Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » Problém uprostřed květu - svěšené palice
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Šňupálek
Nový Člen

Karma uživatele Šňupálek - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 9  

Problém uprostřed květu - svěšené palice Příspěvek č. 1

Čau groweři, rád bych požádal ty zkušenější, než jsem já, aby mi poradili s problémem, který se mi objevil na venkovních kytkách před týdnem - a za týden týden se ani trochu nezlepšil.

Mám kytky na balkoně. Jelikož už začly kvést a vonět, rozhodl jsem se je stáhnout provázkem za stonek trochu dozadu, aby tolik netrčely. Nijak jsem přitom stonek nepoškodil, nepřiškrtil ani neublížil kořenům. Kytky mám v textilních pytlích a jako pěstební médium používám kokos.

Pár hodin potom, co jsem je stáhl, jsem si všiml, že všechny větve s palicemi se najednou prohnuly a prověsily. Do té doby byly kytky stoprocentně zdravé, krásně držely a nebyl s nimi žádný problém. To mě zděsilo, a tak jsem je radši zase odvázal. Jenže už je to týden a pořád jsou totálně schlíplé. Dneska jsem je radši znovu přivázal za jednotlivé stonky, aby vůbec nějak držely.

Pravidelně je zalívám guanem od GuanoKalong. Když začaly takhle vyvádět, přidal jsem ještě Rhizotonic pro vzpamatování. Nic nepomohlo. Vody mají tak akorát, živin myslím taky - jak jsem psal, doposud prospívaly naprosto dokonale.

Setkali jste se s tím? Pokud jo, dejte mi prosím vědět. Prohledal jsem Grower i zahraniční fóra, ale nenašel jsem nic, co by mi pomohlo.

Dík moc! Peace.

Old Post 13-09-2018 v 13:44 PM
Šňupálek je offline   Profil uživatele Šňupálek   Find more posts by Šňupálek   Foto galerie člena Šňupálek   Click here to Send Šňupálek a Private Message   Add Šňupálek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Šňupálek
Nový Člen

Karma uživatele Šňupálek - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 9  

Příspěvek č. 2


Tady je fotka.

Old Post 13-09-2018 v 14:05 PM
Šňupálek je offline   Profil uživatele Šňupálek   Find more posts by Šňupálek   Foto galerie člena Šňupálek   Click here to Send Šňupálek a Private Message   Add Šňupálek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AladinXXX
Seržant

Karma uživatele AladinXXX - 96% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 1850  

Team Member: MOD

Příspěvek č. 3

jsou tezky,jeste kdyz na to prsi......je to vaha.
To podepri......zafixuj...

Harry,jdu do baraku!
------------------------
Rap save my life!
---------------------
ten zlej..

Potřebuješ něco upravit ???-napiš mi PM.Serža

Old Post 13-09-2018 v 14:09 PM
AladinXXX je offline   Profil uživatele AladinXXX   Find more posts by AladinXXX   Foto galerie člena AladinXXX   Click here to Send AladinXXX a Private Message   Add AladinXXX to your buddy list     Navštiv homepage uživatele AladinXXX! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Šňupálek
Nový Člen

Karma uživatele Šňupálek - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 9  

Příspěvek č. 4

Čau Aladine, dík moc za rychlou odpověď.

Že jsou prostě těžký, by dávalo rozum - jenže ony stály úplně perfektně, a najednou takhle padly během chviličky. Navíc na ně neprší - je to na balkoně pod střechou, pokud je nezaleju, nepadne na ně ani kapka.

Old Post 13-09-2018 v 14:12 PM
Šňupálek je offline   Profil uživatele Šňupálek   Find more posts by Šňupálek   Foto galerie člena Šňupálek   Click here to Send Šňupálek a Private Message   Add Šňupálek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Betto Sulliven
Stálý Člen

Karma uživatele Betto Sulliven - 70% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 69  

Příspěvek č. 5

Je dost možný že jsi jim tou manipulací narušil (přetrhal) slabé kořínky. vypadá to že neschnou,ale nedostanou do sebe dostatek živin protože nemají čím.

Old Post 13-09-2018 v 14:49 PM
Betto Sulliven je offline   Profil uživatele Betto Sulliven   Find more posts by Betto Sulliven   Foto galerie člena Betto Sulliven   Click here to Send Betto Sulliven a Private Message   Add Betto Sulliven to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AladinXXX
Seržant

Karma uživatele AladinXXX - 96% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 1850  

Team Member: MOD

Příspěvek č. 6

a vypada to ze tam je nejakej deficit/prebytek, mas to nejaky moc zluty.
v tom se moc newiznam............
nejdriv tam nejak setrne zapichej klacky a postav je do late.

Harry,jdu do baraku!
------------------------
Rap save my life!
---------------------
ten zlej..

Potřebuješ něco upravit ???-napiš mi PM.Serža

Old Post 13-09-2018 v 15:07 PM
AladinXXX je offline   Profil uživatele AladinXXX   Find more posts by AladinXXX   Foto galerie člena AladinXXX   Click here to Send AladinXXX a Private Message   Add AladinXXX to your buddy list     Navštiv homepage uživatele AladinXXX! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dain
Stálý Člen

Karma uživatele Dain - 61% PěstitelskáKarma uživatele Dain - 61% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 92  

Příspěvek č. 7

zadne korinky ani deficity vy trdla....proste balkonovka nedostavala toliko svetla kolik mela, coz dava na balkone logiku, ani s vetrem to asi nebylo valny a proto je trosku vytahlejsi a slabeji stavena..a ted na konci kvetu se to pod tou vahou proste prohyba....i to zloutnuti znaci finalni fazi kvetu a spotrebovavani zbytku zivin ve prospech kvetu...no stress trosku to podvazej klidnej svazej vetve dohromady jen aby se to uplne nezlomilo a brzy sklizej....lepsi vrabec v hrsti....

Old Post 13-09-2018 v 17:47 PM
Dain je offline   Profil uživatele Dain   Find more posts by Dain   Foto galerie člena Dain   Click here to Send Dain a Private Message   Add Dain to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dain
Stálý Člen

Karma uživatele Dain - 61% PěstitelskáKarma uživatele Dain - 61% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 92  

Příspěvek č. 8

a misto michani lektvaru je radsi prolej vodou nez to seknes...kdyz nechcou stat co nadelas tady claritin nepomuze

Old Post 13-09-2018 v 17:51 PM
Dain je offline   Profil uživatele Dain   Find more posts by Dain   Foto galerie člena Dain   Click here to Send Dain a Private Message   Add Dain to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Šňupálek
Nový Člen

Karma uživatele Šňupálek - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 9  

Příspěvek č. 9

Pánové, moc vám děkuju za postřehy.

2Dain: pobavil mě ten Claritin. Vim, co myslíš, ale Claritin beru i já je to prášek na alergii :-D.

Old Post 13-09-2018 v 19:06 PM
Šňupálek je offline   Profil uživatele Šňupálek   Find more posts by Šňupálek   Foto galerie člena Šňupálek   Click here to Send Šňupálek a Private Message   Add Šňupálek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pítr90
Stálý Člen

Karma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 1298  

Příspěvek č. 10


Sorry za ot, ale je to clavin 😁😁😁

Po trávě se nechodí, po trávě se směje :-D
Já: "Začal jsem se svojí závislostí něco dělat"
On: " A co???"
Já:" Pořídil jsem si skříň 😁
Pítrovo miniprckárna
Pítrovo HoMeMaDe box s 250 sodou
řízkování rajčat podle Pítra
Pítrovo MiNiBoX 100W SCROG
Pítrovo Nový Homemade box, pořád s 250w sodou

Old Post 13-09-2018 v 20:05 PM
Pítr90 je offline   Profil uživatele Pítr90   Find more posts by Pítr90   Foto galerie člena Pítr90   Click here to Send Pítr90 a Private Message   Add Pítr90 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Šňupálek
Nový Člen

Karma uživatele Šňupálek - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 9  

Příspěvek č. 11

Jo, to je von :-) Pítr, přihodíš nějakou radu, co myslíš, že se mi děje s kytkama?

Old Post 13-09-2018 v 21:01 PM
Šňupálek je offline   Profil uživatele Šňupálek   Find more posts by Šňupálek   Foto galerie člena Šňupálek   Click here to Send Šňupálek a Private Message   Add Šňupálek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Šmoulí Prd
Stálý Člen

Karma uživatele Šmoulí Prd - 43% PěstitelskáKarma uživatele Šmoulí Prd - 43% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 134 

Příspěvek č. 12

Šňupálek - Jaká je to odrůda - ideálně i seedbanka. Nevíš kdy zhruba začala kvést ?
Díky

Old Post 14-09-2018 v 12:03 PM
Šmoulí Prd je offline   Profil uživatele Šmoulí Prd   Find more posts by Šmoulí Prd   Foto galerie člena Šmoulí Prd   Click here to Send Šmoulí Prd a Private Message   Add Šmoulí Prd to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Šňupálek
Nový Člen

Karma uživatele Šňupálek - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 9  

Příspěvek č. 13

Je to Durban Poison, feminizovaná, od Dutch Passion. Začala kvést poměrně nedávno - cca dva týdny zpět.

To vysvětlení s těžkýma palicema by dávalo smysl, ale je divný, že v jednu chvíli stojí jako stožár a po přivázání hned padne.

Jinak neschne, nehnije, neplesniví, je jenom schlíplá. Dík za radu!

Old Post 14-09-2018 v 14:30 PM
Šňupálek je offline   Profil uživatele Šňupálek   Find more posts by Šňupálek   Foto galerie člena Šňupálek   Click here to Send Šňupálek a Private Message   Add Šňupálek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dain
Stálý Člen

Karma uživatele Dain - 61% PěstitelskáKarma uživatele Dain - 61% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 92  

Příspěvek č. 14

no joooo ja kreten claritin=clavin....nekoukam uz dlouho na televizi pardon jinak jeste pridam ze za to muze hodne to ze balkonovky dostavaj slunko prevazne z jedne strany a proto vetve frci hlavne tam, no dneska sem sam 2 hodiny vyvazoval vetve ale uprimne ti moc neverim ze kvetou jen dva tydny :O podle fotek to teda fakt nevypada....to samozrejme na sklizeni neni ale ty fotky me teda zmatly...nejaky detail by nebyl? to vypada tak na 5. tyden kvetu bezmala, durbana sem teda jeste nejel ale na 2 tydny to je nake moc bachrate...ono na den presne urcit kdy se to z vegatace - nakveteni - prehopne do plneho kvetu je zradne ale stejne se mi to nezda...jesli to tak je pak je durban rychlej jak blesk

Naposledy upravil Dain 14-09-2018 v 18:46 PM

Old Post 14-09-2018 v 18:32 PM
Dain je offline   Profil uživatele Dain   Find more posts by Dain   Foto galerie člena Dain   Click here to Send Dain a Private Message   Add Dain to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WarloušaFrediee
Stálý Člen

Karma uživatele WarloušaFrediee - 97% PěstitelskáKarma uživatele WarloušaFrediee - 97% PěstitelskáKarma uživatele WarloušaFrediee - 97% PěstitelskáKarma uživatele WarloušaFrediee - 97% PěstitelskáKarma uživatele WarloušaFrediee - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2012
Příspěvků: 106  

Příspěvek č. 15

Možné to je u mě i za 10 dní sice jedna jediná kytička Durbanu s 30ti ale vypadá, že by se dala za týden sklidit. Me se taky ohýbaji málo větru a tahnuti za slunkem. Kapni tomu trošku hnojiva na podporu růstu ať může trošku dýchat. Jenom moje rada každý ti řekne nedělej to. Přeji hodně úspěchů.

Old Post 14-09-2018 v 18:50 PM
WarloušaFrediee je offline   Profil uživatele WarloušaFrediee   Find more posts by WarloušaFrediee   Foto galerie člena WarloušaFrediee   Click here to Send WarloušaFrediee a Private Message   Add WarloušaFrediee to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 12:03 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7768140 seconds with 33 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív