Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VIII. !!!
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 38 39 40 41 42 »
Autor
Téma 
Keir
Stálý Člen

Karma uživatele Keir - 36% PěstitelskáKarma uživatele Keir - 36% PěstitelskáKarma uživatele Keir - 36% PěstitelskáKarma uživatele Keir - 36% Pěstitelská

Registrován: Dec 2017
Příspěvků: 253  

Příspěvek č. 625

Nie, krúti sa len jedna tým pádom to asi bude semenom to čo bolo retardované sa už dáva dokopy a jedno čo vyzeralo prv ok tak sa mu takto krútia listy. Ale nejak mám pocit že sa to zlepšuje Uvidím o pár dní, určite dám vedieť čo sa s tým deje A opýtam sa v zahradnictve

Old Post 22-09-2018 v 18:59 PM
Keir je offline   Profil uživatele Keir   Find more posts by Keir   Foto galerie člena Keir   Click here to Send Keir a Private Message   Add Keir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TommyH
Stálý Člen

Karma uživatele TommyH - 85% PěstitelskáKarma uživatele TommyH - 85% Pěstitelská

Registrován: Apr 2017
Příspěvků: 230 

Příspěvek č. 626



Prolival jsem 19. V pozdních hodinách... Dnes je už 24 a květináče pořád nejsou proschlé jak by měli... Kyti se moc nechce vstřebávat voda a hnědé fleky na listech/posléze odumření listu pořád přetrvává. Samozřejmě cekal jsem že se to nezastaví hned. Co ale řeším je další zálivka... Některé listy mě začínají už i na vrchu žloutnout. Kytky byly vážně dost prolité takže jsem vyplavil i dost živin. Zítra by mela.byt půda snad už natolik proschlá, abych kyti mohl zalít. Jak mám upravit zítřejší zálivku? Mám přidat biobloom? Jestli.me totiž zase budou vstřebávat vodu 4 dny, moc mohl by to být průšvih kdybych to teď nezahnojil. Foto listů posílám do Galerie.

Old Post 23-09-2018 v 22:12 PM
TommyH je offline   Profil uživatele TommyH   Find more posts by TommyH   Foto galerie člena TommyH   Click here to Send TommyH a Private Message   Add TommyH to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vitty
Nový Člen

Karma uživatele vitty - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 10  

Příspěvek č. 627

Zdravím všechny!

Prosím vás pánové, mam problém, na spodních větvích na paličkách jsem objevil nejspíše podle všeho padlí... Každé den je tam na lístku jakýsi mini zárodek, lístek rovnou i s malou paličkou každý den odtrhnu.. zatím se to projevilo pouze na 1 že 4 kytek, kytky by potřebovaly nejlépe ještě tak týden, jde mi o to kdybych sekl pouze tu jednu na které se to projevuje tak jestli by se dalo zamezit ještě přenesení na další kytky, projevuje se to poslední 3 dny...

Dík, mějte se.

Old Post 10-10-2018 v 20:18 PM
vitty je offline   Profil uživatele vitty   Find more posts by vitty   Foto galerie člena vitty   Click here to Send vitty a Private Message   Add vitty to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fikus37
Banned

Karma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 1692  

Příspěvek č. 628

Pokud je to Padlí, tak počítej, že se ti to projeví všude. Zamezit přenesení se nedá. Pokud to máš v boxu, tak box vydesinfikovat a nejlépe ještě použít vykurovaci metodu (sirne knoty)

Old Post 11-10-2018 v 13:51 PM
fikus37 je offline   Profil uživatele fikus37   Find more posts by fikus37   Foto galerie člena fikus37   Click here to Send fikus37 a Private Message   Add fikus37 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Marshydro Box
Stálý Člen

Karma uživatele Marshydro Box - 28% Pěstitelská

Registrován: Sep 2018
Příspěvků: 58  

Příspěvek č. 629



Zdravím
Jen pro istotu, je to pliseň?
Díky za odpověď

Old Post 20-10-2018 v 06:38 AM
Marshydro Box je offline   Profil uživatele Marshydro Box   Find more posts by Marshydro Box   Foto galerie člena Marshydro Box   Click here to Send Marshydro Box a Private Message   Add Marshydro Box to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Outlaw133
Nový Člen

Karma uživatele Outlaw133 - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2018
Příspěvků: 3  

Příspěvek č. 630



Ahojte,

potrebujem vašu pomoc nakoľko si už neviem dať rady. Idem 10x - CRITICAL KUSH od BARNEY´S FARMS v grow room.
Začínal som od semena v substráte od biobizz light mix. Rast prebehol bez problémov, ba až ukážkovo a problémy nastávajú teraz v kvete. Dnes je to cca 18. deň po prepnutí a listy mi začínajú žltnuť a odpadávať od spodu. Najprv som tomu nedával veľkú pozornosť nakoľko by to malo byť normálne, ale už začínam panikáriť, lebo sa mi zdá že to postupuje moc rýchlo a začínájú žĺtnuť už aj v strede. Žltnú a schnú aj velké aj malé.

Polievam výlučne dažďovou vodou izbovej teploty. Každej kvetinke dám 3l a čo vytečie vylievam. Vždy až keď je substrát suchý, cca každých 5 dní.
Hnojivo Plagron Alga Bloom, v raste Plagron Alga Grow. Dávkovanie podľa návodu k hnojivu a to je 4ml na 1l, dávam síce 5ml ale nemalo by to vadiť.


Teplotu udržujem na 22- 25 stupňov.
PH - 6,0 - 6,5 - neviem presne nakoľko mám len papieriky na meranie.
EC som dnes meral a to čo vytieklo malo 0,9 ale hnojivo som dal len polovičnú dávku nakoľko som už nemal.

Celkovo kvitnutie sa mi zdá trošku pomalé.

Na listoch sa dokonca objavujú aj flaky a vôbec netuším čo to je. Škodcov som nespozoroval žiadnych. Koreňe vyzerajú pekné biele.
Prikladám aj fotky, fotené pred zálievkou.

Ďakujem za každú radu.

Old Post 26-10-2018 v 18:57 PM
Outlaw133 je offline   Profil uživatele Outlaw133   Find more posts by Outlaw133   Foto galerie člena Outlaw133   Click here to Send Outlaw133 a Private Message   Add Outlaw133 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Outlaw133
Nový Člen

Karma uživatele Outlaw133 - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2018
Příspěvků: 3  

Příspěvek č. 631



Prikladám ďalšie fotky.

Old Post 26-10-2018 v 19:00 PM
Outlaw133 je offline   Profil uživatele Outlaw133   Find more posts by Outlaw133   Foto galerie člena Outlaw133   Click here to Send Outlaw133 a Private Message   Add Outlaw133 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 632

trosku bych pridal grow slozky, vypada to ze se po prepnuti rychle vytahli takze dusiku vzali asi vic

EC v hline s organickyma hnojkama vubec neres a PH se snaz upravovat co nejmin.

nenchávej proschnout uplne na troud (ja zalejval jednou za dva, tri dny... ale v kvetu v ty nejvetsi zizni sem musel kazdej den a prave tohle obdobi po prepnuti sou nejziznivejsi). Jak to nechas proschnout uplne, tak zabijes vetsinu bakterii, ktery organiku rozkladaj na latky co kytka vstreba (proto se to EC u organiky neresi, nic ti nerekne a je traba prace tech bakterii k rozkladu na uzitecny latky).

Navic je dost mozny ze to co je v zalivce by v pohode stacilo, jen to sezerou za dva,tri dny... ale ty zalejvas po peti dnech tzn den, dva jsou o hladu. Jestli mi rozumis jak to myslim.

Na 18. tej den je kvet si myslim vklidu (uz sem si CK od barneys odjel). Jeste tejden a uvidis jak se zacnou "nafukovat"

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Naposledy upravil crazyben 27-10-2018 v 12:58 PM

Old Post 27-10-2018 v 12:39 PM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Outlaw133
Nový Člen

Karma uživatele Outlaw133 - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2018
Příspěvků: 3  

Příspěvek č. 633

Ďakujem pekne, jasné pochopil som. Nenapadlo ma, že by mohli hladovať. Skúšam to teda častejšie a dám vedieť ako do dopadlo. Ešte raz ďakujem za tvoju reakciu

Old Post 29-10-2018 v 17:24 PM
Outlaw133 je offline   Profil uživatele Outlaw133   Find more posts by Outlaw133   Foto galerie člena Outlaw133   Click here to Send Outlaw133 a Private Message   Add Outlaw133 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
petr153624
Stálý Člen

Karma uživatele petr153624 - 28% Pěstitelská

Registrován: Jan 2015
Příspěvků: 37  

Příspěvek č. 634



Ahojte chlapi mám velký problém a nevím co stím mám hlínu polevám reverzní osmózou přidávám tam kalcium hnojiva fedding ec dávám 1,6 ph mám 6,2 jsem ve třetím týdnu květu. Děje se to u listu od spodku Už jsem i udělal proplach a pořad nic. To kalcium mám rok starý a je v prášku muže to mít na to vliv moc díky za každou radu

Naposledy upravil petr153624 03-11-2018 v 07:17 AM

Old Post 02-11-2018 v 18:43 PM
petr153624 je offline   Profil uživatele petr153624   Find more posts by petr153624   Foto galerie člena petr153624   Click here to Send petr153624 a Private Message   Add petr153624 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JinejKolac
Nový Člen

Karma uživatele JinejKolac - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2018
Příspěvků: 1  

Příspěvek č. 635

Setup:

-1000w Led (55cm od vrcholku)
-Plagron Premium CoCo (bez hnojiv)
-11l kvetinace (2l keramzit)

Hnojiva:
-Coco A+B Canna
-Rhizotonic
-Cannazym

Zdar lidi, potřebuju poradit.Mam rezy v 9 dnu a 2 z nich (primo pod svetlem)
zloutnou zvlastne listy. Jsou zlute asi od 4 dne a nevim proc zacaly... Hnojim kazdy den EC 1,1-1,3 Ph 6,5-6,8. Do 7 dne jsem hnojil pouze 0,8 EC.

Prikladam foto. kdo by mohl mít tušení, prosím o radu... Díky ! dýmu zdar.

https://imgur.com/a/hrHGeGr - Fotky

NiGa

Old Post 02-11-2018 v 20:51 PM
JinejKolac je offline   Profil uživatele JinejKolac   Find more posts by JinejKolac   Foto galerie člena JinejKolac   Click here to Send JinejKolac a Private Message   Add JinejKolac to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dijon
Nový Člen

Karma uživatele Dijon - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2018
Příspěvků: 1  

Příspěvek č. 636


Zdravím,muže mi nikdo poradit co s kroutícími listy?Ph a ec v normě

diky za pomoc

Old Post 06-11-2018 v 17:16 PM
Dijon je offline   Profil uživatele Dijon   Find more posts by Dijon   Foto galerie člena Dijon   Click here to Send Dijon a Private Message   Add Dijon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ratiio
Nový Člen

Karma uživatele Ratiio - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2018
Příspěvků: 2 

Příspěvek č. 637

Zdravím, objevila se mi na listech bílá kolečka, doufám že to není nějáká plíseň padlí nebo tak opravdu nerad bych použil nějáký chemický preparát, děkuji za odpovědi


https://ibb.co/gA7y0A
https://ibb.co/gO9NSq
https://ibb.co/cNqkfA
https://ibb.co/c2rfDV

Naposledy upravil Ratiio 08-11-2018 v 18:22 PM

Old Post 08-11-2018 v 14:22 PM
Ratiio je offline   Profil uživatele Ratiio   Find more posts by Ratiio   Foto galerie člena Ratiio   Click here to Send Ratiio a Private Message   Add Ratiio to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ratiio
Nový Člen

Karma uživatele Ratiio - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2018
Příspěvků: 2 

Příspěvek č. 638

Zdravím, objevila se mi na listech bílá kolečka, doufám že to není nějáká plíseň padlí nebo tak opravdu nerad bych použil nějáký chemický preparát, děkuji za odpovědi

https://ibb.co/gA7y0A
https://ibb.co/gO9NSq
https://ibb.co/cNqkfA
https://ibb.co/c2rfDV

Naposledy upravil Ratiio 08-11-2018 v 18:21 PM

Old Post 08-11-2018 v 14:55 PM
Ratiio je offline   Profil uživatele Ratiio   Find more posts by Ratiio   Foto galerie člena Ratiio   Click here to Send Ratiio a Private Message   Add Ratiio to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Denny19
Stálý Člen

Karma uživatele Denny19 - 17% Pěstitelská

Registrován: Apr 2018
Příspěvků: 55  

Příspěvek č. 639

citace:
Původní příspěvek od Dijon
Zdravím,muže mi nikdo poradit co s kroutícími listy?Ph a ec v normě

diky za pomoc


Ahoj, nemůže to být spálený od světla? Snad poradí kdyžtak někdo zkušenější

Old Post 08-11-2018 v 16:18 PM
Denny19 je offline   Profil uživatele Denny19   Find more posts by Denny19   Foto galerie člena Denny19   Click here to Send Denny19 a Private Message   Add Denny19 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
D.T.S.
Nový Člen

Karma uživatele D.T.S. - 37% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 17  

Příspěvek č. 640



nazdárek, jedu hydro ve wilmě, keramzit, 400w hps, box 80x80x160, odtah ufo s termostatem 430m3/h, nemám teploměr a vlhkoměr.
Co sem se přestěhoval tak se mi nedaří skříň uchladit, sklizne byly totálně řídký tak sem koupil ted ten odtah 430m3 a myslel sem ze se to vyresi. poridil sem novy decka critical mass s pěknyma kořenama, zasadil, chytly se rychle ale hned po tom sem zpozoroval osychani listu po okrajich. nemam zvlhčovačku ale snažím se kropit stěny a všechno rozprašovačem aspon 1-2x za den protože je mi jasný že to bude furt tou teplotou a taky jak to chladím tak odtahuju všechnu vlhkost. Dá se něco poradit než budou prachy na teploměr a zvlhčovačku? nebo je možný že je to něčím jiným? Přikládám nějaký fotky at muzete posoudit. díky

Nezasadíš ... Nezahulíš
Nezahulíš ... Nepochopíš
Nepochopíš ... Tak mi do toho nekecej

Old Post 08-11-2018 v 20:00 PM
D.T.S. je offline   Profil uživatele D.T.S.   Find more posts by D.T.S.   Foto galerie člena D.T.S.   Click here to Send D.T.S. a Private Message   Add D.T.S. to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 09:19 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 38 39 40 41 42 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
09-03-2017 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VII. !!! - 1223 odpovědí
15-07-2015 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VI. !!! - 1201 odpovědí
26-04-2014 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam V. !!! - 1236 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1593440 seconds with 40 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív