Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VIII. !!!
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 36 37 38 39 40 »
Autor
Téma 
miravlak
Stálý Člen

Karma uživatele miravlak - 55% PěstitelskáKarma uživatele miravlak - 55% PěstitelskáKarma uživatele miravlak - 55% PěstitelskáKarma uživatele miravlak - 55% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 359  

Příspěvek č. 593



zdarec, další kamoš se na mě obrátil s problémem,tak to zase nechám na Vás moudřejších osobně sem myslel,že to přehnojil,ale pry hnoji 1x týdně a ostatní holky má OK,tak mě už jen tak napadá přelití(zalévá každý den...) a uhnívání kořenů? ale zas ty spálené listy mě nejdou do hlavy..díky za rady

Old Post 11-09-2018 v 11:23 AM
miravlak je offline   Profil uživatele miravlak   Find more posts by miravlak   Foto galerie člena miravlak   Click here to Send miravlak a Private Message   Add miravlak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Levon
Stálý Člen

Karma uživatele Levon - 86% PěstitelskáKarma uživatele Levon - 86% Pěstitelská

Registrován: Sep 2016
Příspěvků: 170  

Příspěvek č. 594



Ahoj, poprosím taky o pomoc, bráchovi začaly u mladých kytek takhle odumírat spodní listy. Čím to může být? Díky moc

Old Post 14-09-2018 v 10:18 AM
Levon je offline   Profil uživatele Levon   Find more posts by Levon   Foto galerie člena Levon   Click here to Send Levon a Private Message   Add Levon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
memory9912
Nový Člen

Karma uživatele memory9912 - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2017
Příspěvků: 7 

nevíte nekdo? :( Příspěvek č. 595

Přišel jsem ke kytkama tohle na nich

Old Post 14-09-2018 v 10:30 AM
memory9912 je offline   Profil uživatele memory9912   Find more posts by memory9912   Foto galerie člena memory9912   Click here to Send memory9912 a Private Message   Add memory9912 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tomica007
Nový Člen

Karma uživatele Tomica007 - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2018
Příspěvků: 1 

Už nevim Příspěvek č. 596



Už nevím co horní listy

Old Post 14-09-2018 v 12:06 PM
Tomica007 je offline   Profil uživatele Tomica007   Find more posts by Tomica007   Foto galerie člena Tomica007     Add Tomica007 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
CockeyRejects
Nový Člen

Karma uživatele CockeyRejects - 87% PěstitelskáKarma uživatele CockeyRejects - 87% PěstitelskáKarma uživatele CockeyRejects - 87% Pěstitelská

Registrován: Feb 2011
Příspěvků: 25 

Příspěvek č. 597



Taky mam problem s listy:/

Old Post 18-09-2018 v 02:26 AM
CockeyRejects je offline   Profil uživatele CockeyRejects   Find more posts by CockeyRejects   Foto galerie člena CockeyRejects   Click here to Send CockeyRejects a Private Message   Add CockeyRejects to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Anarchom
Stálý Člen

Karma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 491  

Příspěvek č. 598

citace:
Původní příspěvek od CockeyRejects
Taky mam problem s listy:/


A jaké máš ec a ph???

Anarchomova zahrádka 2007

Old Post 18-09-2018 v 07:15 AM
Anarchom je offline   Profil uživatele Anarchom   Find more posts by Anarchom   Foto galerie člena Anarchom   Click here to Send Anarchom a Private Message   Add Anarchom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
CockeyRejects
Nový Člen

Karma uživatele CockeyRejects - 87% PěstitelskáKarma uživatele CockeyRejects - 87% PěstitelskáKarma uživatele CockeyRejects - 87% Pěstitelská

Registrován: Feb 2011
Příspěvků: 25 

Příspěvek č. 599

Ph ted leju 6,6 a Ec 1,8 (voda + plagron start up), presazeno z kokosu 3,5l do hliny 11l biobizz all mix...

Old Post 18-09-2018 v 08:00 AM
CockeyRejects je offline   Profil uživatele CockeyRejects   Find more posts by CockeyRejects   Foto galerie člena CockeyRejects   Click here to Send CockeyRejects a Private Message   Add CockeyRejects to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pítr90
Stálý Člen

Karma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 1298  

Příspěvek č. 600

Ahoj, budu střílet od pasu 😁 jelikož sám ec neřeším. ALE jestli leješ 1.8, k tomu predhnojený allmix, tak bych řekl přehnojení, nebo zasolení substrátu. Jen moje teorie 😉

Po trávě se nechodí, po trávě se směje :-D
Já: "Začal jsem se svojí závislostí něco dělat"
On: " A co???"
Já:" Pořídil jsem si skříň 😁
Pítrovo miniprckárna
Pítrovo HoMeMaDe box s 250 sodou
řízkování rajčat podle Pítra
Pítrovo MiNiBoX 100W SCROG
Pítrovo Nový Homemade box, pořád s 250w sodou

Old Post 18-09-2018 v 09:04 AM
Pítr90 je offline   Profil uživatele Pítr90   Find more posts by Pítr90   Foto galerie člena Pítr90   Click here to Send Pítr90 a Private Message   Add Pítr90 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
CockeyRejects
Nový Člen

Karma uživatele CockeyRejects - 87% PěstitelskáKarma uživatele CockeyRejects - 87% PěstitelskáKarma uživatele CockeyRejects - 87% Pěstitelská

Registrován: Feb 2011
Příspěvků: 25 

Příspěvek č. 601



No nalil jsem to tam vcera podruhe, jsou tam mnohem mensi sazenicky a tem absolutne nic neni pak vyfotim a prilozim foto k tomuhle prispevku, kazdopadne radeji budu lejt jen cistou vodu upravenou na pH 6,5

Naposledy upravil CockeyRejects 19-09-2018 v 06:52 AM

Old Post 18-09-2018 v 09:53 AM
CockeyRejects je offline   Profil uživatele CockeyRejects   Find more posts by CockeyRejects   Foto galerie člena CockeyRejects   Click here to Send CockeyRejects a Private Message   Add CockeyRejects to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Anarchom
Stálý Člen

Karma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 491  

Příspěvek č. 602

Za mě může bejt i úlet v ph, píšeš presadils z kokosu, kokos jako hydro médium má mít ph5,7- 5,9 jedu to tak roky a uplne pohoda, z fotek navíc vypadá ze jsou kytky dost malý na ec 1,8....takže možná i prehnojene. ...

Anarchomova zahrádka 2007

Old Post 18-09-2018 v 10:56 AM
Anarchom je offline   Profil uživatele Anarchom   Find more posts by Anarchom   Foto galerie člena Anarchom   Click here to Send Anarchom a Private Message   Add Anarchom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TommyH
Stálý Člen

Karma uživatele TommyH - 85% PěstitelskáKarma uživatele TommyH - 85% Pěstitelská

Registrován: Apr 2017
Příspěvků: 230 

Příspěvek č. 603

Čau lidi.. už sem vážně bezradný. Už je to páté kolo a pořád se mi objevuje stejný problém. Na spodních listech se objevují hnědé fleky/skvrny od krajů listů, posléze list odumře a uschne vršky jsou úplně ok, krásné zelené, kvete to jak má. Ale postupně v pozdější fázi začínají i horní listy a vedlejší malé palicky. Do některých listů rovněž stačí drcnout a hned se ulomi. pH ok, vyzkoušel sem 3 druhy hnojiv, podle tabulek. Doplňuji calmag, voda je odstata. Tento problém se vyskytne VŽDY dva týdny od přepnutí na květ

Old Post 18-09-2018 v 12:03 PM
TommyH je offline   Profil uživatele TommyH   Find more posts by TommyH   Foto galerie člena TommyH   Click here to Send TommyH a Private Message   Add TommyH to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
šulko
Stálý Člen

Karma uživatele šulko - 17% PěstitelskáKarma uživatele šulko - 17% Pěstitelská

Registrován: Aug 2018
Příspěvků: 178  

Magnézium či pleseň ? Příspěvek č. 604


Ľudia čo môže byť toto ? Objavilo sa mi to nedávno na pár listoch . Jedná sa o pleň alebo o nedostatok horčíka ?

Old Post 18-09-2018 v 14:19 PM
šulko je offline   Profil uživatele šulko   Find more posts by šulko   Foto galerie člena šulko   Click here to Send šulko a Private Message   Add šulko to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Anarchom
Stálý Člen

Karma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 491  

Příspěvek č. 605

Napiš všechno čím hnojis kolik ec jaké médium. ..
Popřípadě nahod fotku...co je ph ok???
Mas zkalibrovany ph metr????
Když sem přešel na led musel sem dát calmag bokem a sáhnout po canna mg mono a dávat o poznání více mg....možné este koupit v jakémkoliv zahradnictví horkou sůl. ...půllitr stojí do 50kc....canna mono mg litr cca 250!!!

Anarchomova zahrádka 2007

Old Post 18-09-2018 v 14:43 PM
Anarchom je offline   Profil uživatele Anarchom   Find more posts by Anarchom   Foto galerie člena Anarchom   Click here to Send Anarchom a Private Message   Add Anarchom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fikus37
Banned

Karma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 1692  

Příspěvek č. 606


Tommy myslíš tohle : v první fázi ti nahodi kytka fleky, pak začne hnednout a nakonec je s ní suchý hnědý list.

Old Post 18-09-2018 v 16:42 PM
fikus37 je offline   Profil uživatele fikus37   Find more posts by fikus37   Foto galerie člena fikus37   Click here to Send fikus37 a Private Message   Add fikus37 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TommyH
Stálý Člen

Karma uživatele TommyH - 85% PěstitelskáKarma uživatele TommyH - 85% Pěstitelská

Registrován: Apr 2017
Příspěvků: 230 

Příspěvek č. 607

Pánové tak dneska jsem sehnal ec metr... Úplně jsem se zhrozil moje voda baráku po odstati má ec 0,8. Přidal jsem tedy 15ml biobizz bloom + calmag na 5 litrů zálivky. Ec bylo 1,5. Prolil jsem tím květináč, a změřil vzorek který má EC... 4,1 předpokládám, to bude asi trošku moc...

Old Post 18-09-2018 v 21:56 PM
TommyH je offline   Profil uživatele TommyH   Find more posts by TommyH   Foto galerie člena TommyH   Click here to Send TommyH a Private Message   Add TommyH to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
odo
Stálý Člen

Karma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 1366  

Příspěvek č. 608

TommyH - so všetkou úctou - čo tak si niečo okolo toho prečítať???
Máš Ec 0,8 na vstupe??? a ešte do toho pereš CalMag????? k BB bloomu???
to je fakt sila!
Keby si aspoň napísal podrobnosti a priložil foto! Toto je už fakt moc!

Old Post 19-09-2018 v 09:35 AM
odo je offline   Profil uživatele odo   Find more posts by odo   Foto galerie člena odo   Click here to Send odo a Private Message   Add odo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 21:55 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 36 37 38 39 40 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
09-03-2017 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VII. !!! - 1223 odpovědí
15-07-2015 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VI. !!! - 1201 odpovědí
26-04-2014 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam V. !!! - 1236 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8466520 seconds with 39 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív