Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Odrůdy a Šlechtění » Euforia Royal queen seeds
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Jabkohruska
Nový Člen

Karma uživatele Jabkohruska - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2017
Příspěvků: 9  

Euforia Royal queen seeds Příspěvek č. 1

Ahoj , nenašel jsem nic ohledně téhle varianty .
Nemá někdo zkušenost s tímhle? - Jestli to stihne dojet a vůbec zda li má cenu na OUT ? Dík
Odkaz tady - https://www.royalqueenseeds.cz/227-euphoria.html

Old Post 26-02-2017 v 15:11 PM
Jabkohruska je offline   Profil uživatele Jabkohruska   Find more posts by Jabkohruska   Foto galerie člena Jabkohruska   Click here to Send Jabkohruska a Private Message   Add Jabkohruska to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tyn1kdy
Stálý Člen

Karma uživatele tyn1kdy - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 31  

Příspěvek č. 2

ma to stejne cbd jako thc spíše pro léčivééé....jinak myslim ze by ti to melo dojet

Old Post 27-02-2017 v 07:12 AM
tyn1kdy je offline   Profil uživatele tyn1kdy   Find more posts by tyn1kdy   Foto galerie člena tyn1kdy   Click here to Send tyn1kdy a Private Message   Add tyn1kdy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SmokeShrimp
Nový Člen

Karma uživatele SmokeShrimp - 28% Pěstitelská

Registrován: Nov 2017
Příspěvků: 5  

Příspěvek č. 3

Dobré poledne všem!
Našel by se někdo kdo by poskytl nějaké komplexnější informace o Euphorii od Royal quuen seeds?Zkušenosti s tímhle strainem schopnost výpěstku u nás(Moravskoslezský kraj-outdoor) atd.
Moc díky za jakékoliv informace

Old Post 01-11-2017 v 11:30 AM
SmokeShrimp je offline   Profil uživatele SmokeShrimp   Find more posts by SmokeShrimp   Foto galerie člena SmokeShrimp   Click here to Send SmokeShrimp a Private Message   Add SmokeShrimp to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SmokeShrimp
Nový Člen

Karma uživatele SmokeShrimp - 28% Pěstitelská

Registrován: Nov 2017
Příspěvků: 5  

Příspěvek č. 4

Lidi prosím cannafest za dveřmi tak nechci brát zajíce v pytli.Opravdu nikdo žádné info.?

Old Post 06-11-2017 v 08:57 AM
SmokeShrimp je offline   Profil uživatele SmokeShrimp   Find more posts by SmokeShrimp   Foto galerie člena SmokeShrimp   Click here to Send SmokeShrimp a Private Message   Add SmokeShrimp to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cvrca
Stálý Člen

Karma uživatele cvrca - 75% PěstitelskáKarma uživatele cvrca - 75% PěstitelskáKarma uživatele cvrca - 75% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 102  

Příspěvek č. 5

SmokeShrimp ahoj navštiv sweet seeds a kup si balení Fast verze (killer kush,cream caramel,sweet chese)
budeš spokojen.

Old Post 08-11-2017 v 17:25 PM
cvrca je offline   Profil uživatele cvrca   Find more posts by cvrca   Foto galerie člena cvrca   Click here to Send cvrca a Private Message   Add cvrca to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SmokeShrimp
Nový Člen

Karma uživatele SmokeShrimp - 28% Pěstitelská

Registrován: Nov 2017
Příspěvků: 5  

Příspěvek č. 6

Zdarec cvrca

Dík za doporučení kouknu se na tyhle odrůdy.
Tento rok sem od nich pěstoval Cream 47 no a musím říct že fajn.

Old Post 08-11-2017 v 19:53 PM
SmokeShrimp je offline   Profil uživatele SmokeShrimp   Find more posts by SmokeShrimp   Foto galerie člena SmokeShrimp   Click here to Send SmokeShrimp a Private Message   Add SmokeShrimp to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Superjoe
Nový Člen

Karma uživatele Superjoe - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2016
Příspěvků: 7  

Příspěvek č. 7

Ahoj všichni, přesně tuto Euphorii od nich mám ve skříni akorát přepínám na květ pod 250 CFL.

SJ

Old Post 10-12-2017 v 16:03 PM
Superjoe je offline   Profil uživatele Superjoe   Find more posts by Superjoe   Foto galerie člena Superjoe   Click here to Send Superjoe a Private Message   Add Superjoe to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SmokeShrimp
Nový Člen

Karma uživatele SmokeShrimp - 28% Pěstitelská

Registrován: Nov 2017
Příspěvků: 5  

Příspěvek č. 8

Dobrý večer všem

Tak jestli budeš tak hodnej a poskytneš potom nějaké ucelenější informace budu ti moc vděčný
Nakonec mám na příští sezónu jiné odrudy nicméně mě ta Euphorie pořád láká

Old Post 10-12-2017 v 18:52 PM
SmokeShrimp je offline   Profil uživatele SmokeShrimp   Find more posts by SmokeShrimp   Foto galerie člena SmokeShrimp   Click here to Send SmokeShrimp a Private Message   Add SmokeShrimp to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Superjoe
Nový Člen

Karma uživatele Superjoe - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2016
Příspěvků: 7  

Příspěvek č. 9

Jasne, postnu vse co budu vedet. Jeste 5 tydnu kvetu. Je to mazec

SJ

Old Post 01-01-2018 v 09:10 AM
Superjoe je offline   Profil uživatele Superjoe   Find more posts by Superjoe   Foto galerie člena Superjoe   Click here to Send Superjoe a Private Message   Add Superjoe to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TH!
Stálý Člen

Karma uživatele TH! - 96% PěstitelskáKarma uživatele TH! - 96% PěstitelskáKarma uživatele TH! - 96% PěstitelskáKarma uživatele TH! - 96% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 174  

Příspěvek č. 10

Ahoj. Minulý rok jsem měl cbd Euforii od RQS, sklízel jsem nějak v říjnu. Na jižní Moravě. Byla poměrně dost listnatá, ale palice byly dosti tvrdé, takže to šlo. Zasadil jsem asi 1.6. a při sklizni měla cca 1,5m.
Kouřím spíš jiné modely, euforku jsem zkusil tak dvakrát, třikrát, tak nemůžu soudit.. No ale poprvé mě mile překvapila, nebyla ani tak euforická jak spíš akční, hned jsem musel něco dělat.. Příště už to takové nebylo, spíš průměr, ale příjemný.. Teď ji používám do mastí.

2007-No name
2009-AFG, BD, WW, WS, NN
2011-Bd, Dp, Passion#1, Ppp, KC36 a kříženci

Old Post 01-02-2018 v 18:10 PM
TH! je offline   Profil uživatele TH!   Find more posts by TH!   Foto galerie člena TH!   Click here to Send TH! a Private Message   Add TH! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Superjoe
Nový Člen

Karma uživatele Superjoe - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2016
Příspěvků: 7  

Příspěvek č. 11

Ahojte, jedu jenom Euphoria od royal seeds. Indoor dopadl slvele. Substrat jsem z holandu a jinak na bloom Kabloom z netopyru. Letos jedu na zahradce na jizni morave, ze stejnych semen jako byl indoor. Jsou zasazene v nirmalni jihomoravske zemine, slunicko letos pralo, takze obe kytky 1,5 metru kosate a ne prilis listnate. Mam to 3. tyden v kvetu a musim uznat, ze uz nyni mi pripadne venek mnohem prospesnejsi. Kytky vali nadherne do palic. Tlacim to zase netopyrim bloomem. Tento model je uzasny. Prvni zkusenost byla akcnejsi, nyni spis pohodicka. Neuveritelne pomaha na uzkostne stavy, kterymi jsem trpel. Clovek je oo ni vyrovnanej, bez atacku a strachi. Fuguje do 5ti minut. Presne toto doporucuji vsem kolegum z top managementu a musim uznat, ze slysim jen pochvalnou zpetnou vazbu.

SJ

Old Post 15-09-2018 v 19:37 PM
Superjoe je offline   Profil uživatele Superjoe   Find more posts by Superjoe   Foto galerie člena Superjoe   Click here to Send Superjoe a Private Message   Add Superjoe to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
odo
Stálý Člen

Karma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 1366  

Příspěvek č. 12

EDIT

Old Post 15-09-2018 v 21:21 PM
odo je offline   Profil uživatele odo   Find more posts by odo   Foto galerie člena odo   Click here to Send odo a Private Message   Add odo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
odo
Stálý Člen

Karma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 1366  

Příspěvek č. 13

Na ktorý deň ste to dávali dole? RQS píše 56. Mne sa to javí na můj vkus už dosť do jantárova v 53. dni, tak neviem. Sa bojím, aby to nebolo moc stoned...prípadne paranoidné. Neviem ako to je s množstvom CBD pri dozrievani týchto modelov...prípadne časť seknem neskůr na porovnanie???

primárne riešim depresie a uzkosť, sekundárne spánok. Nejak extra zhulené stavy nepotrebujem.
Diky!

Old Post 15-09-2018 v 21:23 PM
odo je offline   Profil uživatele odo   Find more posts by odo   Foto galerie člena odo   Click here to Send odo a Private Message   Add odo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Superjoe
Nový Člen

Karma uživatele Superjoe - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2016
Příspěvků: 7  

Příspěvek č. 14

Proplach 53 a sekal jsem v 54. THC take neresim a stoned to nebude, tahle genetika vali hlavne CBD. Mnozstvi THC je po me zkusenosti max tak na posileni apetitu, nikdy jsem po tomto nebyl stoned. taky jsem to mel dost jantarove/zlate a nechtel jsě protahovat, skrz stejne obavy ze stoned stavu, ale zbytecne. Vcera jsem si dal vecer jednoho mini jointika a musim uznat, ze ten klid co mi to dalo... kazdy bude mit asi trochu jine zkusenosti skrz jiny metabolizmus clovela, ale tuto vyrovnanost, klid v dusi a hlave, mam bud po extra dlouhych meditacich a nebo po euphorii. Tento rok budu delat poprve cisty resin (jen CBD a Malo THC)= pres natlakovany butan a pist ziskam kristalovou priskirici o cistenou od struktury rostliny. Velice se na to tesim, podle vyzkumu z izraele se jedna o mnohem prijatelnejsi formu pro lidske telo.

Ten venek necham az do konce = 56-58 tyden. Napisu jak to dopadlo at vsichni vi. O Genetikach na uzkostne stavy, deprese a obecne psychosomatiku tady toho moc neni, tak to tema trosku ozivime.

SJ

Old Post 16-09-2018 v 05:02 AM
Superjoe je offline   Profil uživatele Superjoe   Find more posts by Superjoe   Foto galerie člena Superjoe   Click here to Send Superjoe a Private Message   Add Superjoe to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
odo
Stálý Člen

Karma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 1366  

Příspěvek č. 15

SUOERJOE : Díky! Si ma dosť potešil, dúfam, že to bude model, ktorý mi bude konečne maximálne vyhovovať.
Mne práve nie je jasný ten mechanizmus toho dozrievania pri týchto viac CBD modeloch. Myslím, že limitujúcim faktorom je hromadenie CBN pri neskoršom kosení, ale netuším, či množstvo CBD rastie, alebo klesa pri prezrievani. Možno som úplne mimo, lebo npr. v tomto článku: https://www.softsecrets.com/cz/pest...o-je-kanabinol/
práve píšu o tom, že vraj neexistuje vedecký dôkaz toho, že práve hromadenie CBN je zodpovedné za neželané narkotizujúce -stoned-vlastnosti, tak neviem.
...alebo je za to zodpovedné CBD...??? Zatiaľ som žiaden svoj model nemal možnosť testovať v labáku, tak fakt netuším, že ktorá z tých látok mi robí dobre a ktorá akože "škodí" ...téma dlhšia a už mimo záujmu vačšiny tu na G
"podle vyzkumu z izraele se jedna o mnohem prijatelnejsi formu pro lidske telo." - vieš dať nejaký odkaz na tému?
"O Genetikach na uzkostne stavy, deprese a obecne psychosomatiku tady toho moc neni, tak to tema trosku ozivime." - budem sa tešiť, ale obávam sa, že k tejto téme tu moc príspevkov nebude, takže najskôr info cez PM. Myslím, že pri malom množstve Tvojich príspevkov systém G neumožňuje, aby si prijal PM ( včera som Ti písal.)

Old Post 16-09-2018 v 07:10 AM
odo je offline   Profil uživatele odo   Find more posts by odo   Foto galerie člena odo   Click here to Send odo a Private Message   Add odo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hightweek
Stálý Člen

Karma uživatele hightweek - 70% Pěstitelská

Registrován: Aug 2018
Příspěvků: 48 

Příspěvek č. 16

Je to škoda, že sem nepřispějete se svými zkušenostmi. Třeba osobně mě by dost zajímalo toto vlákno. Ač obecně netrpím úzkoztí, tak život ve vyšším managementu s sebou přináší stres a deprese každodenně.... a nebo to taky jen špatně snáším, a pak jsem tedy v tomto vlákně správně.
Pěstovat jsem začal v druhé polovině loňského roku outdoor (GH), takže jsem toho moc nestuhnul, než jsem si zde vše ohledně pěstování prostudoval.
RQS byla první banka, která mně zaujala. Euphoria mě opravdu oslovila, ale bylo už poždě na to sadit něco fotoperiodického.
Pokud by tedy nikoho z vás příliš neobtěžovalo podělit se o své zkušenosti, bude to super.
Moc díky.
TW

Old Post 12-01-2019 v 07:10 AM
hightweek je offline   Profil uživatele hightweek   Find more posts by hightweek   Foto galerie člena hightweek   Click here to Send hightweek a Private Message   Add hightweek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 16:33 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2658700 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív