Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Úvod do Groweru » 100W Led mikrogrow - Rady?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Tutoformuloputo
Stálý Člen

Karma uživatele Tutoformuloputo - 25% PěstitelskáKarma uživatele Tutoformuloputo - 25% Pěstitelská

Registrován: Sep 2018
Příspěvků: 55  

Dotaz 100W Led mikrogrow - Rady? Příspěvek č. 1

Zdravím, před nedávnem jsem se rozhodl postavit si mikrogrow box. Chci se tedy zeptat, jestli je světlo a rozměr alespoň dostačující. Mám omezené zdroje a prostor, jde spíše o kulinářství a pokus omyl. Skříň je 35(š)x45(D)x85(v), odvětrávání 2 pc větráčky 80x80 v zadní časti nahoře a dole (dole přítah, nahoře odtah) a jeden menší v prostoru u stropu vedle dvířek foukající kopmo dolů na rostlinu
A teď světlo, hodně zkušených mě nejspíš zlinčuje, doma na vesnici mám 250w sodu komplet box, ale tady jsem na bytě v centru Prahy

Mám jen 2x 100W (real údajně 80W) Led COB full spectrum.
Jak jste si asi všimli, naprosto v tom lítám, chtěl bych se tedy zeptat, jestli je pod těmito led schopno něco vyrůst, co by mělo alespoň zdánlivou chuť skaňoura a nebo by to bylo horší než seno.
Popřípadě co třeba pouze pod jednou 100W Cob ledkou.
Díky

Old Post 10-09-2018 v 17:07 PM
Tutoformuloputo je offline   Profil uživatele Tutoformuloputo   Find more posts by Tutoformuloputo   Foto galerie člena Tutoformuloputo   Click here to Send Tutoformuloputo a Private Message   Add Tutoformuloputo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
P!rate ][-][unt
Nový Člen

Karma uživatele P!rate ][-][unt - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 13  

Příspěvek č. 2

Ahoj,

Tak LED diody mají určité výhody, pro které stojí za to je užívat. Předně neberou tolik elektřiny a nevytvářejí tolik tepla, takže nehrozí, že se květiny spálí a není třeba tolik řešit upravování vzdálenosti světelného zdroje od květin.

Nebude to asi takové terno jako s jiný osvětlením, ale něco z toho poroste.
Řešíš nějak vlhkost v boxu?

Old Post 15-09-2018 v 14:55 PM
P!rate ][-][unt je offline   Profil uživatele P!rate ][-][unt   Find more posts by P!rate ][-][unt   Foto galerie člena P!rate ][-][unt   Click here to Send P!rate ][-][unt a Private Message   Add P!rate ][-][unt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pítr90
Stálý Člen

Karma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 1298  

Příspěvek č. 3

I pod 100w HPS se dá udělat paráda 😉

Po trávě se nechodí, po trávě se směje :-D
Já: "Začal jsem se svojí závislostí něco dělat"
On: " A co???"
Já:" Pořídil jsem si skříň 😁
Pítrovo miniprckárna
Pítrovo HoMeMaDe box s 250 sodou
řízkování rajčat podle Pítra
Pítrovo MiNiBoX 100W SCROG
Pítrovo Nový Homemade box, pořád s 250w sodou

Old Post 15-09-2018 v 18:19 PM
Pítr90 je offline   Profil uživatele Pítr90   Find more posts by Pítr90   Foto galerie člena Pítr90   Click here to Send Pítr90 a Private Message   Add Pítr90 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tutoformuloputo
Stálý Člen

Karma uživatele Tutoformuloputo - 25% PěstitelskáKarma uživatele Tutoformuloputo - 25% Pěstitelská

Registrován: Sep 2018
Příspěvků: 55  

Příspěvek č. 4

Vlhkost samozřejmost, růst 60-80% květ 30-40% max. Teplota noc 18 Den kolem 23-28 a držet stabilně, i když jde o mikrogrow, koupil sem si i Ph metr, malou meteostanici s drátek který umístím blízko mezi kytky a filtry prachu na sání i odtah abych držel stabilní teplotu.

Super, díky, to jsem rád, bál jsem se že to bude horší než venek, ale když to bude mít chuť, beru to. Je to zimní období, abych se doma nenudil a právě jak píše Pirát, ledky kvůli produkci tepla a nižší spotřebě, osobně s tím ale zkušenoat ještě nemám, takže se pak podělím o pár fotek díky, a tobě taky Pítr, jsem rád, koukal jsem že jsou důležité lumeny na m2, mělo by to vyjít a když budu svítit trochu blíže vrcholům (ta vyhoda led) mělo by z toho něco vzejít 😁

Old Post 16-09-2018 v 06:59 AM
Tutoformuloputo je offline   Profil uživatele Tutoformuloputo   Find more posts by Tutoformuloputo   Foto galerie člena Tutoformuloputo   Click here to Send Tutoformuloputo a Private Message   Add Tutoformuloputo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TommyH
Stálý Člen

Karma uživatele TommyH - 85% PěstitelskáKarma uživatele TommyH - 85% Pěstitelská

Registrován: Apr 2017
Příspěvků: 230 

Příspěvek č. 5

Tady ty "fialové" cob moc na květ vhodné nejsou (naopak na růst ano). Jako něco pod tím uděláš, seno to asi nebude ale nebude to ani žádná sláva. Pod 100W HPS by jsi udělal rozhodně lepší výsledek než 2x80W COB.
Když LEDky tak jedině Vero29 ale tam je pořizovací cena někde jinde...

Za mě to nech vyrůst na těch ledkách a až půjdeš do květu, šoupni tam 100-150W HPS.
Dneska se toho každej už zbavuje, takže seženeš na bazaru za pár kaček .

Zkus si grower trošku prolézt, je tu dost lidí co dělalo pěst pod těmi fialovými LED jako máš ty.

Old Post 16-09-2018 v 10:38 AM
TommyH je offline   Profil uživatele TommyH   Find more posts by TommyH   Foto galerie člena TommyH   Click here to Send TommyH a Private Message   Add TommyH to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tutoformuloputo
Stálý Člen

Karma uživatele Tutoformuloputo - 25% PěstitelskáKarma uživatele Tutoformuloputo - 25% Pěstitelská

Registrován: Sep 2018
Příspěvků: 55  

Příspěvek č. 6

Nad tím jsem taky přemýšlel, jen abych ji v tak malém boxu uchladil, ale myslím že do toho půjdu, než seženu za dobrou cenu, zkusím pěst od začátku do konce ledky, podělím se pak se zkušeností, ale i tak vím že Hpska vyhraje na výnos i kvalitku. Každopádně díky za reakci
Časem se toho i tak zbavím a půjdu do 600w sody..Tohle mám jako zábavu a omezuje mě ten dočasný být. Až se vrátím zpět na barák, bude renovace pěstebních pomůcek

Old Post 16-09-2018 v 12:32 PM
Tutoformuloputo je offline   Profil uživatele Tutoformuloputo   Find more posts by Tutoformuloputo   Foto galerie člena Tutoformuloputo   Click here to Send Tutoformuloputo a Private Message   Add Tutoformuloputo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 05:55 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8981220 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív