Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Proplach při přepnutí?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Kirito-kun
Stálý Člen

Karma uživatele Kirito-kun - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2017
Příspěvků: 73  

Hlína Proplach při přepnutí? Příspěvek č. 1

Zdravím,

mám možná hloupej dotaz, ale chtěl jsem v sobotu udělat proplach a dnes jsem zjistil, že bude zároveň čas přepnout, tak mě napadá, jestli to nebude na osazenstvo zbytečně dvojitej šok? Samozřejmě není problém proplach odložit, ale třeba je to jedno a nemusím to nechávat na pracovní dny. Ještě dodám, že jedu v lightmixu od Plagronu a hnojím JIDB, setup mám v profilu.

Old Post 18-10-2018 v 19:53 PM
Kirito-kun je offline   Profil uživatele Kirito-kun   Find more posts by Kirito-kun   Foto galerie člena Kirito-kun   Click here to Send Kirito-kun a Private Message   Add Kirito-kun to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mysak
Stálý Člen

Karma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 823  

Re: Proplach při přepnutí? Příspěvek č. 2

citace:
Původní příspěvek od Kirito-kun
Zdravím,

mám možná hloupej dotaz, ale chtěl jsem v sobotu udělat proplach a dnes jsem zjistil, že bude zároveň čas přepnout, tak mě napadá, jestli to nebude na osazenstvo zbytečně dvojitej šok? Samozřejmě není problém proplach odložit, ale třeba je to jedno a nemusím to nechávat na pracovní dny. Ještě dodám, že jedu v lightmixu od Plagronu a hnojím JIDB, setup mám v profilu.


na co proplach(jen vodu?)

Old Post 18-10-2018 v 19:56 PM
mysak je offline   Profil uživatele mysak   Find more posts by mysak   Foto galerie člena mysak   Click here to Send mysak a Private Message   Add mysak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kirito-kun
Stálý Člen

Karma uživatele Kirito-kun - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2017
Příspěvků: 73  

Příspěvek č. 3

Ano, jen vodou s Ph 6,0. Důvod je ten, že jsem tady na fóru vyčetl, že je to vhodný jednou za pár týdnů udělat, tak jsem to chtěl zařadit.

Old Post 19-10-2018 v 04:03 AM
Kirito-kun je offline   Profil uživatele Kirito-kun   Find more posts by Kirito-kun   Foto galerie člena Kirito-kun   Click here to Send Kirito-kun a Private Message   Add Kirito-kun to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Linkot
Stálý Člen

Karma uživatele Linkot - 93% PěstitelskáKarma uživatele Linkot - 93% PěstitelskáKarma uživatele Linkot - 93% PěstitelskáKarma uživatele Linkot - 93% PěstitelskáKarma uživatele Linkot - 93% Pěstitelská

Registrován: Jan 2018
Příspěvků: 231  

Příspěvek č. 4

Nebyl to spíš proplach nějakého hydroponického sytému?
Proplach vodou pro médium jako kokos / hlína, se dělá jen když přehnojíš nebo tak ..
Když uděláš proplach jen tak tak je to zbytečné ..
Proplach (flush) se dělá na konci sklizně až


1. IN Green poison F1, Happy Auto Blueberry

2. IN OG Kush|NFT|2x470w VERO 29

Outdoor 2018

Outdoor 2019
Outdoor 2020 v partizánském stylu

Mast podle Linkota

Old Post 19-10-2018 v 07:07 AM
Linkot je offline   Profil uživatele Linkot   Find more posts by Linkot   Foto galerie člena Linkot   Click here to Send Linkot a Private Message   Add Linkot to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mysak
Stálý Člen

Karma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 823  

Příspěvek č. 5

Jo nebo když maš mineralni hnoj ,ale to asi nemáš poroplachoval by jsi pravidelně..

Old Post 19-10-2018 v 08:54 AM
mysak je offline   Profil uživatele mysak   Find more posts by mysak   Foto galerie člena mysak   Click here to Send mysak a Private Message   Add mysak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
GrowPlace
Stálý Člen

Karma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% Pěstitelská

Registrován: Feb 2018
Příspěvků: 677 

Příspěvek č. 6

Je to tak, i když jedeš hlínu nebo kokos s minerálními hnojivy, tak je dobré jednou za čas udělat proplach nějakým enzymem, tím se rozpustí nahromaděná sůl v mediu, která se usazuje v substrátu hnojením.

Grower sponzor

Old Post 19-10-2018 v 09:05 AM
GrowPlace je offline   Profil uživatele GrowPlace   Find more posts by GrowPlace   Foto galerie člena GrowPlace   Click here to Send GrowPlace a Private Message   Add GrowPlace to your buddy list     Navštiv homepage uživatele GrowPlace! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kirito-kun
Stálý Člen

Karma uživatele Kirito-kun - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2017
Příspěvků: 73  

Příspěvek č. 7

Tak JIDB by mělo bejt biominerální, takže asi něco na pomezí bio a minerál. Takže by asi nemusel bejt ten proplach marnej jednou za čas provést? Na konci před sklizní je to samozřejmě bez debat, s tím počítám.

Old Post 19-10-2018 v 15:50 PM
Kirito-kun je offline   Profil uživatele Kirito-kun   Find more posts by Kirito-kun   Foto galerie člena Kirito-kun   Click here to Send Kirito-kun a Private Message   Add Kirito-kun to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Delid
Nový Člen

Karma uživatele Delid - 41% Pěstitelská

Registrován: Oct 2018
Příspěvků: 16  

Příspěvek č. 8

Jak často hnojíš? a kolik? Podle toho bych teprve zvážil, zda je třeba proplach nebo ne.. Osobně bych ale neproplachoval, navíc pokud si zrovna přepnul, začnou se holky dost tahat, a propláchnutím bys mohl způsobit deficit.. Napiš kolik a jak často jim sypeš.. Nejlepší by pak bylo založit si své vlákno ve fotogalerii, a tam ti v průběhu dost členů poradí, u každého modelu a setupu je to jinak

Když něco děláš pořádně tak stúpáš .....
Když něco děláš s cigou v papuli tak aspoň pútaš .....

Old Post 19-10-2018 v 16:39 PM
Delid je offline   Profil uživatele Delid   Find more posts by Delid   Foto galerie člena Delid   Click here to Send Delid a Private Message   Add Delid to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kirito-kun
Stálý Člen

Karma uživatele Kirito-kun - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2017
Příspěvků: 73  

Příspěvek č. 9

Hnojím každou zálivku podle tabulky JIDB pro hlínu (tj. polovina v tabulce uvedeného množství). Doteď jsem hnojil na růst, zítra přepnu a předpokládám, že začnu hnojit na květ. Pokud mi teda nedoporučíte hnojit ještě pár dní na růst, protože to kytkám chvíli taky potrvá, než "přepnou" Zalévám každý druhý den cca 800 ml na květináč (6,5 l), přičemž za dva dny je to krásně vypitý a suchý. Jako vizuálně teď žádnej problém nevidím, roste to krásně, listy jsou sytě zelený, všechno se zdá být ok zatím

Old Post 19-10-2018 v 17:27 PM
Kirito-kun je offline   Profil uživatele Kirito-kun   Find more posts by Kirito-kun   Foto galerie člena Kirito-kun   Click here to Send Kirito-kun a Private Message   Add Kirito-kun to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kirito-kun
Stálý Člen

Karma uživatele Kirito-kun - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2017
Příspěvků: 73  

Příspěvek č. 10

Ještě dodám, že to není spálený od hnojiv, žádný fleky, nic. Zároveň přidám dotaz: jak velký tak kytky chcete mít ideálně v boxu? Já mel posledně tak 60 cm, ale jestli je to ideál nebo málo, to vůbec netuším.

Old Post 19-10-2018 v 17:32 PM
Kirito-kun je offline   Profil uživatele Kirito-kun   Find more posts by Kirito-kun   Foto galerie člena Kirito-kun   Click here to Send Kirito-kun a Private Message   Add Kirito-kun to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mysak
Stálý Člen

Karma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 823  

Příspěvek č. 11

tak pokud jsou kytky ok(když jim davaš jak píšeš)tak jim to nevadi že by byly přehnojený..
za mě myslím že proplach enzymy,(nic se nestane) ..na rust mužeš hnojit ještě tak tydeyn po přepnutí(,,do zasoby,,) ,na květu se pak mění poměr NPK..
jinak nevím jake to chceš mit ve stanu ,60 je ok nebo co jedeš atd

Old Post 19-10-2018 v 20:42 PM
mysak je offline   Profil uživatele mysak   Find more posts by mysak   Foto galerie člena mysak   Click here to Send mysak a Private Message   Add mysak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kirito-kun
Stálý Člen

Karma uživatele Kirito-kun - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2017
Příspěvků: 73  

Příspěvek č. 12

Enzymy jsem nikdy nepoužíval, plánoval jsem to udělat čistou vodu...doporučíš něco? Já si taky myslim, že 60 cm je ok, jen jsem si to neměl s kým ověřit. Holky mají mezi 30 a 34 cm a o cca 100% by se měly po přepnutí vytáhnout, tak jsem to přeřídil a od rána to pošlape 12/12. Nechám teda týden poměr na růst a pak začnu sypat na květ.

Old Post 19-10-2018 v 21:30 PM
Kirito-kun je offline   Profil uživatele Kirito-kun   Find more posts by Kirito-kun   Foto galerie člena Kirito-kun   Click here to Send Kirito-kun a Private Message   Add Kirito-kun to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DrGrinspoon
Stálý Člen

Karma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% Pěstitelská

Registrován: Mar 2017
Příspěvků: 656  

Příspěvek č. 13

V hline stačí hnojiť každú druhú zálievku. Inak len čistá voda a nepotrebuješ robiť preplal počas rastu.

Old Post 20-10-2018 v 05:59 AM
DrGrinspoon je offline   Profil uživatele DrGrinspoon   Find more posts by DrGrinspoon   Foto galerie člena DrGrinspoon   Click here to Send DrGrinspoon a Private Message   Add DrGrinspoon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mysak
Stálý Člen

Karma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 823  

Příspěvek č. 14

enzymy bych neřeši nijak zvlašt ja mel od Advaced Hydro..neni to až tak podstatne

Old Post 20-10-2018 v 11:57 AM
mysak je offline   Profil uživatele mysak   Find more posts by mysak   Foto galerie člena mysak   Click here to Send mysak a Private Message   Add mysak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kirito-kun
Stálý Člen

Karma uživatele Kirito-kun - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2017
Příspěvků: 73  

Příspěvek č. 15

Já jsem to při prvním kole s hnojením docela slušně podělal, protože jsem zezačátku věřil tomu, že growmix je na tři týdny předhnojený, jak se to u něj bylo napsáno... Pak jsem si tu založil thread a nahodil fotky a dostal tam reakce typu "takovej deficit živin jsem v životě neviděl". Pak jsem jim dával do každý zálivky a sebraly se z toho a nakonec jsem sklidil neočekávaně dost. Nechci se automaticky stavět na druhou stranu barikády, ale zatím se mi asi vyplácí (dle vzhledu kytek) dávat do každé. Zalévám 3-4 x týdně, takže asi jednou týdně zkusím dát jenom vodu a zbylý dávky hnojený, to se mi zdá jako docela slušnej kompromis.

Old Post 21-10-2018 v 06:58 AM
Kirito-kun je offline   Profil uživatele Kirito-kun   Find more posts by Kirito-kun   Foto galerie člena Kirito-kun   Click here to Send Kirito-kun a Private Message   Add Kirito-kun to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DrGrinspoon
Stálý Člen

Karma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% Pěstitelská

Registrován: Mar 2017
Příspěvků: 656  

Příspěvek č. 16

Tak ono je vždy potrebné sledovať vitalitu rastlín, každý strain/phenotyp môže mať iné požiadavky na hnojenie... kedysi som do toho dával čo to dalo a nemôžem povedať že by to nerástlo ale tie hnojky z toho potom vyplaviť chvíľu zaberie a nie vždy sa to podarí. Nemám rád takú trávu čo škriabe, dusí a človeka z toho rozbolí hlava. Väčšinou sú také trávy kupované na ulici - na oko vyzerajú výborne, pekne voňajú, sú tvrdé na dotyk, ale to fajčenie je des, úplne niečo iné ako keď si človek dá pozor čo do toho dáva.

Old Post 21-10-2018 v 08:07 AM
DrGrinspoon je offline   Profil uživatele DrGrinspoon   Find more posts by DrGrinspoon   Foto galerie člena DrGrinspoon   Click here to Send DrGrinspoon a Private Message   Add DrGrinspoon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 17:51 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
03-01-2017 - Přesadit zároveň při přepnutí?? - 7 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3350430 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív