Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Franta je zpět!
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 2 3 4
Autor
Téma 
Musicos
Stálý Člen

Karma uživatele Musicos - 9% Pěstitelská

Registrován: Jul 2018
Příspěvků: 47  

Příspěvek č. 49

Aha tak to nebude zas tak hrozné... Jakou hlínu pojedeš ? No nic jdu na ryby, loví tu velkej sumec musím ho dostat já pod to světlo dal na zkoušku jednu už rozkvetlou kytku(NL) ze skleníku. No ty krávo, za 14 dní co to provedlo, neskutečný! Palice jsou úplně megatvrdý, jako kámen

Old Post 31-08-2018 v 04:32 AM
Musicos je offline   Profil uživatele Musicos   Find more posts by Musicos   Foto galerie člena Musicos   Click here to Send Musicos a Private Message   Add Musicos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FrantavBaraku
Stálý Člen

Karma uživatele FrantavBaraku - 83% PěstitelskáKarma uživatele FrantavBaraku - 83% Pěstitelská

Registrován: Aug 2018
Příspěvků: 63  

Příspěvek č. 50

Mám plagron lightmix, Hesi hnojiva a 8ball Kush)) tak lovu zdar))

Naposledy upravil FrantavBaraku 31-08-2018 v 07:52 AM

Old Post 31-08-2018 v 04:34 AM
FrantavBaraku je offline   Profil uživatele FrantavBaraku   Find more posts by FrantavBaraku   Foto galerie člena FrantavBaraku   Click here to Send FrantavBaraku a Private Message   Add FrantavBaraku to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Musicos
Stálý Člen

Karma uživatele Musicos - 9% Pěstitelská

Registrován: Jul 2018
Příspěvků: 47  

Příspěvek č. 51

Já mám Canna Terra Professional Plus. Našel jsem ten Tvůj strain, posílám odkaz na pár growdiaries pro inspiraci, zkoukni to

Old Post 31-08-2018 v 04:37 AM
Musicos je offline   Profil uživatele Musicos   Find more posts by Musicos   Foto galerie člena Musicos   Click here to Send Musicos a Private Message   Add Musicos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Musicos
Stálý Člen

Karma uživatele Musicos - 9% Pěstitelská

Registrován: Jul 2018
Příspěvků: 47  

Příspěvek č. 52

https://growdiaries.com/explore?q_strain[]=1101&tags=

Old Post 31-08-2018 v 04:38 AM
Musicos je offline   Profil uživatele Musicos   Find more posts by Musicos   Foto galerie člena Musicos   Click here to Send Musicos a Private Message   Add Musicos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Musicos
Stálý Člen

Karma uživatele Musicos - 9% Pěstitelská

Registrován: Jul 2018
Příspěvků: 47  

Příspěvek č. 53

Super stránky, doporučuji, spousty informací cenných se tam dá vyčíst

Old Post 31-08-2018 v 04:39 AM
Musicos je offline   Profil uživatele Musicos   Find more posts by Musicos   Foto galerie člena Musicos   Click here to Send Musicos a Private Message   Add Musicos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Musicos
Stálý Člen

Karma uživatele Musicos - 9% Pěstitelská

Registrován: Jul 2018
Příspěvků: 47  

Příspěvek č. 54

Btw : lovu zdar říkají myslivci, my rybáři máme patrona sv. Petra, čili se říká Petrův zdar :-) každopádně díky!

Old Post 31-08-2018 v 04:44 AM
Musicos je offline   Profil uživatele Musicos   Find more posts by Musicos   Foto galerie člena Musicos   Click here to Send Musicos a Private Message   Add Musicos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Musicos
Stálý Člen

Karma uživatele Musicos - 9% Pěstitelská

Registrován: Jul 2018
Příspěvků: 47  

Příspěvek č. 55

Jo a ještě by mě zajímalo, jestli si zkoušel zjišťovat, jak dlouho by vydržela v nádrží ta Hesi hnojiva?

Old Post 31-08-2018 v 04:49 AM
Musicos je offline   Profil uživatele Musicos   Find more posts by Musicos   Foto galerie člena Musicos   Click here to Send Musicos a Private Message   Add Musicos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Karlito
Stálý Člen

Karma uživatele Karlito - 79% Pěstitelská

Registrován: Jul 2018
Příspěvků: 35  

Příspěvek č. 56

Nazdar Franto.
Mám od Ledidealu stejný setup jako ty. Jedu teprve druhé kolo, ale zatím velká spokojenost. Investice do LED se určitě vyplatí. (Spotřeba, teplo, kvalita...).
Držím palce, ať to roste.
Dovolím si dát ukázku z mého druhého pěstu a prvního pokusu o scrog.

Old Post 26-09-2018 v 18:26 PM
Karlito je offline   Profil uživatele Karlito   Find more posts by Karlito   Foto galerie člena Karlito   Click here to Send Karlito a Private Message   Add Karlito to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Karlito
Stálý Člen

Karma uživatele Karlito - 79% Pěstitelská

Registrován: Jul 2018
Příspěvků: 35  

Příspěvek č. 57


6x White Widow od DP

Old Post 26-09-2018 v 18:30 PM
Karlito je offline   Profil uživatele Karlito   Find more posts by Karlito   Foto galerie člena Karlito   Click here to Send Karlito a Private Message   Add Karlito to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 16:27 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 2 3 4  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6825750 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív