člena WeedBurger   Click here to Send WeedBurger a Private Message   Add WeedBurger to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Denny19
Stálý Člen

Karma uživatele Denny19 - 17% Pěstitelská

Registrován: Apr 2018
Příspěvků: 55  

Příspěvek č. 46

Valí ti to teda suprově...bych neřekl, že je mezi těma fotkama pouze týden rozdíl viděl jsem tu v několika příspěvcích, že to oholili dočista a měly super výsledky. Držím palce

Old Post 30-10-2018 v 12:19 PM
Denny19 je offline   Profil uživatele Denny19   Find more posts by Denny19   Foto galerie člena Denny19   Click here to Send Denny19 a Private Message   Add Denny19 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WeedBurger
Stálý Člen

Karma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% Pěstitelská

Registrován: Feb 2018
Příspěvků: 288  

Příspěvek č. 47

citace:
Původní příspěvek od Denny19
Valí ti to teda suprově...bych neřekl, že je mezi těma fotkama pouze týden rozdíl viděl jsem tu v několika příspěvcích, že to oholili dočista a měly super výsledky. Držím palce


Čau, díky za 3 dny hodím update, vypadá že už zase jedou. Příště udělám ten lolipoping. Tenhle styl prostrihani byl zbytečně drastický, navíc do skříně nevhodný, protože mi akorát vyrašily oholené spodky, které stejně padají znovu do stínu... 4 dny kytky téměř stagnovaly, tudíž tady ztráta ve výsledku bude, ale už vypadají k světu a pomalu se začínají tvořit kompaktnější květy .. snad už bude vše v pohodě.. uvidíme za 4 týdny..


Chemdawg x MK Ultra, Blueberry x Critical Mass a White Russian - led FrYnk 650W hotovo 1,5g/W

CBD Hemp Scout Cookie mini grow

Elektronický herbář na vaporizaci bylin

Bylinné směsy a bylinky k vaporizaci

Old Post 31-10-2018 v 20:40 PM
WeedBurger je offline   Profil uživatele WeedBurger   Find more posts by WeedBurger   Foto galerie člena WeedBurger   Click here to Send WeedBurger a Private Message   Add WeedBurger to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Denny19
Stálý Člen

Karma uživatele Denny19 - 17% Pěstitelská

Registrován: Apr 2018
Příspěvků: 55  

Příspěvek č. 48

No uvidíš určitě budu dál sledovat...už se těším na svoje další pěstování, kde určitě zase udělám taky nějakou chybičku

Old Post 31-10-2018 v 21:02 PM
Denny19 je offline   Profil uživatele Denny19   Find more posts by Denny19   Foto galerie člena Denny19   Click here to Send Denny19 a Private Message   Add Denny19 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 13:35 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 5 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2572860 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív