Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Úvod do Groweru » První indoor, Ahoj komunito :-)
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
macbookair
Stálý Člen

Karma uživatele macbookair - 79% Pěstitelská

Registrován: Sep 2018
Příspěvků: 43  

První indoor, Ahoj komunito :-) Příspěvek č. 1



Ahoj všichni,

tak jsem se vrhnul na svoje první indoor pěstování. Začínám zatím s jednou kytkou. Našel jsem doma semínko, které se mi podařilo naklíčit a tím to vše začalo Bohužel nevím, co přesně mám za model :/ Je to celkem problém, protože nemůžu přesně přizpůsobit podmínky. Jediné, co dokážu poznat je to, že to je indica. Zatím se daří, tak uvidíme. Poslední dva měsíce ležím ve fórech a youtube videích a snažím se nasát co nejvíce informací. Moc rád si poslechnu rady od zkušenějších

Můj setup:

Osvětlení: 450W CFL dual
Substrát: BioBizz Light mix
Květináč: 10L, potom 20L
Prostor: 400x600x1350
Hnojivo: Plagron Terra Grow/ v květu Plagron Bloom

Asi to nebude úplně ideální setup pro zkušené growery, ale nějak se začít musí. CFL jsem zvolil, protože jsem v paneláku bez možnosti odtahu. Mám jeden oscilační větrák, který zatím stačí. CFLka skoro netopí a daří se mi udržovat konstatní teplotu v growboxu. S vlhkostí je to trochu horší, ale pomáhají namočené utěrky a miska s kamínky zalitá vodou.

Teď už jsem se konečně po skoro 4 týdnech dostal do vegetativní fáze. V začátku jsem měl pouze k dispozici 70W LED, takže růst nic moc. Před týdnem jsem přidal 150W CFL dual a ted ještě 300W CFL dual a holka se rozjela jak divá

Po 4 nodu jsem se vrhnul na svůj první low stress training a začaly mi krásně rašit spodní výhonky. Nechci moc do výšky. Přikládám fotky a těším se na diskuze :-)

Díky,

Old Post 30-09-2018 v 20:23 PM
macbookair je offline   Profil uživatele macbookair   Find more posts by macbookair   Foto galerie člena macbookair   Click here to Send macbookair a Private Message   Add macbookair to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Farmboy
Nový Člen

Karma uživatele Farmboy - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2018
Příspěvků: 4  

Příspěvek č. 2

Čauko,taky jsem ted tak zacinal.Mam prvni indor ve stanu a pod cca stejnou vatazi pod cfl.At se dari,taky sem zvedav co mi vyroste akorat uz jsem ve fazi kvetu

Old Post 01-10-2018 v 09:58 AM
Farmboy je offline   Profil uživatele Farmboy   Find more posts by Farmboy   Foto galerie člena Farmboy   Click here to Send Farmboy a Private Message   Add Farmboy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
macbookair
Stálý Člen

Karma uživatele macbookair - 79% Pěstitelská

Registrován: Sep 2018
Příspěvků: 43  

Příspěvek č. 3

Ahoj,

díky moc, taky drzim palce! Kolik pěstuješ kytek? Jak dlouho si byl ve vegetativní fázi? Snažím se někde dohledat jak přepnout světla z veg do flower fáze. Asi to bude pro rostlinu šok, pokud ze dne na den přeskočím z 18/6 do 12/12. Nevíš jestli je tam nějaká přechodná fáze, kdy postupně ubíráš třeba půl hodky denně až se dostanu na 12/12 nebo si rovnou přepl?

Díky

Old Post 01-10-2018 v 10:44 AM
macbookair je offline   Profil uživatele macbookair   Find more posts by macbookair   Foto galerie člena macbookair   Click here to Send macbookair a Private Message   Add macbookair to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Farmboy
Nový Člen

Karma uživatele Farmboy - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2018
Příspěvků: 4  

Příspěvek č. 4

Cus noja to mel divocejsi,dostal sem seminko tak se to hodil za okno(00skunk).Takze jednu kytku.S tim sokem to tak hrozne nebude,vlastne dle toho co jsem se docet ja je ten sok i potreba aby si zacala myslet ze se dny skracuji a proto zacne kvest(presel sem z 18/6 na 12/12 nazvrdo a spis pak teprv zacala rust.No ja ji mel mesic za oknem pak sem zaridil stan kde dalsi mesic rostla pri 16/8 a ted jsem od 18.zari v kvetu ale jeste ani naznak ze by zacala kvest tak sem taky zvedav.Pridam aktualni foto.

Old Post 01-10-2018 v 12:07 PM
Farmboy je offline   Profil uživatele Farmboy   Find more posts by Farmboy   Foto galerie člena Farmboy   Click here to Send Farmboy a Private Message   Add Farmboy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
macbookair
Stálý Člen

Karma uživatele macbookair - 79% Pěstitelská

Registrován: Sep 2018
Příspěvků: 43  

Příspěvek č. 5

Super moc díky za info. Takže přepnu normálně bez nějaké přechodné fáze. Haha já to měl podobně, taky sem měl asi měsíc semínko pod lampičkou. Ještě mě čekají minimálně 3 týdny veg fáze a pak taky přepnu. Akorát se bojím toho smradu, pač mam homemade growbox a už teď to začíná lehce táhnout. S jednou kytkou se to ale prý dá vydržet....

Old Post 01-10-2018 v 13:01 PM
macbookair je offline   Profil uživatele macbookair   Find more posts by macbookair   Foto galerie člena macbookair   Click here to Send macbookair a Private Message   Add macbookair to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Farmboy
Nový Člen

Karma uživatele Farmboy - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2018
Příspěvků: 4  

Příspěvek č. 6

Taky prave resim vuni.mam odtah ale ten je vyvedenej za skrin a take je to citit fest.S tou jednou se to zmaknout da ale dalsi kolo jich tam chci dat alespon 5

Old Post 01-10-2018 v 13:07 PM
Farmboy je offline   Profil uživatele Farmboy   Find more posts by Farmboy   Foto galerie člena Farmboy   Click here to Send Farmboy a Private Message   Add Farmboy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
macbookair
Stálý Člen

Karma uživatele macbookair - 79% Pěstitelská

Registrován: Sep 2018
Příspěvků: 43  

Příspěvek č. 7

Tohle je dělaný přímo pro neutralizaci pachu z trávy - https://www.kleckashop.cz/ona-block...ralizator-pachu

Prej to funguje

Old Post 01-10-2018 v 17:53 PM
macbookair je offline   Profil uživatele macbookair   Find more posts by macbookair   Foto galerie člena macbookair   Click here to Send macbookair a Private Message   Add macbookair to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pítr90
Stálý Člen

Karma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 1298  

Příspěvek č. 8

Čau, je jedno, jestli máš jednu nebo pět 😉 mají svojí vůni a té nezabráníš 😉 na neutralizátory tipu výše se vykašli, normální filtr je jistota 😉 co se týká přepnutí, tak v pohodě natvrdo z 18/6 na 12/12 😉,
Jo a kluci, nehrajte na prej 😉😀 radši si to ověřte sami 😀

Po trávě se nechodí, po trávě se směje :-D
Já: "Začal jsem se svojí závislostí něco dělat"
On: " A co???"
Já:" Pořídil jsem si skříň 😁
Pítrovo miniprckárna
Pítrovo HoMeMaDe box s 250 sodou
řízkování rajčat podle Pítra
Pítrovo MiNiBoX 100W SCROG
Pítrovo Nový Homemade box, pořád s 250w sodou

Old Post 01-10-2018 v 20:02 PM
Pítr90 je offline   Profil uživatele Pítr90   Find more posts by Pítr90   Foto galerie člena Pítr90   Click here to Send Pítr90 a Private Message   Add Pítr90 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
macbookair
Stálý Člen

Karma uživatele macbookair - 79% Pěstitelská

Registrován: Sep 2018
Příspěvků: 43  

Příspěvek č. 9

čau Pítr90 :-D

Moc dík za rady! Jj já vše ověřuju radši milionkrát. Filtr bych fakt rád nainstaloval, ale nemám to prostě kam odtáhnout. V paneláku můžeš max z okna nebo do stupaček. Soused 3 patra pode mnou to jednou zkusil a smrdělo to v celým baráku Měl klasickej uhlíkovej filtr a stejně to trošku smrdělo... Asi se toho smradu uplně nezbavíš. I když mě to vlastně ani moc nesmrdí :-D

Old Post 01-10-2018 v 22:14 PM
macbookair je offline   Profil uživatele macbookair   Find more posts by macbookair   Foto galerie člena macbookair   Click here to Send macbookair a Private Message   Add macbookair to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TommyH
Stálý Člen

Karma uživatele TommyH - 85% PěstitelskáKarma uživatele TommyH - 85% Pěstitelská

Registrován: Apr 2017
Příspěvků: 230 

Příspěvek č. 10

Počkej a ty to máš jako hozené kde? V obyváku vedle gauče?
PokuĎ to myslíš aspoň trochu vážně, tak tě koupě stanu stejně nemine...

Old Post 01-10-2018 v 22:54 PM
TommyH je offline   Profil uživatele TommyH   Find more posts by TommyH   Foto galerie člena TommyH   Click here to Send TommyH a Private Message   Add TommyH to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Farmboy
Nový Člen

Karma uživatele Farmboy - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2018
Příspěvků: 4  

Příspěvek č. 11

Pítr90 cauko no mas pravdu s tim prej ale fakta si overuju.ja uz prave na kvet prepnul tak sem to placnul😎.No ta vune ja to ani nejak resit nemusim me to nevadi a pritelkyne je tolerantni ale kdyz jich tam dam 5 tak uz to nejspis provoni celou loznici.Prave to chci resit nejakym uhlikacem kterej pridelam na odtah.Jako jestli pisu hovadiny klidne se do me pustte je to moje opravdu prvni kytka a sem uplnej zabar se selskym rozumem😃

Old Post 02-10-2018 v 09:03 AM
Farmboy je offline   Profil uživatele Farmboy   Find more posts by Farmboy   Foto galerie člena Farmboy   Click here to Send Farmboy a Private Message   Add Farmboy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
macbookair
Stálý Člen

Karma uživatele macbookair - 79% Pěstitelská

Registrován: Sep 2018
Příspěvků: 43  

Příspěvek č. 12



Ahoj, ja to mam v mistnosti kde mame skladiste, takze se zavrenyma dverma a jednou kytkou v pohode. Mam za sebou LST i HST a zacaly mi rašit novy topy posilam update - par fotek.

Old Post 12-10-2018 v 09:03 AM
macbookair je offline   Profil uživatele macbookair   Find more posts by macbookair   Foto galerie člena macbookair   Click here to Send macbookair a Private Message   Add macbookair to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
macbookair
Stálý Člen

Karma uživatele macbookair - 79% Pěstitelská

Registrován: Sep 2018
Příspěvků: 43  

Příspěvek č. 13

Jo a poridil sem nakonec growbox!

Old Post 12-10-2018 v 09:05 AM
macbookair je offline   Profil uživatele macbookair   Find more posts by macbookair   Foto galerie člena macbookair   Click here to Send macbookair a Private Message   Add macbookair to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Growoli
Stálý Člen

Karma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% Pěstitelská

Registrován: Oct 2017
Příspěvků: 1238  

Příspěvek č. 14

Jak psal pitr90 je jedno esi je jedna nebo 20 voni to tak i tak, hele ze to nemas kam odtahnout je uplne jedno,ja to taky honim po mistnosti...foukam to vrchem do chodby a spodem to nasavam,tam se drzi chladnejsi vzduch...a nejaky ono tablety vonavy fakt nepomuzou to mi ver,az to zacne vonet...pouzivam neco podobneho a dam to dovnitr kama to fouka vzduch kdyz uz to obcas voni i pres filtr jen aby to zakamuflovalo ten naznak travicky



https://tenor.com/ulIr.gifhttps://tenor.com/ulIr.gif

Old Post 02-02-2019 v 14:28 PM
Growoli je offline   Profil uživatele Growoli   Find more posts by Growoli   Foto galerie člena Growoli   Click here to Send Growoli a Private Message   Add Growoli to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Growoli
Stálý Člen

Karma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% Pěstitelská

Registrován: Oct 2017
Příspěvků: 1238  

Příspěvek č. 15

S tim growboxem jsi udelal dobre...nekde to musis mit,jinak bys to nemel ani pres ten filtr odkud tahat😀



https://tenor.com/ulIr.gifhttps://tenor.com/ulIr.gif

Old Post 02-02-2019 v 14:30 PM
Growoli je offline   Profil uživatele Growoli   Find more posts by Growoli   Foto galerie člena Growoli   Click here to Send Growoli a Private Message   Add Growoli to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 16:46 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8598930 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív