Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » První indoor 450W CFL, 1 kytka (unknown strain)
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
macbookair
Stálý Člen

Karma uživatele macbookair - 79% Pěstitelská

Registrován: Sep 2018
Příspěvků: 43  

Obecné První indoor 450W CFL, 1 kytka (unknown strain) Příspěvek č. 1

Ahoj, tak se také připojuji se svým prvním pokusem.

Osvětlení: 450W CFL dual
Substrát: BioBizz Light mix
Květináč: 10L, potom 20L
Prostor: 400x600x1350
Hnojivo: Plagron Terra Grow/ v květu Plagron Bloom
Světelný cyklus: 16/8

Jsem ve třetím týdnu vegetativní fáze. Mám za sebou low stress training a zkusil jsem před týdnem poprvé take fimming. Po fimmingu jsem se jeste zbavil nepěkných listů co z něj zbyly a vyrašily mi hned 4 nové topy. Kytka vypadá zatím zdravě, doufám! Je to první indoor, tak nemám moc zkušeností, ale ležím v tom denně. Teplotu drzim kolem 25 stupnu a vlhkost cca 55-60%. Koupil jsem síť a před květením chci jeste zkusit scrogging ať vyplním kompletně prostor stanu.

Posílam fotky

Old Post 12-10-2018 v 09:22 AM
macbookair je offline   Profil uživatele macbookair   Find more posts by macbookair   Foto galerie člena macbookair   Click here to Send macbookair a Private Message   Add macbookair to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
macbookair
Stálý Člen

Karma uživatele macbookair - 79% Pěstitelská

Registrován: Sep 2018
Příspěvků: 43  

Příspěvek č. 2




foto

Old Post 12-10-2018 v 09:33 AM
macbookair je offline   Profil uživatele macbookair   Find more posts by macbookair   Foto galerie člena macbookair   Click here to Send macbookair a Private Message   Add macbookair to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AladinXXX
Seržant

Karma uživatele AladinXXX - 96% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 1850  

Team Member: MOD

Příspěvek č. 3

rust je 18\6h.
To cfl neni dobra volba.....(podle me)

Harry,jdu do baraku!
------------------------
Rap save my life!
---------------------
ten zlej..

Potřebuješ něco upravit ???-napiš mi PM.Serža

Old Post 12-10-2018 v 11:05 AM
AladinXXX je offline   Profil uživatele AladinXXX   Find more posts by AladinXXX   Foto galerie člena AladinXXX   Click here to Send AladinXXX a Private Message   Add AladinXXX to your buddy list     Navštiv homepage uživatele AladinXXX! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
macbookair
Stálý Člen

Karma uživatele macbookair - 79% Pěstitelská

Registrován: Sep 2018
Příspěvků: 43  

Příspěvek č. 4

Ahoj, jj děkuju 18/6, upsal jsem se. Četl jsem spousta názorů na CFL, LED, HPS a jiné. CFL asi vychází nejhůř, ale našel jsem i growery, kterým se podařily celkem slušné výsledky. Uvidím, vyzkouším, napodruhé zkusím třeba HPS a srovnám

Old Post 12-10-2018 v 11:47 AM
macbookair je offline   Profil uživatele macbookair   Find more posts by macbookair   Foto galerie člena macbookair   Click here to Send macbookair a Private Message   Add macbookair to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AladinXXX
Seržant

Karma uživatele AladinXXX - 96% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 1850  

Team Member: MOD

Příspěvek č. 5

jde pod tim delat slusny veci,ale s takovou wattazi bych sel do hps a jestli jsi ve vate tak rovnou led
....to clf je dobry na nejaky microgrow,ale 450w uz neni micro....

Harry,jdu do baraku!
------------------------
Rap save my life!
---------------------
ten zlej..

Potřebuješ něco upravit ???-napiš mi PM.Serža

Old Post 12-10-2018 v 12:02 PM
AladinXXX je offline   Profil uživatele AladinXXX   Find more posts by AladinXXX   Foto galerie člena AladinXXX   Click here to Send AladinXXX a Private Message   Add AladinXXX to your buddy list     Navštiv homepage uživatele AladinXXX! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AladinXXX
Seržant

Karma uživatele AladinXXX - 96% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 1850  

Team Member: MOD

Příspěvek č. 6

jestli to chces jeste presazovat,tak bych to udelal hned.
Pak to bude pakarna,hrozi nejaky zlomeni a nakonec v kvetu uz moc koreny nerostou....gl.

Harry,jdu do baraku!
------------------------
Rap save my life!
---------------------
ten zlej..

Potřebuješ něco upravit ???-napiš mi PM.Serža

Old Post 12-10-2018 v 12:05 PM
AladinXXX je offline   Profil uživatele AladinXXX   Find more posts by AladinXXX   Foto galerie člena AladinXXX   Click here to Send AladinXXX a Private Message   Add AladinXXX to your buddy list     Navštiv homepage uživatele AladinXXX! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
macbookair
Stálý Člen

Karma uživatele macbookair - 79% Pěstitelská

Registrován: Sep 2018
Příspěvků: 43  

Příspěvek č. 7

Taky si rikam. Ma to smysl na ten prostor presazovat do 20l kvetinace?

Dekujuuu

Old Post 12-10-2018 v 12:29 PM
macbookair je offline   Profil uživatele macbookair   Find more posts by macbookair   Foto galerie člena macbookair   Click here to Send macbookair a Private Message   Add macbookair to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
macbookair
Stálý Člen

Karma uživatele macbookair - 79% Pěstitelská

Registrován: Sep 2018
Příspěvků: 43  

Příspěvek č. 8

Jinak k tomu osvetleni jeste. Nechtel sem zarizovat super drahy growbox na prvni indoor. Spis se to na tom chci naucit a pak treba zainvestovat. Jinak dik za tipy!

Old Post 12-10-2018 v 12:48 PM
macbookair je offline   Profil uživatele macbookair   Find more posts by macbookair   Foto galerie člena macbookair   Click here to Send macbookair a Private Message   Add macbookair to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pítr90
Stálý Člen

Karma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 1298  

Příspěvek č. 9

Ahoj, drahý box už sis zařídil 😉 na kolik tě vyšlo to Cfl-ko? Na takový prostor 450w??? 😉😁 Plýtvání proudem/penězma.
K růstovýmu cyklu- proč ne 16/8? Mam vyzkoušeno, že je to naprosto v pohodě 😉 jinak jsem spíš fanda menších květníků a více kytek, do tvého prostoru by vlezli 4 květníky 😉

Po trávě se nechodí, po trávě se směje :-D
Já: "Začal jsem se svojí závislostí něco dělat"
On: " A co???"
Já:" Pořídil jsem si skříň 😁
Pítrovo miniprckárna
Pítrovo HoMeMaDe box s 250 sodou
řízkování rajčat podle Pítra
Pítrovo MiNiBoX 100W SCROG
Pítrovo Nový Homemade box, pořád s 250w sodou

Old Post 12-10-2018 v 13:53 PM
Pítr90 je offline   Profil uživatele Pítr90   Find more posts by Pítr90   Foto galerie člena Pítr90   Click here to Send Pítr90 a Private Message   Add Pítr90 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AladinXXX
Seržant

Karma uživatele AladinXXX - 96% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 1850  

Team Member: MOD

Příspěvek č. 10

jak rika Pitr90 uz jsi nacpal hafo,tak jsi mel nacpat i do sodiku
-ja cfl mel 2X250wa nikdy jsem neudelal vic nez po hps 400W.
bylo mi to doporuceno,kvuli chlazeni-tri kola jsem delal kolem 200g pak jsem koupil sodik 4killo a hned jsem udelal 350g jak nic.
jinak kvetinac klidne dej vetsi.
odtah mas jakej?


2Pitr90:jo funguje to,mozna jsem to i u tebe videl,ale 18/6 asi lepsi ne?

Harry,jdu do baraku!
------------------------
Rap save my life!
---------------------
ten zlej..

Potřebuješ něco upravit ???-napiš mi PM.Serža

Old Post 12-10-2018 v 15:22 PM
AladinXXX je offline   Profil uživatele AladinXXX   Find more posts by AladinXXX   Foto galerie člena AladinXXX   Click here to Send AladinXXX a Private Message   Add AladinXXX to your buddy list     Navštiv homepage uživatele AladinXXX! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
macbookair
Stálý Člen

Karma uživatele macbookair - 79% Pěstitelská

Registrován: Sep 2018
Příspěvků: 43  

Příspěvek č. 11

Pitrs90: Aha, je to první grow no, čerpám zkušenosti Měl jsem původně 150W CFL a pak sem přidal ještě 300W CFL, pač moc nerostla. Myslíš, že toho světla už je moc na ten prostor? Že to ta kytka už nemůže ani využít? Světla stály necelou dvojku dohromady, bral sem v e-shopu. Mám v plánu ještě další fimming, topping a chci na to nakonec hodit síť. Pokud to udělám vše správně, měla by mi i jedna kytka zaplnit celý prostor growboxu. Budu muset ale asi zůstat o pár týdnů déle ve vegetativce. Jinak 16/8 zkusím přiště!

AladinXXX: Díks, tak já přesadím. Wow 350g je masakr, já budu rád za 50😄 Odtah je celkem průser. Jelikož jsem v paneláku tak prostě nemám kam (stupačky = sousedům nademnou do koupelen bo z okna) Mám to u okna s průdůchem otevřeným nahoře a dole + oscilační větrák a zvlhčovač a daří se upravit klima jak potřebuju vevnitř. Cflka to vytopí na 27°C.

Old Post 12-10-2018 v 16:13 PM
macbookair je offline   Profil uživatele macbookair   Find more posts by macbookair   Foto galerie člena macbookair   Click here to Send macbookair a Private Message   Add macbookair to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
GrowPlace
Stálý Člen

Karma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% Pěstitelská

Registrován: Feb 2018
Příspěvků: 677 

Příspěvek č. 12

Pokud si poridis odtah a pachac, tak to muzes foukat kam chces, je to jedno

Grower sponzor

Old Post 12-10-2018 v 16:50 PM
GrowPlace je offline   Profil uživatele GrowPlace   Find more posts by GrowPlace   Foto galerie člena GrowPlace   Click here to Send GrowPlace a Private Message   Add GrowPlace to your buddy list     Navštiv homepage uživatele GrowPlace! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AladinXXX
Seržant

Karma uživatele AladinXXX - 96% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 1850  

Team Member: MOD

Příspěvek č. 13

box mas mi otevrenej jenom dole.
nahod foto celyho boxu

Harry,jdu do baraku!
------------------------
Rap save my life!
---------------------
ten zlej..

Potřebuješ něco upravit ???-napiš mi PM.Serža

Old Post 12-10-2018 v 17:06 PM
AladinXXX je offline   Profil uživatele AladinXXX   Find more posts by AladinXXX   Foto galerie člena AladinXXX   Click here to Send AladinXXX a Private Message   Add AladinXXX to your buddy list     Navštiv homepage uživatele AladinXXX! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JankoPanko2
Stálý Člen

Karma uživatele JankoPanko2 - 93% PěstitelskáKarma uživatele JankoPanko2 - 93% PěstitelskáKarma uživatele JankoPanko2 - 93% PěstitelskáKarma uživatele JankoPanko2 - 93% PěstitelskáKarma uživatele JankoPanko2 - 93% PěstitelskáKarma uživatele JankoPanko2 - 93% PěstitelskáKarma uživatele JankoPanko2 - 93% Pěstitelská

Registrován: Jun 2018
Příspěvků: 151 

Příspěvek č. 14

Zkušenosti načerpáš čtením a praxi, tady v galerii už jen detaily.
Tohle si přečti a získáš aspoň základ.

****Indoor Pěstování » Jak na poradny indoor bez debilnich kecu!!!****

Old Post 12-10-2018 v 18:17 PM
JankoPanko2 je offline   Profil uživatele JankoPanko2   Find more posts by JankoPanko2   Foto galerie člena JankoPanko2   Click here to Send JankoPanko2 a Private Message   Add JankoPanko2 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
macbookair
Stálý Člen

Karma uživatele macbookair - 79% Pěstitelská

Registrován: Sep 2018
Příspěvků: 43  

Příspěvek č. 15

Diky JankoPanko2, studuju!

Old Post 13-10-2018 v 08:17 AM
macbookair je offline   Profil uživatele macbookair   Find more posts by macbookair   Foto galerie člena macbookair   Click here to Send macbookair a Private Message   Add macbookair to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
macbookair
Stálý Člen

Karma uživatele macbookair - 79% Pěstitelská

Registrován: Sep 2018
Příspěvků: 43  

Příspěvek č. 16

Box nafotím ještě, je zavřenej celej. Jen mám vzadu stranou co je ke zdi trošku otevřený průduch, aby šel horký vzduch pryč.

Mám přesazeno do 20l květináče. Původní byl komplet obrostlý, koukaly už i malé kořínky ze spodu z květináče. Kořenový systém celý krásně bílý, vypdá zrdravě. Celkem masakr za 2 týdny,to sem fakt nečekal...

Čekal jsem ještě nějakej šok z přesazení a vůbec nic, naopak začíná zrychlovat růst a to tak, že mi roste skoro před očima. Ted se ještě vrhnu na LST, dole je dost topů, ke kterým nejde světlo a za 2-3 týdny bych přepl do květu asi už teda. Posílám update.

Naposledy upravil macbookair 14-10-2018 v 10:06 AM

Old Post 14-10-2018 v 08:28 AM
macbookair je offline   Profil uživatele macbookair   Find more posts by macbookair   Foto galerie člena macbookair   Click here to Send macbookair a Private Message   Add macbookair to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 05:54 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5479120 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív