Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Galerie Mikropěstování » miniHomeBox 30x30x60 udělejsisám led 30w/60w 2.KOLO
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4
Jakpak dopadneme?
Špatně,sklizeň pod 5g
mizerně,sklizeň pod 10g
Obstojně,sklizeň do 20g
skvěle,sklizeň nad 20g
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
SarumanCZ
Stálý Člen

Karma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 446  

Příspěvek č. 17


poslední zálivka vypadala asi takhle :

0,5L vody rajec + 2ml Bio grow, 1ml bio bloom , 2ml bio heaven , 1ml top max a dve kapky kořeňáku a minikapka supervitu

zalevám víceméně každé dva dny,při teplote v boxu kolem 28°C je holka docela žížnivá...

Přemýšlim, že bych topmax nahradil jiným stimulatorem,nejspíš asi tou zelenou senzací ...Co myslite?Ikdyž mám i jiný možnosti,tak s hesi boosterem ani Aptus boosterem žádný zkušenosti nemám....

http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=74559&perpage=16&pagenumber=1

Old Post 18-07-2018 v 07:06 AM
SarumanCZ je offline   Profil uživatele SarumanCZ   Find more posts by SarumanCZ   Foto galerie člena SarumanCZ   Click here to Send SarumanCZ a Private Message   Add SarumanCZ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Funny420
Stálý Člen

Karma uživatele Funny420 - 36% PěstitelskáKarma uživatele Funny420 - 36% PěstitelskáKarma uživatele Funny420 - 36% PěstitelskáKarma uživatele Funny420 - 36% PěstitelskáKarma uživatele Funny420 - 36% PěstitelskáKarma uživatele Funny420 - 36% PěstitelskáKarma uživatele Funny420 - 36% PěstitelskáKarma uživatele Funny420 - 36% PěstitelskáKarma uživatele Funny420 - 36% Pěstitelská

Registrován: Apr 2018
Příspěvků: 399  

Příspěvek č. 18

Úžasný pěst,hned jsem si projel i tvoje minulé kolo,moc se mi líbí to světlo a ještě víc cena,za kterou jsi ho pořídil Rozhodně K+

Chinese LED PC grow

funnyho fóliáč 2k18

CFL PC grow SCROG druhé kolo

150w LED spider vero 29 gen 7,100x45x45,1xsomango,2xjack herer,1x phantom og

150w vero,135x45x45,4x AK-47 Fast od Fair seeds

Old Post 18-07-2018 v 11:32 AM
Funny420 je offline   Profil uživatele Funny420   Find more posts by Funny420   Foto galerie člena Funny420   Click here to Send Funny420 a Private Message   Add Funny420 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SarumanCZ
Stálý Člen

Karma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 446  

Příspěvek č. 19





Díky funny, tyhle mikra maj svý kouzlo co mě fakt překvapilo,že to pod těma cob ledkama roste a docela i obstojně

dnešní up: Nějaký to ohejbáníčko przněníčko a hned po tom zálivka

1L vody s 2ml grow,2ml bloom,2ml bioheaven,supervit

Smolík,že ja rozespalej sem si to namíchal,ale už nezmeřil ph,takže dostala zálivku s ph kolem 6,7 tak snad mi to pro jednou odpustí a nedojde k popalení bo tak něco....

http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=74559&perpage=16&pagenumber=1

Old Post 20-07-2018 v 09:10 AM
SarumanCZ je offline   Profil uživatele SarumanCZ   Find more posts by SarumanCZ   Foto galerie člena SarumanCZ   Click here to Send SarumanCZ a Private Message   Add SarumanCZ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SarumanCZ
Stálý Člen

Karma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 446  

Příspěvek č. 20




Čao groweři,po pár dnech menší up.Před pár dny se boxu stala první vážná nehoda,při ohýbaní jsem byl moc akční a stonek,kterej jsem ohnul asi víc než jsem měl,po pár hodinách po ohnutí prasknul tak moc,že visel opravdu jen na pár vláknech .Dal jsem mu 3 dny jestli se to nezcelí a nesroste,páč tráva zahojí celkem dost velkej damage,ale tohle nemělo cenu nechávat,tak jsem to šmiknul

další závážnej problém je teplota,která se v pařácích vyšplhá na 30 stupňů,snad se mi ale behěm dneška podaří zbastlit nějak ofuk,potřeboval bych tam max 25,ale to je prostě nereálné,když v bytě mám 27 °C

zde je pár fotek ze včera ta větívka tam neni ani poznat

http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=74559&perpage=16&pagenumber=1

Old Post 25-07-2018 v 08:16 AM
SarumanCZ je offline   Profil uživatele SarumanCZ   Find more posts by SarumanCZ   Foto galerie člena SarumanCZ   Click here to Send SarumanCZ a Private Message   Add SarumanCZ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Funny420
Stálý Člen

Karma uživatele Funny420 - 36% PěstitelskáKarma uživatele Funny420 - 36% PěstitelskáKarma uživatele Funny420 - 36% PěstitelskáKarma uživatele Funny420 - 36% PěstitelskáKarma uživatele Funny420 - 36% PěstitelskáKarma uživatele Funny420 - 36% PěstitelskáKarma uživatele Funny420 - 36% PěstitelskáKarma uživatele Funny420 - 36% PěstitelskáKarma uživatele Funny420 - 36% Pěstitelská

Registrován: Apr 2018
Příspěvků: 399  

Příspěvek č. 21

Ahoj,zkus si tam dát jako ofuk jen obyčejný PC vent napojený na 12V zdroj (já ho vzal ze starých vánočních světýlek) a dej na ten vent perlinku,ať ti to neseká lístky Já to tak mám ve svém PC a teplota je na krásných 25C

Chinese LED PC grow

funnyho fóliáč 2k18

CFL PC grow SCROG druhé kolo

150w LED spider vero 29 gen 7,100x45x45,1xsomango,2xjack herer,1x phantom og

150w vero,135x45x45,4x AK-47 Fast od Fair seeds

Old Post 25-07-2018 v 08:26 AM
Funny420 je offline   Profil uživatele Funny420   Find more posts by Funny420   Foto galerie člena Funny420   Click here to Send Funny420 a Private Message   Add Funny420 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SarumanCZ
Stálý Člen

Karma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 446  

Příspěvek č. 22

jojo přesně něco takovýho mám v plánu,větráčků mám ranec,ale jde o to jak to do toho miniboxiku přidělám,nemám zrovna po ruce žádnou svorku nebo klipsnu,kterou bych "zakousl" to těch konstrukčních tyček tak musim něco vymyslet ..jedno je jistý,hezký to nebude

http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=74559&perpage=16&pagenumber=1

Old Post 25-07-2018 v 08:39 AM
SarumanCZ je offline   Profil uživatele SarumanCZ   Find more posts by SarumanCZ   Foto galerie člena SarumanCZ   Click here to Send SarumanCZ a Private Message   Add SarumanCZ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Funny420
Stálý Člen

Karma uživatele Funny420 - 36% PěstitelskáKarma uživatele Funny420 - 36% PěstitelskáKarma uživatele Funny420 - 36% PěstitelskáKarma uživatele Funny420 - 36% PěstitelskáKarma uživatele Funny420 - 36% PěstitelskáKarma uživatele Funny420 - 36% PěstitelskáKarma uživatele Funny420 - 36% PěstitelskáKarma uživatele Funny420 - 36% PěstitelskáKarma uživatele Funny420 - 36% Pěstitelská

Registrován: Apr 2018
Příspěvků: 399  

Příspěvek č. 23

Nějaký silnější drátek,do každého horního rohu jeden a přidělat k vrchní trubce,myslím,že to nemá zas takový výkon,aby to “odletělo” 😂 při nejhorším stejným způsobem přidělat i zdola :P

Chinese LED PC grow

funnyho fóliáč 2k18

CFL PC grow SCROG druhé kolo

150w LED spider vero 29 gen 7,100x45x45,1xsomango,2xjack herer,1x phantom og

150w vero,135x45x45,4x AK-47 Fast od Fair seeds

Old Post 25-07-2018 v 14:24 PM
Funny420 je offline   Profil uživatele Funny420   Find more posts by Funny420   Foto galerie člena Funny420   Click here to Send Funny420 a Private Message   Add Funny420 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SarumanCZ
Stálý Člen

Karma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 446  

Příspěvek č. 24



Ofuk nakonec vyřešen v práci se mi podařila najít v dílně taková pochybná svorka a vlastně celý to dílo je co dům dal spichnutý na koleni ale co teplota na úrovni vršků hned spadla o 3 stupně a to se hned projevilo na listech,který se už už začínaly trochu tou teplotou krapatět.Je to taková nouzovka a až bude čas to ještě nějak doladim,furt nejsem spokojen

dvě fotky pro pokochání , jedna mého veledíla a druhá hned po zhasnutí boxiku.Dnes ráno jsem ohýbal,ale jakmile jsem zalil,tak do 10 min nebylo nic poznat.Zítra nebo až v neděli plánuju větší ohyb,přeci jen jsme na květu asi 10 dní,takže takový dva tejdny se bude snažit ještě růst a místa už moc neni

http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=74559&perpage=16&pagenumber=1

Old Post 26-07-2018 v 19:50 PM
SarumanCZ je offline   Profil uživatele SarumanCZ   Find more posts by SarumanCZ   Foto galerie člena SarumanCZ   Click here to Send SarumanCZ a Private Message   Add SarumanCZ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SarumanCZ
Stálý Člen

Karma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 446  

Příspěvek č. 25






čao ve spolek groweři,dneska máme 21. den na květu a po kratší době menší up.
Jak se zdá,zatím se mi daří holku sadem masem umravňovat tak,aby moc nepřerůstala a doufám si tvrdit,že nejbouřlivější období máme za sebou
Začaly se tvořit zárodky paliček,tak jsem trošku zabonsajkařil a prostřihal neperspektivní patra a nechal jen vrcholky,ikdyž na pár větvích sem nechal i spodnějši paličky-jsem totiž zvědavej , co z nich bude a kdyžtak se poučím pro přístí kolo

v těhlech vedrech zalejvám defakto každej den alespoň 0,5 L se všema hnojkama co mám od biobizu, grow,bloom,heaven a top max ale včera jsem udělal vyjímku a použil Hesi bloom urychlovač květu-má se používat jednou týdně a výslednej produkt ma vonět po malinách či co tak jsem na zvědavej

a pár fotek pro potěšení oka z posledních pár dnů

http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=74559&perpage=16&pagenumber=1

Old Post 05-08-2018 v 09:04 AM
SarumanCZ je offline   Profil uživatele SarumanCZ   Find more posts by SarumanCZ   Foto galerie člena SarumanCZ   Click here to Send SarumanCZ a Private Message   Add SarumanCZ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SarumanCZ
Stálý Člen

Karma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 446  

Příspěvek č. 26



zárodek paličky a taky je hezky vidět teplotní stres,v boxu je už asi tak dva týdny kolem 30 stupňů tak se ty listy už kapánek kroutí,ale zatím nic hrozného,ale už aby ty vedra skončily,fakt že jo

http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=74559&perpage=16&pagenumber=1

Old Post 10-08-2018 v 09:47 AM
SarumanCZ je offline   Profil uživatele SarumanCZ   Find more posts by SarumanCZ   Foto galerie člena SarumanCZ   Click here to Send SarumanCZ a Private Message   Add SarumanCZ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SarumanCZ
Stálý Člen

Karma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 446  

Příspěvek č. 27




Kvůli těm teplotám jsem musel zvednout trošku světlo,mezi panelem a vrcholky je 5-7cm a před dvěma dny,ikdyž se to prej nemá,jsem použil postřik od G.E.T. Umph power + Vitarace

aktualní foto

http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=74559&perpage=16&pagenumber=1

Old Post 10-08-2018 v 09:56 AM
SarumanCZ je offline   Profil uživatele SarumanCZ   Find more posts by SarumanCZ   Foto galerie člena SarumanCZ   Click here to Send SarumanCZ a Private Message   Add SarumanCZ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Funny420
Stálý Člen

Karma uživatele Funny420 - 36% PěstitelskáKarma uživatele Funny420 - 36% PěstitelskáKarma uživatele Funny420 - 36% PěstitelskáKarma uživatele Funny420 - 36% PěstitelskáKarma uživatele Funny420 - 36% PěstitelskáKarma uživatele Funny420 - 36% PěstitelskáKarma uživatele Funny420 - 36% PěstitelskáKarma uživatele Funny420 - 36% PěstitelskáKarma uživatele Funny420 - 36% Pěstitelská

Registrován: Apr 2018
Příspěvků: 399  

Příspěvek č. 28

Krásně ti to roste,snad se to povede a sklidíš alespoň 30 gramofonů K+

Chinese LED PC grow

funnyho fóliáč 2k18

CFL PC grow SCROG druhé kolo

150w LED spider vero 29 gen 7,100x45x45,1xsomango,2xjack herer,1x phantom og

150w vero,135x45x45,4x AK-47 Fast od Fair seeds

Old Post 10-08-2018 v 18:17 PM
Funny420 je offline   Profil uživatele Funny420   Find more posts by Funny420   Foto galerie člena Funny420   Click here to Send Funny420 a Private Message   Add Funny420 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SarumanCZ
Stálý Člen

Karma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 446  

Příspěvek č. 29





Díkec funny,sám mám radost,že se celkem daří ale 30 asi nebude...

včera,tj 31. den na květu z udávaných 70-75 dní,takže nás čeká ješte +- 40 dní bobtání .Doufám,že nic nezkurvim a podaří se mi to dotáhnout do zdárnýho konce,jinak moje bonsajkářská činnost spočívá už jen v zaléjvání a drátkování tak,aby se mi paličky mezi sebou moc nehádaly a nesnažily se přerůst jedna druhou na fotce můžete vidět,že nechávám spodní velký růstový listy,nevypadá to bůhví jak,ale když už tak hezky narostly je škoda je stříhat,stejně postupně žloutnou a odpadavájí sami,jak si kytka z nich bere vše potřebné k životu . Snažil jsem se i vystříhat neperspektivní malý spodní palice,v minulým kole jsem to důkladně neudělal a sklidil i dost spodků,který byly celkem o ničem,ale na dvou hlavních větvích jsem je nechal ze zajímavosti,jak moc mi nabobtnaj

Jinak zálivka dle Biobizz tabulky,dneska ráno 0,5L vody s 1,5ml biogrow,1,5ml biobloom,1,5ml bioheaven,0,5ml topmax + dve kapičky APTUS super PK a minikapka supervitu.Zalejvám kohotkouvou,která má ph 7 ale po přidání potravy to padne na hezkejch 6,1 takže tady težká pohoda

pár fotek a detajl paličky i s nějakými těmi tvořícími se diamanty


tak ať se vám taky daří zhulenci.

http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=74559&perpage=16&pagenumber=1

Old Post 17-08-2018 v 06:44 AM
SarumanCZ je offline   Profil uživatele SarumanCZ   Find more posts by SarumanCZ   Foto galerie člena SarumanCZ   Click here to Send SarumanCZ a Private Message   Add SarumanCZ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SarumanCZ
Stálý Člen

Karma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 446  

Příspěvek č. 30






čest ve spolek...předem dík všem,který mi dali karmu + ale bohužel tohle kolo je nakonec fiasko
Před necelejma třeba tejdnama se mi podařilo bonsajku asi bohužel brutálně přehnojit ikdyž se mi to moc nezdá,pořád nevím co se mi posralo.Jel jsem biobizz podle tabulek litrový zálivky a k tomu jsem občas přikápnul ale úplně mikro kapku super PK od aptusu no a jednou jsem ty minikapky kápnul dvě a šlo to celý do sraček.Na netu jsem se dočetl,že aptus super pk je nejkoncentrovanější PK na trhu a doporučujou 0,25-0,5 ml na litr vody nicméně to množství,co jsem použil nemohlo bejt ani 0,1ml tak nevím,ale asi už to bylo s polečně s biobizz bohužel moc...druhá možnost kde jsem udělal chybu je,že jsem použil zkaženej kořenák a kytka to už nedala a nebo je možnost,že voda,která u nás teče z kohoutku je hrozně vápnitá a tak co si vykládám jako přehnojení všema živina je ve skutečnosti přehnojení vápníkem....Nepozná to někdo ze zkušenějších growrů tady?Jestli to někdo čte tak dík za radu.


každopádně už mám naklíčeno na další kolo Tank od VIP seeds,takže tu rovnou rozjedu další kolo, za +-10 dní.


alespoň mám radost z toho,že se mi sativa podařila tak pěkně ukočírovat,tak si říkám,že bych pořídil nový sluníčko,chtěl bych led panel do výkonu 100w,což myslím,že by tady do prcka bylo možná i moc,jediný moje kriterium je aby tam bylo pokuď možno co nejvíc ledek aby se světlo krásně rozprostřelo,to je pro pěst bonsajky to nejdůležitější...Máte prosím někdo nějaký tip na konkretní panel,co by se hodil do 30x30x60 boxiku?Karma tomu,kdo mi hodí link nebo mě odkáže na prověřenou značku a ne žádnou čínu.


Pár fotek ale je to smutný (52.den 12/12)

http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=74559&perpage=16&pagenumber=1

Old Post 07-09-2018 v 18:12 PM
SarumanCZ je offline   Profil uživatele SarumanCZ   Find more posts by SarumanCZ   Foto galerie člena SarumanCZ   Click here to Send SarumanCZ a Private Message   Add SarumanCZ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hemp-raider
Stálý Člen

Karma uživatele Hemp-raider - 81% PěstitelskáKarma uživatele Hemp-raider - 81% PěstitelskáKarma uživatele Hemp-raider - 81% Pěstitelská

Registrován: Jan 2015
Příspěvků: 112 

Příspěvek č. 31

Ahoj, mal si to velmy paradne. V prispevku c.29 si mal krasne kitky nic im nechybalo ale tlacil si hnojky potrebovali aj cistu vodu.
Mohol si kombinovat grow+bloom a na dalsiu zalievku tie boostre aby si oddychli. To primiesavanie inych znaciek je vzdy risk a ten pripravok bol cisto koncetrovany mineral. EC meter je super ked vies aku kvalitnu vodu mas.
Auroru indiku si mal pod tymto osvetlenim? vyzera uchvatne, na tie ledky pouzite typujem 30mil chipy je to pecka na chinu.

Mas zalusk na new panel(rozpocet okolo 10tisic) fajn a este chces dat aj vyrobcovi zarobit no nie? Podla toho ako ti to slape a tak ti doporucujem spravit si vlastny panel. Podla tvojho home-made citenia sa rozhodni ci to bude viac lediek alebo menej roboty. Coby napriklad 5 cobov vero29 B by si prevadzkoval do 20w jeden cip a mal by si plynulu regulaciu takze by si mohol casom experimentovat .
Ked kupis hotove tak s regulaciou to bude prilis drahe a tiez nepojde plynulo nastavovat oddelene serie napriklad biele, modre, cervene a ir. Ked ides home made lahko opravis popripade upravis podla potreby co chces . Ked sa pokazi plechove cudo tak rozoberies a dufas ze zozenies nahradu za pokazenu cast.
V skratke pre tvoj ucel by som volil klasicke ledky ked nie cinu tak ist na https://www.rapidled.com/leds/ a vybrat ci disko styl alebo biele a par cervenych alebo nejaky svoj special kde ti doporucim ledky od 400nm do 490nm osadit.
Pouzijes zdroj do 1050mA(https://www.rapidled.com/mean-well-hlg-185h-c1050b/) na 63 lediek v mriezke 7*9 a ploche chladica 25*25cm napriklad vsetko ledky zapojene v serii. myximalny vykon by sa pohyboval 120-180W,
takze naladit by to dufam nebol problem nemam skusenost, lebo pouzivam ine typy zdrojov(spinacie zdroje). Popripade pouzit 700mA verziu zdroja a dosiahnut nizsie prikony okolo 50W-100W a mat vysoku efektivnost a presvetlenie iste .
Ak by si pouzil tieto ledky(https://www.rapidled.com/cree-xp-g2-5w-warm-white-led/) mohol by sa pouzit zdroj az na 1,5A ale mat vykon 250w je hlupost . Doporucil by som jednu ir ledku a 660nm(10-20ks) a cele modre spectrum doplnit(5ks+-)a ostatok biele. Cena za ledky 100-200us +50us zdroj +chladic(https://www.ehlinik.cz/hlinikovy-ch...KMS0000101.html)250korun + ventilatory, zdroj napajaci, kable,vodiva pasta(artic cooling MX4), potenciometer a pod. Cena celku do 300dolarov a mas 63LED(vsetky v serii) max 150W,
super rozlozenie svetla to co potrebujes. Si zrucny podla toho co si dokazal pod cinou a dufam ze tusis ze home-made ma svoje kuzlo prave vo spickovom vykone. Pokial nemas predstavu tak len spojis narezane chladice L profilom s hlinnika navrtas diery na nakreslenu mriezku pre ledky 9x7( 1 pak 2.5mm vrtakom)
a zavitnikom M3 narobis zavity poupevnujes ledky ktore rozmiestnis rovnomerne(napr. ir do stredu modre po celej ploche spolu s cervenymi a ostatok biele doplnia zvysok). Ak sa na to necitis a mas pocit ze to nedokazes tak ta chcem ubespecit ze to zvladnes za par dni.Moje doporucenia- Ledky objednaj o par kuskov viac keby sa stalo ze nejaka nefunguje. Zakresli si plan umiestnenia lediek ako sachovnica rozmeroch 9x7 roztiahni mriezku podla velkosti chladica 20-28*20-28cm na plochu podla potreby. Potom chladice spoj dokopy L-profilom navrtaj diery na zavesenie chladica a potom podla planiku umiestnuj ledky a oznacuj diery na jednu ledku staci jedna dierka navrtas aku vrtackou a vrtaky kobaltove davat pozor ak poskodis vrtak narazom alebo zlomenim opatrne. Po vytvoreni zavitou M3 zacni ledky osadzovat podla planu v ktorom mas zakreslenu celu seriu hada tak aby pri tom pocte nespravil chybu ako obratena polarita v serii a pod. Ledky osadzujes od hora v linke a po zhotoveni prveho radu uch letujes. pokracujes v dalsom rade a davas pozor aby si hrotom neposkodil optiku LEDky. a ked toto mas za sebou za par minut svietis . Dufam ze som ta spravne motivoval a drzim palce v dalsich pestoch.
Pre pripadne otazky kludne poradim ale hotovy panel nepoznam v tejto kategorii lepsie ako home-made nezozenies.

Old Post 22-09-2018 v 14:12 PM
Hemp-raider je offline   Profil uživatele Hemp-raider   Find more posts by Hemp-raider   Foto galerie člena Hemp-raider   Click here to Send Hemp-raider a Private Message   Add Hemp-raider to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
odo
Stálý Člen

Karma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 1366  

Příspěvek č. 32

caf! Nesledoval som vlákno, až teraz som to preletel...
myslím, že bola špatne zvolená genetika, ktorá do tak malého boxu predsalen moc nesedí. Tá satíva dosť prerastá. Okrem toho sa mi vidím že sa Ti to podarilo parádne presolil, zrejme aj mierne spáliť a kytky prestali príjímať živiny-nyslím, že si to diagnostifikoval sám.
To svetlo, ajkeď to nemáš Vero - do tohoto boxu má dostatočný potenciál.

Old Post 22-09-2018 v 20:55 PM
odo je offline   Profil uživatele odo   Find more posts by odo   Foto galerie člena odo   Click here to Send odo a Private Message   Add odo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 12:55 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
04-08-2017 - miniHomeBox 30x30x60 udělejsisám led 30w/60w - 68 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3171460 seconds with 44 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív