Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Pokročilé Techniky a Experimenty » EXTRAKCE KONOPÍ - ROSIN
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 5 »
Autor
Téma 
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 33

Ano, mas pravdu , je to logicke , ze prave pri ruznem tlaku , zvolenem casu a zvolenou teplotou, docilis ruzne kvality extraktu ze stejneho vstupniho materialu.
Tez ale odlisneho vytezku.

Old Post 20-10-2018 v 12:09 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kástroj
Stálý Člen

Karma uživatele Kástroj - 95% PěstitelskáKarma uživatele Kástroj - 95% PěstitelskáKarma uživatele Kástroj - 95% PěstitelskáKarma uživatele Kástroj - 95% PěstitelskáKarma uživatele Kástroj - 95% Pěstitelská

Registrován: Feb 2016
Příspěvků: 609 

Příspěvek č. 34

otázka vo se tyče léčení je spis zdali je účinnější cbd než thc
Případně třeba jak ony dvě látky separovat
Nebo
Je ta věc ucina spis spolu a případně v jakem poměru

Asi je to hodně do dálky ale tohle by mě fakt zajímalo





Viděl jsem nějaký dokument kde čeští vědci zkoumají pravě extrakty cbd
A kromě milion vzorečků a látek tam typek taky rika ze je v tom obrovský potenciál akorát v naši zemi není možné provézt vetsi výzkum a případně legální testy


Někde to najdu a vložím to sem
Nevěřil jsem co vidím a slyším

Asi je to už všechno stará záležitost ovšem pro mě celkem nová věc
A hodně lákavá ...

Čert mě vem



Kástroj se poroučí..

Old Post 20-10-2018 v 12:37 PM
Kástroj je offline   Profil uživatele Kástroj   Find more posts by Kástroj   Foto galerie člena Kástroj   Click here to Send Kástroj a Private Message   Add Kástroj to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 35

citace:
Původní příspěvek od Kástroj
otázka co se tyče léčení je spis zdali je účinnější cbd než thc
Případně třeba jak ony dvě látky separovat nebo je ta věc ucina spis spolu a případně v jakem poměru



Je uz dlouhou dobu prokazany ze separovany CBD je jen na lehke bezne nemoci.
(nekam tady na G jsem vkladal odkaz na studii o separovanem CBD)
Nejlepe pracuje ....a to uz je taky dost dlouho prokazany ...CBD spolu s THC a dalsimi vecmi co v vsechno kvety obsahuji, jedine a vzdy pohromade , tak jak to splodila maticka priroda, jedine tak to ma ten spravny potencial a grady na ty tezsi nemoce.

V jakem pomeru to uz je na vyskouseni, mix odrud , nebo strain s CBD a THC v pomeru 1:1, urcite neni na skodu .
Lecba Konopim nejlepe pracuje hlavne pro ty, kdo ma v mozku a v tele citlive receptory ktere se dokazi dobre navazat na latky obsazene v Konopi.
Proto na kazdeho lecba konopim pusobi jinak a v jine mire.
Nekoho uplne vyleci a postavi na nohy i z te nejtezsi nemoci a nekomu pomuze bohuzel jen minimalne. Nastesti , tech je mnohem mene.

Naposledy upravil Madical-Strains 20-10-2018 v 16:48 PM

Old Post 20-10-2018 v 16:04 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 36



Domaci vyroba - celkove naklady zehlicka 100 kc, pecici papir 20 kc, specielni skrabka na extrakty 100 kc = cca 220 kc. (Jako skrabku lze pouzit cokoliv jineho , sroubovak , spicku noze a pod.) Ale original skrabka je z me zkusenosti nejlepsi.

Velmi dulezite je mit susinu 62% vlhkou , to znamena ze je nejlepsi pouzivat k uskladneni Bovedu 62%. Pokud je material prilis suchy vysedek je zalostny.
Pak take dost zalezi na vychytane dobe a sile tllaku a teplote.

Chtel jsem puvodne lisovat 2 g a z toho udelat dva vylisky ale bohuzel na dne sklenice uz byl jen necely g tak 0,97g , takze vylisek provedu vyjimecne celkem 4x.

Z duvodu me schizy uskladnuji susinu doma jen do 10 g .

Naposledy upravil Madical-Strains 20-10-2018 v 17:11 PM

Old Post 20-10-2018 v 16:51 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 37



1.- Nejprve jsem odstranil veskere vetvicky ktere by mohly branit kvalitnimu stlaceni nebo poskozeni peciciho papiru , pak jsem material stlacil pevne do sisticky nebo kulicky ( ja to udelal nouzove prsty) a vlozil do prehnuteho peciciho papiru k te strane, kde je papir prelozen na pul.

2.- Vlozil jsem papir se stlacenou kulickou susiny do predem pripravene nazhavene zehlicky a zmackneme co nejvic na dobu cca 20-30 sekund.
Ja jsem zehlicku jeste vkladal do sveraku a maximalne utahl ale jen takovou silou abych neznicil zehlicku.

Old Post 20-10-2018 v 16:55 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 38


3.- Po 2-30 sekundach jsem papir se slisovanou susinou a Rosin Dabs vyndal
a ten vylisek jsem zlomil a prehnul na pul a opetovne lisoval , celkove jsem to opakoval 4x abych vytezil co nejvice.

4.- Po dokonceni vsech lisovani jsem odfoukl vsechny zbyle drobecky a zbytky susiny z papiru a 4 ks papirku jsem vlozil na chvilku do mrazaku aby vysledny produkt trochu ztuhnul a lepe se posbiral z papiru.

Jasne , je mnohem vice praktictejsi a efektivnejsi lisovat 10-20g ve velkym Rosin Pressu , nez 1g v zehlicce na vlasy , jelikoz z 1 g je toho opravdu malinko a manipulaci se ten material jeste ztraci !!!
Takze z toho 1-2 g je lepsi to ihned ze skrabky dat do bonga a ihned zhulit s prateli nebo Rosin Dabs rovnou z te skrabky vlozit do kokosoveho oleje , nebo zkratka do toho co z toho budeme vyrabet. Pokud je toho vic pohromade z jednoho lisovani tak neni problem to uchovavat v silikonove krabicce k tomu urcene.

Naposledy upravil Madical-Strains 20-10-2018 v 17:15 PM

Old Post 20-10-2018 v 16:57 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 39



A zde je vysledek me "usilovne" prace.
Dobrou chut ! Kdo prijede ke me na ochutnavku







Vylisek nikdy nevyhazovat !!! Muze slouzit k dalsimu pouziti .... o tom pozdeji.
Ja ho vlozil do sklenice s Francovkou k ostatnim predeslym vyliskum. (tinktura)

Naposledy upravil Madical-Strains 20-10-2018 v 17:18 PM

Old Post 20-10-2018 v 16:59 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 40



Jak nejlepe upravit Rosin Dabs k lekarskemu vyuziti aby byl vysoce ucinny , aktivnimi kannabionidy a nabity terpeny ?

Pro huleni v Bongu je tento krok zbytecny.

Kdyz uz mame hotovy a vylisovany Rosin Dabs , tak jeste musime z aktivovat vsechny kanabinoidy na 100% . Casy dekarboxylace kolem 1 hodiny udajne nepostaci k aktivaci uplne vsech kanabinoidu na 100% .

Jak upravit Rosin Dabs a vyrobit extremne silny zaklad pro vyrobu dalsich nasich vyrobku...( masti, tintur , cokolady, masla, tobolek k polykani, rektalnich cipku, vaginalnich cipku atd. atd) , do kolacku, na vareni a peceni atd.?

Viz video ....
Jsem ten nejhorsi prekladatel tak radeji doporucuji shlednout to video , jesli me neco duleziteho z toho videa nahodou neuniklo.
Popripade me muzete poslat PM s doplnenim a ja to jeste do 24 h doplnim, pak uz to neze.
Krome toho je tam ukazano jak raketove stoupne thc Mg v 1 ml.

Takze , ted prijdou na radu ty vylisky co nam zbyly z lisovani.
Vylisky nebo-li "Puky" vejmeme a rozlameme na drobecky nejlepe do varneho skla , nebo jine male nadobky urcene do trouby a pridame , polevkovou lzici nejakeho , nejlepe nejkvalitnejsiho Bio-kokosoveho oleje za studena pouze jednou lisovaneho.. Muze se pouzit jakykoliv olej ale mluvim tady o kvalite, takze zustavam u kokosu. V Bio-prodejne cca za 60 kc podle obsahu.
Nez vlozime do trouby , troubu samozrejme pripravime alespon cca 15 min predem a rozpalime na 90-120-C , nadobu s Puky zakryjeme alu folii a vlozime do predehrate trouby..
Muj nazor je , ze 90 C uplne postaci , jelikoz je tato teplota ohleduplnejsi a 120 minut peceme v troube.
Po dvou hodinach vyjmeme z trouby , chvilku nechame ochladit aby se nam neznehodnotily terpeny teplotou v Rosin Dabu a v tomto dekarboxylovanem a precedenem roztoku pres sitko a pak jeste pres kavovy filtr , vykoupeme a rozpustime za obcasneho michani (muzeme i ve dvojitem kastrolu s vodou) nas cerstve vylisovany Rosin Dabs , tim se exreme znasobi sila daneho produktu a vznikne kapalny extrakt ktery obsahuje jiz z aktivovane kannabionidy spolecne s terpeny a dalsimi prospesnymi lakami.

Od amika jsem se jeste navic dozvedel ze takto vyturbeny upraveny kapalny Rosin extrakt , v Hospicech kde ho aktualne podavaji dobrovolnikum-pacientum , jeste pridavaji prisadu ktera jeste vice vyturbi pristupnost a vstrebani kannabionidu v tele. (vhodny pro vsechny druhy extraktu)
Jak jiz bylo zmineno , kazdy jedinec ma jinak citlive receptory a ne kazdemu pacientovi konopi vzdy pomuze tak se vedci spolu s lekari snazili tento problem castecne vyvazit necim co by mohlo jeste vice zvysit sance na spravne pusobeni kanabinoidu v tele a tim mnohonasobne zvysit sance na uspesnou lecbu.

LECITIN , obsahuje fosfolipidy
Snad nejlepším důvodem, proc přidat lecitin do naseho extraktu, je ten, který skutečně nadchne pacienty nebo jen uzivatele konopí.
Lecitin - Emulgátor , zvysi účinnost konopných látek různými způsoby, což uživateli pomáhá co nejvíce využít ucinne latky, ktere jsou obsazeny v konopi. Telo pak ma mnohem vice casu strávit vázané přísady a bude mít přístup k lepsimu traveni THC a dalších kanabinoidu snadněji. Vedle toho je známo, že lecitin je povrchově aktivní látka, která snižuje povrchové napětí. Tento fakt znamená, že lecitin pomáhá efektivněji distribuovat THC a kanabinoidy.
Jsou jeste znamy dalsi bonusy pridanim lecitinu.
Existuje mnoho důvodů, proč se lecitin používá při přípravě dávky psychoaktivních konopných látek. Jedním z hlavních důvodů je zlepšení struktury našich jedlých výrobků. Přidání lecitinu ke směsi před pečením pomůže určitým částicím se svázat dohromady, místo aby se od sebe oddelovaly a rozpadavaly se. Například při výrobě čokoládových kolacku pomůže lecitin cukr a kakao přilepit na cannabutter. Cukr a kakao se dobře váží s vodou, ale cannabutter ne. Lecitin může být použit k nápravě tohoto problému. Kromě toho může přítomnost lecitinu ve vašich konopných potravinách prodloužit životnost tím, že se zabrání oddělení tuků a vody. To může snížit šanci na formování plísní, které ničí nase cannabionidy .

A pak po pridani lecitinu uz z tohoto tekuteho castecne dekarboxylovaneho Rosin - dvojite vyturbeneho kapalneho extraktu muzeme vyrabet uplne co chceme Slouzi to jako "zaklad" pro dalsi pouziti a vyrobu.

Pomer lecitinu ...
Na 1 kazdy US Cup = 236 ml se prida jedna polevkova lzice lecitinu.

Lecitin neni ve videu bohuzel zminen ale je to bezpochyby dalsi zpusob zvyseni sanci na ucinnejsi lecbu.

https://www.youtube.com/watch?v=i2e0VGP2PQo

Naposledy upravil Madical-Strains 21-10-2018 v 11:46 AM

Old Post 21-10-2018 v 10:53 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 41

Dobrý vlákno, kdo kouká na zahraniční trendy, pro toho to novinka neni, ale to je uplně jedno... patří to sem.

mě zajímá hlavně chuť... je to fakt taková pecka? Je mi jasný že kvalita se bude odvijet od vstupniho materiálu, ale tak nějak obecně se snad dá ohodnotit, třeba v porovnání s hašem.

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Naposledy upravil crazyben 21-10-2018 v 14:33 PM

Old Post 21-10-2018 v 14:20 PM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kástroj
Stálý Člen

Karma uživatele Kástroj - 95% PěstitelskáKarma uživatele Kástroj - 95% PěstitelskáKarma uživatele Kástroj - 95% PěstitelskáKarma uživatele Kástroj - 95% PěstitelskáKarma uživatele Kástroj - 95% Pěstitelská

Registrován: Feb 2016
Příspěvků: 609 

Příspěvek č. 42

Odpověď na crazyben otázku mě taky zajímá pokud to někdo muže napsat ..

Čert mě vem



Kástroj se poroučí..

Old Post 21-10-2018 v 14:46 PM
Kástroj je offline   Profil uživatele Kástroj   Find more posts by Kástroj   Foto galerie člena Kástroj   Click here to Send Kástroj a Private Message   Add Kástroj to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 43

Nemuzu bohuzel muvit ze sve zkusenosti ale co vim od amika tak kdybych to pry zkusil a ochutnal tak ze uz nic jinyho chtit hulit nebudu.

Porovnani dabingu Hasis VS Rosin bude na 100% nekde na youtube.

Ten Rosin je hlavne o chuti , takze ano , v chuti tam urcite bude rozdil, diky tem vsem terpenum ale samozrejme se nesmi prepalit pri dabingu nebo v lisu vysokou teplotou .

Rosin bude pravdepodobne silnejsi , podle toho co jsem o tom cetl .
V Rosin Pressech se nelisuje jen susina ale bezne taky hash , pro jeho jeste vetsi vylepseni.

Tady je video ....Manik huli Rosin dabs ( nekde se tomu rika Rosin Hash)
Obrazek si udelejte sami z pohledu na nej.
Nez to zacne dabovat tak se celej na to trese , pak popisuje efekty.

https://www.youtube.com/watch?v=qfTqkI_CLaI

Snad to tady casem nekdo vyzkousi a poda smoke-report.

Old Post 21-10-2018 v 17:03 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 44

Jo, vlastne Fikus slibil ze to brzo vyzkousi a napise sem report.

Old Post 21-10-2018 v 17:58 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fikus37
Banned

Karma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 1692  

Příspěvek č. 45

Jj, vyzkouším to. Ve středu to bude hotové, tak postnu nějaké fotky a popíšu chuť. Budeme to s kámošema zkoušet ať nás je víc a každý bude mít určitě nějaký názor. Už se na to docela těším.

Old Post 21-10-2018 v 19:12 PM
fikus37 je offline   Profil uživatele fikus37   Find more posts by fikus37   Foto galerie člena fikus37   Click here to Send fikus37 a Private Message   Add fikus37 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 46

Hlavne Fikusi , mysli na to. Neprepalit ! jinak to ma pachut spaleniny.
Ja se taky tesim ale jen na ten report

Jo a jeste...neprezen to max. 3 sluky a pak pockej co bude.
Nerad bych te mel na svedomi.

Naposledy upravil Madical-Strains 21-10-2018 v 20:15 PM

Old Post 21-10-2018 v 20:01 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 47



S vice profesionalnejsim pristupem , tez patri k Rosin Pressum ruzne doplnky .

Jako jsou...

1.- Rosin predlisovaci formy

Slouzi ke slisovani a formovani susiny bez vetvicek red tepelnym lisovanim aby lepe pasovaly do filtracnich sacku.

2- Rosin filtracni sacky

Zabranuji proniknuti castecek susiny do extraktu.
Na susinu 125 mikronu
Na hash cca 25 mikronu

V nouzi se daji pouzit sacky na caj.

Sacky jsou vhodnejsi k lisovani vetsiho mnozstvi susiny , jelikoz
v nich ulpi cast pryskyrice , takze trochu extraktu nam ukrdanou

3.- Ochranne rukavice .
Slouzi k ochrane proti popaleni.

4. Skarbky
Slouzi k manipuaci s Rosinem.

5. A dalsi....Pecici papir, silikonove krabicky k uchovavani , silikonove podlozky a pod.

Naposledy upravil Madical-Strains 23-10-2018 v 09:02 AM

Old Post 23-10-2018 v 07:52 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pixxel
Stálý Člen

Karma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% Pěstitelská

Registrován: Jan 2015
Příspěvků: 453  

Příspěvek č. 48

K tomu lecitinu. Dávejte pozor na kolik daný extrakt s lecitinem zahříváte. Já jsem přidal lecitin do toho svého konopného oliváče a při zahřátí nad 100°C došlo nečekaně k velkému rozpínání média.

"Buďte sami sobě světlem" Gautama Buddha

Happy Box LED Vol.I - 1,5g/W - CaH
Happy Box LED Vol.II - 0,75g/W - BD@JH
Happy Box LED Vol.III - 0,53g/W - BD
Happy Box LED Vol.IV - Tube Edition - 0,23g/W - RM

Old Post 23-10-2018 v 07:53 AM
Pixxel je offline   Profil uživatele Pixxel   Find more posts by Pixxel   Foto galerie člena Pixxel   Click here to Send Pixxel a Private Message   Add Pixxel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 09:46 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 5 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0691290 seconds with 37 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív