Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » jaké světlo zvolit
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
strejda.losos
Stálý Člen

Karma uživatele strejda.losos - 62% Pěstitelská

Registrován: Jan 2017
Příspěvků: 156  

Nápad jaké světlo zvolit Příspěvek č. 1


Zdraví místní komunitu přátel zeleného listu.

Rád bych si od Vás nechal poradit ohledně nového osvětlení do prosotru 100x110x254cm. Od koho vzít panel jsem se rozhodl po čtení zde LedIdeal je jasná volba. Teď jen rozmýšlím jaký panel. Uvažuji na dvěma.

1) LSVE330W - 6x Vero 29 gen7 + 18x Cree red 660nm
Spotřeba : 295 watt růst/ 330 watt květ,efektivita čipu 197 lm/w , driver MW HLG serie,reflektor Ledil + Česká optika 120 stupňů

2)Model : LSVF420W - 8x Vero 29 gen7 + 12x Cree red 660nm
Spotřeba : 210 watt růst/430 watt květ,efektivita čipu 197 lm/w , driver MW HLG serie,reflektor Ledil + Česká optika 120 stupňů.

Který panel zvolit jako náhradu za 600W HPS? Co by jste volily Vy a proč? Jinak cena 2.000Kč rozdíl nehraje roli, tak jako spotřeba když jdu z 600W HPS... oboje panely jsou tak jako tak úsporou pro mě. Díky za názory,rady a tipy.

Kdo pěstuje,ten legalizuje a
nepodporujte narko byznys tak jako já
Ať Vám to krásně roste.


S pozdravem strejda

Old Post 03-09-2018 v 15:54 PM
strejda.losos je offline   Profil uživatele strejda.losos   Find more posts by strejda.losos   Foto galerie člena strejda.losos   Click here to Send strejda.losos a Private Message   Add strejda.losos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TommyH
Stálý Člen

Karma uživatele TommyH - 85% PěstitelskáKarma uživatele TommyH - 85% Pěstitelská

Registrován: Apr 2017
Příspěvků: 230 

Příspěvek č. 2

Tak jako náhradu 600w určitě tu druhou variantu. Jestli je rozdíl dva tisíce vůbec bych nepřemýšlel... Vždy je lepší mít větší výkon a víc čipu (rovnoměrnější osvícení). Stáhnout ty ledky dolů můžeš vždycky

Old Post 03-09-2018 v 20:03 PM
TommyH je offline   Profil uživatele TommyH   Find more posts by TommyH   Foto galerie člena TommyH   Click here to Send TommyH a Private Message   Add TommyH to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fikus37
Banned

Karma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 1692  

Příspěvek č. 3

Pokud nehrajou peníze roli, tak jasně, že silnější. Koukni na Bouřka co se dá udělat pod 330 watt led světlem. Energie jde zase nahoru. Za pět let bude stát 1kw 10 korun. Všechny energie jdou s cenou nahoru. Přitom ČEZ je polostatni. Kdyby raději dala vláda slevu na energii pro domácnosti a ne valit slevy důchodcům. Seru jim na cestování. Populismus je svinstvo.
Sory za to že jsem se rozepsal mimo téma.

Old Post 03-09-2018 v 22:14 PM
fikus37 je offline   Profil uživatele fikus37   Find more posts by fikus37   Foto galerie člena fikus37   Click here to Send fikus37 a Private Message   Add fikus37 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AladinXXX
Seržant

Karma uživatele AladinXXX - 96% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 1850  

Team Member: MOD

Příspěvek č. 4

vzal bych 330w,mas tam vice creedu,a ty jsou nejdulezitejsi.....

Harry,jdu do baraku!
------------------------
Rap save my life!
---------------------
ten zlej..

Potřebuješ něco upravit ???-napiš mi PM.Serža

Old Post 04-09-2018 v 05:21 AM
AladinXXX je offline   Profil uživatele AladinXXX   Find more posts by AladinXXX   Foto galerie člena AladinXXX   Click here to Send AladinXXX a Private Message   Add AladinXXX to your buddy list     Navštiv homepage uživatele AladinXXX! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TommyH
Stálý Člen

Karma uživatele TommyH - 85% PěstitelskáKarma uživatele TommyH - 85% Pěstitelská

Registrován: Apr 2017
Příspěvků: 230 

Příspěvek č. 5

Ty Cree jsou jen doplněk spektra a efekt maji tuším především v růstu. Nejdůležitěší fakt nejsou Já frčím bez nich a roste mi to hezky

Old Post 04-09-2018 v 11:22 AM
TommyH je offline   Profil uživatele TommyH   Find more posts by TommyH   Foto galerie člena TommyH   Click here to Send TommyH a Private Message   Add TommyH to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
strejda.losos
Stálý Člen

Karma uživatele strejda.losos - 62% Pěstitelská

Registrován: Jan 2017
Příspěvků: 156  

Příspěvek č. 6

No takže jak tedy pánové? Pakliže jsou Cree red důležité v květu je lepší 330W kde jich je více, jestli je to jedno nebo respektive jde to bez nich jak prd a je to "jen doplňek" tak pak je 420W lepší. Čert aby se v tom vyznal

Kdo pěstuje,ten legalizuje a
nepodporujte narko byznys tak jako já
Ať Vám to krásně roste.


S pozdravem strejda

Old Post 04-09-2018 v 14:57 PM
strejda.losos je offline   Profil uživatele strejda.losos   Find more posts by strejda.losos   Foto galerie člena strejda.losos   Click here to Send strejda.losos a Private Message   Add strejda.losos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fikus37
Banned

Karma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 1692  

Příspěvek č. 7

Co se tady člověk ještě nedozví.Cree 660nm je na růst.TommyH,tak to jsi zabiják.To je jak by jsi chtěl na růst svítit HPS výbojkou a na květ tam dát MH.
Červené spektrum je především na květ.Trochu si o tom přečtěte než vypustíte ,takové nesmysly.

Old Post 04-09-2018 v 15:01 PM
fikus37 je offline   Profil uživatele fikus37   Find more posts by fikus37   Foto galerie člena fikus37   Click here to Send fikus37 a Private Message   Add fikus37 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
strejda.losos
Stálý Člen

Karma uživatele strejda.losos - 62% Pěstitelská

Registrován: Jan 2017
Příspěvků: 156  

Příspěvek č. 8

No naštěstí jsou v LedIdeal profíci nabídli mi 430W + s 18ks Cree red za příplatek 650Kč takže asi mám jasnou volbu panelu

Kdo pěstuje,ten legalizuje a
nepodporujte narko byznys tak jako já
Ať Vám to krásně roste.


S pozdravem strejda

Old Post 04-09-2018 v 15:04 PM
strejda.losos je offline   Profil uživatele strejda.losos   Find more posts by strejda.losos   Foto galerie člena strejda.losos   Click here to Send strejda.losos a Private Message   Add strejda.losos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AladinXXX
Seržant

Karma uživatele AladinXXX - 96% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 1850  

Team Member: MOD

Příspěvek č. 9

creed jsou na kvet!!!jo jde to bez nic,ale creed to chce.
koukni na Bouřekk pest,to mluvi za vse.
stojim si za svym,creed jsou dulezity jestli chces delat rance......
TommyH je nema,tak newi.......

Harry,jdu do baraku!
------------------------
Rap save my life!
---------------------
ten zlej..

Potřebuješ něco upravit ???-napiš mi PM.Serža

Old Post 04-09-2018 v 15:05 PM
AladinXXX je offline   Profil uživatele AladinXXX   Find more posts by AladinXXX   Foto galerie člena AladinXXX   Click here to Send AladinXXX a Private Message   Add AladinXXX to your buddy list     Navštiv homepage uživatele AladinXXX! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
strejda.losos
Stálý Člen

Karma uživatele strejda.losos - 62% Pěstitelská

Registrován: Jan 2017
Příspěvků: 156  

Příspěvek č. 10

citace:
Původní příspěvek od AladinXXX
creed jsou na kvet!!!jo jde to bez nic,ale creed to chce.
koukni na Bourrek pest,to mluvi za vse.
stojim si za svym,creed jsou dulezity jestli chces delat rance......
TommyH je nema,tak newi.......


jasná věc děkuji za informaci. Takže buď 330W a nebo to 430W+ kde mi přidají 6ks Cree red jop za Tebe?

Kdo pěstuje,ten legalizuje a
nepodporujte narko byznys tak jako já
Ať Vám to krásně roste.


S pozdravem strejda

Old Post 04-09-2018 v 15:09 PM
strejda.losos je offline   Profil uživatele strejda.losos   Find more posts by strejda.losos   Foto galerie člena strejda.losos   Click here to Send strejda.losos a Private Message   Add strejda.losos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AladinXXX
Seržant

Karma uživatele AladinXXX - 96% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 1850  

Team Member: MOD

Příspěvek č. 11

kdyz chces za kazdou cennu 430W tak si nech pridat treba 8ks creedu,kluci ti to postavi na miru
-podle me zbytecne moc na tvuj prostor

Harry,jdu do baraku!
------------------------
Rap save my life!
---------------------
ten zlej..

Potřebuješ něco upravit ???-napiš mi PM.Serža

Old Post 04-09-2018 v 15:11 PM
AladinXXX je offline   Profil uživatele AladinXXX   Find more posts by AladinXXX   Foto galerie člena AladinXXX   Click here to Send AladinXXX a Private Message   Add AladinXXX to your buddy list     Navštiv homepage uživatele AladinXXX! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
strejda.losos
Stálý Člen

Karma uživatele strejda.losos - 62% Pěstitelská

Registrován: Jan 2017
Příspěvků: 156  

Příspěvek č. 12

citace:
Původní příspěvek od AladinXXX
kdyz chces za kazdou cennu 430W tak si nech pridat treba 8ks creedu,kluci ti to postavi na miru
-podle me zbytecne moc na tvuj prostor


Jasně, ale do budoucna to bude lepší i pro možnost zvětšení pěstebního prostoru a tím pádem jeho osvětlení zase to beru komplexně, když už dá člověk skoro 20K za světlo...

Kdo pěstuje,ten legalizuje a
nepodporujte narko byznys tak jako já
Ať Vám to krásně roste.


S pozdravem strejda

Old Post 04-09-2018 v 15:18 PM
strejda.losos je offline   Profil uživatele strejda.losos   Find more posts by strejda.losos   Foto galerie člena strejda.losos   Click here to Send strejda.losos a Private Message   Add strejda.losos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 09:03 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
01-09-2017 - jaky svetlo do skrine - 7 odpovědí
24-10-2011 - Jaky svetlo ? - 5 odpovědí
03-05-2006 - Světlo z monitoru - 12 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4067840 seconds with 34 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív