Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Síň Zmaru » 7x 8 Ball Kush od Barneys Farm / SPIDERVERO29 300W LED
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
FrantavBaraku
Stálý Člen

Karma uživatele FrantavBaraku - 83% PěstitelskáKarma uživatele FrantavBaraku - 83% Pěstitelská

Registrován: Aug 2018
Příspěvků: 63  

Upozornění 7x 8 Ball Kush od Barneys Farm / SPIDERVERO29 300W LED Příspěvek č. 1






Tak jsem tu s dalším growem

Tentokrát strain 8 Ball Kush od Barneys Farm, měl sem 10 semen z toho 9vyklíčilo a 7 se chytlo. Pojedu 100% scrog

Mám to ve stanu 90x90x180
Světlo již zmíněné SPIDERVERO29 300W od kluků z ledideal.
Odtah PK 220m3/400m3
Hlína Plagron Lightmix
Pacháč PK 360m3
Hnojivo Hesi
2x klipsňák na ofuk

Holky mají 6 nebo 7dní, nepamatuji si to přesně )
U 2nebo 3 kytek se mi ale stalo že jim jakoby začínají žloutnout okraje listů a u jedné jsou nažloutlé idva lístky které rostou nové, nevíte čím by to mohlo být?

dnes jsem poprvé zahnojil, doufám že to mají z nedostatku živin. ph zálivky držím mezi 5.8-6.2

Naposledy upravil FrantavBaraku 09-09-2018 v 06:35 AM

Old Post 08-09-2018 v 20:05 PM
FrantavBaraku je offline   Profil uživatele FrantavBaraku   Find more posts by FrantavBaraku   Foto galerie člena FrantavBaraku   Click here to Send FrantavBaraku a Private Message   Add FrantavBaraku to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pítr90
Stálý Člen

Karma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 1298  

Příspěvek č. 2

Ahoj, takhle malý rozhodně nehnoj 😉 light mix je mírně predhnojený, 2-3 týdny stačí voda, eventuálně s kapkou kořeňáku. Zálivka ideálně dešťovkou a nemáš co podělat 😉
Jak vysoko máš světlo, napadlo mě, jestli jsi je jen nepřipálil ??

Po trávě se nechodí, po trávě se směje :-D
Já: "Začal jsem se svojí závislostí něco dělat"
On: " A co???"
Já:" Pořídil jsem si skříň 😁
Pítrovo miniprckárna
Pítrovo HoMeMaDe box s 250 sodou
řízkování rajčat podle Pítra
Pítrovo MiNiBoX 100W SCROG
Pítrovo Nový Homemade box, pořád s 250w sodou

Old Post 09-09-2018 v 08:41 AM
Pítr90 je offline   Profil uživatele Pítr90   Find more posts by Pítr90   Foto galerie člena Pítr90   Click here to Send Pítr90 a Private Message   Add Pítr90 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FrantavBaraku
Stálý Člen

Karma uživatele FrantavBaraku - 83% PěstitelskáKarma uživatele FrantavBaraku - 83% Pěstitelská

Registrován: Aug 2018
Příspěvků: 63  

Příspěvek č. 3

Světlo mám 40cm od vrcholku, mám ho dát výš?

Právě že jsem se dočetl že v Lightmixu je hnojení tak na týden.

Old Post 09-09-2018 v 08:50 AM
FrantavBaraku je offline   Profil uživatele FrantavBaraku   Find more posts by FrantavBaraku   Foto galerie člena FrantavBaraku   Click here to Send FrantavBaraku a Private Message   Add FrantavBaraku to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
El Dudelíno
Sportovní Rybář

Karma uživatele El Dudelíno - 75% PěstitelskáKarma uživatele El Dudelíno - 75% PěstitelskáKarma uživatele El Dudelíno - 75% PěstitelskáKarma uživatele El Dudelíno - 75% PěstitelskáKarma uživatele El Dudelíno - 75% PěstitelskáKarma uživatele El Dudelíno - 75% PěstitelskáKarma uživatele El Dudelíno - 75% Pěstitelská

Registrován: Jun 2017
Příspěvků: 301  

Příspěvek č. 4

Zdar.
Světlo cca metr nad.
Lightmix je na 14 dní, ale pro kytku, která bude sát chleba kořeny tak nějak více
Semínka bych do toho vůbec nedával, pro ty je to zbytečně moc silný ten koktejl po zalití. Ten kořínek toho fakt moc nesežere
Teď by to chtělo změřit EC výtoku.
Neprolíval bych celý květináč. Pokud bys to chtěl změřit, nejlepší nahnout květináč 45 st. na roh postavit a pomalu prolévat čistou vodou pH 6,5 do rožku, až začne malinko vytékat, fakt stačí trocha, ať si ty živiny nevyplachuješ.
Změřit EC, pokud tam bude vyšší hodnota, dejme tomu přes 2-3, je tam toho hnoja dost.
Až budou kytí po prvním střihu, i kořeny budou sílit (cca 3 týdny), pořádně prolít a zase změřit. Teď už bych si troufl na celé prolití, aby toho vyteklo více, cca deci a tam už zjistíš, že je třeba pomalu začít nahnojovat.
Jinak LED a tohle bahno v kterém ti to roste není moc dobrá kombinace, hlína pomalu vysychá. Příště vol raději COCO-MIX, pokud teda nebudeš chtít vyloženě čistý kokos uplně bez EC.
GL.

pic ...

... důležité je mít všechno krapet v píči, žádné očekávání - žádné zklamání

Old Post 09-09-2018 v 09:16 AM
El Dudelíno je offline   Profil uživatele El Dudelíno   Find more posts by El Dudelíno   Foto galerie člena El Dudelíno   Click here to Send El Dudelíno a Private Message   Add El Dudelíno to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FrantavBaraku
Stálý Člen

Karma uživatele FrantavBaraku - 83% PěstitelskáKarma uživatele FrantavBaraku - 83% Pěstitelská

Registrován: Aug 2018
Příspěvků: 63  

Příspěvek č. 5

citace:
Původní příspěvek od mico
Zdar.
Světlo cca metr nad.
Lightmix je na 14 dní, ale pro kytku, která bude sát chleba kořeny tak nějak více
Semínka bych do toho vůbec nedával, pro ty je to zbytečně moc silný ten koktejl po zalití. Ten kořínek toho fakt moc nesežere
Teď by to chtělo změřit EC výtoku.
Neprolíval bych celý květináč. Pokud bys to chtěl změřit, nejlepší nahnout květináč 45 st. na roh postavit a pomalu prolévat čistou vodou pH 6,5 do rožku, až začne malinko vytékat, fakt stačí trocha, ať si ty živiny nevyplachuješ.
Změřit EC, pokud tam bude vyšší hodnota, dejme tomu přes 2-3, je tam toho hnoja dost.
Až budou kytí po prvním střihu, i kořeny budou sílit (cca 3 týdny), pořádně prolít a zase změřit. Teď už bych si troufl na celé prolití, aby toho vyteklo více, cca deci a tam už zjistíš, že je třeba pomalu začít nahnojovat.
Jinak LED a tohle bahno v kterém ti to roste není moc dobrá kombinace, hlína pomalu vysychá. Příště vol raději COCO-MIX, pokud teda nebudeš chtít vyloženě čistý kokos uplně bez EC.
GL.

pic ...


Coco sem nikdy nejel , jenom hlínu. Budu si o tom muset něco počíst Příští kolo bych do toho šel, světlo jsem dal 90cm nad tak snad to bude lepší))

Old Post 09-09-2018 v 09:37 AM
FrantavBaraku je offline   Profil uživatele FrantavBaraku   Find more posts by FrantavBaraku   Foto galerie člena FrantavBaraku   Click here to Send FrantavBaraku a Private Message   Add FrantavBaraku to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FrantavBaraku
Stálý Člen

Karma uživatele FrantavBaraku - 83% PěstitelskáKarma uživatele FrantavBaraku - 83% Pěstitelská

Registrován: Aug 2018
Příspěvků: 63  

Příspěvek č. 6

Takže těch 90cm je v pohodě? Až budou větší můžu ho dát níž?nebo musí být pořád takhle vysoko při růstu?)

Old Post 09-09-2018 v 13:06 PM
FrantavBaraku je offline   Profil uživatele FrantavBaraku   Find more posts by FrantavBaraku   Foto galerie člena FrantavBaraku   Click here to Send FrantavBaraku a Private Message   Add FrantavBaraku to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pítr90
Stálý Člen

Karma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 1298  

Příspěvek č. 7

citace:
Původní příspěvek od mico
Zdar.
Světlo cca metr nad.
Lightmix je na 14 dní, ale pro kytku, která bude sát chleba kořeny tak nějak více
Semínka bych do toho vůbec nedával, pro ty je to zbytečně moc silný ten koktejl po zalití. Ten kořínek toho fakt moc nesežere
Teď by to chtělo změřit EC výtoku.
Neprolíval bych celý květináč. Pokud bys to chtěl změřit, nejlepší nahnout květináč 45 st. na roh postavit a pomalu prolévat čistou vodou pH 6,5 do rožku, až začne malinko vytékat, fakt stačí trocha, ať si ty živiny nevyplachuješ.
Změřit EC, pokud tam bude vyšší hodnota, dejme tomu přes 2-3, je tam toho hnoja dost.
Až budou kytí po prvním střihu, i kořeny budou sílit (cca 3 týdny), pořádně prolít a zase změřit. Teď už bych si troufl na celé prolití, aby toho vyteklo více, cca deci a tam už zjistíš, že je třeba pomalu začít nahnojovat.
Jinak LED a tohle bahno v kterém ti to roste není moc dobrá kombinace, hlína pomalu vysychá. Příště vol raději COCO-MIX, pokud teda nebudeš chtít vyloženě čistý kokos uplně bez EC.
GL.

pic ...



Promiň, ale kdybych to až takhle hrotil, tak mě to pěstování snad ani nebaví. Pěstuju v light mixu dlouho, žádné problémy. Jak od řezů, tak od semena 😉 ec neřeším.
Když máš ok substrát, leješ hnojky jak a kdy máš, máš ok vstupní vodu, tak není co posrat 😉

Jo a se světlem je jasný, že ho můžeš postupně dávat níž. Určitě se o tom něco dočteš v místních vláknech 😉

Po trávě se nechodí, po trávě se směje :-D
Já: "Začal jsem se svojí závislostí něco dělat"
On: " A co???"
Já:" Pořídil jsem si skříň 😁
Pítrovo miniprckárna
Pítrovo HoMeMaDe box s 250 sodou
řízkování rajčat podle Pítra
Pítrovo MiNiBoX 100W SCROG
Pítrovo Nový Homemade box, pořád s 250w sodou

Old Post 09-09-2018 v 14:02 PM
Pítr90 je offline   Profil uživatele Pítr90   Find more posts by Pítr90   Foto galerie člena Pítr90   Click here to Send Pítr90 a Private Message   Add Pítr90 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FrantavBaraku
Stálý Člen

Karma uživatele FrantavBaraku - 83% PěstitelskáKarma uživatele FrantavBaraku - 83% Pěstitelská

Registrován: Aug 2018
Příspěvků: 63  

Příspěvek č. 8

Rozhodně to takhle hrotit nebudu, nemam strach že by se jim něco stalo, už sem pár kol odjel, ale pod HPS Jen sem nevěděl že musí být že začátku světlo výš.
A k ty hlíně, taky sem nikdy neměl problém a koukal jsem tu na thready lidi co taky jedou hlinu a led a nemají problém.
To chce klid

Old Post 09-09-2018 v 14:21 PM
FrantavBaraku je offline   Profil uživatele FrantavBaraku   Find more posts by FrantavBaraku   Foto galerie člena FrantavBaraku   Click here to Send FrantavBaraku a Private Message   Add FrantavBaraku to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
El Dudelíno
Sportovní Rybář

Karma uživatele El Dudelíno - 75% PěstitelskáKarma uživatele El Dudelíno - 75% PěstitelskáKarma uživatele El Dudelíno - 75% PěstitelskáKarma uživatele El Dudelíno - 75% PěstitelskáKarma uživatele El Dudelíno - 75% PěstitelskáKarma uživatele El Dudelíno - 75% PěstitelskáKarma uživatele El Dudelíno - 75% Pěstitelská

Registrován: Jun 2017
Příspěvků: 301  

Příspěvek č. 9

No samozřejmě že když prvotní cíl je, aby bylo co do zobáku, netřeba řešit složité věci.
Pokud to někoho fakt baví, chce udělat maximum pro zlepšování.
Posunovat se drobnostmi.

... důležité je mít všechno krapet v píči, žádné očekávání - žádné zklamání

Old Post 09-09-2018 v 15:16 PM
El Dudelíno je offline   Profil uživatele El Dudelíno   Find more posts by El Dudelíno   Foto galerie člena El Dudelíno   Click here to Send El Dudelíno a Private Message   Add El Dudelíno to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ledideal
Stálý Člen

Karma uživatele Ledideal - 47% PěstitelskáKarma uživatele Ledideal - 47% PěstitelskáKarma uživatele Ledideal - 47% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 62 

Příspěvek č. 10

[účet odstraněn]

Old Post 09-09-2018 v 19:12 PM
Ledideal je offline   Profil uživatele Ledideal   Find more posts by Ledideal   Foto galerie člena Ledideal   Click here to Send Ledideal a Private Message   Add Ledideal to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Ledideal! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FrantavBaraku
Stálý Člen

Karma uživatele FrantavBaraku - 83% PěstitelskáKarma uživatele FrantavBaraku - 83% Pěstitelská

Registrován: Aug 2018
Příspěvků: 63  

Příspěvek č. 11

Teplotu mám mezi 22-26stupni, zitra dam svetlo zpatky na 50cm a uvidime jak se to vyvine))

Old Post 09-09-2018 v 19:27 PM
FrantavBaraku je offline   Profil uživatele FrantavBaraku   Find more posts by FrantavBaraku   Foto galerie člena FrantavBaraku   Click here to Send FrantavBaraku a Private Message   Add FrantavBaraku to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
El Dudelíno
Sportovní Rybář

Karma uživatele El Dudelíno - 75% PěstitelskáKarma uživatele El Dudelíno - 75% PěstitelskáKarma uživatele El Dudelíno - 75% PěstitelskáKarma uživatele El Dudelíno - 75% PěstitelskáKarma uživatele El Dudelíno - 75% PěstitelskáKarma uživatele El Dudelíno - 75% PěstitelskáKarma uživatele El Dudelíno - 75% Pěstitelská

Registrován: Jun 2017
Příspěvků: 301  

Příspěvek č. 12

Rozpětí pH zálivky 5.8 - 6.2 proč?
Už to 6.2 je na hranici.

... důležité je mít všechno krapet v píči, žádné očekávání - žádné zklamání

Old Post 09-09-2018 v 20:10 PM
El Dudelíno je offline   Profil uživatele El Dudelíno   Find more posts by El Dudelíno   Foto galerie člena El Dudelíno   Click here to Send El Dudelíno a Private Message   Add El Dudelíno to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FrantavBaraku
Stálý Člen

Karma uživatele FrantavBaraku - 83% PěstitelskáKarma uživatele FrantavBaraku - 83% Pěstitelská

Registrován: Aug 2018
Příspěvků: 63  

Příspěvek č. 13

citace:
Původní příspěvek od mico
Rozpětí pH zálivky 5.8 - 6.2 proč?
Už to 6.2 je na hranici.


protože: http://grower.cz/pestovani/navody/z...ojeni/7.html#23

a taky proto že čekám než mi přijde digi ph metr a teď to měřím kapkama, tudíž to nemůžu vědět uplně přesně

Old Post 09-09-2018 v 20:16 PM
FrantavBaraku je offline   Profil uživatele FrantavBaraku   Find more posts by FrantavBaraku   Foto galerie člena FrantavBaraku   Click here to Send FrantavBaraku a Private Message   Add FrantavBaraku to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
eňo ňůňo
Stálý Člen

Karma uživatele eňo ňůňo - 74% PěstitelskáKarma uživatele eňo ňůňo - 74% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 158 

Příspěvek č. 14

tim,ze da svetlo vys u tak malejch prcku,rozhone neudela nic spatne,ba naopak.az se mu to rozroste,tak je prece muze dat niz,ne?problem vidim ve svetle a tez,jak zminujete,v zalivce.rozhone nehnojit.enjoy

geneeticky zmutovanej konik

Old Post 11-09-2018 v 12:03 PM
eňo ňůňo je offline   Profil uživatele eňo ňůňo   Find more posts by eňo ňůňo   Foto galerie člena eňo ňůňo   Click here to Send eňo ňůňo a Private Message   Add eňo ňůňo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fikus37
Banned

Karma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 1692  

Příspěvek č. 15

Dobrá rada nad zlato.Opět jsou tady napsány bludy jaké svět neviděl.To že mu trochu žloutnou lístky ,tak to určitě není světlem.
Chcete radit a pak má borec v tom jen guláš.
Svítí dvouma čipama tj 140W.Na malé prcky je to uplně v pohodě.Metr vysoko by musel dát světlo 1000 W hps.
Kup si zvlhčovačku vzduchu a na tak malé prcky dej klidně i 80% vlhkost.
Nepřelívej to a budeš to mít vcajku.

Old Post 11-09-2018 v 12:37 PM
fikus37 je offline   Profil uživatele fikus37   Find more posts by fikus37   Foto galerie člena fikus37   Click here to Send fikus37 a Private Message   Add fikus37 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
eňo ňůňo
Stálý Člen

Karma uživatele eňo ňůňo - 74% PěstitelskáKarma uživatele eňo ňůňo - 74% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 158 

Příspěvek č. 16

dobrej fikus taky nad zlato!tech 18let asi pestuju zbytecne,kdyz nemuzu napsat radu z vlastni zkusenosti.tady aby si bal clovek i uprdnout!
s tim parenistatkem jen souhlasim.
osobne bych prcky pod ledky nedaval,ale kazdyho boj.kamo.
to fikus tvou reakci jsem zcela ocekaval.
grower uz bohuzel neni,co byval.
driv se tady konstruktivne diskutovalo,ale dnes je zde jen jeden buh a ten jediny ma pravdu.
tvoje rady se mi zatim pod led bohuzel neosvedcily,takze moje stanovisko je odlisne.

geneeticky zmutovanej konik

Naposledy upravil eňo ňůňo 11-09-2018 v 14:38 PM

Old Post 11-09-2018 v 14:07 PM
eňo ňůňo je offline   Profil uživatele eňo ňůňo   Find more posts by eňo ňůňo   Foto galerie člena eňo ňůňo   Click here to Send eňo ňůňo a Private Message   Add eňo ňůňo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 01:03 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7418320 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív