Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 440W Vero 29 gen7 / 16ks-Twisted Fruit,Gorila X Amnezia,LarryOG X Thepurps,White Fire
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
OGlock
Stálý Člen

Karma uživatele OGlock - 95% PěstitelskáKarma uživatele OGlock - 95% PěstitelskáKarma uživatele OGlock - 95% Pěstitelská

Registrován: Sep 2017
Příspěvků: 72  

Příspěvek č. 17

citace:
Původní příspěvek od matko291


a ako to riešiš ked sa prples v boxe? ide do okolia nieco predsa.


Hele ne ne, neboť v květu jedu venťak na 800m3. Krásně to pak tahá vzduch z pokoje do roomu a nic nesmrdí nikde v bytě, pakliže nevyndám kytku z roomu to je pak smrad všude 🤣😂

Ať Vám to roste 🥦 OGlock

Old Post 04-10-2018 v 10:27 AM
OGlock je offline   Profil uživatele OGlock   Find more posts by OGlock   Foto galerie člena OGlock   Click here to Send OGlock a Private Message   Add OGlock to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
OGlock
Stálý Člen

Karma uživatele OGlock - 95% PěstitelskáKarma uživatele OGlock - 95% PěstitelskáKarma uživatele OGlock - 95% Pěstitelská

Registrován: Sep 2017
Příspěvků: 72  

Příspěvek č. 18

citace:
Původní příspěvek od Pídžej
Nejsofistikovanější z panelákových roomů,které sem kdy viděl.Klobouk dolů a K+ Přeju spoustu bezproblémových kol.


Sem moc rád, že se líbí. Popravdě dával jsem si záležet trošku 🤗

Ať Vám to roste 🥦 OGlock

Old Post 04-10-2018 v 10:30 AM
OGlock je offline   Profil uživatele OGlock   Find more posts by OGlock   Foto galerie člena OGlock   Click here to Send OGlock a Private Message   Add OGlock to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Časlove
Stálý Člen

Karma uživatele Časlove - 92% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 706  

Příspěvek č. 19

Na tohle jsem zvědavej. Geny jsou parádní. Jen pozor na Larry OG x The Purps, dost se táhne. Ale rozhodně stojí za to - už si našel i své místo v US mezi ostatníma elite clone only.
Máš dost tolerantní ženu btw. Tohle udělat já doma, tak dostanu na prdel .

Já se kaju, já si nezasloužim
ušlechtilou konverzaci, zeleninu, mlíko
dál bejt spisovnej a vzornej
to by za mnou brzo sklaplo víko.


Mr.DámTo

Old Post 05-10-2018 v 09:45 AM
Časlove je offline   Profil uživatele Časlove   Find more posts by Časlove   Foto galerie člena Časlove   Click here to Send Časlove a Private Message   Add Časlove to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Funny420
Stálý Člen

Karma uživatele Funny420 - 36% PěstitelskáKarma uživatele Funny420 - 36% PěstitelskáKarma uživatele Funny420 - 36% PěstitelskáKarma uživatele Funny420 - 36% PěstitelskáKarma uživatele Funny420 - 36% PěstitelskáKarma uživatele Funny420 - 36% PěstitelskáKarma uživatele Funny420 - 36% PěstitelskáKarma uživatele Funny420 - 36% PěstitelskáKarma uživatele Funny420 - 36% Pěstitelská

Registrován: Apr 2018
Příspěvků: 399  

Příspěvek č. 20

Tak tohle je něco úžasného Opravdu hodně precizně vypracovaný room :P Posílám zasloužené K+

Chinese LED PC grow

funnyho fóliáč 2k18

CFL PC grow SCROG druhé kolo

150w LED spider vero 29 gen 7,100x45x45,1xsomango,2xjack herer,1x phantom og

150w vero,135x45x45,4x AK-47 Fast od Fair seeds

Old Post 05-10-2018 v 11:47 AM
Funny420 je offline   Profil uživatele Funny420   Find more posts by Funny420   Foto galerie člena Funny420   Click here to Send Funny420 a Private Message   Add Funny420 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
OGlock
Stálý Člen

Karma uživatele OGlock - 95% PěstitelskáKarma uživatele OGlock - 95% PěstitelskáKarma uživatele OGlock - 95% Pěstitelská

Registrován: Sep 2017
Příspěvků: 72  

Příspěvek č. 21

citace:
Původní příspěvek od Časlove
Na tohle jsem zvědavej. Geny jsou parádní. Jen pozor na Larry OG x The Purps, dost se táhne. Ale rozhodně stojí za to - už si našel i své místo v US mezi ostatníma elite clone only.
Máš dost tolerantní ženu btw. Tohle udělat já doma, tak dostanu na prdel .


Jo jo matkář říkal, že má tendenci se tahat, takže s tím počítám a snad to bude ok. Jinak osobně mám již zkušenost s twisted fruit, gorilla glue x amnezia a musm říct, že jsou to fakt silné a "uzemňovací" modely 😂 jinak co se týče ženy, tak ano mám, neměnil bych 🤗

Ať Vám to roste 🥦 OGlock

Old Post 05-10-2018 v 12:33 PM
OGlock je offline   Profil uživatele OGlock   Find more posts by OGlock   Foto galerie člena OGlock   Click here to Send OGlock a Private Message   Add OGlock to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
OGlock
Stálý Člen

Karma uživatele OGlock - 95% PěstitelskáKarma uživatele OGlock - 95% PěstitelskáKarma uživatele OGlock - 95% Pěstitelská

Registrován: Sep 2017
Příspěvků: 72  

Příspěvek č. 22

citace:
Původní příspěvek od Funny420
Tak tohle je něco úžasného Opravdu hodně precizně vypracovaný room :P Posílám zasloužené K+


Mockrát děkuji, jsem rád, že jsem se s někým mohl podělit o mou tvorbu, která se evidentně nelíbí jenom mě 😊

Ať Vám to roste 🥦 OGlock

Old Post 05-10-2018 v 12:35 PM
OGlock je offline   Profil uživatele OGlock   Find more posts by OGlock   Foto galerie člena OGlock   Click here to Send OGlock a Private Message   Add OGlock to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
comix
Stálý Člen

Karma uživatele comix - 62% PěstitelskáKarma uživatele comix - 62% PěstitelskáKarma uživatele comix - 62% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 114  

Příspěvek č. 23

Ahoj, aktuálne hľadám vhodnú meteostanicu s aplikáciou pre sledovanie teploty/vlhosti a ideálne aj CO2. Aké používaš senzory? Appka je Conrad Connect? Čo by si odporučil? Díky za tipy.

---> zoznam beletrie s drogovou tematikou

Old Post 05-10-2018 v 13:20 PM
comix je offline   Profil uživatele comix   Find more posts by comix   Foto galerie člena comix   Click here to Send comix a Private Message   Add comix to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fikus37
Banned

Karma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 1692  

Příspěvek č. 24

comix, dělá to frajer co je i tady zaregistrovaný. Jsem vypaleny, tak si nemůžu vzpomenout. Mluvil jsem sním na minulém cannafestu 2016. Má to vychytaný a za super peníz. Když tak ho někdo nasmerujte (kdo ví o co jde) myslím že growjuino nebo něco takového. Ten systém dělá on a můžeš si říct co tam chceš za čidla.... Adt. Borec fakt mě fistron. Možná, že letos bude na Cannafestu

Old Post 05-10-2018 v 21:06 PM
fikus37 je offline   Profil uživatele fikus37   Find more posts by fikus37   Foto galerie člena fikus37   Click here to Send fikus37 a Private Message   Add fikus37 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DrGrinspoon
Stálý Člen

Karma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% Pěstitelská

Registrován: Mar 2017
Příspěvků: 656  

Příspěvek č. 25

Comix - fikus mal na mysli growduino.cz - týpek z Prahy, ktorý ti to poskladá. Môžeš si navoliť aké chceš senzory a pomocou aplikácie môžeš sledovať a ovládať rôzne veci.

Old Post 06-10-2018 v 02:49 AM
DrGrinspoon je offline   Profil uživatele DrGrinspoon   Find more posts by DrGrinspoon   Foto galerie člena DrGrinspoon   Click here to Send DrGrinspoon a Private Message   Add DrGrinspoon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
OGlock
Stálý Člen

Karma uživatele OGlock - 95% PěstitelskáKarma uživatele OGlock - 95% PěstitelskáKarma uživatele OGlock - 95% Pěstitelská

Registrován: Sep 2017
Příspěvků: 72  

Příspěvek č. 26

citace:
Původní příspěvek od comix
Ahoj, aktuálne hľadám vhodnú meteostanicu s aplikáciou pre sledovanie teploty/vlhosti a ideálne aj CO2. Aké používaš senzory? Appka je Conrad Connect? Čo by si odporučil? Díky za tipy.


Ahoj to co mám já je taková spíše home meteostanice, sice pro mé účely sledovat teplotu odkudkoliv kdykoliv dostačující, ale rozhodně bych ti poradil když už tak si nechat poskládat growduino - http://www.growduino.cz já osobně sem již zadal poptávku této firmě a na konci listopadu plánuji zakoupit tuto centrální řídící jednotku. Má nespočet výhod. Nicméně groweři zajímaly by mne Vaše tipy na automatizaci zavlažování v mém případě. Jak ti udělat co nejlevněji a zároveň nejefektivnější bez potřeby wilmy, autopotu apod... 🤔

Ať Vám to roste 🥦 OGlock

Old Post 06-10-2018 v 09:38 AM
OGlock je offline   Profil uživatele OGlock   Find more posts by OGlock   Foto galerie člena OGlock   Click here to Send OGlock a Private Message   Add OGlock to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
OGlock
Stálý Člen

Karma uživatele OGlock - 95% PěstitelskáKarma uživatele OGlock - 95% PěstitelskáKarma uživatele OGlock - 95% Pěstitelská

Registrován: Sep 2017
Příspěvků: 72  

Příspěvek č. 27



Takže dnes máme první týden za sebou. Jeden zlomený klon to nepřežil, takže byl odstraněn. LP již takto brzy ukazuje svůj táhnoucí se potenciál. Jinak teplota stabilně 24°C a vlhkost 50-60%.

Ať Vám to roste 🥦 OGlock

Old Post 06-10-2018 v 11:04 AM
OGlock je offline   Profil uživatele OGlock   Find more posts by OGlock   Foto galerie člena OGlock   Click here to Send OGlock a Private Message   Add OGlock to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Critical
Stálý Člen

Karma uživatele Critical - 37% Pěstitelská

Registrován: May 2013
Příspěvků: 34  

Příspěvek č. 28

https://www.electronic-star.cz/Zahr...cAaAlIDEALw_wcB

Old Post 06-10-2018 v 11:47 AM
Critical je offline   Profil uživatele Critical   Find more posts by Critical   Foto galerie člena Critical   Click here to Send Critical a Private Message   Add Critical to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
OGlock
Stálý Člen

Karma uživatele OGlock - 95% PěstitelskáKarma uživatele OGlock - 95% PěstitelskáKarma uživatele OGlock - 95% Pěstitelská

Registrován: Sep 2017
Příspěvků: 72  

Příspěvek č. 29

citace:
Původní příspěvek od Critical
https://www.electronic-star.cz/Zahr...cAaAlIDEALw_wcB


Myslíš, že to bude fungovat a je to použitelné pro mě? Nemám nádrž uprostřed a navíc jí mám mimo room...

Ať Vám to roste 🥦 OGlock

Old Post 06-10-2018 v 12:21 PM
OGlock je offline   Profil uživatele OGlock   Find more posts by OGlock   Foto galerie člena OGlock   Click here to Send OGlock a Private Message   Add OGlock to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Critical
Stálý Člen

Karma uživatele Critical - 37% Pěstitelská

Registrován: May 2013
Příspěvků: 34  

Příspěvek č. 30

Nevadí, a co vím tak funguje to

Old Post 06-10-2018 v 12:22 PM
Critical je offline   Profil uživatele Critical   Find more posts by Critical   Foto galerie člena Critical   Click here to Send Critical a Private Message   Add Critical to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
comix
Stálý Člen

Karma uživatele comix - 62% PěstitelskáKarma uživatele comix - 62% PěstitelskáKarma uživatele comix - 62% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 114  

Příspěvek č. 31

Growduino som tu už videl, ale díky za pripomenutie. Práve som to pozrel, vyzerá to na kvalitný a poctivý produkt. Ja som síce nateraz hľadal iba sledovanie a záznam teploty/vlhkosti do appky, nie komplexnú automatizáciu indooru. Ale rád by som si pozrel ten growduino na cannafeste. Zaujalo.

Každopádne OGlock, držím palce, máš to pekne poskladané.

---> zoznam beletrie s drogovou tematikou

Old Post 06-10-2018 v 14:30 PM
comix je offline   Profil uživatele comix   Find more posts by comix   Foto galerie člena comix   Click here to Send comix a Private Message   Add comix to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
OGlock
Stálý Člen

Karma uživatele OGlock - 95% PěstitelskáKarma uživatele OGlock - 95% PěstitelskáKarma uživatele OGlock - 95% Pěstitelská

Registrován: Sep 2017
Příspěvků: 72  

Příspěvek č. 32

citace:
Původní příspěvek od comix
Growduino som tu už videl, ale díky za pripomenutie. Práve som to pozrel, vyzerá to na kvalitný a poctivý produkt. Ja som síce nateraz hľadal iba sledovanie a záznam teploty/vlhkosti do appky, nie komplexnú automatizáciu indooru. Ale rád by som si pozrel ten growduino na cannafeste. Zaujalo.

Každopádne OGlock, držím palce, máš to pekne poskladané.


Pakliže chceš čistě něco na možnost sledování teploty odkuďkoliv jako já, tak ti postačí bohatě toto: https://www.epristroje.cz/monitorov...ter-set/?gclid= jen bych ti doporučil dokoupit jako já čidlo MA10200 které měří i vlhkost. Jinak to čidlo v základu je jen na teplotu,takže já ho používám jako měření spodní teploty u květináčů, abych věděl zda-li je třeba nasadit do akce podlahový ventilátor či nikoliv na rozehnání studeného vzduchu od podlahy. Jinak loni Growduino na Cannafestu nebylo, nevím jak tomu bude letos. Loni jsem na tento dotaz dostal odpověď, že bohužel nebyl v roce 2016 takový zájem o osobní setkání na to, aby se účastnili. A co si budeme povídat on nejmenší stánek na Cannafestu v základu bez elektřiny vychází cca na 50 000Kč 🙈 Takže se mu vůbec nedivím... 👉

Ať Vám to roste 🥦 OGlock

Old Post 06-10-2018 v 21:09 PM
OGlock je offline   Profil uživatele OGlock   Find more posts by OGlock   Foto galerie člena OGlock   Click here to Send OGlock a Private Message   Add OGlock to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 00:22 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9314700 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív