Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » Retardované listy už od začiatku
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Keir
Stálý Člen

Karma uživatele Keir - 36% PěstitelskáKarma uživatele Keir - 36% PěstitelskáKarma uživatele Keir - 36% PěstitelskáKarma uživatele Keir - 36% Pěstitelská

Registrován: Dec 2017
Příspěvků: 253  

Dotaz Retardované listy už od začiatku Příspěvek č. 1



Ahojte, mám taký problém.

Zasadil som White Widow 4x, všetky vyklíčili, ale jedno z nich má nejaké retardovanhé listy.

Napraví sa to ako bude ďalej rásť, alebo ju mám čím skôr zameniť za inú ?
Neskôr už s novou nedobehnem tie tri čo sú vpoho.

Tak teda zrušiť, alebo ju nechať rásť ?

Old Post 03-09-2018 v 18:03 PM
Keir je offline   Profil uživatele Keir   Find more posts by Keir   Foto galerie člena Keir   Click here to Send Keir a Private Message   Add Keir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TommyH
Stálý Člen

Karma uživatele TommyH - 85% PěstitelskáKarma uživatele TommyH - 85% Pěstitelská

Registrován: Apr 2017
Příspěvků: 230 

Příspěvek č. 2

Já bych ji nechal, ale radši bych si nechal vyklíčit ještě jednu do zálohy. Kdyby z ní lezl zmetek prostě si to pojisti. Jedno semínko není zas taková darda.

Old Post 03-09-2018 v 20:07 PM
TommyH je offline   Profil uživatele TommyH   Find more posts by TommyH   Foto galerie člena TommyH   Click here to Send TommyH a Private Message   Add TommyH to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Keir
Stálý Člen

Karma uživatele Keir - 36% PěstitelskáKarma uživatele Keir - 36% PěstitelskáKarma uživatele Keir - 36% PěstitelskáKarma uživatele Keir - 36% Pěstitelská

Registrován: Dec 2017
Příspěvků: 253  

Příspěvek č. 3

Nie som si istý či budem mať kam dať nové semienko ak by tamto bolo vpohode

Old Post 03-09-2018 v 20:48 PM
Keir je offline   Profil uživatele Keir   Find more posts by Keir   Foto galerie člena Keir   Click here to Send Keir a Private Message   Add Keir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Keir
Stálý Člen

Karma uživatele Keir - 36% PěstitelskáKarma uživatele Keir - 36% PěstitelskáKarma uživatele Keir - 36% PěstitelskáKarma uživatele Keir - 36% Pěstitelská

Registrován: Dec 2017
Příspěvků: 253  

Příspěvek č. 4



Foto č. 1:
Opäť zdravím s ďalšou fotkou retardovanej rastliny.
Má šancu sa znormalizovať?
Nepomohlo by zastrihnutie ? Že by od nových vetiev už rástli normálne listy ?


Foto č. 2
Na druhej rastlinke sa mi na listoch objavili malé žlté fliačiky.
Čo to je ? Nejak som sa nedopátral k presne tejto situácii. (Možno som málo hľadal ) Málo živín ? Spálenie svetlom ? Alebo čo teda ?

Old Post 12-09-2018 v 16:29 PM
Keir je offline   Profil uživatele Keir   Find more posts by Keir   Foto galerie člena Keir   Click here to Send Keir a Private Message   Add Keir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
blazini
Stálý Člen

Karma uživatele blazini - 71% Pěstitelská

Registrován: Jul 2017
Příspěvků: 195 

Příspěvek č. 5

Daj viac info,nikto tu nieje jasnovidec.

Old Post 12-09-2018 v 17:35 PM
blazini je offline   Profil uživatele blazini   Find more posts by blazini   Foto galerie člena blazini   Click here to Send blazini a Private Message   Add blazini to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Keir
Stálý Člen

Karma uživatele Keir - 36% PěstitelskáKarma uživatele Keir - 36% PěstitelskáKarma uživatele Keir - 36% PěstitelskáKarma uživatele Keir - 36% Pěstitelská

Registrován: Dec 2017
Příspěvků: 253  

Příspěvek č. 6

Viac info ? čo ešte ? 150W hps asi 20cm nad rastlinami zalievam zatial čistou odstatou vodou 1x za 2 dni dávam do tej vody len HESI supervit ale len 2x do týždňa. Može to byťč teplotou ? Lebo mám dosť vyššiu, čo je niekedy aj 38°C

Old Post 12-09-2018 v 17:47 PM
Keir je offline   Profil uživatele Keir   Find more posts by Keir   Foto galerie člena Keir   Click here to Send Keir a Private Message   Add Keir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pítr90
Stálý Člen

Karma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 1298  

Příspěvek č. 7


Ahoj, našel jsem starší foto z loňského roku 😉
Dojela normálně, řekl bych že i výnos byl stejný jako u ostatních tří, které jsem jel. Byl to Chronic

Po trávě se nechodí, po trávě se směje :-D
Já: "Začal jsem se svojí závislostí něco dělat"
On: " A co???"
Já:" Pořídil jsem si skříň 😁
Pítrovo miniprckárna
Pítrovo HoMeMaDe box s 250 sodou
řízkování rajčat podle Pítra
Pítrovo MiNiBoX 100W SCROG
Pítrovo Nový Homemade box, pořád s 250w sodou

Old Post 13-09-2018 v 08:04 AM
Pítr90 je offline   Profil uživatele Pítr90   Find more posts by Pítr90   Foto galerie člena Pítr90   Click here to Send Pítr90 a Private Message   Add Pítr90 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Keir
Stálý Člen

Karma uživatele Keir - 36% PěstitelskáKarma uživatele Keir - 36% PěstitelskáKarma uživatele Keir - 36% PěstitelskáKarma uživatele Keir - 36% Pěstitelská

Registrován: Dec 2017
Příspěvků: 253  

Příspěvek č. 8

Diky Pítr90 pridám neskôr foto ako rastie po zastrihu
A o tých žltých fľakoch nevieš niečo ?

Old Post 13-09-2018 v 15:57 PM
Keir je offline   Profil uživatele Keir   Find more posts by Keir   Foto galerie člena Keir   Click here to Send Keir a Private Message   Add Keir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pítr90
Stálý Člen

Karma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 1298  

Příspěvek č. 9

Já bych 4 flíčky neřešil 😉😁

Po trávě se nechodí, po trávě se směje :-D
Já: "Začal jsem se svojí závislostí něco dělat"
On: " A co???"
Já:" Pořídil jsem si skříň 😁
Pítrovo miniprckárna
Pítrovo HoMeMaDe box s 250 sodou
řízkování rajčat podle Pítra
Pítrovo MiNiBoX 100W SCROG
Pítrovo Nový Homemade box, pořád s 250w sodou

Old Post 13-09-2018 v 16:22 PM
Pítr90 je offline   Profil uživatele Pítr90   Find more posts by Pítr90   Foto galerie člena Pítr90   Click here to Send Pítr90 a Private Message   Add Pítr90 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Keir
Stálý Člen

Karma uživatele Keir - 36% PěstitelskáKarma uživatele Keir - 36% PěstitelskáKarma uživatele Keir - 36% PěstitelskáKarma uživatele Keir - 36% Pěstitelská

Registrován: Dec 2017
Příspěvků: 253  

Příspěvek č. 10

Začali sa na nej krútiť listy Asi to bolo svetlo moc blízko, lebo aj schli listy. Tak uvidíme čo pomôže že som ho dal vyššie teraz je 35cm nad ich hlavami Držte palce nech to je ok

Old Post 13-09-2018 v 20:42 PM
Keir je offline   Profil uživatele Keir   Find more posts by Keir   Foto galerie člena Keir   Click here to Send Keir a Private Message   Add Keir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pang
Stálý Člen

Karma uživatele Pang - 66% Pěstitelská

Registrován: Aug 2017
Příspěvků: 48  

Příspěvek č. 11

38°C je určitě hodně, kde to bylo naměřeno, u vrcholků? Zvednout lampu je určitě dobrý nápad a pořešit líp ventilaci.

Old Post 21-09-2018 v 12:08 PM
Pang je offline   Profil uživatele Pang   Find more posts by Pang   Foto galerie člena Pang   Click here to Send Pang a Private Message   Add Pang to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Keir
Stálý Člen

Karma uživatele Keir - 36% PěstitelskáKarma uživatele Keir - 36% PěstitelskáKarma uživatele Keir - 36% PěstitelskáKarma uživatele Keir - 36% Pěstitelská

Registrován: Dec 2017
Příspěvků: 253  

Příspěvek č. 12

Pracujem na tom, už som znížil na 32-33°C, snažím sa to vylepšiť. Ale nejde všetko naraz. Ešte nejaké ofuky dokúpim a bude to dobre

Mimo to, 38 bolo vlastne len cez tie horúčavy čo boli, teraz už predpokladám lepšie teploty.

Old Post 23-09-2018 v 11:43 AM
Keir je offline   Profil uživatele Keir   Find more posts by Keir   Foto galerie člena Keir   Click here to Send Keir a Private Message   Add Keir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 16:46 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8254020 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív