Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 440W Vero 29 gen7 / 16ks-Twisted Fruit,Gorila X Amnezia,LarryOG X Thepurps,White Fire
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
OGlock
Stálý Člen

Karma uživatele OGlock - 95% PěstitelskáKarma uživatele OGlock - 95% PěstitelskáKarma uživatele OGlock - 95% Pěstitelská

Registrován: Sep 2017
Příspěvků: 72  

Obecné 440W Vero 29 gen7 / 16ks-Twisted Fruit,Gorila X Amnezia,LarryOG X Thepurps,White Fire Příspěvek č. 1




Zdravím přátelé.

Také jsme se po dlouhé době rozhodl podělit se s Vámi o můj výtvor, pro někoho třeba i inspiraci jak řešit pěstební prostory a o mé další kolo. Pro začátek bych rád napsal něco o sobě.
Jsem Vášnivý kuřák a milovník rekreačního konopí,bohužel cena v dnešní době je pro normálního člověka, tak vysoká, že jsme se rozhodl si konopí pěstovat sám. Nejsme začátečník, pěstuji již asi 6.tým rokem a teď poslední kolo pod 600W HPS jsme udělal 575granátů. Hlavní problém je že jsme, ale značně omezen tím, že bydlíme na sídlišti v bytě 3+1 s ženou a dětmi. Tudíž pro mne nepřipadala nikdy možnost pěstebního stanu. Dříve jsem si vykuchal starší skříň z důvodu maskování boxu do ní, poté jsme si postavil skříň pro větší box, pak jsme skříň předělal na čistě pěstební bez potřeby stanu do ní dávat apod...
Jednoho dne, se ale v mé vykouřené hlavě zrodil nápad si postavit vlastní groowroom. No takhle to zní asi divně, ale k věci. Máme velkou ložnici tudíž ubrat si v ní 125x110cm(uvnitř growroomu je 115x100cm) bylo bez problémů a žena nic nenamítala. Abych podotkl, nejsem žádný zedník,stavebník ani řemeslník, Takže jsme sedl k internetu hledal co je nejlevnější způsob na výstavbu dvou příček, protože jsem zvolil nejjednodušší prostor což je v rohu ložnice. Bydlíme v pronájmu, tudíž jsem potřeboval řešení bez zásahu do stavby bytu tedy bez stavebního povolení. Majitele bytu jsme naštěstí za dva roky co tu bydlíme neviděl ani jednou,neboť žijí v cizině a komunikujeme jen e-mailem či telefonicky dvakrát jednou,dvakrát do roka.Jak říkám, když se člověk chová slušně,platí vše včas není co řešit... Takže jasná volba byla sádrokartonová konstrukce. Tak jsem se pustil do plánování, nákupů a realizace. Výsledkem by pouze „ growroom“... Postupem času přišla potřeba měnit a upgrade, hlavně se týče vzduchotechniky-konkrétně vývodu teplého vzduchu z roomu a elektroinstalce(přeci jen když bydlíte v bytě s rodinnou a máte 600W světlo+ostatní věci kolem + 800W klimatizace chce to mít pojištěné raději). Vzduchotechnika byla původně řešena vyvedením do pokoje z jedné strany, poté do pokoje z druhé strany roomu, dále nastalo kompletní předimenzování vzduchotechniky a tím potřeba vyvést vzduch pomocí cca 7m sonoflexu přímo k oknu. Co se týče elektroinstalce, tak ta byla původně na obyčejných přepěťových ochranách a klasických časovacích hodinách mechanických a digitálních(věčně poruchových samozřejmě zvýšenou indukční zátěží při startu předřadníku s výbojkou i přes používání digi předřadníku...) No nebudeme si lhát, je to prostě slast a radost, někdy úmor a strast mít takovýto koníček jako je growing, neboť co vše jsem se naučil za posledních 6.let při growingu by mne nenapadlo... Ať už to bylo od vzduchařské, malířské, sádrokartonářské práce, až po elektrikářskou prostě člověk se stává takovým Ferdou mravencem, pakliže chce mít radost z vlastnoručně odvedené práce jako třeba já a nechce investovat zbytečně za to co si může udělat sám. Jo abych podotkl jsem učený kuchař číšník... No výsledek můžete posoudit sami přátelé.

Teď tedy nějaké specifikace k mému growroomu.
Room je tedy z ½ ze sádrokartonové zdi a z ½ z cihlové zdi, neoť jak jsme psal výše použil jsem roh ložnice. Growroom je opláštěn ze dvou stran. Vnější je z klasického sádrokartonu a vnitřní ze sádrokartonu co se používá do koupelen. Tedy vlhku odolný myslím. Prostor mezi opláštěnímy je 10cm a je vyplněný 10cm polystyrenem(nepoužil jsem záměrně vatu, rockwool nebo něco takového, protože ta práce s tím je na prd... kouše to, svědí to, škrábe...). Takže rozměry roomu jsou š115x h100x v252,2cm. Vnitřek jsem natřel sněhově bílou vodě odolnou barvou

V osvětlení jsem dlouhá léta byl zastánce jedině HPS a o nějakých LED jsem nechtěl ani slyšet! Začínal jsem na 250W HPS, poté jsem přešel na 400W HPS kterou jsme používal asi nejdéle a skončil jsem u 600W HPS(s tou jsem byl nejvíce spokejný, neboť s ní byli nejlepší výsledky na m2, první pěst pod 600W bylo 510granátů, druhý bylo něco přes 550granátů a poslední cca 575granátů). Nicméně zvyšující se průměrné teploty planety a tudíž úmorná léta která budou čím dál pravidelnější myslím, zvyšující se cena za elektřinu mě přivedla k myšlence na LED osvětlení a pěsty, které jsem zde na groweru sledoval a četl Vaše thready pod LED mne dovedli až ke zdárné koupi LED panelu s čipy Vero 29 gen7 od firmy LedIdeal. Zvolil jsem model LSVF440W. Je to model LSVF420W který jsem si nechal uzpravit přidáním 6ks Cree red 660nm. Takže můj panel LSVF440W jich má 18ks namísto 12ks jako je tomu u panelu LSVF420W. Spotřeba je tedy 210W růst a 440W květ.

Vzduchotechnika se skládá z Ventilátoru PK 160 MES 2 420/800m3 , filtr CAN 800m3, tlumič hluku CAN 160mm, ofuk na růst malý klipsnový RAM ⌀15cm (kvůli nízkým teplotám) a v květu stojanový cirkulační ⌀40cm. Přítah je v růstu pasivní 125mm a k květu aktivní VKO 125-185m3. Potrubí 1m 160mm combiflex - prachový filtr- ventilátor a zbytek cca 7metrů 160mm sonoflex.

Zvlhčovač používám Supermist 8L.

Květináče mám 5,7L a médium BioBizz Lightmix.

Hnojiva nově třetí pěst zkouším třísložková a to JUNGLE indabox, akorát tentokrát místo složky X použiji Atami Bloombastic.

No a teď něco k holkám. Tentokrát to bylo také takové hektické,neboť původně jsem měl mít od matkáře se kterým spolupracuji, již delší dobu 16ks Gorila Glue X Amnezia Haze předpěstované rovnou na přepnutí. Nakonec bohužel v důsledku úmorného parného léta to neklaplo. Tak to mělo být 16ks twisted fruit. No co čert nechtěl, ani ty neklaply Nakonec to dokonce vypadalo, že můj matkář mě tentokrát nezazásobí a já budu muset shánět jinde a taky, že ano... Naštěstí den na to se mi ozval můj matkář ráno a řízky po obědě přivezl...
Takže tu nakonec mám:
Gorilla Glue X Amnezia Haze
Twisted Fruit
Larry OG Kush X The Purps
White Fire
Počty přesně teď nevím čeho je kolik, neboť jsem v práci, ale celkově se jedná o 17ks a do roomu půjde 16ks(1ks půjde pryč,neboť je navíc, kdyby náhodou a navíc dva řízky se nám podařilo zlomit, jeden mě a jeden matkáři takže se možná bude hodit).

Holky jsou teď třetí den 18/6 teplota je nějakých 23,5-24,5°C . Vlhkost 60-70%, neboť výše nemohu jít kvůli teplotě, která je pod 23°C. Jo a teplotou a vlhkost měřím dvěma online čidly které přes řídící jednotku zobrazují reálné hodnoty kdykoliv a kdekoliv v aplikaci, která dělá navíc záznam za posledních 90 dnů.

No myslím, že pro začátek jsem tak nějak snad napsal vše podstatné a důležité. Rozhodně jsem, ale na nějaké věci mohl zapomenout a kdyby někoho cokoliv k sestavě zajímalo, nechť se neváhá dotazovat.

Závěrem Vám všem děkuji za pozornost, pakliže jste dočetli až sem, budu rád za Vaše sledování tohoto threadu a hlavně na příspěvky od Vás k mému prvnímu grow kolu pod LED osvětlením 😉

Foto 1- pohled do ložnice z obýváku
Foto 2- řešení schování 6metrů 160mm sonoflexu do podhledu
Foto 3- aplikace na online zobrazení teplotních a vlhkostních hodnot

Ať Vám to roste 🥦 OGlock

Naposledy upravil OGlock 03-10-2018 v 16:15 PM

Old Post 02-10-2018 v 17:19 PM
OGlock je offline   Profil uživatele OGlock   Find more posts by OGlock   Foto galerie člena OGlock   Click here to Send OGlock a Private Message   Add OGlock to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
OGlock
Stálý Člen

Karma uživatele OGlock - 95% PěstitelskáKarma uživatele OGlock - 95% PěstitelskáKarma uživatele OGlock - 95% Pěstitelská

Registrován: Sep 2017
Příspěvků: 72  

Příspěvek č. 2



Foto 1- pohled na vstup do roomu
Foto 2- pohled na otevřený vstup do room zaděláný polystyrenem 2ks oblepenými páskou zdůvodu utěsnění vstupu 👉

Ať Vám to roste 🥦 OGlock

Naposledy upravil OGlock 02-10-2018 v 21:30 PM

Old Post 02-10-2018 v 17:25 PM
OGlock je offline   Profil uživatele OGlock   Find more posts by OGlock   Foto galerie člena OGlock   Click here to Send OGlock a Private Message   Add OGlock to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
OGlock
Stálý Člen

Karma uživatele OGlock - 95% PěstitelskáKarma uživatele OGlock - 95% PěstitelskáKarma uživatele OGlock - 95% Pěstitelská

Registrován: Sep 2017
Příspěvků: 72  

Příspěvek č. 3



Foto 1- pohled na můj "technický" koutek
Foto 2- pohled na můj odkrytý technický koutek kde mám elektroinstalaci udělanou takovou spínací řídící jednotku(stykač, jistič, přepěťová ochrana, spínací hodiny a technická zásuvka), barel na roztok a vše potřebné k zalévání jako čerpadlo, hadice apod

Ať Vám to roste 🥦 OGlock

Naposledy upravil OGlock 03-10-2018 v 16:11 PM

Old Post 02-10-2018 v 17:59 PM
OGlock je offline   Profil uživatele OGlock   Find more posts by OGlock   Foto galerie člena OGlock   Click here to Send OGlock a Private Message   Add OGlock to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
OGlock
Stálý Člen

Karma uživatele OGlock - 95% PěstitelskáKarma uživatele OGlock - 95% PěstitelskáKarma uživatele OGlock - 95% Pěstitelská

Registrován: Sep 2017
Příspěvků: 72  

Příspěvek č. 4



Foto 1- pohled na strop roomu kde je zavěšená na řetězech kompletní vzduchotechnika(hmoždinky jsou raději v díře jištěny chemickou kotvou)
Foto 2- pohled na zavěšené Vero 29 a moje slečny 🤗 😍

Ať Vám to roste 🥦 OGlock

Naposledy upravil OGlock 02-10-2018 v 21:29 PM

Old Post 02-10-2018 v 21:18 PM
OGlock je offline   Profil uživatele OGlock   Find more posts by OGlock   Foto galerie člena OGlock   Click here to Send OGlock a Private Message   Add OGlock to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Musicos
Stálý Člen

Karma uživatele Musicos - 9% Pěstitelská

Registrován: Jul 2018
Příspěvků: 47  

Příspěvek č. 5

Paráda!

Old Post 03-10-2018 v 13:13 PM
Musicos je offline   Profil uživatele Musicos   Find more posts by Musicos   Foto galerie člena Musicos   Click here to Send Musicos a Private Message   Add Musicos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
matko291
Slovak Growers

Karma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 1129  

Příspěvek č. 6

pekná práca kamoš dávam k+ za precíznosť

aký máš systém zalievania keď spomínaš čerpadlo? či len na miešanie roztoku?

na koľkom poschodí bývaš?

Môj 1.Indoor 250W SLOVAKIA ScroG

Môj 2.Indoor 400W WW+K2 Scrog SLOVAKIA

Môj 3.Indoor 400W NL Ebb&Flow SLOVAKIA


291 je späť, 400W,hlina,SSH,KM



Old Post 03-10-2018 v 14:30 PM
matko291 je offline   Profil uživatele matko291   Find more posts by matko291   Foto galerie člena matko291   Click here to Send matko291 a Private Message   Add matko291 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
OGlock
Stálý Člen

Karma uživatele OGlock - 95% PěstitelskáKarma uživatele OGlock - 95% PěstitelskáKarma uživatele OGlock - 95% Pěstitelská

Registrován: Sep 2017
Příspěvků: 72  

Příspěvek č. 7

citace:
Původní příspěvek od matko291
pekná práca kamoš dávam k+ za precíznosť

aký máš systém zalievania keď spomínaš čerpadlo? či len na miešanie roztoku?

na koľkom poschodí bývaš?


Děkuji moc hoši 🤗 Prosím Tě to je ono... Systém na zalévání mám auto-ruční 😂 používám přesně toto čerpadlo https://www.conrad.cz/ponorne-cerpa...arch&icn=539082 na něm mám hadici cca 2,5m přidělenou na dřevěnou lištu a tak zalévám... Sice ručně, ale jen spínám ponořené čerpadlo v barelu na zásuvce a ono se to zaleje, přendám na vedlejší květináč, sepnu zásuvku a je zalito. Zabere to 10min.maximálně. Jo a hnojku v barelu mýchám když si vzpomenu ručně. Nicméně právě řeším jak to automatizovat úplně, abych jen doléval do barelu 1x týdně vodu. Nicméně chci zůstat u hlíny a wilma nebo autopot mě moc nebere. Jinak bydlím v 1. patře 😁 a nikdy nikdo nic neříkal jestli míříš svou otázku k zápachu. Filtr měním po každém druhém kole a mám klid. Jo a na botníku v předsíní mám pro jistotu ONA Gel 👉

Ať Vám to roste 🥦 OGlock

Naposledy upravil OGlock 03-10-2018 v 16:17 PM

Old Post 03-10-2018 v 16:03 PM
OGlock je offline   Profil uživatele OGlock   Find more posts by OGlock   Foto galerie člena OGlock   Click here to Send OGlock a Private Message   Add OGlock to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fikus37
Banned

Karma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 1692  

Příspěvek č. 8

Pěkně jsem si počet. Jak u toho spíš, tak nejde nic slyšet? Já měl kdysi box v obýváku (600 w hps a ofuk + ventilace) a nedalo se u toho spát.
Pěkná práce.

Old Post 03-10-2018 v 17:20 PM
fikus37 je offline   Profil uživatele fikus37   Find more posts by fikus37   Foto galerie člena fikus37   Click here to Send fikus37 a Private Message   Add fikus37 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
OGlock
Stálý Člen

Karma uživatele OGlock - 95% PěstitelskáKarma uživatele OGlock - 95% PěstitelskáKarma uživatele OGlock - 95% Pěstitelská

Registrován: Sep 2017
Příspěvků: 72  

Příspěvek č. 9

citace:
Původní příspěvek od fikus37
Pěkně jsem si počet. Jak u toho spíš, tak nejde nic slyšet? Já měl kdysi box v obýváku (600 w hps a ofuk + ventilace) a nedalo se u toho spát.
Pěkná práce.


Jsem rád, že jsis dobře počet 🤗 Hele jinak to byla další věc co jsem řešil celkové odhlučnění a naštěstí absolutně na 420m3 nic nejde slyšet a na 800m3 je to takové šumění v povzdálí co se odtahu týče. Ofuk končí ve 21hod. Takže na noc jede jen odtah a naprosto bez problémů. Ono hodně udělalo těch 7m 160mm sonoflexu.

Ať Vám to roste 🥦 OGlock

Old Post 03-10-2018 v 18:30 PM
OGlock je offline   Profil uživatele OGlock   Find more posts by OGlock   Foto galerie člena OGlock   Click here to Send OGlock a Private Message   Add OGlock to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
matko291
Slovak Growers

Karma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 1129  

Příspěvek č. 10

citace:
Původní příspěvek od OGlock


Jsem rád, že jsis dobře počet 🤗 Hele jinak to byla další věc co jsem řešil celkové odhlučnění a naštěstí absolutně na 420m3 nic nejde slyšet a na 800m3 je to takové šumění v povzdálí co se odtahu týče. Ofuk končí ve 21hod. Takže na noc jede jen odtah a naprosto bez problémů. Ono hodně udělalo těch 7m 160mm sonoflexu.


nemas nahodou detail uchytenia pk v boxe?

Môj 1.Indoor 250W SLOVAKIA ScroG

Môj 2.Indoor 400W WW+K2 Scrog SLOVAKIA

Môj 3.Indoor 400W NL Ebb&Flow SLOVAKIA


291 je späť, 400W,hlina,SSH,KM



Old Post 03-10-2018 v 18:32 PM
matko291 je offline   Profil uživatele matko291   Find more posts by matko291   Foto galerie člena matko291   Click here to Send matko291 a Private Message   Add matko291 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
OGlock
Stálý Člen

Karma uživatele OGlock - 95% PěstitelskáKarma uživatele OGlock - 95% PěstitelskáKarma uživatele OGlock - 95% Pěstitelská

Registrován: Sep 2017
Příspěvků: 72  

Příspěvek č. 11

citace:
Původní příspěvek od matko291


nemas nahodou detail uchytenia pk v boxe?


No raději mám room než box 🤣😂🙈 ne sranda. Bohužel to nemám, ale povím Ti to. PK a tlumič drží tři řetězy. Normálně jsem udělal díry do stropu, vyplnil chemickou kotvou (pro jistotu) dal hmoždinky a zašrouboval klasické lustr háky. Počkal až vytvrdla chemická kotva a zavěsil řetěz a na to PK spojené s tlumičem. Ten řetěz je zavěšený na háku, obmotaný kolem a zavěšený druhým koncem na stejným háku jestli mu rozumíš 😉

Ať Vám to roste 🥦 OGlock

Old Post 03-10-2018 v 19:03 PM
OGlock je offline   Profil uživatele OGlock   Find more posts by OGlock   Foto galerie člena OGlock   Click here to Send OGlock a Private Message   Add OGlock to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
matko291
Slovak Growers

Karma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 1129  

Příspěvek č. 12

vdaka

Môj 1.Indoor 250W SLOVAKIA ScroG

Môj 2.Indoor 400W WW+K2 Scrog SLOVAKIA

Môj 3.Indoor 400W NL Ebb&Flow SLOVAKIA


291 je späť, 400W,hlina,SSH,KM



Old Post 03-10-2018 v 19:06 PM
matko291 je offline   Profil uživatele matko291   Find more posts by matko291   Foto galerie člena matko291   Click here to Send matko291 a Private Message   Add matko291 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
matko291
Slovak Growers

Karma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 1129  

Příspěvek č. 13

citace:
Původní příspěvek od OGlock


Děkuji moc hoši 🤗 Prosím Tě to je ono... Systém na zalévání mám auto-ruční 😂 používám přesně toto čerpadlo https://www.conrad.cz/ponorne-cerpa...arch&icn=539082 na něm mám hadici cca 2,5m přidělenou na dřevěnou lištu a tak zalévám... Sice ručně, ale jen spínám ponořené čerpadlo v barelu na zásuvce a ono se to zaleje, přendám na vedlejší květináč, sepnu zásuvku a je zalito. Zabere to 10min.maximálně. Jo a hnojku v barelu mýchám když si vzpomenu ručně. Nicméně právě řeším jak to automatizovat úplně, abych jen doléval do barelu 1x týdně vodu. Nicméně chci zůstat u hlíny a wilma nebo autopot mě moc nebere. Jinak bydlím v 1. patře 😁 a nikdy nikdo nic neříkal jestli míříš svou otázku k zápachu. Filtr měním po každém druhém kole a mám klid. Jo a na botníku v předsíní mám pro jistotu ONA Gel 👉


a ako to riešiš ked sa prples v boxe? ide do okolia nieco predsa.

Môj 1.Indoor 250W SLOVAKIA ScroG

Môj 2.Indoor 400W WW+K2 Scrog SLOVAKIA

Môj 3.Indoor 400W NL Ebb&Flow SLOVAKIA


291 je späť, 400W,hlina,SSH,KM



Old Post 03-10-2018 v 21:22 PM
matko291 je offline   Profil uživatele matko291   Find more posts by matko291   Foto galerie člena matko291   Click here to Send matko291 a Private Message   Add matko291 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pídžej
Nový Člen

Karma uživatele Pídžej - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2016
Příspěvků: 18  

Příspěvek č. 14

Nejsofistikovanější z panelákových roomů,které sem kdy viděl.Klobouk dolů a K+ Přeju spoustu bezproblémových kol.

Old Post 04-10-2018 v 07:23 AM
Pídžej je offline   Profil uživatele Pídžej   Find more posts by Pídžej   Foto galerie člena Pídžej   Click here to Send Pídžej a Private Message   Add Pídžej to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
strejda.losos
Stálý Člen

Karma uživatele strejda.losos - 62% Pěstitelská

Registrován: Jan 2017
Příspěvků: 156  

Příspěvek č. 15

citace:
Původní příspěvek od matko291


a ako to riešiš ked sa prples v boxe? ide do okolia nieco predsa.


Tak jestli má dobře udělanou vzduchotechniku, tak by nemělo ne?

Kdo pěstuje,ten legalizuje a
nepodporujte narko byznys tak jako já
Ať Vám to krásně roste.


S pozdravem strejda

Naposledy upravil strejda.losos 04-10-2018 v 09:18 AM

Old Post 04-10-2018 v 07:58 AM
strejda.losos je offline   Profil uživatele strejda.losos   Find more posts by strejda.losos   Foto galerie člena strejda.losos   Click here to Send strejda.losos a Private Message   Add strejda.losos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
strejda.losos
Stálý Člen

Karma uživatele strejda.losos - 62% Pěstitelská

Registrován: Jan 2017
Příspěvků: 156  

Příspěvek č. 16

citace:
Původní příspěvek od Pídžej
Nejsofistikovanější z panelákových roomů,které sem kdy viděl.Klobouk dolů a K+ Přeju spoustu bezproblémových kol.


Tohle se mi taky moooc líbí jako neříkám že né. Hodně povedený a dobrý.

Kdo pěstuje,ten legalizuje a
nepodporujte narko byznys tak jako já
Ať Vám to krásně roste.


S pozdravem strejda

Naposledy upravil strejda.losos 04-10-2018 v 09:19 AM

Old Post 04-10-2018 v 08:01 AM
strejda.losos je offline   Profil uživatele strejda.losos   Find more posts by strejda.losos   Foto galerie člena strejda.losos   Click here to Send strejda.losos a Private Message   Add strejda.losos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 11:06 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5286330 seconds with 34 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív