Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 250/400w HPS by CHAPLYGIN
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Chaplygin
Stálý Člen

Karma uživatele Chaplygin - 81% PěstitelskáKarma uživatele Chaplygin - 81% Pěstitelská

Registrován: May 2018
Příspěvků: 92  

Pohodička 250/400w HPS Grow Příspěvek č. 1


Hoj kluci. Tak jsem nedavno rozjel svuj dalsi skromny indoorek Pokusil jsem se zuzitkovat vsechny informace ktere jsem nazbiral a pouzit je pro co nejlepsi vysledek.

Takze setup - stan 90x90, svetlo 250w hps rust a 400w kvet.

Pri rustu svitim 24h.


Genetika:
ze seminek3x Critical(RQS), 2x Girl Scout Cookies(Fair Seeds), 1x Blue Dream(Humboldt Seeds)

Ty dve vetsi kytky jsou klony G13 Haze x OG Kush od znameho. Nejdriv byli na balkonu a po zrizeni boxu sli pod svetlo. Jedna z mych oblibenych genetik do indooru.




Klicivost 100% rovnou do hliny.

Jakekoliv otazky zodpovim.


Na fotografii pripojene v prispevku jsou klony stare 40 dnu(balkon) a ty malicke holky maj 6 dnu.

Foceno 29.8.2018

-------------------------------------------------------------------------
Piko je cesta.
Neviem, či správna, ale určite rýchlejšia.
-------------------------------------------------------------------------
In memory of Sergey Chaplygin. /Чаплы́гин/

Naposledy upravil Chaplygin 29-09-2018 v 10:56 AM

Old Post 28-09-2018 v 16:23 PM
Chaplygin je offline   Profil uživatele Chaplygin   Find more posts by Chaplygin   Foto galerie člena Chaplygin   Click here to Send Chaplygin a Private Message   Add Chaplygin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Chaplygin
Stálý Člen

Karma uživatele Chaplygin - 81% PěstitelskáKarma uživatele Chaplygin - 81% Pěstitelská

Registrován: May 2018
Příspěvků: 92  

Příspěvek č. 2


Dalsi foto 3.9.2018

Nic jim nechybi, 24h cyklus se jim asi libi. Teplota byla v tech vedrechkolem 27 co jsem celkem rad. Protoze chladit to je pecka kdyz je vonku 30

Dostali i prvni varku nutrientu, zatim jen calmag od sensi a guano ph zalivky 6,5.

Snazim se kontrolovat vsechny parametry zalivk, aby moje kočky dostali co chteji.

-------------------------------------------------------------------------
Piko je cesta.
Neviem, či správna, ale určite rýchlejšia.
-------------------------------------------------------------------------
In memory of Sergey Chaplygin. /Чаплы́гин/

Naposledy upravil Chaplygin 28-09-2018 v 17:59 PM

Old Post 28-09-2018 v 16:30 PM
Chaplygin je offline   Profil uživatele Chaplygin   Find more posts by Chaplygin   Foto galerie člena Chaplygin   Click here to Send Chaplygin a Private Message   Add Chaplygin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Chaplygin
Stálý Člen

Karma uživatele Chaplygin - 81% PěstitelskáKarma uživatele Chaplygin - 81% Pěstitelská

Registrován: May 2018
Příspěvků: 92  

Příspěvek č. 3


Dalsi foto 13.9.2018
Holkam se dari moc dobre i pres ty vedra venku

Testoval jsem jednu ledku, proto jine spektrum svetla, jela tam 5dnu a pak sla jinam.

Hpsko jdu v tomto kole z nostalgie a z duvodu ze se mi to valelo ve skrini tak proc to nevyuzit

-------------------------------------------------------------------------
Piko je cesta.
Neviem, či správna, ale určite rýchlejšia.
-------------------------------------------------------------------------
In memory of Sergey Chaplygin. /Чаплы́гин/

Naposledy upravil Chaplygin 29-09-2018 v 11:50 AM

Old Post 28-09-2018 v 16:39 PM
Chaplygin je offline   Profil uživatele Chaplygin   Find more posts by Chaplygin   Foto galerie člena Chaplygin   Click here to Send Chaplygin a Private Message   Add Chaplygin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Chaplygin
Stálý Člen

Karma uživatele Chaplygin - 81% PěstitelskáKarma uživatele Chaplygin - 81% Pěstitelská

Registrován: May 2018
Příspěvků: 92  

Příspěvek č. 4


Dalsi foto 25.9.2018. blizime se ke kveteni.

Nainstalovana sit, 30cm od kvetinacu. Pro lepsi vyplneni prostoru. Tentokrat jsem pouzil low cost sit.


V pripade jakychkoliv otazek rad zodpovim. Nevahejte se zeptat

-------------------------------------------------------------------------
Piko je cesta.
Neviem, či správna, ale určite rýchlejšia.
-------------------------------------------------------------------------
In memory of Sergey Chaplygin. /Чаплы́гин/

Old Post 28-09-2018 v 16:42 PM
Chaplygin je offline   Profil uživatele Chaplygin   Find more posts by Chaplygin   Foto galerie člena Chaplygin   Click here to Send Chaplygin a Private Message   Add Chaplygin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Chaplygin
Stálý Člen

Karma uživatele Chaplygin - 81% PěstitelskáKarma uživatele Chaplygin - 81% Pěstitelská

Registrován: May 2018
Příspěvků: 92  

Příspěvek č. 5



Dalsi foto 28.9.2018 posledni den rustu.

Nic jim nechybi.

Pripajim i fotku toho, jak to vypada pod siti.

Nevidim zadne znamky nedostatku zivin, takze jsem rad. Peclive jsi sleduju co jim davam. Nejnoveji jsem poridil rekuperacni jednotku kvuli moc tvrde vode ktera mi doma tece. Uz me to sralo. Ani ja to nepiju tak proc to davat kytim

-------------------------------------------------------------------------
Piko je cesta.
Neviem, či správna, ale určite rýchlejšia.
-------------------------------------------------------------------------
In memory of Sergey Chaplygin. /Чаплы́гин/

Old Post 28-09-2018 v 16:49 PM
Chaplygin je offline   Profil uživatele Chaplygin   Find more posts by Chaplygin   Foto galerie člena Chaplygin   Click here to Send Chaplygin a Private Message   Add Chaplygin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
riskmc
Stálý Člen

Karma uživatele riskmc - 97% PěstitelskáKarma uživatele riskmc - 97% PěstitelskáKarma uživatele riskmc - 97% PěstitelskáKarma uživatele riskmc - 97% PěstitelskáKarma uživatele riskmc - 97% PěstitelskáKarma uživatele riskmc - 97% PěstitelskáKarma uživatele riskmc - 97% PěstitelskáKarma uživatele riskmc - 97% PěstitelskáKarma uživatele riskmc - 97% PěstitelskáKarma uživatele riskmc - 97% PěstitelskáKarma uživatele riskmc - 97% PěstitelskáKarma uživatele riskmc - 97% PěstitelskáKarma uživatele riskmc - 97% Pěstitelská

Registrován: Jul 2015
Příspěvků: 892 

Příspěvek č. 6

Konečně sodík uz tu pomalé neni žádna hpska . Haha zima období sodíku he tady .jen tak dale chlape

Nenecham si vzit svuj klid....možna to znas a vis jak to mam hozeny...

Old Post 29-09-2018 v 00:08 AM
riskmc je offline   Profil uživatele riskmc   Find more posts by riskmc   Foto galerie člena riskmc   Click here to Send riskmc a Private Message   Add riskmc to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JankoPanko2
Stálý Člen

Karma uživatele JankoPanko2 - 93% PěstitelskáKarma uživatele JankoPanko2 - 93% PěstitelskáKarma uživatele JankoPanko2 - 93% PěstitelskáKarma uživatele JankoPanko2 - 93% PěstitelskáKarma uživatele JankoPanko2 - 93% PěstitelskáKarma uživatele JankoPanko2 - 93% PěstitelskáKarma uživatele JankoPanko2 - 93% Pěstitelská

Registrován: Jun 2018
Příspěvků: 151 

Příspěvek č. 7

Sodík je sodík.. xD vypadají zdravě, držím palce.

Old Post 30-09-2018 v 09:33 AM
JankoPanko2 je offline   Profil uživatele JankoPanko2   Find more posts by JankoPanko2   Foto galerie člena JankoPanko2   Click here to Send JankoPanko2 a Private Message   Add JankoPanko2 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fujtajblus
Local Farmer

Karma uživatele Fujtajblus - 97% PěstitelskáKarma uživatele Fujtajblus - 97% PěstitelskáKarma uživatele Fujtajblus - 97% PěstitelskáKarma uživatele Fujtajblus - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2011
Příspěvků: 126  

Příspěvek č. 8

Zdar
Kolikátý den růstu si zastřihoval ? Jakou hlínu jsi použil ?

Koupím rovnák na vohejbák.
Miluji svou ženu.

Wappa 400W First Grow
White Berry 400W Second Grow
Special Kush x Euphoria - 400-250w MH+HPS Third grow

Old Post 02-10-2018 v 09:13 AM
Fujtajblus je offline   Profil uživatele Fujtajblus   Find more posts by Fujtajblus   Foto galerie člena Fujtajblus   Click here to Send Fujtajblus a Private Message   Add Fujtajblus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Chaplygin
Stálý Člen

Karma uživatele Chaplygin - 81% PěstitelskáKarma uživatele Chaplygin - 81% Pěstitelská

Registrován: May 2018
Příspěvků: 92  

Příspěvek č. 9

Zastrihl jsem den pred porizenim fotografie z datumu 3.9.2018.

Tzn meli tak 10-11 dnu. Critical se hodne dobre vetvi i sam a po zastrihnuti to byl krasny kerik. Pak jsem zastrihnul druhy krat blue dream a GSC protoze ty se moc nevetvili, nybrz ten critical u vsech tri semen ukazal, ze jde o kvalitni genetiku a hodne krasne se vetvil uz ze zacatku, takze jsem ho nemusel zastrihavat znovu.

Hlina Biobizz Light mix

-------------------------------------------------------------------------
Piko je cesta.
Neviem, či správna, ale určite rýchlejšia.
-------------------------------------------------------------------------
In memory of Sergey Chaplygin. /Чаплы́гин/

Old Post 02-10-2018 v 14:26 PM
Chaplygin je offline   Profil uživatele Chaplygin   Find more posts by Chaplygin   Foto galerie člena Chaplygin   Click here to Send Chaplygin a Private Message   Add Chaplygin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fujtajblus
Local Farmer

Karma uživatele Fujtajblus - 97% PěstitelskáKarma uživatele Fujtajblus - 97% PěstitelskáKarma uživatele Fujtajblus - 97% PěstitelskáKarma uživatele Fujtajblus - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2011
Příspěvků: 126  

Příspěvek č. 10

Kolik dni to je od vyklíčení ? Jinak to mas super + sleduji

Koupím rovnák na vohejbák.
Miluji svou ženu.

Wappa 400W First Grow
White Berry 400W Second Grow
Special Kush x Euphoria - 400-250w MH+HPS Third grow

Old Post 02-10-2018 v 17:46 PM
Fujtajblus je offline   Profil uživatele Fujtajblus   Find more posts by Fujtajblus   Foto galerie člena Fujtajblus   Click here to Send Fujtajblus a Private Message   Add Fujtajblus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Chaplygin
Stálý Člen

Karma uživatele Chaplygin - 81% PěstitelskáKarma uživatele Chaplygin - 81% Pěstitelská

Registrován: May 2018
Příspěvků: 92  

Příspěvek č. 11

Co mas ted na mysli? Zastipnul jsem je kdyz jim bylo 10 dnu od vykliceni. Pokud myslis jak jsou stare na posledni foto, pak maj 36 dnu.

-------------------------------------------------------------------------
Piko je cesta.
Neviem, či správna, ale určite rýchlejšia.
-------------------------------------------------------------------------
In memory of Sergey Chaplygin. /Чаплы́гин/

Old Post 02-10-2018 v 18:36 PM
Chaplygin je offline   Profil uživatele Chaplygin   Find more posts by Chaplygin   Foto galerie člena Chaplygin   Click here to Send Chaplygin a Private Message   Add Chaplygin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Chaplygin
Stálý Člen

Karma uživatele Chaplygin - 81% PěstitelskáKarma uživatele Chaplygin - 81% Pěstitelská

Registrován: May 2018
Příspěvků: 92  

Příspěvek č. 12


1.10.2018 .
zacatek kveteni

.




Foto:

LEMON ZKITTLE by Dutch Passion (PALICKY Z 600W INDOORU)

Genetiku ODPORUCAM!!!!! chutou a vonou jeden z naj modelov u ktorych som preukazatelne vedel povod.




-------------------------------------------------------------------------
Piko je cesta.
Neviem, či správna, ale určite rýchlejšia.
-------------------------------------------------------------------------
In memory of Sergey Chaplygin. /Чаплы́гин/

Naposledy upravil Chaplygin 02-10-2018 v 23:20 PM

Old Post 02-10-2018 v 21:36 PM
Chaplygin je offline   Profil uživatele Chaplygin   Find more posts by Chaplygin   Foto galerie člena Chaplygin   Click here to Send Chaplygin a Private Message   Add Chaplygin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Chaplygin
Stálý Člen

Karma uživatele Chaplygin - 81% PěstitelskáKarma uživatele Chaplygin - 81% Pěstitelská

Registrován: May 2018
Příspěvků: 92  

Příspěvek č. 13



2.den 12/12

Holky uz dostavaj 400w. Probehla vymena - Lumii Black Ballast letel z okna a na jeho misto prisel Gib Lightning predradnik, ktery mi uz slouzi ctvrtym kolem :3
Kdybych nemel moznost vyskouset Lumii Black kit zdarma, asi bych po nem nesahnul a pak jsem si overil, proc tomu tak je. nic by mi na tom predradniku nevadilo, kdyby se zapinal tak, jak chci ja. Vetsinou naskocil az na stvrty pokus tzn. Vyuziti casovace je out, protoze bych to stejne musel skouset nahodit az by se nerozhybal. Celkem fail. Dalsi negativum, pri zmene wataze to pusti do vybojky hned, ostatni kvalitnejsi predradniky reguluji wataz a pridavaj pomalu. Zvysuje to zivotnost vybojky.

Holky zacinaj pekne smrdet. Kdyz otevru stan, instant facka
Na Criticalech jsou uz i videt prvni znamky samiciho pohlavi, tzn. pre-flowers.

Doplnil jsem hlinu do kvetinacu a procesal spodni patra. Vzdalenost od site k vrcholkum je 20-30cm. Doufam ze mi to tam nepreroste.

Dekuju vsem za k+!!!

-------------------------------------------------------------------------
Piko je cesta.
Neviem, či správna, ale určite rýchlejšia.
-------------------------------------------------------------------------
In memory of Sergey Chaplygin. /Чаплы́гин/

Naposledy upravil Chaplygin 02-10-2018 v 23:22 PM

Old Post 02-10-2018 v 21:41 PM
Chaplygin je offline   Profil uživatele Chaplygin   Find more posts by Chaplygin   Foto galerie člena Chaplygin   Click here to Send Chaplygin a Private Message   Add Chaplygin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Chaplygin
Stálý Člen

Karma uživatele Chaplygin - 81% PěstitelskáKarma uživatele Chaplygin - 81% Pěstitelská

Registrován: May 2018
Příspěvků: 92  

Příspěvek č. 14



6. Den kveteni

Co dodat

-------------------------------------------------------------------------
Piko je cesta.
Neviem, či správna, ale určite rýchlejšia.
-------------------------------------------------------------------------
In memory of Sergey Chaplygin. /Чаплы́гин/

Old Post 06-10-2018 v 22:19 PM
Chaplygin je offline   Profil uživatele Chaplygin   Find more posts by Chaplygin   Foto galerie člena Chaplygin   Click here to Send Chaplygin a Private Message   Add Chaplygin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AladinXXX
Seržant

Karma uživatele AladinXXX - 96% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 1850  

Team Member: MOD

Příspěvek č. 15

dobre oholeny,za me palec hore....

Harry,jdu do baraku!
------------------------
Rap save my life!
---------------------
ten zlej..

Potřebuješ něco upravit ???-napiš mi PM.Serža

Naposledy upravil AladinXXX 06-10-2018 v 22:42 PM

Old Post 06-10-2018 v 22:21 PM
AladinXXX je offline   Profil uživatele AladinXXX   Find more posts by AladinXXX   Foto galerie člena AladinXXX   Click here to Send AladinXXX a Private Message   Add AladinXXX to your buddy list     Navštiv homepage uživatele AladinXXX! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Chaplygin
Stálý Člen

Karma uživatele Chaplygin - 81% PěstitelskáKarma uživatele Chaplygin - 81% Pěstitelská

Registrován: May 2018
Příspěvků: 92  

Příspěvek č. 16



8. den kvetu.

V patek dostanou PK 13-14, plus zacnu michat vodu s kyselinou fosforecnou a ne s dusicnou jak doted. Takze pomaly prochazim z hnojek na rust, na hnojky na kvet

Osvecilo se mi hnojit jeste prvni dva tydny s rustovyma hnojkama, mam pak pocit ze kytky jsou pevnejsi pri kvetu a nezlomi se pod vlastni vahou. Docetl jsem se to na zahranicnim forku od skuseneho growera a asi to tak bude

Ph zalivky 6,0 odstata voda naridena s ph-.

Kazda kyti dostala 1l.

Ty klony jsem musel trochu zas nadzvednout aby byli paldy v jedne rovine. Ten mohutny pocet "colas" na tech zohejbanych klonech je udrzuje nizsi tak ty ostatni uz trochenz prerustali. Kazdopadne uz jsou v jedne vyssce.

Pomalu ale jiste jedna po druhe ukazali sve pohlavi

Foto 1: pohlad sezhora
Foto 2: kmeny stromů




O mesic zacinam pripravovat dalsi genetiku, mam v planu tri varianty. Nevim se rozhodnout. Pripravovat si je budu v zaloznim boxu. Planuju je dat do 6,5l teku. Hlinu pojedu jako vzdy BioBizz light mix naridenou s kokosem.

A) 16x Critical Orange Punch(Dutch Passion)
-hodne zajimava genetika
-nova na trhu, urcite si dali zalezat na kvalite, hadam si nechcu spravit hanbu
-trosku sentimentu- paci sa mi nazov-
-na pomery DP cena vobec neni prestrelena, ba naopak cenu spravili nizsiu pre rozsirenie povedomia o genetike(aspon to som sa docital v prispevku od DP na ich strankach v komentoch )
https://www.dutch-passion.com/en/ca...l-orange-punch/


B) 16x Blackberry Gum(Seed Stockers)
- paci sa mi cross Blueberry x Bubble Gum
http://www.cannapedia.cz/cs/odruda/blackberry-gum

C) 16x Chocolope(Fair Seeds)
- genetika ktoru chcem vypestovat
- seedbanka ma este nesklamala napriek low cost appearu
- mal som moznost vidiet 4 kytky pod Mars Hydro 48(real96w kvet) a na tych 113g co pod tym bolo to bol jeden z najkrajsich modelov co som kedy videl. Pan autor to fermentoval a postaral sa po suseni o fakt kvalitny vytvor.



V prispevcich vubec nepropaguju firmu OBI. Logo na fotkach je pouze nahodnou udalosti kdy lom svetla zapricinil domneni, ze jde o logo firmy prodavajici zahradnicke potreby. Shoda s danym logem je ciste nahodna. Ve skutecnosti jde o logo mistni fighterske kid akademie, jmenujici se DOBI.
Ponauceni: Ucel sveti prostredky.

-------------------------------------------------------------------------
Piko je cesta.
Neviem, či správna, ale určite rýchlejšia.
-------------------------------------------------------------------------
In memory of Sergey Chaplygin. /Чаплы́гин/

Naposledy upravil Chaplygin 08-10-2018 v 02:43 AM

Old Post 08-10-2018 v 01:53 AM
Chaplygin je offline   Profil uživatele Chaplygin   Find more posts by Chaplygin   Foto galerie člena Chaplygin   Click here to Send Chaplygin a Private Message   Add Chaplygin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 21:07 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
17-05-2013 - 250/400W HPS 9xAK-48 Nirvana - 24 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1698170 seconds with 42 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív