Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » intdoor z nutnosti
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
hekinen
Stálý Člen

Karma uživatele hekinen - 95% PěstitelskáKarma uživatele hekinen - 95% PěstitelskáKarma uživatele hekinen - 95% Pěstitelská

Registrován: Jul 2018
Příspěvků: 62  

intdoor z nutnosti Příspěvek č. 1

Zdravím přátelé, omlouvám se že zakladam nové téma ale potřebuji poradit.

Pokud sleduje outdoor vlákno tak možná víte že jsem začal pestovat ze zdravotního duvodu na výrobu FS
Zde: http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=80781

první kolo dojíždí ale mojí hloupostí jsem zasadil druhé kolo taky v automatu ale nemám šanci abych to dojel venku, počasí se nám zhoršuje a je mi líto kytky vyhodit.

mám možnost dám doma kytky na pudu kde mám neomezený prostor (rodinný barak) takže místo není problém ale protože se intdooru nehodlám věnovat tak nechci kupovat drahé boxy, lampy atd.. opravdu se v tomhle nevyznám jsem basiolutní začátečník a všechny informace co jsem si hledal byly ohledne venku.

Prosím mužete mi poradit nějakou alternativu jak to dojet doma? vzdy jsem si myslel že stačí koupit nějakou lampu, tu zavesit nad kytky a trada jenom zalívat ale když si to tu pročítám tak je to pomerne věda.. počítám že kytky venku mužou vydržet do konce září pozdeji už jim počasí moc přát nebude.

jedná se o 3 ks Dutch Passion Blue AutoMazar
1 ks Gorilla Glue Auto Seed banka: Fast Buds
1 ks DELICIOUS CANDY Seed banka: Delicious
1 ks CRITICAL JACK HERER Seed banka: Delicious
vyklíčeno 4.8 2018
substrát:plagron royal mix/ 20L kýble.

hledám nějaké levnejší řešení jak holky dojet doma v teple a na intdoor už nejspíš nikdy nepomyslet (na muj vkus moc starostí, el. proudu atd.. )

díky moc a at se vám daří

Old Post 10-09-2018 v 15:53 PM
hekinen je offline   Profil uživatele hekinen   Find more posts by hekinen   Foto galerie člena hekinen   Click here to Send hekinen a Private Message   Add hekinen to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TommyH
Stálý Člen

Karma uživatele TommyH - 85% PěstitelskáKarma uživatele TommyH - 85% Pěstitelská

Registrován: Apr 2017
Příspěvků: 230 

Příspěvek č. 2

Noo, hele jestli ti nebude vadit smrad až to pokvete, tak by ti teoreticky stačil Předřadník+lampa 400W+stínidlo, stojanový ventilátor jako ofuk a spínací hodiny. Samozřejmě bazar, jinak se ti to nevyplatí vůbec... Ale byl by to teda extrémní PUNK ale teoreticky stačí když ti na kytky bude svítit a udržíš stabilní teplotu mezi 20-29C jak toho docílíš je na tobě.
Každopádně, kvůli pár automatům bych se na to vysral, absolutně se ti to nevyplatí, když v tom nechceš dál pokračovat.

Old Post 10-09-2018 v 20:01 PM
TommyH je offline   Profil uživatele TommyH   Find more posts by TommyH   Foto galerie člena TommyH   Click here to Send TommyH a Private Message   Add TommyH to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hekinen
Stálý Člen

Karma uživatele hekinen - 95% PěstitelskáKarma uživatele hekinen - 95% PěstitelskáKarma uživatele hekinen - 95% Pěstitelská

Registrován: Jul 2018
Příspěvků: 62  

Příspěvek č. 3

Smrad mi vadit nebude, bude to na půdě,pohoda.

Cele moje pěstování je tak trochu punk protože jsem do toho šel bez informaci 😁

Srat na to rozhodne nechci, i kdyby ty fs měli pomoct jenom lépe snášet chemo tak budu rad a prave na fs toho budu potrebovat hodně proto druhé kolo.

Nemam problem udělat nějakou skříňku oblepit alobalem a zavesit lampu ale nevim jakou v jiném vlákne mi radil dirty cfl lampu na květ, bohužel se ted nemůžeme nejak spojit tak vás zadám o radu tady.

Old Post 11-09-2018 v 07:37 AM
hekinen je offline   Profil uživatele hekinen   Find more posts by hekinen   Foto galerie člena hekinen   Click here to Send hekinen a Private Message   Add hekinen to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pítr90
Stálý Člen

Karma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 1298  

Příspěvek č. 4

Ahoj, tak cfl je snad nejhorší investice. Za ty prachy máš lampu i s předřadníkem, možná i levný stínidlo 😉jako nejlevnější je zvolit starou skříň, já osobně mám odzkoušenou fólii z lékárničky 😁 k tomu obyč předřadník, již zmíněnou lampu a stínidlo. Pak vykucháš pár ventilátorů z PC a jede se 😉
Teď záleží kolik prostoru potřebuješ, podle toho zvolit lampu
Pítr

Po trávě se nechodí, po trávě se směje :-D
Já: "Začal jsem se svojí závislostí něco dělat"
On: " A co???"
Já:" Pořídil jsem si skříň 😁
Pítrovo miniprckárna
Pítrovo HoMeMaDe box s 250 sodou
řízkování rajčat podle Pítra
Pítrovo MiNiBoX 100W SCROG
Pítrovo Nový Homemade box, pořád s 250w sodou

Old Post 11-09-2018 v 08:46 AM
Pítr90 je offline   Profil uživatele Pítr90   Find more posts by Pítr90   Foto galerie člena Pítr90   Click here to Send Pítr90 a Private Message   Add Pítr90 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TommyH
Stálý Člen

Karma uživatele TommyH - 85% PěstitelskáKarma uživatele TommyH - 85% Pěstitelská

Registrován: Apr 2017
Příspěvků: 230 

Příspěvek č. 5

Pokuď to bude ve velkým prostoru a jen na jedno kolo, tak bych se na nějakou skříň uplně vykašlal . To pak totiž už musíš investovat do aspoň diamantové folie (alobal a podobný ..čoviny je nesmysl) a odtahu což je pár tisíc navíc. Půda je velkej prostor, kromě toho neizolovanej takže za mě prostě pověsit lampu za trám, vedle postavit velkej stojanovej ventilátor aby to na kytky nepražilo a zdarec Jenom pak bacha aby ti střecha nesvítila jako vánoční stromeček nevím jak důkladně to máš zakryté...

Kdybys byl někde od brna tak ti za pár symbolických stovek klidně jetej předřadník i s výbojkou dám. A na CFL se vykašli, to je investice na dvě věci...

Old Post 11-09-2018 v 17:17 PM
TommyH je offline   Profil uživatele TommyH   Find more posts by TommyH   Foto galerie člena TommyH   Click here to Send TommyH a Private Message   Add TommyH to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gantis
Stálý Člen

Karma uživatele gantis - 98% PěstitelskáKarma uživatele gantis - 98% PěstitelskáKarma uživatele gantis - 98% PěstitelskáKarma uživatele gantis - 98% PěstitelskáKarma uživatele gantis - 98% PěstitelskáKarma uživatele gantis - 98% PěstitelskáKarma uživatele gantis - 98% Pěstitelská

Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 281  

Příspěvek č. 6

Ty vole,to je bída v každým ohledu si myslím. Buď bych to zkusil dojet ve skleníku někde,alespon do konce řijna to hodit treba k babce,nebo k nekomu kdo,má skleník,kterej už touhle dobou bývá stejně skoro prázdnej a nebo bych se na to vysral uplne.. Jako vešet lampu pico na tram na půde je šrumec Ale jak píše tommy,jestli už to hodláš koupit,tak se vyset na všechno ostatni a jen to osviť,protoze kvuli měsici +- se prcat se skříní,která sebou přináší investici do odtahu je fakt k hovnu.
Nebo třetí možnost napiš,že koupíš pár kytek outdooru vcelku a třeba ti někdo hodí zajímavej deal,u nás se to takhle občas prodává za rozumnej peníz..

Toť můj nazor,ať ti to vyjde GL


Ser na Béma, Topola, Špidlu a Zemana
zpívej dokola se mnou ganja marihuana
papírky bonga, do toho tráva
ubal to s náma, zduň to, dej si páva.

Old Post 12-09-2018 v 09:37 AM
gantis je offline   Profil uživatele gantis   Find more posts by gantis   Foto galerie člena gantis   Click here to Send gantis a Private Message   Add gantis to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TommyH
Stálý Člen

Karma uživatele TommyH - 85% PěstitelskáKarma uživatele TommyH - 85% Pěstitelská

Registrován: Apr 2017
Příspěvků: 230 

Příspěvek č. 7

Gantis: já takhle nějak začínal, akorát ve sklepě 😂 výsledných 80g pod 600w za 3,5 měsíce stálo za to. 😂😂😂.

Na třetí možnost bych se vykašlal protože admini jsou tu dost citlivý na prodej weed za peníze kromě klonů, všichni tu přece pěstujeme pro zábavu a vlastní spotřebu, to dá rozum

Old Post 12-09-2018 v 11:36 AM
TommyH je offline   Profil uživatele TommyH   Find more posts by TommyH   Foto galerie člena TommyH   Click here to Send TommyH a Private Message   Add TommyH to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gantis
Stálý Člen

Karma uživatele gantis - 98% PěstitelskáKarma uživatele gantis - 98% PěstitelskáKarma uživatele gantis - 98% PěstitelskáKarma uživatele gantis - 98% PěstitelskáKarma uživatele gantis - 98% PěstitelskáKarma uživatele gantis - 98% PěstitelskáKarma uživatele gantis - 98% Pěstitelská

Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 281  

Příspěvek č. 8

To musela být radost Ale zase je to super takhle si to zkusit a zjistit,že tě to baví a rozjet to,ne?
Tak ono je to ve všech ohledech na hovno,šefovat neco po netu,ale chlapík vypadá,že to nutně potřebuje pro nějakej pochopitelnej duvod no. Každopádně já bych do toho nešel


Ser na Béma, Topola, Špidlu a Zemana
zpívej dokola se mnou ganja marihuana
papírky bonga, do toho tráva
ubal to s náma, zduň to, dej si páva.

Old Post 12-09-2018 v 11:59 AM
gantis je offline   Profil uživatele gantis   Find more posts by gantis   Foto galerie člena gantis   Click here to Send gantis a Private Message   Add gantis to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TommyH
Stálý Člen

Karma uživatele TommyH - 85% PěstitelskáKarma uživatele TommyH - 85% Pěstitelská

Registrován: Apr 2017
Příspěvků: 230 

Příspěvek č. 9

Jo, teď už jsou ledky a jsem úplně někde jinde ale začátek byl fakt vtipnej když se ohlidnu 😂

Old Post 12-09-2018 v 12:45 PM
TommyH je offline   Profil uživatele TommyH   Find more posts by TommyH   Foto galerie člena TommyH   Click here to Send TommyH a Private Message   Add TommyH to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hekinen
Stálý Člen

Karma uživatele hekinen - 95% PěstitelskáKarma uživatele hekinen - 95% PěstitelskáKarma uživatele hekinen - 95% Pěstitelská

Registrován: Jul 2018
Příspěvků: 62  

Příspěvek č. 10

když koupím neco takoveho
https://www.growgarden.cz/osvetleni...va-vybojka.html
+ kabel, z OSB desek si zbouchám nějakou skřín, (jeste nemám zmerené jak velké jsou kvetináče proto nevím plochu) nějakou tu folii tak co víc potřebuju?

pochopil jsem že musím do skříne vhánet nejaký čerstvý vzduch a starý vyfukovat..
PC vetráčky? zkušenost? je tam nulová spotřeba pokud se nepletu akorát bych to musel napojit na nejaký adapterek?? el. opravdu nehovím

až bude po všem tak se to pokusím na bazaru prodat za polovinu ceny a hotovo...

Jak jsem psal je to pro me dosti duležité jak ze zdravotního duvodu ale taky že me to opravdu baví, težko bych snášel jít kytky proste fiknout a hodit do kotle

Old Post 12-09-2018 v 14:46 PM
hekinen je offline   Profil uživatele hekinen   Find more posts by hekinen   Foto galerie člena hekinen   Click here to Send hekinen a Private Message   Add hekinen to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hekinen
Stálý Člen

Karma uživatele hekinen - 95% PěstitelskáKarma uživatele hekinen - 95% PěstitelskáKarma uživatele hekinen - 95% Pěstitelská

Registrován: Jul 2018
Příspěvků: 62  

Příspěvek č. 11

samozrejme špatný link

https://www.growgarden.cz/kvetova-v...va-vybojka.html

květovou vybojku

Old Post 12-09-2018 v 14:47 PM
hekinen je offline   Profil uživatele hekinen   Find more posts by hekinen   Foto galerie člena hekinen   Click here to Send hekinen a Private Message   Add hekinen to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
blazini
Stálý Člen

Karma uživatele blazini - 71% Pěstitelská

Registrován: Jul 2017
Příspěvků: 195 

Příspěvek č. 12

Foliu nepotrebujes,staci ak to natries bielou farbou. Potrebujes odtah aspon 300m3/h a ventilator na ofuk rastlin. +Pachovy filter ak je zapach problem.

Old Post 12-09-2018 v 16:13 PM
blazini je offline   Profil uživatele blazini   Find more posts by blazini   Foto galerie člena blazini   Click here to Send blazini a Private Message   Add blazini to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 14:56 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
09-02-2017 - indoor bez pestirny - 11 odpovědí
15-09-2011 - indoor panic - 13 odpovědí
09-03-2006 - Indoor + Out - 5 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9748140 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív