Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Secret Jardin Propagator kit 2x55w NEJEDE!!!
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Critical
Stálý Člen

Karma uživatele Critical - 37% Pěstitelská

Registrován: May 2013
Příspěvků: 34  

Dotaz Secret Jardin Propagator kit 2x55w NEJEDE!!! Příspěvek č. 1

No jsem celkem v pasti a jelikož jsem i fakturu vyhodil z bezpeč. důvodů atd. a propagator je starý cca 3 týdny bych se chtěl vás zeptat zda má někdo zkušenost se zvýšeným napětí v síti asi (blesk - vyhozená půlka baráku a musí přijít elektrikář) tak mi od té doby samozřejmě nesvítí propagator a jak na svini zrovna přepěťovou prodlužku sem použival jinde a měl sem to na klasice.... tak čím by to mohlo být jak chybu nalézt a popř. opravit/vyměnit.... ? díky za pochopení.

Old Post 04-09-2018 v 05:49 AM
Critical je offline   Profil uživatele Critical   Find more posts by Critical   Foto galerie člena Critical   Click here to Send Critical a Private Message   Add Critical to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pítr90
Stálý Člen

Karma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 1298  

Příspěvek č. 2

Ahoj, koukni na zdroj 😉 jestli náhodou není v nějakém místě tmavý, nebo nafouklý. Pokud ano, tak je v háji. Mně se to samé stalo vloni u zářivkového světla 😉

Po trávě se nechodí, po trávě se směje :-D
Já: "Začal jsem se svojí závislostí něco dělat"
On: " A co???"
Já:" Pořídil jsem si skříň 😁
Pítrovo miniprckárna
Pítrovo HoMeMaDe box s 250 sodou
řízkování rajčat podle Pítra
Pítrovo MiNiBoX 100W SCROG
Pítrovo Nový Homemade box, pořád s 250w sodou

Old Post 04-09-2018 v 07:01 AM
Pítr90 je offline   Profil uživatele Pítr90   Find more posts by Pítr90   Foto galerie člena Pítr90   Click here to Send Pítr90 a Private Message   Add Pítr90 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Critical
Stálý Člen

Karma uživatele Critical - 37% Pěstitelská

Registrován: May 2013
Příspěvků: 34  

Příspěvek č. 3

Je jako nový témeř je nový ale díky, spíše to bude vevnitř cosi starter nebo tak ale nevím jestli jsou na tento kit nahradní díly atd..... v hají je to že nemám fakturu jinak bych to zkusil reklamovat.

Old Post 04-09-2018 v 07:18 AM
Critical je offline   Profil uživatele Critical   Find more posts by Critical   Foto galerie člena Critical   Click here to Send Critical a Private Message   Add Critical to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Critical
Stálý Člen

Karma uživatele Critical - 37% Pěstitelská

Registrován: May 2013
Příspěvků: 34  

Příspěvek č. 4

Myslíš zdrojový kabel ?

Old Post 04-09-2018 v 07:47 AM
Critical je offline   Profil uživatele Critical   Find more posts by Critical   Foto galerie člena Critical   Click here to Send Critical a Private Message   Add Critical to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pítr90
Stálý Člen

Karma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 1298  

Příspěvek č. 5

Myslím zdroj jako takový 😉 je tam elektronický předřadník. Ten se dá koupit nový 😉

Po trávě se nechodí, po trávě se směje :-D
Já: "Začal jsem se svojí závislostí něco dělat"
On: " A co???"
Já:" Pořídil jsem si skříň 😁
Pítrovo miniprckárna
Pítrovo HoMeMaDe box s 250 sodou
řízkování rajčat podle Pítra
Pítrovo MiNiBoX 100W SCROG
Pítrovo Nový Homemade box, pořád s 250w sodou

Old Post 04-09-2018 v 07:57 AM
Pítr90 je offline   Profil uživatele Pítr90   Find more posts by Pítr90   Foto galerie člena Pítr90   Click here to Send Pítr90 a Private Message   Add Pítr90 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Critical
Stálý Člen

Karma uživatele Critical - 37% Pěstitelská

Registrován: May 2013
Příspěvků: 34  

Příspěvek č. 6

jasné ale nechtěl jsem to oddělávat čekám ještě na odpověď abych nepřišel o zaruku ale jak řikam vyhodil jsem fakturu a ještě ktomu nevím přesně s kterého e-shopu to bylo tak sem dnes hledal zpetně podle ceny a toho čeho jsem to vybíral minule myslím že to byl grow-shop praha nevím kurva to je zapeklitost jsem na sebe na nasrany a zaroveň i na ty blesky teď zaleží jestli to uznají i na reklamaci a co se týče zdroje snad pujde lehce sehnat páč to nejsou obyč zařivky http://www.growshop-praha.eu/germic...ez-zarivek.html

Old Post 04-09-2018 v 08:04 AM
Critical je offline   Profil uživatele Critical   Find more posts by Critical   Foto galerie člena Critical   Click here to Send Critical a Private Message   Add Critical to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Critical
Stálý Člen

Karma uživatele Critical - 37% Pěstitelská

Registrován: May 2013
Příspěvků: 34  

Příspěvek č. 7

nevím možná to bleskem nebylo ale bylo brutální počasí a sousedovi odešla televize a pod. takže na 90% to je tím a nebo mě napadlo jestli náhodou neco neodešlo ve světle a aby nezačalo hořet nebo co tak to vypálilo pul baráku obvod nevím jestli to mohly udělat zářivečky tím myslím světlo to ze nejde v baráku tedy v určitým obvodě elektřina a nebo jestli to udělalo to přepětí bleskem jak se říká vše je možné ale nejsem elektrikář a to mě sere....

Old Post 04-09-2018 v 08:08 AM
Critical je offline   Profil uživatele Critical   Find more posts by Critical   Foto galerie člena Critical   Click here to Send Critical a Private Message   Add Critical to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
GrowPlace
Stálý Člen

Karma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% Pěstitelská

Registrován: Feb 2018
Příspěvků: 677 

Příspěvek č. 8

Pokud se vyrobek poskodil prepetim v siti (coz nemusi zpusobit jen blesk), tak ti zaruka bude zamitnuta, s nejvetsi pravdepodobnosti, jelikoz se nejedna o vyrobni vadu.
Videl jsem dost poskozenych TV od prepeti. Zalezi i na servisu, respektive dodavateli jak se k tomu postavi.

Grower sponzor

Old Post 04-09-2018 v 12:29 PM
GrowPlace je offline   Profil uživatele GrowPlace   Find more posts by GrowPlace   Foto galerie člena GrowPlace   Click here to Send GrowPlace a Private Message   Add GrowPlace to your buddy list     Navštiv homepage uživatele GrowPlace! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Critical
Stálý Člen

Karma uživatele Critical - 37% Pěstitelská

Registrován: May 2013
Příspěvků: 34  

Příspěvek č. 9

Tak to jsem nechtěl slyšet jinak každopadně díky za odpověď takže lepší na tyto věci používat přepěťovou ochranu tzn. buďto prodlužka s předpěťovou ochranou nebo přímo do zásuvky ale prostě použivat jedině predpěťové ochrany ikdyž jsem slyšel že člověk musí mít už zabudovanou předpěťovou ochranu v rozvodné skříni

Old Post 04-09-2018 v 12:39 PM
Critical je offline   Profil uživatele Critical   Find more posts by Critical   Foto galerie člena Critical   Click here to Send Critical a Private Message   Add Critical to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Critical
Stálý Člen

Karma uživatele Critical - 37% Pěstitelská

Registrován: May 2013
Příspěvků: 34  

Příspěvek č. 10

no dobrá ale je to třeba opravit to přece nemůže ležet a obědnávat nové když je to téměř také nové raději sem to ještě nerozdělával.

Old Post 04-09-2018 v 12:41 PM
Critical je offline   Profil uživatele Critical   Find more posts by Critical   Foto galerie člena Critical   Click here to Send Critical a Private Message   Add Critical to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
GrowPlace
Stálý Člen

Karma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% Pěstitelská

Registrován: Feb 2018
Příspěvků: 677 

Příspěvek č. 11

Samozřejmě to zkus vyreklamovat, v nejhorším případě ti to zamítnou, pamatuj si, že pokud něco reklamuješ v záruce, tak po tobě nemůže obchod či servis požadovat žádné peníze (např. za dopravu když zamítne servis reklamaci), někdy to zkoušejí.
Co se týče přepěťové ochrany, tak musíš mít hlavně rozvod elektřiny v mědi, u hliníku je to k ničemu.
Nic neotevírej dokud nemáš vyreklamováno!

Grower sponzor

Old Post 04-09-2018 v 13:02 PM
GrowPlace je offline   Profil uživatele GrowPlace   Find more posts by GrowPlace   Foto galerie člena GrowPlace   Click here to Send GrowPlace a Private Message   Add GrowPlace to your buddy list     Navštiv homepage uživatele GrowPlace! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Critical
Stálý Člen

Karma uživatele Critical - 37% Pěstitelská

Registrován: May 2013
Příspěvků: 34  

Příspěvek č. 12

jasné díky moc zkusím a uvidíme každopadně mám už objednaný nový i se zářivkama zrovna je to v moment kdy se to nejvíce nehodí aspoň že není zima pomáhám si teď jak se dá, škoda že už se krátí dny...

Old Post 04-09-2018 v 13:05 PM
Critical je offline   Profil uživatele Critical   Find more posts by Critical   Foto galerie člena Critical   Click here to Send Critical a Private Message   Add Critical to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Critical
Stálý Člen

Karma uživatele Critical - 37% Pěstitelská

Registrován: May 2013
Příspěvků: 34  

Příspěvek č. 13

Každopádně ještě k té dopravě v reklamaci a záruční době člověk jak to posílá např. poštou tak vždy platí dopravu a tu by měli jako proplatit nebo se snad mýlím ?

Old Post 04-09-2018 v 13:27 PM
Critical je offline   Profil uživatele Critical   Find more posts by Critical   Foto galerie člena Critical   Click here to Send Critical a Private Message   Add Critical to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
GrowPlace
Stálý Člen

Karma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% Pěstitelská

Registrován: Feb 2018
Příspěvků: 677 

Příspěvek č. 14

Ano, záleží na domluvě s konkrétním obchodem, domluv se s nimi.

Grower sponzor

Old Post 04-09-2018 v 13:41 PM
GrowPlace je offline   Profil uživatele GrowPlace   Find more posts by GrowPlace   Foto galerie člena GrowPlace   Click here to Send GrowPlace a Private Message   Add GrowPlace to your buddy list     Navštiv homepage uživatele GrowPlace! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AladinXXX
Seržant

Karma uživatele AladinXXX - 96% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 1850  

Team Member: MOD

Příspěvek č. 15

v emailu to nikde nemas???,melo by stacit cislo zasilky a podle toho ti poslou novou frakturu....

Harry,jdu do baraku!
------------------------
Rap save my life!
---------------------
ten zlej..

Potřebuješ něco upravit ???-napiš mi PM.Serža

Old Post 04-09-2018 v 14:00 PM
AladinXXX je offline   Profil uživatele AladinXXX   Find more posts by AladinXXX   Foto galerie člena AladinXXX   Click here to Send AladinXXX a Private Message   Add AladinXXX to your buddy list     Navštiv homepage uživatele AladinXXX! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Critical
Stálý Člen

Karma uživatele Critical - 37% Pěstitelská

Registrován: May 2013
Příspěvků: 34  

Příspěvek č. 16

Vše jsem pravidelně mazal jsem vcelku důsledný na věci, až se to nekdy neoplácí ale našel jsem kdo to cca je teď čekám na odpovědi no jak se sere tak sere a to festa... a to ještě musí dorazit elektrikáři a dát do kupy elektriku v baráku...

Old Post 04-09-2018 v 14:03 PM
Critical je offline   Profil uživatele Critical   Find more posts by Critical   Foto galerie člena Critical   Click here to Send Critical a Private Message   Add Critical to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 23:42 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
26-12-2018 - Secret Jardin Propagator kit 2x55w - 16 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0651080 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív