Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Nejbrutálnější zážitky po hulení - II. pokračování
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 30 31 32 33
Autor
Téma 
Pítr90
Stálý Člen

Karma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 1298  

Příspěvek č. 497

Čau, mi tomu v 16ti říkali přehulenost 😉😁 stane se, prostě nesedne silnější model 😉 ale je vidět, že to hodně řešíš, to taky není dobře 😉 základ je být v pohodě 😉 vždy jako první pomoc pomůže " vyvětrat se" 😉 procházka jen tak v tričku pomůže 😉

Po trávě se nechodí, po trávě se směje :-D
Já: "Začal jsem se svojí závislostí něco dělat"
On: " A co???"
Já:" Pořídil jsem si skříň 😁
Pítrovo miniprckárna
Pítrovo HoMeMaDe box s 250 sodou
řízkování rajčat podle Pítra
Pítrovo MiNiBoX 100W SCROG
Pítrovo Nový Homemade box, pořád s 250w sodou

Old Post 01-10-2018 v 19:57 PM
Pítr90 je offline   Profil uživatele Pítr90   Find more posts by Pítr90   Foto galerie člena Pítr90   Click here to Send Pítr90 a Private Message   Add Pítr90 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DrGrinspoon
Stálý Člen

Karma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% Pěstitelská

Registrován: Mar 2017
Příspěvků: 656  

Příspěvek č. 498

Tak to teda ešte moc navyknutý nie si ja chodím do kina výhradne skúrený

Old Post 02-10-2018 v 04:53 AM
DrGrinspoon je offline   Profil uživatele DrGrinspoon   Find more posts by DrGrinspoon   Foto galerie člena DrGrinspoon   Click here to Send DrGrinspoon a Private Message   Add DrGrinspoon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Váchy 55
Stálý Člen

Karma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% Pěstitelská

Registrován: Jul 2013
Příspěvků: 656  

Příspěvek č. 499

Přesně jak píše Pítr90. Záleží i hodně na momentálním fyzickém i psychickém stavu. To že hulíš x let jen modely 15% THC a víc neznamená, že tě nic nedokáže zpráskat. Stačí, že nebudeš v ideálním fyzickém a psychickém rozpoložení a do toho si zahulíš něco, co má jiný poměr THC/CBD/... a holotrop je na světě. Nejsi první a ani poslední hulič, co se mu něco takovýho stalo. Mimochodem zajímalo by mě jak můžeš vědět, že hulíš jen kvalitní skéro, co má víc jak 15%THC? Je to jen tvůj dojem nebo máš snad každé hulení co kouříš testováno na obsah látek?

Thomas V.

Old Post 02-10-2018 v 10:20 AM
Váchy 55 je offline   Profil uživatele Váchy 55   Find more posts by Váchy 55   Foto galerie člena Váchy 55   Click here to Send Váchy 55 a Private Message   Add Váchy 55 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Keir
Stálý Člen

Karma uživatele Keir - 36% PěstitelskáKarma uživatele Keir - 36% PěstitelskáKarma uživatele Keir - 36% PěstitelskáKarma uživatele Keir - 36% Pěstitelská

Registrován: Dec 2017
Příspěvků: 253  

Příspěvek č. 500

V kine som síce zhúlený nebol, ale bol som v zrkadlovom bludisku, ktoré bolo naozaj obrovské

Poviem vám, lepší zážitok som asi zhúlený fakt nemal Máš pocit že si zatvorený v nekonečnom svete zrkadiel A keď konečne uvidíte jedného z kamošov, ozvete sa k sebe, a zistíte že hlasy idú z úplne iných smerov ako sa vidíte Naozaj nenormálne stavy Verte mi že po 2 minútach chodenia v tom bludisku už nemáte vôbec pojem o tom, čo je kde, kadiaľ ste vošli, kde je východ, a vlastne ani neviete koľko tých východov je (boli 3 vrátane toho kde som vošiel) Boli sme v tom bludisku cca 5 a pol hodiny, a to že už nie som zhulený som zistil až keď som vyliezol von a uvidel normálny svet Čas v tom bludisku akoby plynul úplne inak

Naozaj odporúčam každému, kto si trúfne, a má tú možnosť



A tiež by ma zaujímalo ako vieš, že stále kúriš matroš čo má 15% a viac
To chodíš s každou ganjou čo dostaneš do labáku ?

Old Post 02-10-2018 v 15:59 PM
Keir je offline   Profil uživatele Keir   Find more posts by Keir   Foto galerie člena Keir   Click here to Send Keir a Private Message   Add Keir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SALi ONE
Nový Člen

Karma uživatele SALi ONE - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2018
Příspěvků: 9 

Příspěvek č. 501

Jasne je to od psychiky ale fakt se to nedalo vzdyt to znate ja nepestuji nemam dostatek penez resim v praze normal na fera za 200 jedno pivko musi to mit hodne thc takze ucinky na cloveka co to v zivote nemel by stacili 3 potahy no ale uz nikdy proste zvysenej zvuk velka obrazovka a jeste thriller to se nedalo cloveku fakt v tu chvili neni dobre ten stav je jak 6 h po heraku i horsi, clovek snad i kdyby mel vedle sebe svoji holku a nekdo ji bil by mu byli tydle stavy prednejsi to zarucuju

Old Post 03-10-2018 v 06:17 AM
SALi ONE je offline   Profil uživatele SALi ONE   Find more posts by SALi ONE   Foto galerie člena SALi ONE   Click here to Send SALi ONE a Private Message   Add SALi ONE to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WeedBurger
Stálý Člen

Karma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% Pěstitelská

Registrován: Feb 2018
Příspěvků: 288  

Příspěvek č. 502

My byli s mladou v kině a dali si před tím bong, než film začal tak v tom největším tichu jsme dostali záchvat smíchu ale co nedávám, je virtuální realita na PS4, když jsem zhulený, dělá se mi víc špatně než když jsem byl malý a jezdil v autě s našima


Chemdawg x MK Ultra, Blueberry x Critical Mass a White Russian - led FrYnk 650W hotovo 1,5g/W

CBD Hemp Scout Cookie mini grow

Elektronický herbář na vaporizaci bylin

Bylinné směsy a bylinky k vaporizaci

Old Post 03-10-2018 v 07:01 AM
WeedBurger je offline   Profil uživatele WeedBurger   Find more posts by WeedBurger   Foto galerie člena WeedBurger   Click here to Send WeedBurger a Private Message   Add WeedBurger to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SALi ONE
Nový Člen

Karma uživatele SALi ONE - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2018
Příspěvků: 9 

Příspěvek č. 503

no po tech letech mi teda uz ty brcka spis jenom drzi na hodinah ze by me to zhulovala vic kdyz toho vic vyhulim se rict neda spis mi drzi stavy nekolik hodin snad i dni xd

Old Post 03-10-2018 v 16:48 PM
SALi ONE je offline   Profil uživatele SALi ONE   Find more posts by SALi ONE   Foto galerie člena SALi ONE   Click here to Send SALi ONE a Private Message   Add SALi ONE to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SALi ONE
Nový Člen

Karma uživatele SALi ONE - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2018
Příspěvků: 9 

Muj nejbrutalnejsi zazitek Příspěvek č. 504

No palim cca 7 let a nehodlam prestavat tech zazitku bylo fakt nehorazne ale najdou se nejaky ktery stali za to asi ten nejbrutalnejsi byl 1 stav kamarad mi poslal jointa ja neumel ani slukovat hrozne sem se bal co to semnou udela dal sem si asi 3 prdy zakaslal sem ale nic mi to neudelalo citil sem ze telo dostalo nejakej jed byl sem takovej volnejsi ale spis sem delal ze sem zhulenej 2 den sme s kamaradem sli do lesa kde sem se uz zacal v slukovani lepsit jeli sme potom do plazy kde v autobuse cestou kamarada chytil revizor nemohl sem se poradne hybat byl sem strasne zpomalenej ale ze bych byl zhulenej se rict neda byl to takovej nabeh hrozne sem byl vyschizovanej no ale 3 den sme s kamaradem sli znova do lesa kde sme ubalili poradnyho jointa asi v pulce sem si kleknul a najednou mi do hlavy nastoupili tranz podival sem se na kamose a nemohl sem se mu prestat smat bylo to v lese mel sem normalne halucinace vsechno sem mel rozmazany nemohl sem to ovladat hlavne sem se kamaradovi strasne smal asi po 5 min smichu sem na nej zacal rvat vypni tu hudbu kamo ja jsem mimo byl sem fakt strasne nikdy v zivote sem nemel lsd ale vim ze ten prvni stav po huleni bylo jak na lsd

Old Post 07-10-2018 v 09:42 AM
SALi ONE je offline   Profil uživatele SALi ONE   Find more posts by SALi ONE   Foto galerie člena SALi ONE   Click here to Send SALi ONE a Private Message   Add SALi ONE to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Chaplygin
Stálý Člen

Karma uživatele Chaplygin - 81% PěstitelskáKarma uživatele Chaplygin - 81% Pěstitelská

Registrován: May 2018
Příspěvků: 92  

Příspěvek č. 505

Hah ja som teda lsd mal a aj ostatne drogy niektore cielene niektore som pozil nedopatrenim(kamosi)

A uprimne najzabavnejsia story bola ked sme si varili kyble(klasika spodok bonga 2l pet flasa vrch nejaka 1,5l, z angliny gravity bong kdo nevie o com hovorim.

No a kamarad si zajebal fajnovy kardanik... Ale fakt fajnovy... Take ze by to zaskocilo aj skuseneho hulica, asi 0,7g v kotli na šupu. A jak som mu to navaril, on to stiahol a chytil stav pre mna neopisatelny z pohladu divaka... Hned jak to vdychol mu preklopilo oči a zajebal ze ani sanitku mi nestihate zavolat DDDD a preklopilo ho dozadu s vystretymi rukami aj nohami jak kozy ked vidite v telke ked sa zaseknu


Uz je to nejaky ten prebdeny piatok ale vzdy ked si spomeniem jak ho preklopilo, no dovi

-------------------------------------------------------------------------
Piko je cesta.
Neviem, či správna, ale určite rýchlejšia.
-------------------------------------------------------------------------
In memory of Sergey Chaplygin. /Чаплы́гин/

Old Post 07-10-2018 v 10:10 AM
Chaplygin je offline   Profil uživatele Chaplygin   Find more posts by Chaplygin   Foto galerie člena Chaplygin   Click here to Send Chaplygin a Private Message   Add Chaplygin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Spectrum
Nový Člen

Karma uživatele Spectrum - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2018
Příspěvků: 0  

Příspěvek č. 506

[účet odstraněn]

Old Post 12-03-2019 v 10:11 AM
Spectrum je offline   Profil uživatele Spectrum   Find more posts by Spectrum   Foto galerie člena Spectrum   Click here to Send Spectrum a Private Message   Add Spectrum to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pítr90
Stálý Člen

Karma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 1298  

Příspěvek č. 507

Čau, dnes dopoledne jsem nejspíš měl parádní halucinace. I když jsem nehulil 😉😁 tady na groweru se objevila zpráva od Paranormal grow, že mu policie udělala domovní prohlídku a má prokázáný prodej cca 4000 řízků. Psal, že řeší jeho maily a telefon, prý grower ne.
Měl jsem halucinaci nebo někdo z grower týmu záměrně tento příspěvek smazal?

Po trávě se nechodí, po trávě se směje :-D
Já: "Začal jsem se svojí závislostí něco dělat"
On: " A co???"
Já:" Pořídil jsem si skříň 😁
Pítrovo miniprckárna
Pítrovo HoMeMaDe box s 250 sodou
řízkování rajčat podle Pítra
Pítrovo MiNiBoX 100W SCROG
Pítrovo Nový Homemade box, pořád s 250w sodou

Old Post 30-03-2019 v 15:33 PM
Pítr90 je offline   Profil uživatele Pítr90   Find more posts by Pítr90   Foto galerie člena Pítr90   Click here to Send Pítr90 a Private Message   Add Pítr90 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
shivasambhu
Stálý Člen

Karma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% Pěstitelská

Registrován: Dec 2015
Příspěvků: 906  

Příspěvek č. 508

Čau. Jj. Dnes to tu bolo. Rano to pisal Paranormal....

Old Post 30-03-2019 v 15:54 PM
shivasambhu je offline   Profil uživatele shivasambhu   Find more posts by shivasambhu   Foto galerie člena shivasambhu   Click here to Send shivasambhu a Private Message   Add shivasambhu to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nikolajmorozov
Stálý Člen

Karma uživatele nikolajmorozov - 96% PěstitelskáKarma uživatele nikolajmorozov - 96% PěstitelskáKarma uživatele nikolajmorozov - 96% PěstitelskáKarma uživatele nikolajmorozov - 96% Pěstitelská

Registrován: Mar 2016
Příspěvků: 324  

Příspěvek č. 509

ale pokud resi maily, na ktery mu chodi upozorneni na soukrome zpravy, tak muzou i ke zpravam tady? nebo ne?

"cejtim vůni tý trávy, miluju to tak hrozně moc. nemůžete to strávit, ty stavy žerete radši koks."

PRVNÍ OUT 2016 - 2x CHEESE
DRUHÝ OUT 2017 - 2x CHEESE, SKUNK, WHITE RHINO
TŘETÍ OUT 2018 - 2x BLACK D.O.G, 2x VANILLA KUSH, 2x CRITICAL MASS, SHARK SHOCK, TANGERINE KUSH, 3x auto AK47 2018

Old Post 31-03-2019 v 19:28 PM
nikolajmorozov je offline   Profil uživatele nikolajmorozov   Find more posts by nikolajmorozov   Foto galerie člena nikolajmorozov   Click here to Send nikolajmorozov a Private Message   Add nikolajmorozov to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Austenit
Stálý Člen

Karma uživatele Austenit - 43% Pěstitelská

Registrován: Jan 2019
Příspěvků: 33  

Příspěvek č. 510

v dávných čase, když jsme pálili co to šlo, jsem měl červenou Felici. Jeden pejloš se mnou chvíli pálil, stačili mu vždycky dva prásky a byl nepoužitelnej. Jednou jsme jeli pro naftu, že zajedeme někam na brko. Když jsem natankoval, šel jsem zaplatit a on se mnou, že si taky něco koupí. Já zaplatil a on čekal ještě ve frontě. Šel jsem do auta a odjel od stojanu a nechal jsem auto na parkingu. Za mnou ale u toho stojanu stála taky červená Felda. A on, když si koupil, co potřeboval, tak si do ní sedl k úplně neznámu týpkovi a čekal, ani se nepodíval na řidiče a jen koukal dopředu a čekal, kdy se to rozjede a já to všechno z dálky pozoroval

Old Post 20-04-2019 v 21:39 PM
Austenit je offline   Profil uživatele Austenit   Find more posts by Austenit   Foto galerie člena Austenit   Click here to Send Austenit a Private Message   Add Austenit to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Stan43
Stálý Člen

Karma uživatele Stan43 - 57% PěstitelskáKarma uživatele Stan43 - 57% Pěstitelská

Registrován: May 2019
Příspěvků: 182  

Příspěvek č. 511

Tak pridám jeden zážitok aj ja. Nestalo sa to mne ale bol som pri Tom... V prvom ročníku na SŠ sme cez veľkú hulili syntetický Hash .. fella vravi že on Hash už mal a nechce to že to je shit.. nakoniec si dal 4 prasky zo skla a tak o minútu spadol do rigola a rozbil hlavu.. po Tom čo sa postavil nechápal čo sa deje a smial sa jak kures

If you can smoke weed and think smart, you have big chance to be successfull.

Old Post 19-05-2019 v 18:23 PM
Stan43 je offline   Profil uživatele Stan43   Find more posts by Stan43   Foto galerie člena Stan43   Click here to Send Stan43 a Private Message   Add Stan43 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Chvalic
Stálý Člen

Karma uživatele Chvalic - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2019
Příspěvků: 40  

Příspěvek č. 512

měl sem kámoše od dětství a on furt hulil a mě to nic neříkalo. jednoho dne kdy byl sníh v prosinci byla šílená kosa on scháněl na brko nakonec sehnal a šel ještě pro jednoho kámoše se kterým si dá tak sem si řekl že to taky zkusím tak jsme ve třech zhulily celé brko ještě sem si na to zapálil , vůbec sem to cigáro necítil jako kdybych netahal vůbec když sem se na něj podíval tak to cigáro bylo tenké jako slimka. Pak jsme šli na jedno místo kde se tyto lidi scházeli já si sedl byl sem spálenej jak taška od vjetnamců. Zrychlenej tep jako kráva a jako kdyby se mi točili nohy dokolečka na totální brutál tak sem jenom sklopil hlavu a seděl potom na mě někdo promluvil tak sem zvedl hlavu a vedle rostla vrba ale místo vrby sem viděl kámoše ve vojenským jak m u rostou větve s listama z hlavy a po 3 sec to zase zmizelo pak sem se zeblil , šel domů a vyspal . Další den o tom věděla celá škola jak sem se spálil a zeblil a to víc sem byl nasraný že sem vyblil segedín který sem měl tak rád.. vždycky si na to vzpomenu i po těch 12 letech..

Old Post 19-11-2019 v 20:06 PM
Chvalic je offline   Profil uživatele Chvalic   Find more posts by Chvalic   Foto galerie člena Chvalic   Click here to Send Chvalic a Private Message   Add Chvalic to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 15:56 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 30 31 32 33  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2974000 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív