Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » Led 130w Autoflower Indoor Nekvete
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Miroslavator1
Nový Člen

Karma uživatele Miroslavator1 - 37% Pěstitelská

Registrován: Sep 2018
Příspěvků: 20  

Led 130w Autoflower Indoor Nekvete Příspěvek č. 1

Dobrý den snažil jsem se tu vše projít a prostudovat což jsem i zjistil že dávat AF do boxu je blbost ale teď když už tam je vás prosím o pomoc mám 1x Buddha seeds Syrup a 1x Magnum AF v boxu mám cca 26°za světla a 20 za tmy svitim 18/6 Magnum jsem vysadil už 6.7 akorát že do kelímku a po dvou týdnech hned do finalniho květináči a zničeho nic se růst zastavil a cca 2 týdny se nic nedělo až pak se rozjel teď už je cca 90cm vysokej vyhodil blizny ale ty už má aspoň 3 týdny ale nekvete což mě právě zaráží no a Syrup je vysazen 1.8 má cca 50cm krásně vyrostlej že boční větve jsou v úrovni vrchní palice ale neukázal pohlaví žádnej náznak že by měl začít kvést nevím zda je to normální nebo dělám něco špatně je to můj první grow tudíž sem si vědom že dělám chyby a rád si nechám poradit. Foto dodám jak budu doma

Květináče - 12l
Hlína - zahradnický substrát + perlit
Světlo - Led 130w
Odtah zajišťuje silnější větrák ze zdroju pc a přítah o trošku slabší větrák ze zdroju
Hnojeno biobizz grow,bloom

Naposledy upravil Miroslavator1 04-09-2018 v 08:45 AM

Old Post 04-09-2018 v 08:32 AM
Miroslavator1 je offline   Profil uživatele Miroslavator1   Find more posts by Miroslavator1   Foto galerie člena Miroslavator1   Click here to Send Miroslavator1 a Private Message   Add Miroslavator1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AladinXXX
Seržant

Karma uživatele AladinXXX - 96% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 1850  

Team Member: MOD

Příspěvek č. 2

lidi af jedou pod jednou svetelnou periodou,ale kdyz se jim nechce,tak prepni na 12\12.pak uz musi do 14 dnu bejt neco videt.

Harry,jdu do baraku!
------------------------
Rap save my life!
---------------------
ten zlej..

Potřebuješ něco upravit ???-napiš mi PM.Serža

Old Post 04-09-2018 v 10:42 AM
AladinXXX je offline   Profil uživatele AladinXXX   Find more posts by AladinXXX   Foto galerie člena AladinXXX   Click here to Send AladinXXX a Private Message   Add AladinXXX to your buddy list     Navštiv homepage uživatele AladinXXX! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Miroslavator1
Nový Člen

Karma uživatele Miroslavator1 - 37% Pěstitelská

Registrován: Sep 2018
Příspěvků: 20  

Příspěvek č. 3

Děkuji za odpověď takže to mám přepnout na 12/12 a začne se něco dít i když je to AUTOFLOWER?

Old Post 04-09-2018 v 10:46 AM
Miroslavator1 je offline   Profil uživatele Miroslavator1   Find more posts by Miroslavator1   Foto galerie člena Miroslavator1   Click here to Send Miroslavator1 a Private Message   Add Miroslavator1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AladinXXX
Seržant

Karma uživatele AladinXXX - 96% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 1850  

Team Member: MOD

Příspěvek č. 4

melo by se neco zacit dit,ale dej tomu cas,prepnuti jako takovy trva cca 15dnu

nejdriv to zacne rychle rust ,tak se nelekni

Harry,jdu do baraku!
------------------------
Rap save my life!
---------------------
ten zlej..

Potřebuješ něco upravit ???-napiš mi PM.Serža

Old Post 04-09-2018 v 10:57 AM
AladinXXX je offline   Profil uživatele AladinXXX   Find more posts by AladinXXX   Foto galerie člena AladinXXX   Click here to Send AladinXXX a Private Message   Add AladinXXX to your buddy list     Navštiv homepage uživatele AladinXXX! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Miroslavator1
Nový Člen

Karma uživatele Miroslavator1 - 37% Pěstitelská

Registrován: Sep 2018
Příspěvků: 20  

Příspěvek č. 5

Dobře skusim to a dám kdyžtak vědět děkuji moc

Old Post 04-09-2018 v 10:58 AM
Miroslavator1 je offline   Profil uživatele Miroslavator1   Find more posts by Miroslavator1   Foto galerie člena Miroslavator1   Click here to Send Miroslavator1 a Private Message   Add Miroslavator1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Miroslavator1
Nový Člen

Karma uživatele Miroslavator1 - 37% Pěstitelská

Registrován: Sep 2018
Příspěvků: 20  

Příspěvek č. 6

A když to prepnu na 12/12 mám to tak už nechat do konce nebo vrátit na 18/6 kvůli výnosu?

Old Post 04-09-2018 v 12:23 PM
Miroslavator1 je offline   Profil uživatele Miroslavator1   Find more posts by Miroslavator1   Foto galerie člena Miroslavator1   Click here to Send Miroslavator1 a Private Message   Add Miroslavator1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Šmoulí Prd
Stálý Člen

Karma uživatele Šmoulí Prd - 43% PěstitelskáKarma uživatele Šmoulí Prd - 43% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 134 

Příspěvek č. 7

Magnum dělá indoor 2metry keř. Začíná kvést kolem 50. dne od vyklíčení. Pokud si sázel 6.7. ,tak začne kvést někdy ke konci září. Krátkou světelnou periodou nic neurychlíš! Nemáš si kupovat AF do indooru, když nevíš, co znamená AF.

Naposledy upravil Šmoulí Prd 04-09-2018 v 16:33 PM

Old Post 04-09-2018 v 13:09 PM
Šmoulí Prd je offline   Profil uživatele Šmoulí Prd   Find more posts by Šmoulí Prd   Foto galerie člena Šmoulí Prd   Click here to Send Šmoulí Prd a Private Message   Add Šmoulí Prd to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Miroslavator1
Nový Člen

Karma uživatele Miroslavator1 - 37% Pěstitelská

Registrován: Sep 2018
Příspěvků: 20  

Příspěvek č. 8

Přikládám foto

Old Post 04-09-2018 v 13:28 PM
Miroslavator1 je offline   Profil uživatele Miroslavator1   Find more posts by Miroslavator1   Foto galerie člena Miroslavator1   Click here to Send Miroslavator1 a Private Message   Add Miroslavator1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AladinXXX
Seržant

Karma uživatele AladinXXX - 96% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 1850  

Team Member: MOD

Příspěvek č. 9

ja bych nechal furt 12\12.
Jen rikam jak bych to udeal ja,ja af v in nejel.takze to neber jako odzkousenou vec.

Harry,jdu do baraku!
------------------------
Rap save my life!
---------------------
ten zlej..

Potřebuješ něco upravit ???-napiš mi PM.Serža

Old Post 04-09-2018 v 13:31 PM
AladinXXX je offline   Profil uživatele AladinXXX   Find more posts by AladinXXX   Foto galerie člena AladinXXX   Click here to Send AladinXXX a Private Message   Add AladinXXX to your buddy list     Navštiv homepage uživatele AladinXXX! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rudi
Nový Člen

Karma uživatele Rudi - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2018
Příspěvků: 22 

Příspěvek č. 10

som sice nováčik ale nedá mi nezapojit sa.. nechapem co tu vsetci máte proti aut.... Pravidelne sledujem nemeckú/rakúsku grow scenu a automaty su dost uznávané... neni to zlozite na grow... je to ovela skôr hotové ako neautomaty, netreba sa trápiť kedy a ako prepnúť na kvet... jednoducho ides 18/6 cyklus od zaciatku do konca.... moje prve kolo bolo Super lemon haze auto.... auto som si kupil v domienke ze čo je auto to rastie samo a netreba sa o to až tak starať....našťastie som predtým nečítal toto fórum inak by som urcite automaty nekupil... no nato že to bolo moje "poprve" som bol veľmi spokojný aj napriek tomu ze grow prebiehal vo velmi malom stane 60x60x120 z lampou 250w sodik... Momentalne idem moje druhe kolo Orange hill special NEAUTOMATY... Trva to asi o 4 týždne dlhšie ako auto a aj napriek tomu ze uz teraz pocitam z väčším vynosom (mozno len preto že som sa už nebal hnojit) su takisto vysoke a moj problem je ze par dni pred skliznou 3 rastliny su uz teraz hotove no jedna je velmi pozadu... co znamená ze bud musim nechať vsetky este o tyzden dlhsie coho sa bojim lebo mi to pomaly spaluje listy alebo to skosim podla planu no vynos z tej jednej bude velmi slaby... moje dalsie kolo bude vysoko pravdepodobne zase auto pretoze takto dlho ma to nebavi. Moja rada nebáť sa automatov

250w

Old Post 06-09-2018 v 14:31 PM
Rudi je offline   Profil uživatele Rudi   Find more posts by Rudi   Foto galerie člena Rudi   Click here to Send Rudi a Private Message   Add Rudi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JesseRoyal
Stálý Člen

Karma uživatele JesseRoyal - 83% PěstitelskáKarma uživatele JesseRoyal - 83% Pěstitelská

Registrován: Jul 2018
Příspěvků: 43  

Příspěvek č. 11

Hoya, mam odzkouseno AF pri 18/6 i 20/4 a rozdil ve vynosu je znat znatelne, za vyssi cenu za stavu..jen kdyz jsem asi 3 tydny pred kosou vyhodil v cervenci jednu nejmensi ven tak dojela este lip jak ta nejlepsi co zustala in.. takze shrnuto.. je to lepsi na out, ale in taky parada..ale lepsi vic jak min

Old Post 06-09-2018 v 15:02 PM
JesseRoyal je offline   Profil uživatele JesseRoyal   Find more posts by JesseRoyal   Foto galerie člena JesseRoyal   Click here to Send JesseRoyal a Private Message   Add JesseRoyal to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Miroslavator1
Nový Člen

Karma uživatele Miroslavator1 - 37% Pěstitelská

Registrován: Sep 2018
Příspěvků: 20  

Příspěvek č. 12

Prave kvůli tomu jsem dal AF do indooru že bude dřív sklizeň ale přijde mi divné že Magnum ukázal pohlaví už před cca 2,5 tejdnem ale do teď ještě neukázal květ a Syrup ještě vůbec po měsíci neukázal pohlaví obě dvě semínka jsou koupený ze semena-marihuany.cz jako AF ale nekvetou bohužel mi nejde přidat foto :-( tak teď nevím jestli mám čekat dál při 18/6 nebo jestli jim mám dát 12/12 ale vtom případě mi neprodali AF. Ale všude jsem se dočetl že přepnutí na 12/12 se nic nestane jak říkám je to můj první grow jakoukoliv radu příjmu 🙂

Old Post 06-09-2018 v 19:37 PM
Miroslavator1 je offline   Profil uživatele Miroslavator1   Find more posts by Miroslavator1   Foto galerie člena Miroslavator1   Click here to Send Miroslavator1 a Private Message   Add Miroslavator1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Miroslavator1
Nový Člen

Karma uživatele Miroslavator1 - 37% Pěstitelská

Registrován: Sep 2018
Příspěvků: 20  

Příspěvek č. 13

Příjmu jakoukoliv radu 🙂

Old Post 07-09-2018 v 05:39 AM
Miroslavator1 je offline   Profil uživatele Miroslavator1   Find more posts by Miroslavator1   Foto galerie člena Miroslavator1   Click here to Send Miroslavator1 a Private Message   Add Miroslavator1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JesseRoyal
Stálý Člen

Karma uživatele JesseRoyal - 83% PěstitelskáKarma uživatele JesseRoyal - 83% Pěstitelská

Registrován: Jul 2018
Příspěvků: 43  

Příspěvek č. 14

Jo tak jestli vubec nevis, ze mas AF a uz se ti to nezda tak jak pise Aladin..hod to na 12/12.. kdyby to bylo AF tak tomu davas jen malo svetla a tim padem by to jelo pomaleji a ne tak na vynos..ale porad by to rostlo a prodlouzit periodu muzes vzdy..pokud je to normal fotoperioda tak se ti to aspon prepne..ja. osobne bych to nechal este tyden na 18/6..nejak se mi nezda, ze v shopu by ti soupnul spatny sempra.. stat se muze..ale spis bych jim veril.. pestujes v normalnim boxu? Neni mozny, ze by si tam mel po zhasnuti este kotel svetla z venku? Ikdyz to by zaase u AF nemel byt az takovy prolem v prepnuti.. jestli te netlaci cas aa delas to pro radost tak este pockej do pul zari a pak se k tomu zkus chovat jak k nejakej obyc fast version.. btw..nahod nejakou fotku
Hoya a at to jde od ruky..

Edit: Magnum 6.7... je fakt, ze Magnum by se v tuhle dobu mel podlamovat pod vahou palic.. jel jsemm jednou.. asi bych rekl, ze doslo k zamene AF na fast version neceho..ale asi bude lepsi rada od nejakeho grow mastera..

Old Post 07-09-2018 v 06:55 AM
JesseRoyal je offline   Profil uživatele JesseRoyal   Find more posts by JesseRoyal   Foto galerie člena JesseRoyal   Click here to Send JesseRoyal a Private Message   Add JesseRoyal to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Miroslavator1
Nový Člen

Karma uživatele Miroslavator1 - 37% Pěstitelská

Registrován: Sep 2018
Příspěvků: 20  

Příspěvek č. 15

Právě taky se mi nechce moc věřit že by to spletli 🙂 tak jak budu doma pokusím se přidat foto 🙂 jinak to mám ve skříni v temnější místnosti tak si myslím že tmy mají dostatek no tak počkám do půlky září a uvidím snad se mi to tam vleze už teď je to pěkné vysoké 😁jinak díky moc za radu 🙂

Old Post 07-09-2018 v 07:00 AM
Miroslavator1 je offline   Profil uživatele Miroslavator1   Find more posts by Miroslavator1   Foto galerie člena Miroslavator1   Click here to Send Miroslavator1 a Private Message   Add Miroslavator1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Miroslavator1
Nový Člen

Karma uživatele Miroslavator1 - 37% Pěstitelská

Registrován: Sep 2018
Příspěvků: 20  

Příspěvek č. 16

No to jsem si taky myslel :-D

Old Post 07-09-2018 v 08:04 AM
Miroslavator1 je offline   Profil uživatele Miroslavator1   Find more posts by Miroslavator1   Foto galerie člena Miroslavator1   Click here to Send Miroslavator1 a Private Message   Add Miroslavator1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 23:33 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9768910 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív