Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Vhodná ventilace ? Ventilátor ventilace ventilátory jak řešit odtah ??
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 24 25 26 27 28
Co používáte na odtah z boxu ??
UFO
PC větrák
Ulitu
TD
Potrubní
Žádnej
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
Ajtaktak
Stálý Člen

Karma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2017
Příspěvků: 483  

Příspěvek č. 401

Dik za odpoved. Ten regulator si budem musiet nastudovat neviem ako sa zapaja )

Old Post 17-06-2018 v 18:37 PM
Ajtaktak je offline   Profil uživatele Ajtaktak   Find more posts by Ajtaktak   Foto galerie člena Ajtaktak   Click here to Send Ajtaktak a Private Message   Add Ajtaktak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DrGrinspoon
Stálý Člen

Karma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% Pěstitelská

Registrován: Mar 2017
Příspěvků: 656  

Příspěvek č. 402

Ajtaktak- už to tu niekto písal ale napíšem to znova - môžeš mať akýkoľvek silný oďtah, ak teplota miestnosti z ktorej vzduch odoberáš má 30 stupňov tak sa pod 30 stupňov nedostaneš.
Ak ideš 2x600W HPS tak predpokladám že aj keď máš vstupnú teplotu 25, musíš mat cez leto v boxe aspoň 30-32 stupňov...

Old Post 17-06-2018 v 19:39 PM
DrGrinspoon je offline   Profil uživatele DrGrinspoon   Find more posts by DrGrinspoon   Foto galerie člena DrGrinspoon   Click here to Send DrGrinspoon a Private Message   Add DrGrinspoon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
otoxy
Nový Člen

Karma uživatele otoxy - 40% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 65533  

Příspěvek č. 403

Mám dva odtahu. Jeden silnější na "den" a potom slabší(tissi) na noc.
Už bych neměnil.

Old Post 20-08-2018 v 09:23 AM
otoxy je offline   Profil uživatele otoxy   Find more posts by otoxy   Foto galerie člena otoxy   Click here to Send otoxy a Private Message   Add otoxy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mamdomaejkej
Stálý Člen

Karma uživatele mamdomaejkej - 97% PěstitelskáKarma uživatele mamdomaejkej - 97% PěstitelskáKarma uživatele mamdomaejkej - 97% PěstitelskáKarma uživatele mamdomaejkej - 97% PěstitelskáKarma uživatele mamdomaejkej - 97% PěstitelskáKarma uživatele mamdomaejkej - 97% Pěstitelská

Registrován: Oct 2017
Příspěvků: 99  

Příspěvek č. 404

Čágo lidi, máte někdo zkušenost Prima Klima PK125 TEMP CTRL ?

https://www.growshop.cz/katalog/det...egulaci-360m3-h

Taky Vám ta regulace vydáva to hnusný vrnění jako když zapojíš na ventilátor triakovej regulátor? Sem z toho neštastnej, koupil jsem to kvuli tomu že sem chtel mít regulovanej odtah a tím dosáhnout nižsí hlučnosti pač vedle toho spím, ale stejnak když snížim výkon, tak to začne vydávat ten hnusnej pazvuk jako triakový regulátory :/

Popřípadně máte někdo zkušenosti s nákým regulovatelným odtahem kterej proste jen sníží výkon otaček bez nežadoucích dalších zvuku ?

Poslední dobou mi tu moc nikdo na dotazy neodpovídá, tak vás moc prosim o jakýkoliv poznatek k tomudle příspěvku. Díky a ať to roste!

Old Post 20-09-2018 v 18:11 PM
mamdomaejkej je offline   Profil uživatele mamdomaejkej   Find more posts by mamdomaejkej   Foto galerie člena mamdomaejkej   Click here to Send mamdomaejkej a Private Message   Add mamdomaejkej to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Nefakcenko
Stálý Člen

Karma uživatele Nefakcenko - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 32  

Příspěvek č. 405

Zdar, ten bzukot je u tohoto typu s AC motory normální. Kromě řádného odhlučnění pomocí tlumičů, sonoflexu a zaboxování bude asi nejlepší řešení koupě venťase s EC motorem, dost o něm uvažuju, jen ta cena mě odrazuje. Pokud tady někdo máte odtah s ec motorem, podělte se prosím se zkušenostmi

Old Post 22-09-2018 v 11:19 AM
Nefakcenko je offline   Profil uživatele Nefakcenko   Find more posts by Nefakcenko   Foto galerie člena Nefakcenko   Click here to Send Nefakcenko a Private Message   Add Nefakcenko to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TommyH
Stálý Člen

Karma uživatele TommyH - 85% PěstitelskáKarma uživatele TommyH - 85% Pěstitelská

Registrován: Apr 2017
Příspěvků: 230 

Příspěvek č. 406

Ten triakovej regulátor je nahovno, dělá to hrozný kravál a výrazně snižuje životnost motoru. Výkon se dá samozřejmě plynule regulovat, ale potřebuješ regulační transformátor (tahle sranda je ovšem dražší jak celé ufo...) Nebo to ufo napojit na zdroj s nižším napětím. Já potřeboval stáhnout ufo na polovicni výkon, tak jsem koupil zdroj 230-110V a fungovalo to v pohodě.

Nebo koukej po bazarech a kup něco takového
https://elektro.bazos.cz/inzerat/93...ansformator.php
Sám sem sehnal něco podobného, protože nový stojí 5K... A maxi.alni spokojenost. Plynulá regulace od 0-230V bez bzučení

Old Post 22-09-2018 v 12:24 PM
TommyH je offline   Profil uživatele TommyH   Find more posts by TommyH   Foto galerie člena TommyH   Click here to Send TommyH a Private Message   Add TommyH to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TommyH
Stálý Člen

Karma uživatele TommyH - 85% PěstitelskáKarma uživatele TommyH - 85% Pěstitelská

Registrován: Apr 2017
Příspěvků: 230 

Příspěvek č. 407

Čau lidi... Jenom takovej šikovnej tip na kterej sem přišel, je to v celku logické, ale třeba by to někoho hned nenapadlo..

Nevyhazujte staré pachové filtry!!! (neplatí pro ty co nejsou líní vyměnit uhlí a kupují filtr).

Pokud pořád máte doma nějaký starý a nový vám začne dosluhovat, připojte prostě starý na druhý konec ventilace. (Tzn. Budete jakoby jedním filtrem vzduch nasávat a přes druhý filtr to půjde ven...) Teď jsem jsem to zkoušel rotoze nebyly penízky na nový filtr, a funguje to bezvadně ani náznak jakéhokoliv zápachu

Old Post 27-09-2018 v 16:47 PM
TommyH je offline   Profil uživatele TommyH   Find more posts by TommyH   Foto galerie člena TommyH   Click here to Send TommyH a Private Message   Add TommyH to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Trisuli
Stálý Člen

Karma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2018
Příspěvků: 584 

Příspěvek č. 408

Ahoj lidi. Mám dotaz, snad s ním píšu na správné místo. Mám stan 80x80x180, kde mam odtah 350 a pritah pouze pasivni (podtlakem)+ ventilator na rozfoukavani vzduchu uvnitr. Zatim to pouze testuji, nic tam jeste neroste, ale muj dotaz zni- vadi, ze ten podtlak je celkem velky? Pokud necham dva otvory (kolo o prumeru cca 12 cm) dole otevrene a nahore je zapnuty odtah, tak se mi steny stanu zacnou prohybat mirne dovnitr. Je to normalni? Mohlo by toto rostlinam vadit a nebo je to v poradku? Diky moc.

Old Post 29-11-2018 v 12:18 PM
Trisuli je offline   Profil uživatele Trisuli   Find more posts by Trisuli   Foto galerie člena Trisuli   Click here to Send Trisuli a Private Message   Add Trisuli to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 409

jj je to normalni

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 29-11-2018 v 15:06 PM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ivanski123
Stálý Člen

Karma uživatele ivanski123 - 95% PěstitelskáKarma uživatele ivanski123 - 95% PěstitelskáKarma uživatele ivanski123 - 95% PěstitelskáKarma uživatele ivanski123 - 95% Pěstitelská

Registrován: Oct 2017
Příspěvků: 142 

Příspěvek č. 410

Ahoj nemate nahodou nejaky napad jak vyresit odtah ve skrini kterou bych chtel rozdelit na rust (dolni cast) a kvet (hori cast). Jedna se o DIY box z OSB. Rad bych mel idelane jeden odtah.
Rust cast by slouzila pouze pro predpest. Predstava je takova ze bych dal cca mesic pred koncem kveteni klicit a nasledne rust dalsi seminka. Obe casti by mely nezavisle svetlo.

Old Post 15-03-2019 v 07:58 AM
ivanski123 je offline   Profil uživatele ivanski123   Find more posts by ivanski123   Foto galerie člena ivanski123   Click here to Send ivanski123 a Private Message   Add ivanski123 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
RopakCZ
Nový Člen

Karma uživatele RopakCZ - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2018
Příspěvků: 11  

Příspěvek č. 411

Já mám ve skříni v levo dole aktivní přítah a v pravo nahoře odtah, oba ventilatori mám připojené na https://www.hotchilli.cz/regulatory...u-1500w--6-5a-/ a mám jistotu že to uchladím, nastavím si minimalní otačky tak aby mně to nerušilo a mám jistotu že zbytečně nehučí naplno

Old Post 15-03-2019 v 09:40 AM
RopakCZ je offline   Profil uživatele RopakCZ   Find more posts by RopakCZ   Foto galerie člena RopakCZ   Click here to Send RopakCZ a Private Message   Add RopakCZ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Nefakcenko
Stálý Člen

Karma uživatele Nefakcenko - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 32  

Příspěvek č. 412

udělěj zvlášť otvory v každe části pro odtah a přítah, na odtahy napoj roury a spoj je Y kusem na venťas

Old Post 15-03-2019 v 15:12 PM
Nefakcenko je offline   Profil uživatele Nefakcenko   Find more posts by Nefakcenko   Foto galerie člena Nefakcenko   Click here to Send Nefakcenko a Private Message   Add Nefakcenko to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rákosníček01
Stálý Člen

Karma uživatele Rákosníček01 - 20% PěstitelskáKarma uživatele Rákosníček01 - 20% PěstitelskáKarma uživatele Rákosníček01 - 20% PěstitelskáKarma uživatele Rákosníček01 - 20% PěstitelskáKarma uživatele Rákosníček01 - 20% PěstitelskáKarma uživatele Rákosníček01 - 20% PěstitelskáKarma uživatele Rákosníček01 - 20% Pěstitelská

Registrován: Apr 2017
Příspěvků: 300  

Příspěvek č. 413

Zdarec groweři
Budu kupovat box 60x60x160 a bude v něm světlo QB 120w, tak se chci zeptat jaký odtah by byl vhodný ? Budu tam mít i pacháč.

Old Post 26-03-2019 v 11:07 AM
Rákosníček01 je offline   Profil uživatele Rákosníček01   Find more posts by Rákosníček01   Foto galerie člena Rákosníček01   Click here to Send Rákosníček01 a Private Message   Add Rákosníček01 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Chaplygin
Stálý Člen

Karma uživatele Chaplygin - 81% PěstitelskáKarma uživatele Chaplygin - 81% Pěstitelská

Registrován: May 2018
Příspěvků: 92  

Příspěvek č. 414

Ventilátor TT 125 - 280/220m3/h - Ø125mm


Tenhle treba das si tam pachac se stejnym prumerem a optimalnim prutokem kompatibilnim s tim odtahem.

-------------------------------------------------------------------------
Piko je cesta.
Neviem, či správna, ale určite rýchlejšia.
-------------------------------------------------------------------------
In memory of Sergey Chaplygin. /Чаплы́гин/

Old Post 26-03-2019 v 18:03 PM
Chaplygin je offline   Profil uživatele Chaplygin   Find more posts by Chaplygin   Foto galerie člena Chaplygin   Click here to Send Chaplygin a Private Message   Add Chaplygin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DavidHomee
Nový Člen

Karma uživatele DavidHomee - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2019
Příspěvků: 4  

Příspěvek č. 415

Na šedesátkovej stan a ještě s ledkama (pokud to jsou ledky, QB neznam) ti bude bohatě stačit i TT100 s nejmenším pacháčem. Já používal TT125 s pacháčem na 400W hps v 90x90 stanu a bylo to v pohodě, takže si myslím že na 60x60stan a ještě LEDky ti bude stačit v pohodě TT100. Tady jsem našel komplet vzuchotechniku i s pacháčem za dvojku. Jestli u toho budeš spát tak to aspoň nebude tak řvát =D

Old Post 05-04-2019 v 15:49 PM
DavidHomee je offline   Profil uživatele DavidHomee   Find more posts by DavidHomee   Foto galerie člena DavidHomee   Click here to Send DavidHomee a Private Message   Add DavidHomee to your buddy list     Navštiv homepage uživatele DavidHomee! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ajtaktak
Stálý Člen

Karma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2017
Příspěvků: 483  

Příspěvek č. 416

Hosi, prosim o radu.
Do velkehi stanu pokazim nieco tym ze dam 3 mensie odtahy namiesto 1 velkeho ?

Old Post 10-04-2019 v 11:24 AM
Ajtaktak je offline   Profil uživatele Ajtaktak   Find more posts by Ajtaktak   Foto galerie člena Ajtaktak   Click here to Send Ajtaktak a Private Message   Add Ajtaktak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 11:13 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 24 25 26 27 28  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6526670 seconds with 33 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív