Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Pokročilé Techniky a Experimenty » POZOR!!! Stínidlo Secret Jardin Daisy 100cm
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Mr.MEN
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.MEN - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 1726  

Upozornění POZOR!!! Stínidlo Secret Jardin Daisy 100cm Příspěvek č. 1


Zdravím komunitu,

dnes se mi stala ne úplně pěkná věc. Přijdu ke stanu skoro ke konci jejich dne. A ejhle nic nesvítí. Tak vyšroubuju sodík dám jiný a furt cvaknutí. Takové cvaknutí už jsem slyšel. Když jsem špatně došrouboval dráty do objímky a ten se přetavil.
Ale tak říkám si mám nové stínidlo kdo ví co to je. Moje překvapení bylo když sem to otevřel. A dráty byli roztavené. A všechno černé. I když jsem používal jen 600W a teplota nebyla nijak vysoká.

Tak rači upozorňuji kdo má toto stínidlo mrkněte se račí do něj. Jestli tam také nevzniká něco podobného. Možná sem měl jen vadný kus. Ale kdo ví. Nikdo nechce vyhořet.

Snáze uvěříme lži, již jsme slyšeli uš tisíckrát, než pravdě, která je vyřčena poprvé. >4 2 0<

InDoor > #8MAXHYDRO, #7HYDRO, #6, #5, #4, #3, #2, #1

Konopný Medovník . : . Cannabis > Tabák do vodních dýmek

Old Post 14-10-2018 v 15:08 PM
Mr.MEN je offline   Profil uživatele Mr.MEN   Find more posts by Mr.MEN   Foto galerie člena Mr.MEN   Click here to Send Mr.MEN a Private Message   Add Mr.MEN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Delid
Nový Člen

Karma uživatele Delid - 41% Pěstitelská

Registrován: Oct 2018
Příspěvků: 16  

Příspěvek č. 2

Řekl bych, že problém nedotažených šroubů ( nebo také použití ocelových vodičů, namísto měděných - myslím že u Adjust-a-wing ) z výroby má hodně stínítek, zrovna dnes jsem docela hoodně dotahoval azerwing. Hřálo by se to určitě dost..

Když něco děláš pořádně tak stúpáš .....
Když něco děláš s cigou v papuli tak aspoň pútaš .....

Old Post 19-10-2018 v 00:30 AM
Delid je offline   Profil uživatele Delid   Find more posts by Delid   Foto galerie člena Delid   Click here to Send Delid a Private Message   Add Delid to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.MEN
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.MEN - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 1726  

Příspěvek č. 3

No ono tam dá se říct není co na zašroubování. Oni jsou tam jen takové koncovky na zasunutí. A kabel je měděný. Musel jsem to potom opravovat.

Opravdu nevím jak se to stalo ani v growshopu to ještě neviděli. Mám prostě štěstí. Až já někdy vyhořím tak budu ve zprávách. S tím co tam všechno mám.

Snáze uvěříme lži, již jsme slyšeli uš tisíckrát, než pravdě, která je vyřčena poprvé. >4 2 0<

InDoor > #8MAXHYDRO, #7HYDRO, #6, #5, #4, #3, #2, #1

Konopný Medovník . : . Cannabis > Tabák do vodních dýmek

Old Post 19-10-2018 v 01:09 AM
Mr.MEN je offline   Profil uživatele Mr.MEN   Find more posts by Mr.MEN   Foto galerie člena Mr.MEN   Click here to Send Mr.MEN a Private Message   Add Mr.MEN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cihory
Stálý Člen

Karma uživatele cihory - 89% PěstitelskáKarma uživatele cihory - 89% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 61 

Příspěvek č. 4

Svorky jsou dobré a v nich problém není ba naopak jsou super tyto tzv. pružinové které stále ten vodič přitlačují a nehrozí zahřívání přechodu. Problém je jednoznačně v použitém přívodním kabelu.. krásně ti přehořel v půli to ukazuje jediní výrobce je nucen kvůli nákladům na výrobu kupovat vodiče, bůh ví odkud... a měď to třeba vidělo jen z rychlíku co projížděl kolem.
Jediné co mohu doporučit je použít vodič o průřezu 2,5 na místo 1,5 co si myslím že tam máš. A konec vodiče opatřit dutinkou o příslušném průměru aby vodič nebyl roztřepen na jednotlivé drátky ve svorce ;-)

Old Post 19-10-2018 v 19:07 PM
cihory je offline   Profil uživatele cihory   Find more posts by cihory   Foto galerie člena cihory   Click here to Send cihory a Private Message   Add cihory to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 11:47 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4084430 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív