Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Odrůdy a Šlechtění » Hladam odrodu na zabavu a smiech
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Lupienok
Nový Člen

Karma uživatele Lupienok - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2018
Příspěvků: 4  

Pohodička Hladam odrodu na zabavu a smiech Příspěvek č. 1

Ahojte ☺

Hladam odrodu z ucinkami silnej zabavy a smiechu chcem sa vyvarovat niakym stoned efektom , jednoducho povedane chcem sa bavit nie kvasiť vie mi niekto poradit ? Samozrejme autoflower prosim

Vopred dakujem

Som tu novy ak tu je niekde takato tema napiste mi prosim zmažem to tu a presuniem sa tam

Old Post 09-10-2018 v 18:47 PM
Lupienok je offline   Profil uživatele Lupienok   Find more posts by Lupienok   Foto galerie člena Lupienok   Click here to Send Lupienok a Private Message   Add Lupienok to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lupienok
Nový Člen

Karma uživatele Lupienok - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2018
Příspěvků: 4  

Příspěvek č. 2

Kedze ma tu má kazdy na haku tak pridavam jednu stranku co som vysnoril
Da sa tam najist info ake stavy prinasaju rozme odrody
https://www.leafly.com

Old Post 11-10-2018 v 17:28 PM
Lupienok je offline   Profil uživatele Lupienok   Find more posts by Lupienok   Foto galerie člena Lupienok   Click here to Send Lupienok a Private Message   Add Lupienok to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Maxeaux
armed greenfidel

Karma uživatele Maxeaux - 80% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 955  

Příspěvek č. 3

S tymi ucinkami totiz neni to tak jednoduche. Hraje tam rolu strasne vela premennych, kazdy inak reaguje, miera tolerancie, aktualna nalada, okolie.... atd. Seedbanka ti moze napisat "happy uplifting high" ale trebars to volakomu nesadne a ma stihu a grca z toho. Takze tak.

Old Post 11-10-2018 v 17:41 PM
Maxeaux je offline   Profil uživatele Maxeaux   Find more posts by Maxeaux   Foto galerie člena Maxeaux   Click here to Send Maxeaux a Private Message   Add Maxeaux to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Maxeaux! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lupienok
Nový Člen

Karma uživatele Lupienok - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2018
Příspěvků: 4  

Příspěvek č. 4

Takze ostava len skusat ?
Zatial sa mi osvedcil new york city
Tod vse zatial

Old Post 11-10-2018 v 17:49 PM
Lupienok je offline   Profil uživatele Lupienok   Find more posts by Lupienok   Foto galerie člena Lupienok   Click here to Send Lupienok a Private Message   Add Lupienok to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PaBlo
Stálý Člen

Karma uživatele PaBlo - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2012
Příspěvků: 165  

Příspěvek č. 5

New york city mám už druhý rok po sobě, je to pěkná sativa co mi opravdu kolikrát vykouzlila úsměv na tváři když ovšem přišli podňety ať už z věnců nebo zevnitř. Minuli týden jsem si díky podnetu z venci a pěknému počasí záplaval i v slzách smíchu.

Old Post 11-10-2018 v 20:19 PM
PaBlo je offline   Profil uživatele PaBlo   Find more posts by PaBlo   Foto galerie člena PaBlo   Click here to Send PaBlo a Private Message   Add PaBlo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
odo
Stálý Člen

Karma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 1366  

Příspěvek č. 6

Chlapi New york city??? - satíva
nemyslíte npr
New york city Diesel??


Inak úplne súhlasím s tým, čo napísal Maxeaux
Je to fakt komplikované a niekedy sa vhodný model hľadá dosť dlho a keď si aj nájdeš štatisticky vhodný model npr. podľa Leafly, tak to neznamená, že vypestuješ to isté v prostredí v ktorom to kultivuješ. VeĽA záleží od spůsobu a technológie pestovania, dľžky i úrovne dozrievania a samozrejme od záverečného preplachu a curingu.
A aby to bolo ešte komplikovanejšie, je obrovký rozdiel v samotnom spůsobe užita. Inak to chutí a působí pri vapíku, kde můžeš nastavovať konkrétne teploty a tým obmedziť, alebo zvýrazniť určité účinky a inak pri pálení, alebo užití výťažkov v tinktúrach, olejoch, alebo pokrmoch...

Old Post 12-10-2018 v 05:28 AM
odo je offline   Profil uživatele odo   Find more posts by odo   Foto galerie člena odo   Click here to Send odo a Private Message   Add odo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PaBlo
Stálý Člen

Karma uživatele PaBlo - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2012
Příspěvků: 165  

Příspěvek č. 7

Ja mam na mysli New york city od pyramid seeds, mel jsem letos autoflower s převahou sativy.
Je pravda pratele že už jen vaporizuji takže účinek o kterém mluvím byl získán odparenim pri teplotě 190°C
Jinak mám vyzkoušenou super genetiku která nesmí v mě zahrade zadny rok chybět a to sice Kalashnikova od green house seeds. Kříženec byla vdovy a Ak47. Doporučuji ;-)

Old Post 12-10-2018 v 07:10 AM
PaBlo je offline   Profil uživatele PaBlo   Find more posts by PaBlo   Foto galerie člena PaBlo   Click here to Send PaBlo a Private Message   Add PaBlo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lupienok
Nový Člen

Karma uživatele Lupienok - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2018
Příspěvků: 4  

Příspěvek č. 8

New york city auto od piramid seeds
Ja to balim do jointov inak vzdy palime 4 osoby ucinky cca tie iste
Ten kalashnikov ma na teba ake ucinky ... by som ho skusil mozno sme z jednoho cesta 😀

Naposledy upravil Lupienok 12-10-2018 v 11:38 AM

Old Post 12-10-2018 v 10:44 AM
Lupienok je offline   Profil uživatele Lupienok   Find more posts by Lupienok   Foto galerie člena Lupienok   Click here to Send Lupienok a Private Message   Add Lupienok to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Punkheart
Stálý Člen

Karma uživatele Punkheart - 52% Pěstitelská

Registrován: Jun 2017
Příspěvků: 28  

Příspěvek č. 9

Asi by som odporučil Maroc od Female Seeds - s Leafly by som sa na ňom celkom zhodol. Navyše to bola fast version before it was cool:
https://www.leafly.com/products/det...ale-seeds-maroc

...hluchonemý chlapec vraj zjavenie vidí takto:
oooooooaaaaaaaa oooooaaaaaaaa

(Omietkový démon, 2012)

Old Post 15-10-2018 v 13:57 PM
Punkheart je offline   Profil uživatele Punkheart   Find more posts by Punkheart   Foto galerie člena Punkheart   Click here to Send Punkheart a Private Message   Add Punkheart to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PaBlo
Stálý Člen

Karma uživatele PaBlo - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2012
Příspěvků: 165  

Příspěvek č. 10


Fotka z 27.9. o pár dní později mi ji ukradli a nechali jen jednu větev a spodni menší na které se i tak moc těším. Je to asi moje nejoblíbenější odrůda kterou pestuji. Je uklidňujici a uvolňuje celé tělo i duši ale i přes to je společenská a kreativní a vhodná k aktivitě. Mám pár zážitku kdy jsem byl moc rád že jsem si vybral právě tuto ostudu kříženec bílé vdovy a ak47 to samo mluvi za vše. Podporuje chuť k jídlu a určitě je proti stresu a navozuje klid.

Old Post 17-10-2018 v 08:03 AM
PaBlo je offline   Profil uživatele PaBlo   Find more posts by PaBlo   Foto galerie člena PaBlo   Click here to Send PaBlo a Private Message   Add PaBlo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PaBlo
Stálý Člen

Karma uživatele PaBlo - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2012
Příspěvků: 165  

Příspěvek č. 11

Omlouvam se za otoceni obrazku, automaticky mi to už dlouho skočí vždy takto na bok.

Old Post 17-10-2018 v 08:06 AM
PaBlo je offline   Profil uživatele PaBlo   Find more posts by PaBlo   Foto galerie člena PaBlo   Click here to Send PaBlo a Private Message   Add PaBlo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JankoPanko2
Stálý Člen

Karma uživatele JankoPanko2 - 93% PěstitelskáKarma uživatele JankoPanko2 - 93% PěstitelskáKarma uživatele JankoPanko2 - 93% PěstitelskáKarma uživatele JankoPanko2 - 93% PěstitelskáKarma uživatele JankoPanko2 - 93% PěstitelskáKarma uživatele JankoPanko2 - 93% PěstitelskáKarma uživatele JankoPanko2 - 93% Pěstitelská

Registrován: Jun 2018
Příspěvků: 151 

Příspěvek č. 12

Jestli se chceš pobavit a zasmát zkus Black Jack Auto:
je to (Sweet Afgani Delicious Auto kříženy s Jack Herer) od Sweed Seeds.

Old Post 28-10-2018 v 05:28 AM
JankoPanko2 je offline   Profil uživatele JankoPanko2   Find more posts by JankoPanko2   Foto galerie člena JankoPanko2   Click here to Send JankoPanko2 a Private Message   Add JankoPanko2 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 13

citace:
Původní příspěvek od JankoPanko2
Jestli se chceš pobavit a zasmát zkus Black Jack Auto:
je to (Sweet Afgani Delicious Auto kříženy s Jack Herer) od Sweed Seeds.


neni to Black Domina místo SADu?
SAD je taky "jen" přešlechtěná Black Domina jestli se nepletu.

Edit: sorry moje chyba, teď koukám že je řeč o automatech

Už tu padlo že to je hodně individuální, ale ja bych Ti dal tip na C99 od female seeds... žádnej killer, úsměv od ucha k uchu, skvělá chuť, ještě lepší aroma.

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 28-10-2018 v 08:05 AM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 21:28 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5100120 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív