Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » První indoor 600w, Critical Kush, Mills
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
Fujtajblus
Local Farmer

Karma uživatele Fujtajblus - 97% PěstitelskáKarma uživatele Fujtajblus - 97% PěstitelskáKarma uživatele Fujtajblus - 97% PěstitelskáKarma uživatele Fujtajblus - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2011
Příspěvků: 126  

Příspěvek č. 17

Je to čistá indika, takže se po přepnutí potáhne méně. Živiny povalí do topek, 10 - 14 dní po přepnutí bych oholil spodky, které budou pod půlku celkové výšky

Koupím rovnák na vohejbák.
Miluji svou ženu.

Wappa 400W First Grow
White Berry 400W Second Grow
Special Kush x Euphoria - 400-250w MH+HPS Third grow

Old Post 02-10-2018 v 09:50 AM
Fujtajblus je offline   Profil uživatele Fujtajblus   Find more posts by Fujtajblus   Foto galerie člena Fujtajblus   Click here to Send Fujtajblus a Private Message   Add Fujtajblus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Johnys8
Stálý Člen

Karma uživatele Johnys8 - 90% PěstitelskáKarma uživatele Johnys8 - 90% Pěstitelská

Registrován: Aug 2018
Příspěvků: 34  

Příspěvek č. 18

.

Naposledy upravil Johnys8 05-10-2018 v 17:22 PM

Old Post 05-10-2018 v 17:08 PM
Johnys8 je offline   Profil uživatele Johnys8   Find more posts by Johnys8   Foto galerie člena Johnys8   Click here to Send Johnys8 a Private Message   Add Johnys8 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Johnys8
Stálý Člen

Karma uživatele Johnys8 - 90% PěstitelskáKarma uživatele Johnys8 - 90% Pěstitelská

Registrován: Aug 2018
Příspěvků: 34  

Příspěvek č. 19



Tak dnes je to 6. den 12/12.
Výškově jsou na tom v průměru 57-60cm. Čekal jsem, že se víc potáhnou. Ph zalívám 5,9-6,1.

Mám další dotaz, myslíte že mám zapnout ten boost na 660w?
Co říkáte na to zaplnění?

Old Post 05-10-2018 v 17:20 PM
Johnys8 je offline   Profil uživatele Johnys8   Find more posts by Johnys8   Foto galerie člena Johnys8   Click here to Send Johnys8 a Private Message   Add Johnys8 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Woody
Stálý Člen

Karma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 720  

Příspěvek č. 20

sewas .. po prepnuti sa tahaju cca 2 tyzdne, takze by este mali podrast .. inak to mas pekne .. a tych 660W si myslim , ze staci az ku koncu kvetu asi posledne 3 tyzdne ..

i see you bejbe

Old Post 05-10-2018 v 17:32 PM
Woody je offline   Profil uživatele Woody   Find more posts by Woody   Foto galerie člena Woody   Click here to Send Woody a Private Message   Add Woody to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JesseRoyal
Stálý Člen

Karma uživatele JesseRoyal - 83% PěstitelskáKarma uživatele JesseRoyal - 83% Pěstitelská

Registrován: Jul 2018
Příspěvků: 43  

Příspěvek č. 21

Jestlli 660, tak to tam per hned.. na rustu je dobry jit podle velikosti trebas 250->400..ale na kvet to per hned..podle toho ti bude vypadat zaver..

Old Post 05-10-2018 v 20:43 PM
JesseRoyal je offline   Profil uživatele JesseRoyal   Find more posts by JesseRoyal   Foto galerie člena JesseRoyal   Click here to Send JesseRoyal a Private Message   Add JesseRoyal to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Chaplygin
Stálý Člen

Karma uživatele Chaplygin - 81% PěstitelskáKarma uživatele Chaplygin - 81% Pěstitelská

Registrován: May 2018
Příspěvků: 92  

Příspěvek č. 22

Souhlasim. Jestli chces vyuzit ten boost tak uz vcera bylo pozde pak to moc nema vyznam ke konci respektive mensi. Urcite jim dej vic svetla co nejvetsi dobu pocas kveteni.

-------------------------------------------------------------------------
Piko je cesta.
Neviem, či správna, ale určite rýchlejšia.
-------------------------------------------------------------------------
In memory of Sergey Chaplygin. /Чаплы́гин/

Old Post 05-10-2018 v 20:56 PM
Chaplygin je offline   Profil uživatele Chaplygin   Find more posts by Chaplygin   Foto galerie člena Chaplygin   Click here to Send Chaplygin a Private Message   Add Chaplygin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fujtajblus
Local Farmer

Karma uživatele Fujtajblus - 97% PěstitelskáKarma uživatele Fujtajblus - 97% PěstitelskáKarma uživatele Fujtajblus - 97% PěstitelskáKarma uživatele Fujtajblus - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2011
Příspěvků: 126  

Příspěvek č. 23

Pozor kamosovi pri 660w vybojka 600w po dvou dnech shorela ale asi spatnej kus 😉

Koupím rovnák na vohejbák.
Miluji svou ženu.

Wappa 400W First Grow
White Berry 400W Second Grow
Special Kush x Euphoria - 400-250w MH+HPS Third grow

Old Post 06-10-2018 v 11:48 AM
Fujtajblus je offline   Profil uživatele Fujtajblus   Find more posts by Fujtajblus   Foto galerie člena Fujtajblus   Click here to Send Fujtajblus a Private Message   Add Fujtajblus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Johnys8
Stálý Člen

Karma uživatele Johnys8 - 90% PěstitelskáKarma uživatele Johnys8 - 90% Pěstitelská

Registrován: Aug 2018
Příspěvků: 34  

Příspěvek č. 24

Já sem jel v růstu 400w. Teď jsem to teda hodil na 660w. Dekuji za rady

Old Post 06-10-2018 v 15:40 PM
Johnys8 je offline   Profil uživatele Johnys8   Find more posts by Johnys8   Foto galerie člena Johnys8   Click here to Send Johnys8 a Private Message   Add Johnys8 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Johnys8
Stálý Člen

Karma uživatele Johnys8 - 90% PěstitelskáKarma uživatele Johnys8 - 90% Pěstitelská

Registrován: Aug 2018
Příspěvků: 34  

Příspěvek č. 25

Tak dnes je to 12. den 12/12

Až dnes jsem si uvědomil, že to strašně moc roste. Kytky jsou průměrně 100cm. vysoký. Myslíte, že je metr na kytku v 12. den po přepnutí, navíc inf´diku normální?
Já už se celkem bojím, že to přeroste. Existuje způsob, jak to zastavit?

Od 10. dne jim do zálivky dávám krom A+B taky C4

Old Post 11-10-2018 v 17:31 PM
Johnys8 je offline   Profil uživatele Johnys8   Find more posts by Johnys8   Foto galerie člena Johnys8   Click here to Send Johnys8 a Private Message   Add Johnys8 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fujtajblus
Local Farmer

Karma uživatele Fujtajblus - 97% PěstitelskáKarma uživatele Fujtajblus - 97% PěstitelskáKarma uživatele Fujtajblus - 97% PěstitelskáKarma uživatele Fujtajblus - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2011
Příspěvků: 126  

Příspěvek č. 26

citace:
Původní příspěvek od Fujtajblus
Je to čistá indika, takže se po přepnutí potáhne méně. Živiny povalí do topek, 10 - 14 dní po přepnutí bych oholil spodky, které budou pod půlku celkové výšky


Pokud maji 100 od kvetinace tak vsechny vetve pod 50-55 cm pric i listi, proste to ohol na stonek. Dostanou stres a uz poporostou max 15 cm, vi moje white berry

Koupím rovnák na vohejbák.
Miluji svou ženu.

Wappa 400W First Grow
White Berry 400W Second Grow
Special Kush x Euphoria - 400-250w MH+HPS Third grow

Old Post 11-10-2018 v 20:11 PM
Fujtajblus je offline   Profil uživatele Fujtajblus   Find more posts by Fujtajblus   Foto galerie člena Fujtajblus   Click here to Send Fujtajblus a Private Message   Add Fujtajblus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gantis
Stálý Člen

Karma uživatele gantis - 98% PěstitelskáKarma uživatele gantis - 98% PěstitelskáKarma uživatele gantis - 98% PěstitelskáKarma uživatele gantis - 98% PěstitelskáKarma uživatele gantis - 98% PěstitelskáKarma uživatele gantis - 98% PěstitelskáKarma uživatele gantis - 98% Pěstitelská

Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 281  

Příspěvek č. 27

Teď jsem měl kytky 110 od květináče a ja píše fujtajblus,ty spodky odstřihej komplet. Neboj se toho,půjde ti to do vrcholů a to je vždy lepší,než se srát při ostřihávání s tima nepaličkama zespoda. Tam světlo nedoleze takže to bude jen náznak paliček.

Ale chci se zaptat na teploty,protože tenhle odtah se mi zdá fakt málo na tuhle lampu. Díkes


Ser na Béma, Topola, Špidlu a Zemana
zpívej dokola se mnou ganja marihuana
papírky bonga, do toho tráva
ubal to s náma, zduň to, dej si páva.

Old Post 12-10-2018 v 08:18 AM
gantis je offline   Profil uživatele gantis   Find more posts by gantis   Foto galerie člena gantis   Click here to Send gantis a Private Message   Add gantis to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
macbookair
Stálý Člen

Karma uživatele macbookair - 79% Pěstitelská

Registrován: Sep 2018
Příspěvků: 43  

Příspěvek č. 28

Ahoj, vypadá to moc pěkně na první indoor! Já začal před skoro dva měsíci a před necelým měsícem jsem zasadil Doufám, že se mi to podaří podobně jako tobe! Budeš pořizovat síť na scrogging?

Díkes,

M.

Old Post 12-10-2018 v 09:47 AM
macbookair je offline   Profil uživatele macbookair   Find more posts by macbookair   Foto galerie člena macbookair   Click here to Send macbookair a Private Message   Add macbookair to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Johnys8
Stálý Člen

Karma uživatele Johnys8 - 90% PěstitelskáKarma uživatele Johnys8 - 90% Pěstitelská

Registrován: Aug 2018
Příspěvků: 34  

Příspěvek č. 29

citace:
Původní příspěvek od gantis
Teď jsem měl kytky 110 od květináče a ja píše fujtajblus,ty spodky odstřihej komplet. Neboj se toho,půjde ti to do vrcholů a to je vždy lepší,než se srát při ostřihávání s tima nepaličkama zespoda. Tam světlo nedoleze takže to bude jen náznak paliček.

Ale chci se zaptat na teploty,protože tenhle odtah se mi zdá fakt málo na tuhle lampu. Díkes


Ahoj, jak myslíš teploty? Já to nemám v paneláku. Mám to v RD ve sklepě a teploty vysoký nejsou Na léto by to rozhodně nestačilo. Ten odtah stejně plánují vyměnit.

Old Post 12-10-2018 v 20:53 PM
Johnys8 je offline   Profil uživatele Johnys8   Find more posts by Johnys8   Foto galerie člena Johnys8   Click here to Send Johnys8 a Private Message   Add Johnys8 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Johnys8
Stálý Člen

Karma uživatele Johnys8 - 90% PěstitelskáKarma uživatele Johnys8 - 90% Pěstitelská

Registrován: Aug 2018
Příspěvků: 34  

Příspěvek č. 30

citace:
Původní příspěvek od Fujtajblus


Pokud maji 100 od kvetinace tak vsechny vetve pod 50-55 cm pric i listi, proste to ohol na stonek. Dostanou stres a uz poporostou max 15 cm, vi moje white berry


Teď jsem tak udělal zítra pošlu foto. Snad se už konečně zastaví.

Old Post 12-10-2018 v 20:55 PM
Johnys8 je offline   Profil uživatele Johnys8   Find more posts by Johnys8   Foto galerie člena Johnys8   Click here to Send Johnys8 a Private Message   Add Johnys8 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Johnys8
Stálý Člen

Karma uživatele Johnys8 - 90% PěstitelskáKarma uživatele Johnys8 - 90% Pěstitelská

Registrován: Aug 2018
Příspěvků: 34  

Příspěvek č. 31

citace:
Původní příspěvek od macbookair
Ahoj, vypadá to moc pěkně na první indoor! Já začal před skoro dva měsíci a před necelým měsícem jsem zasadil Doufám, že se mi to podaří podobně jako tobe! Budeš pořizovat síť na scrogging?

Díkes,

M.


Ahoj, na scrog by bylo v metru asi pozdě. Já jich stejně zástopl jen minimum. V 19 kusech jedu hlavně na ty centrální palice. Jinak děkuji, ale je tam spousta chyb, snad to bude lepší

Naposledy upravil Johnys8 12-10-2018 v 21:24 PM

Old Post 12-10-2018 v 20:57 PM
Johnys8 je offline   Profil uživatele Johnys8   Find more posts by Johnys8   Foto galerie člena Johnys8   Click here to Send Johnys8 a Private Message   Add Johnys8 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Johnys8
Stálý Člen

Karma uživatele Johnys8 - 90% PěstitelskáKarma uživatele Johnys8 - 90% Pěstitelská

Registrován: Aug 2018
Příspěvků: 34  

Příspěvek č. 32



Tak dnes 14. den 12/12

Kytičky mají průměrně 105-115 cm. Což je vážně dost podle mě. Dal jsem na vaší radu a trochu jsem to oholil.
Hnojím podle tabulek Mills a zatím žádný problém nepozoruji. Můžu jen doporučit. Snad se konečně odhodlám použít EC metr, kterej mi leží nerozbalenej doma.

Old Post 13-10-2018 v 19:41 PM
Johnys8 je offline   Profil uživatele Johnys8   Find more posts by Johnys8   Foto galerie člena Johnys8   Click here to Send Johnys8 a Private Message   Add Johnys8 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 20:37 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
18-02-2017 - První indoor 600w - 22 odpovědí
09-02-2017 - První indoor 600w - 1 odpovědí
29-09-2015 - První indoor - 400w 3x vesnická směs - 4 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3168020 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív