Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » Skleník 2018 Early Skunk
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 5
Autor
Téma 
Woody
Stálý Člen

Karma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 720  

Příspěvek č. 33

ja som do foliovnika striekal Polyversum ... nikdy zidna pliesen, vetraky su podla mna somarina

i see you bejbe

Old Post 04-09-2018 v 19:10 PM
Woody je offline   Profil uživatele Woody   Find more posts by Woody   Foto galerie člena Woody   Click here to Send Woody a Private Message   Add Woody to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tr&NLL
Stálý Člen

Karma uživatele Tr&NLL - 97% PěstitelskáKarma uživatele Tr&NLL - 97% PěstitelskáKarma uživatele Tr&NLL - 97% PěstitelskáKarma uživatele Tr&NLL - 97% PěstitelskáKarma uživatele Tr&NLL - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 174  

Příspěvek č. 34

Dobře zkusím to a nazor na to mit okna pres noc zavřené? Protože vdycky kdyz jsem to udělal tak ráno byl skleník orosenej. Pri otevřených oken vůbec.

Old Post 04-09-2018 v 20:26 PM
Tr&NLL je offline   Profil uživatele Tr&NLL   Find more posts by Tr&NLL   Foto galerie člena Tr&NLL   Click here to Send Tr&NLL a Private Message   Add Tr&NLL to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Woody
Stálý Člen

Karma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 720  

Příspěvek č. 35

okna nechaj otvorene.. zatvaral som iba pri silnych burkach .. inak nonstop vsetko otvorene.. nech sa dari

i see you bejbe

Old Post 05-09-2018 v 05:35 AM
Woody je offline   Profil uživatele Woody   Find more posts by Woody   Foto galerie člena Woody   Click here to Send Woody a Private Message   Add Woody to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WhiteFrost
Stálý Člen

Karma uživatele WhiteFrost - 56% Pěstitelská

Registrován: Jun 2017
Příspěvků: 152 

Příspěvek č. 36

Zatim je nechávej otevřený.. pak až bude vetší zima zavírat páč po ránu je často mlha vlhkost 100% ve skleníku pak cca 85 %...

Old Post 05-09-2018 v 14:20 PM
WhiteFrost je offline   Profil uživatele WhiteFrost   Find more posts by WhiteFrost   Foto galerie člena WhiteFrost   Click here to Send WhiteFrost a Private Message   Add WhiteFrost to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tr&NLL
Stálý Člen

Karma uživatele Tr&NLL - 97% PěstitelskáKarma uživatele Tr&NLL - 97% PěstitelskáKarma uživatele Tr&NLL - 97% PěstitelskáKarma uživatele Tr&NLL - 97% PěstitelskáKarma uživatele Tr&NLL - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 174  

Příspěvek č. 37






Čauec, posílám nějaký ty fotečky. Už jsem tu měl dva návštěvníky naštěstí jsem je viděl tak utíkali jak o život, už tam jsou zámky na každé okno a dveře takže si myslím ze kdyby to otevírali násilím uslyším to.
Koupil jsem si teda polyversum a už 2x střík. Bohužel i přes to jeden af mel plíseň tak jsem to odstranil a zatim je vše v pohodě. Je možné že jsem to použil příliš pozdě tak uvidíme jak to bude pokračovat dál.
Nebudu nějak popisovat foto ty obří kytky jsou early a zbytek af.... Úplně poslední fotka je ta palda na které byla plíseň.

Old Post 13-09-2018 v 17:12 PM
Tr&NLL je offline   Profil uživatele Tr&NLL   Find more posts by Tr&NLL   Foto galerie člena Tr&NLL   Click here to Send Tr&NLL a Private Message   Add Tr&NLL to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tr&NLL
Stálý Člen

Karma uživatele Tr&NLL - 97% PěstitelskáKarma uživatele Tr&NLL - 97% PěstitelskáKarma uživatele Tr&NLL - 97% PěstitelskáKarma uživatele Tr&NLL - 97% PěstitelskáKarma uživatele Tr&NLL - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 174  

Příspěvek č. 38






A ještě......

Old Post 13-09-2018 v 17:15 PM
Tr&NLL je offline   Profil uživatele Tr&NLL   Find more posts by Tr&NLL   Foto galerie člena Tr&NLL   Click here to Send Tr&NLL a Private Message   Add Tr&NLL to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tr&NLL
Stálý Člen

Karma uživatele Tr&NLL - 97% PěstitelskáKarma uživatele Tr&NLL - 97% PěstitelskáKarma uživatele Tr&NLL - 97% PěstitelskáKarma uživatele Tr&NLL - 97% PěstitelskáKarma uživatele Tr&NLL - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 174  

Příspěvek č. 39






Zdravíčko tak trápí me počasí a aji plíseň 😪 zatím teda pouze u jednoho automatu v palicich a pořád ten stonek u early skunku někdy od června.
Ted jsem si všiml ze je ve stonku dokonce díra a pulka jak kdyby byla provrtana od nějaké havěti a právě vtom jsem objevil trošku plísně tak jsem to mazl balzámem na stromy tak se uvidí, pokud to nedá, tak pulka kytky rozhodně poletí k zemy.
Bohužel polyversum nějak nepomáhá tam kde už plíseň je, ale uvidíme, jak pisu ,,zatim,, to odnáší jedna palice.

Ted bych měl dotaz na ty automaty, me přijde jak kdyby byly dozrale co myslíte vy? Seed banka uvadi in 58-64 dní což předpokládám ze to je jak u indooru a počítá se jen doba kvetu tedy tech 58-64 dní.

Takže nahodim nejaky ty fotky autoflower

Old Post 24-09-2018 v 18:13 PM
Tr&NLL je offline   Profil uživatele Tr&NLL   Find more posts by Tr&NLL   Foto galerie člena Tr&NLL   Click here to Send Tr&NLL a Private Message   Add Tr&NLL to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tr&NLL
Stálý Člen

Karma uživatele Tr&NLL - 97% PěstitelskáKarma uživatele Tr&NLL - 97% PěstitelskáKarma uživatele Tr&NLL - 97% PěstitelskáKarma uživatele Tr&NLL - 97% PěstitelskáKarma uživatele Tr&NLL - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 174  

Příspěvek č. 40






A ted 2 kytky early skunk. Ten pokud se povede tak to bude super.... vypadá to nádherné.
Sice na fotkách to nejde az tak poznat, ale myslím si, ze to je tak v polovine. Jen doufám ze se zlepší trošku počasí.

Old Post 24-09-2018 v 18:21 PM
Tr&NLL je offline   Profil uživatele Tr&NLL   Find more posts by Tr&NLL   Foto galerie člena Tr&NLL   Click here to Send Tr&NLL a Private Message   Add Tr&NLL to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
thaavi
Stálý Člen

Karma uživatele thaavi - 77% PěstitelskáKarma uživatele thaavi - 77% PěstitelskáKarma uživatele thaavi - 77% PěstitelskáKarma uživatele thaavi - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 249  

Příspěvek č. 41

To vypadá mocně...

Old Post 25-09-2018 v 10:16 AM
thaavi je offline   Profil uživatele thaavi   Find more posts by thaavi   Foto galerie člena thaavi   Click here to Send thaavi a Private Message   Add thaavi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kástroj
Stálý Člen

Karma uživatele Kástroj - 95% PěstitelskáKarma uživatele Kástroj - 95% PěstitelskáKarma uživatele Kástroj - 95% PěstitelskáKarma uživatele Kástroj - 95% PěstitelskáKarma uživatele Kástroj - 95% Pěstitelská

Registrován: Feb 2016
Příspěvků: 609 

Příspěvek č. 42

Paráda

Čert mě vem



Kástroj se poroučí..

Old Post 05-10-2018 v 11:39 AM
Kástroj je offline   Profil uživatele Kástroj   Find more posts by Kástroj   Foto galerie člena Kástroj   Click here to Send Kástroj a Private Message   Add Kástroj to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tr&NLL
Stálý Člen

Karma uživatele Tr&NLL - 97% PěstitelskáKarma uživatele Tr&NLL - 97% PěstitelskáKarma uživatele Tr&NLL - 97% PěstitelskáKarma uživatele Tr&NLL - 97% PěstitelskáKarma uživatele Tr&NLL - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 174  

Příspěvek č. 43





Zdarec, tak zase menší update.
Plíseň se začala uz vice vyskytovat, tudíž už jsem půlku jednoho AF musel dát sušit protože kdybych trhal napadený kousky nic by nezůstalo.
Tady fotky blue cheese auto

Old Post 05-10-2018 v 18:52 PM
Tr&NLL je offline   Profil uživatele Tr&NLL   Find more posts by Tr&NLL   Foto galerie člena Tr&NLL   Click here to Send Tr&NLL a Private Message   Add Tr&NLL to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tr&NLL
Stálý Člen

Karma uživatele Tr&NLL - 97% PěstitelskáKarma uživatele Tr&NLL - 97% PěstitelskáKarma uživatele Tr&NLL - 97% PěstitelskáKarma uživatele Tr&NLL - 97% PěstitelskáKarma uživatele Tr&NLL - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 174  

Příspěvek č. 44





Pokračování
1.ten seklej blue cheese
Zbytek blue cheese docela vypadá pěkně asi nejhezčí z těch všech AF

Naposledy upravil Tr&NLL 05-10-2018 v 19:10 PM

Old Post 05-10-2018 v 18:57 PM
Tr&NLL je offline   Profil uživatele Tr&NLL   Find more posts by Tr&NLL   Foto galerie člena Tr&NLL   Click here to Send Tr&NLL a Private Message   Add Tr&NLL to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tr&NLL
Stálý Člen

Karma uživatele Tr&NLL - 97% PěstitelskáKarma uživatele Tr&NLL - 97% PěstitelskáKarma uživatele Tr&NLL - 97% PěstitelskáKarma uživatele Tr&NLL - 97% PěstitelskáKarma uživatele Tr&NLL - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 174  

Příspěvek č. 45



A zde dávám Early Skunk
I ten bohužel uz začíná mít plíseň tak doufám že to do konce měsíce stihne. To počasí co ted bylo je jim očividně nesvědčilo

Foto celek

Old Post 05-10-2018 v 19:51 PM
Tr&NLL je offline   Profil uživatele Tr&NLL   Find more posts by Tr&NLL   Foto galerie člena Tr&NLL   Click here to Send Tr&NLL a Private Message   Add Tr&NLL to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tr&NLL
Stálý Člen

Karma uživatele Tr&NLL - 97% PěstitelskáKarma uživatele Tr&NLL - 97% PěstitelskáKarma uživatele Tr&NLL - 97% PěstitelskáKarma uživatele Tr&NLL - 97% PěstitelskáKarma uživatele Tr&NLL - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 174  

Příspěvek č. 46






Ted přemýšlet na rychlejším modelu na dalsi rok kterej nezačne kvést na začátku září.... Přemýšlím o White Widow od Natural Seeds pisou sativa 10% indica 90% out srpen-konec. Coz indica by mela bejt rychlejší.
U Early pisou sativa 35% indica 65% a out polovina září 😀😀😀. To už trošku zaspala 😂😂

No a ted foto paliček....

Old Post 05-10-2018 v 19:59 PM
Tr&NLL je offline   Profil uživatele Tr&NLL   Find more posts by Tr&NLL   Foto galerie člena Tr&NLL   Click here to Send Tr&NLL a Private Message   Add Tr&NLL to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Chaplygin
Stálý Člen

Karma uživatele Chaplygin - 81% PěstitelskáKarma uživatele Chaplygin - 81% Pěstitelská

Registrován: May 2018
Příspěvků: 92  

Příspěvek č. 47

Ber v potaz ze ty mesice dozrani plati pro jinou zemi. My mame odlisne klima. Vetsina udavanych informaci plati pro spanelsko - puvod vetsiny seminek u seed bank prodavajicich u nas. Tzn u nas ti do dozraje mesic dva pozdeji.

-------------------------------------------------------------------------
Piko je cesta.
Neviem, či správna, ale určite rýchlejšia.
-------------------------------------------------------------------------
In memory of Sergey Chaplygin. /Чаплы́гин/

Old Post 05-10-2018 v 20:59 PM
Chaplygin je offline   Profil uživatele Chaplygin   Find more posts by Chaplygin   Foto galerie člena Chaplygin   Click here to Send Chaplygin a Private Message   Add Chaplygin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tr&NLL
Stálý Člen

Karma uživatele Tr&NLL - 97% PěstitelskáKarma uživatele Tr&NLL - 97% PěstitelskáKarma uživatele Tr&NLL - 97% PěstitelskáKarma uživatele Tr&NLL - 97% PěstitelskáKarma uživatele Tr&NLL - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 174  

Příspěvek č. 48

Jasný to chápu ale todle ma bejt Česká seeds banka. Ano maji puvod semínek Španělsko, dokonce jsem to nekde četl v časopise co přidávali k objednávce z growshopu, ze je to jedna z prvních českých seeds bank, že jejich semena jsou levnější nez zahraniční např Holandsko.... (protože jsou Česká) takhle nejak si to pamatuju, tudiz jsem si myslel, ze jsou pro nase podnebí a ty údaje tam platí. Myslel jsem si, že kříži semena ze Španělska zde unas, proto vytváří nove genetiky... Jak jsem se onich dozvěděl hned jsem začal nakupovat pod lampu. Vse sedělo presne jak bylo psaný, to se mi třeba u Dinafem Seeds nestalo pod lampu dozrával vdycky déle nez od Natural, ale zato jeho WW venku dozrala koncem zari coz uvadi výrobce přesně. Natural out je moje premiéra tudiz, když to mela nebo ma bejt Česká banka tak jsem doufal vtom, ze kdyz pisou polovina září, ze budu uz sušit a ne ještě běhat okolo toho 😂😂😂
No nevadí..... prostě tedy hledat out nejlépe srpen a začátek zari aby to stihlo a nebrat rijen atd

Naposledy upravil Tr&NLL 06-10-2018 v 06:48 AM

Old Post 05-10-2018 v 21:33 PM
Tr&NLL je offline   Profil uživatele Tr&NLL   Find more posts by Tr&NLL   Foto galerie člena Tr&NLL   Click here to Send Tr&NLL a Private Message   Add Tr&NLL to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 14:56 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 5  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
02-08-2019 - Skleník 2019 - 27 odpovědí
10-05-2016 - Skleník 2016 - 7 odpovědí
16-09-2013 - Skleník 2013 a out - 52 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0311110 seconds with 38 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív