Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 250w hps, LSD, Santa Maria, 60x60box, cooltube, bio
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 2 3 4 5
Autor
Téma 
JetiX
Stálý Člen

Karma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% Pěstitelská

Registrován: Nov 2017
Příspěvků: 608  

Příspěvek č. 49



Moje klonovacie pokusy na mäte

Keď nemáš čo húliť, niesi to ty.

You'll see how tough i am... after i defeat the Golden thief bug...

Old Post 31-08-2018 v 18:38 PM
JetiX je offline   Profil uživatele JetiX   Find more posts by JetiX   Foto galerie člena JetiX   Click here to Send JetiX a Private Message   Add JetiX to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Gauss
Stálý Člen

Karma uživatele Gauss - 88% PěstitelskáKarma uživatele Gauss - 88% PěstitelskáKarma uživatele Gauss - 88% PěstitelskáKarma uživatele Gauss - 88% PěstitelskáKarma uživatele Gauss - 88% Pěstitelská

Registrován: Jan 2003
Příspěvků: 336 

Příspěvek č. 50

citace:
Původní příspěvek od JetiX
Čaute čaute

Ideme ďalej, ubral som trochu hnojiva, Santa Maria pekne bobtná, je obsypaná aj do spodkov, to sme chceli. Na LSD sa ukázali semtam gule, asi preto neni taká pekná, ako Mária. Môžem ju normálne nechať dojsť nie?


hrozne si je vyhnojil :-/ navíc [jako dusleded zasoleni] trpi prilis nizkym PH v substratu. (to poznáš podle toho, že mají nahrbené čepelky nahoru) + mas lampu moc nizko (heat stress zkroucene cele listy)

citace:
Původní příspěvek od JetiX
Čaute čaute
Tu sa dostávame k mojej ďalšej otázke:
Chcem skúsiť nejaké hydro, neviem či dwc bubbler, alebo nejaký drip, alebo aero.
Pozeral som atami wilmu, Aquafarm, Aerofarm, waterfarm aj aqua od AH, neviem-neviem, čo by bolo najlepšie.


byt tebou postavim si domaci bublak na jednu poradnou cubku (aspoň 40-50litru. Tvůj prostor je proste prilis maly na tyhle systémy. Všechno se to toci okolo velikosti nadrze, ta pokud je mala, tak to stoji za hovno a budes failovat. Tohle nejsou systémy delany pro potřeby cannabis a potrebujou vždy doupravit aby to za něco stalo. + ještě dodam, ze ja osobne bych do hydra nesel nikdy s min jak 600W hps.

citace:
Původní příspěvek od JetiX

Ešte som objednal tento zaujímavý CO2 set z Wish-u (vlastne dva):

http://surpanblog.cz/rubriky/akvari...a-pomoci-sody-a


vyhozeny prachy, naprosto a uplne k nicemu.... radej kup PH a EC metr.

snad jsem ti aspoň trochu pomohl.

Naposledy upravil Gauss 01-09-2018 v 05:04 AM

Old Post 01-09-2018 v 04:44 AM
Gauss je offline   Profil uživatele Gauss   Find more posts by Gauss   Foto galerie člena Gauss   Click here to Send Gauss a Private Message   Add Gauss to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mrsheep
Nový Člen

Karma uživatele Mrsheep - 9% Pěstitelská

Registrován: Aug 2018
Příspěvků: 13  

Příspěvek č. 51

citace:
Původní příspěvek od JetiX
Čaute čaute

40. deň od prepnutia

Ideme ďalej, ubral som trochu hnojiva, Santa Maria pekne bobtná, je obsypaná aj do spodkov, to sme chceli. Na LSD sa ukázali semtam gule, asi preto neni taká pekná, ako Mária. Môžem ju normálne nechať dojsť nie?

Ďalšia vec, prišli semienka tentokrát Royal queen seeds 1x Critical a 1X Royal Gorilla, v pondelok príde nejaké príslušenstvo ako RW kocky a zakoreňovacie prostriedky atd. Môj plán je nasasdiť semená do hliny a pestovať ako matočné rastliny a z nich narobiť rezne v mojom Super X-stream propagatore (v nasledujúcom príspevku sú fotky mojich pokusov na mäte), bude to hlavne na edukatívne účely a obohatenie mojich skúseností niektoré samozrejme využijem na ďalší pest.

Tu sa dostávame k mojej ďalšej otázke:
Chcem skúsiť nejaké hydro, neviem či dwc bubbler, alebo nejaký drip, alebo aero.
Pozeral som atami wilmu, Aquafarm, Aerofarm, waterfarm aj aqua od AH, neviem-neviem, čo by bolo najlepšie.

Ešte som objednal tento zaujímavý CO2 set z Wish-u (vlastne dva):

http://surpanblog.cz/rubriky/akvari...a-pomoci-sody-a

, pomocou ktorého sa dá vyskladať CO2 systém fungujúci na jedlej sóde a octe, píšu, že je to stabilnejšie a že to dlhšie vydrží takže to už by malo frčať s tým hydrom.


Moc pěkný.

Old Post 01-09-2018 v 05:46 AM
Mrsheep je offline   Profil uživatele Mrsheep   Find more posts by Mrsheep   Foto galerie člena Mrsheep   Click here to Send Mrsheep a Private Message   Add Mrsheep to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JetiX
Stálý Člen

Karma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% Pěstitelská

Registrován: Nov 2017
Příspěvků: 608  

Příspěvek č. 52

citace:
Původní příspěvek od Gauss


hrozne si je vyhnojil :-/ navíc [jako dusleded zasoleni] trpi prilis nizkym PH v substratu. (to poznáš podle toho, že mají nahrbené čepelky nahoru)


Vystihol si to úplne presne, aj preto chcem ďalšie kolo hydro a tá finta s nahrbenými čepieľkami sa mi páči, nechápal som, že prečo to tak je. Hnoje už miešam skoro podľa tabuliek. Preplachovať už teraz pred koncom je už zbytočné, nie?


citace:
Původní příspěvek od Gauss


byt tebou postavim si domaci bublak na jednu poradnou cubku (aspoň 40-50litru. Tvůj prostor je proste prilis maly na tyhle systémy. Všechno se to toci okolo velikosti nadrze, ta pokud je mala, tak to stoji za hovno a budes failovat. Tohle nejsou systémy delany pro potřeby cannabis, a potrebujou vždy doupravit aby to za něco stalo.


Bubbler mne vychádza najsympatickejšie, asi bude naozaj najlepšie postaviť si ho sám na mieru. Akurát potrebujem, aby bol aspoň na dve rastliny, mňa to vždy omrzí húliť jednu ganju do ďalšieho kola hydro je pre mňa úplne niečo nepoznané, preto sa potrebujem oťukať v malom, kým to rozbehnem vo väčšom stane. A pokial sa mi podarí vytiahnuť 300g z tohoto, čo mám, tak možno ani nebudem expandovať. Ako hnoje by som chcel použiť metrop, to je okej?

citace:
Původní příspěvek od Gauss

vyhozeny prachy, naprosto a uplne k nicemu.... radej kup PH a EC metr.

snad jsem ti aspoň trochu pomohl.


Možno to bude chujovina, aspoň vyskúšam dať hadičku primo k nejakej peknej šiške, alebo tak... možno to niečo spraví. PH a EC metre mám obidva od ADWA. A pomohol si mi, všetky reakcie, názory, postrehy či kritika, pomáhajú v rozhodovaní, takže ďakujem aj ostatným.

EDIT:

citace:
Původní příspěvek od Gauss


+ ještě dodam, ze ja osobne bych do hydra nesel nikdy s min jak 600W hps.


Ja im tam momentálne pálim 500w testujem, či to dokážem uchladiť, preto tie spálené vrchy (pár pokusov nevyšlo ) Možno by stačilo 450, ale dá sa to akurát najväčšie obavy mám z toho, že sa bude prehrievať voda v nádrži, čo ma privádza k ďalšej otázke: Keď dám vzduchový kompresor (čo tlačí vzduch do kameňa v bubbleri) mimo stan, kde je cca 20 stupňov, tak mi to ten roztok bude ochladzovať, ajkeď bude v stane 28? Bol by som rád, keby to tak fungovalo

Keď nemáš čo húliť, niesi to ty.

You'll see how tough i am... after i defeat the Golden thief bug...

Naposledy upravil JetiX 01-09-2018 v 06:02 AM

Old Post 01-09-2018 v 05:51 AM
JetiX je offline   Profil uživatele JetiX   Find more posts by JetiX   Foto galerie člena JetiX   Click here to Send JetiX a Private Message   Add JetiX to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JetiX
Stálý Člen

Karma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% Pěstitelská

Registrován: Nov 2017
Příspěvků: 608  

Příspěvek č. 53

Inak objednal som aj tento membránový zvlhčovač: https://www.alfagrow.sk/zvlhcovace/...vac-neptune-m1/

Chcem si vyskúšať fogopóniu v nejakom kýbli (ide mi hlavne o to vyskúšať, či sa do hmly dostáva aj hnojivo). Ja viem... som psychopat...

Keď nemáš čo húliť, niesi to ty.

You'll see how tough i am... after i defeat the Golden thief bug...

Old Post 01-09-2018 v 06:14 AM
JetiX je offline   Profil uživatele JetiX   Find more posts by JetiX   Foto galerie člena JetiX   Click here to Send JetiX a Private Message   Add JetiX to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JetiX
Stálý Člen

Karma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% Pěstitelská

Registrován: Nov 2017
Příspěvků: 608  

Příspěvek č. 54

KOKOS na čo som práve prišiel!! V slovách "napsáno" a "namačkáno" je rozdiel len vo zvieratách , pes - mačka.

Keď nemáš čo húliť, niesi to ty.

You'll see how tough i am... after i defeat the Golden thief bug...

Old Post 01-09-2018 v 06:35 AM
JetiX je offline   Profil uživatele JetiX   Find more posts by JetiX   Foto galerie člena JetiX   Click here to Send JetiX a Private Message   Add JetiX to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Gauss
Stálý Člen

Karma uživatele Gauss - 88% PěstitelskáKarma uživatele Gauss - 88% PěstitelskáKarma uživatele Gauss - 88% PěstitelskáKarma uživatele Gauss - 88% PěstitelskáKarma uživatele Gauss - 88% Pěstitelská

Registrován: Jan 2003
Příspěvků: 336 

Příspěvek č. 55

citace:
Původní příspěvek od JetiX
Preplachovať už teraz pred koncom je už zbytočné, nie?


Proplach není nikdy zbytecny ale kdyby jsi ji proplachnul uz když jsem te upozornoval, ze ztraci barvu, tak by byla stasnejsi to jo
Vždy když palis vetsi davky (EC) tak je dobry je pokazdy poradne prolejt at to spodem jen tece (všechny zerou jinak a dochazi k hromadeni jednotlivých prvku v substratu a jakmile nabombis ještě vic tak dochazi k zasoleni (třeba i jednim jedinym prvkem)) tim ze je prolejes poradne tak vyrovnáš pomery a zabranis zasoleni.
proplach na konec urcite udelej, jinak to bude hroznej kour. Koukni na to video jak jsem ti postnul na zacatku. Arjan vi co dela a vysvětluje tam proc delaj proplach několikrát během kvetu.

citace:
Původní příspěvek od JetiX

Bubbler mne vychádza najsympatickejšie, asi bude naozaj najlepšie postaviť si ho sám na mieru. Akurát potrebujem, aby bol aspoň na dve rastliny, mňa to vždy omrzí húliť jednu ganju do ďalšieho kola hydro je pre mňa úplne niečo nepoznané, preto sa potrebujem oťukať v malom, kým to rozbehnem vo väčšom stane. A pokial sa mi podarí vytiahnuť 300g z tohoto, čo mám, tak možno ani nebudem expandovať. Ako hnoje by som chcel použiť metrop, to je okej?

jedna nebo dve je ok, jde hlavne o velikost nadrze, která když je moc mala (jakmile vyrostou cca 2-3 tyden 12-12 tak zacnou zrat enormni množství vody a hnojek) a k zasoleni muze dojit klidne uz za 2-3 dny. to je mimochodem důvod proc tu všichni s temahle systemkama failujou, a to i lidi co pestujou roky, měli 3 tyhle systémy a laborovali s tim 2 roky osobne bych do bublaku dal canna aqua.
citace:
Původní příspěvek od JetiX

Možno to bude chujovina, aspoň vyskúšam dať hadičku primo k nejakej peknej šiške, alebo tak... možno to niečo spraví. PH a EC metre mám obidva od ADWA. A pomohol si mi, všetky reakcie, názory, postrehy či kritika, pomáhajú v rozhodovaní, takže ďakujem aj ostatným.


proti gustu... znas to, ale mas muj support! taky si raci s necim hraju a vymejslim nez sedet v hospode a plkat blbosti.

citace:
Původní příspěvek od JetiX

Ja im tam momentálne pálim 500w testujem, či to dokážem uchladiť, preto tie spálené vrchy (pár pokusov nevyšlo ) Možno by stačilo 450, ale dá sa to akurát najväčšie obavy mám z toho, že sa bude prehrievať voda v nádrži, čo ma privádza k ďalšej otázke: Keď dám vzduchový kompresor (čo tlačí vzduch do kameňa v bubbleri) mimo stan, kde je cca 20 stupňov, tak mi to ten roztok bude ochladzovať, ajkeď bude v stane 28? Bol by som rád, keby to tak fungovalo


moc svetla je stejny jako moc hnojek. je urcita korelace mezi mnozstvim svetla - CO2 - hnojiv. na netu jsou ruzny tabulky, staci poguglit)

citace:
Původní příspěvek od JetiX


akurát najväčšie obavy mám z toho, že sa bude prehrievať voda v nádrži, čo ma privádza k ďalšej otázke: Keď dám vzduchový kompresor (čo tlačí vzduch do kameňa v bubbleri) mimo stan, kde je cca 20 stupňov, tak mi to ten roztok bude ochladzovať, ajkeď bude v stane 28? Bol by som rád, keby to tak fungovalo


ochlazovat to bude, otázka je , jestli to bude stacit. nikdy jsem netestoval tyhle teploty, rovnou od zacatku jsem mel chiller, pac ta teplota toho roztoku je velmi dulezita, a to vcetne konstantne staibilnich hodnot. [proto ta wattaz u toho hydra aby to mělo taky ekonomickej smyls trochu, preci jen zijem v kapitalismu ne?

citace:
Původní příspěvek od JetiX
Inak objednal som aj tento membránový zvlhčovač: https://www.alfagrow.sk/zvlhcovace/...vac-neptune-m1/

Chcem si vyskúšať fogopóniu v nejakom kýbli (ide mi hlavne o to vyskúšať, či sa do hmly dostáva aj hnojivo). Ja viem... som psychopat...


to mi nedava moc smysl, ten kybl totiž bude muset bejt monstrozni aby se z toho nestal za par dni bublak, koreny jsou většinou stejne velke jak kytka a jakmile se ponori do roztoku tak cela fogoponia ztraci smysl.

Naposledy upravil Gauss 01-09-2018 v 09:46 AM

Old Post 01-09-2018 v 07:17 AM
Gauss je offline   Profil uživatele Gauss   Find more posts by Gauss   Foto galerie člena Gauss   Click here to Send Gauss a Private Message   Add Gauss to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Musicos
Stálý Člen

Karma uživatele Musicos - 9% Pěstitelská

Registrován: Jul 2018
Příspěvků: 47  

Příspěvek č. 56

Ahoj Jetix, ty semínka co si koupil jsou dobrý, ale určitě ne na matky! Jsou totiž feminizovany, matky se dělají z regular semínek, když pořádně pročteš forum, zjistíš proč

Old Post 01-09-2018 v 09:34 AM
Musicos je offline   Profil uživatele Musicos   Find more posts by Musicos   Foto galerie člena Musicos   Click here to Send Musicos a Private Message   Add Musicos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JetiX
Stálý Člen

Karma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% Pěstitelská

Registrován: Nov 2017
Příspěvků: 608  

Příspěvek č. 57





citace:
Původní příspěvek od Gauss


Proplach není nikdy zbytecny ale kdyby jsi ji proplachnul uz když jsem te upozornoval, ze ztraci barvu, tak by byla stasnejsi to jo
Vždy když palis vetsi davky (EC) tak je dobry je pokazdy poradne prolejt at to spodem jen tece (všechny zerou jinak a dochazi k hromadeni jednotlivých prvku v substratu a jakmile nabombis ještě vic tak dochazi k zasoleni (třeba i jednim jedinym prvkem)) tim ze je prolejes poradne tak vyrovnáš pomery a zabranis zasoleni.
proplach na konec urcite udelej, jinak to bude hroznej kour. Koukni na to video jak jsem ti postnul na zacatku. Arjan vi co dela a vysvětluje tam proc delaj proplach několikrát během kvetu.


Tak som pozeral to video, zaujímavé. Dáva to zmysel a hneď som baby šupol do sprchy a prepláchol ich vodou zo studne upravenou na ph 6,5 a teplotou okolo 22 stupňov.

1. FOTO prvý výtok LSD
2. FOTO prvý výtok Santa Maria
3. FOTO to sú hodnoty namerané po preplachu, meral som to čo ostalo v miske po dlhšom odstátí
4. FOTO je to isté meranie po preplachu len Santa Maria

Snáď som jej pomohol, nechám ju pár dní, kým sa hlina presuší, a potom znova pohnojím, tentokrát už podľa tabuľky (možno trošku viac..). Svetlo som ubral na 450w. Finálny preplach samozrejme bude,ale asi iba nejakých 7-10 dní. Viem ich tak prepláchnuť v sprche, že z nich pôjde čistá voda, preto si myslím, že bude stačiť aj týždeň.

citace:
Původní příspěvek od Gauss

jedna nebo dve je ok, jde hlavne o velikost nadrze, která když je moc mala (jakmile vyrostou cca 2-3 tyden 12-12 tak zacnou zrat enormni množství vody a hnojek) a k zasoleni muze dojit klidne uz za 2-3 dny. to je mimochodem důvod proc tu všichni s temahle systemkama failujou, a to i lidi co pestujou roky, měli 3 tyhle systémy a laborovali s tim 2 roky osobne bych do bublaku dal canna aqua.


Chcelo by to tmavú, zatvárateľnú nádobu okolo 55x55 a 40 na výšku, to by bolo tých 100 litrov. Zas plno vecí by som k tomu potreboval, a ja potrebujem fakt všetko určite sa do toho pustím.
Aký si mal chiller? Čo som pozeral, tak to sú celkom slušne drahé vecičky
Tú fogopóniu chcem vyskúšať v mojom mega-superX-Stream propagátore miesto trysiek, a keď to bude chujovina, tak normálne ako zvlhčovač, lebo ten čo tam mám stojí zaprd.

citace:
Původní příspěvek od Musicos


Ahoj Jetix, ty semínka co si koupil jsou dobrý, ale určitě ne na matky! Jsou totiž feminizovany, matky se dělají z regular semínek, když pořádně pročteš forum, zjistíš proč


Ahoj, dobrý postreh, ostal som dosť zaskočený vôbec mi to nenapadlo. V rýchlosti som o tom niečo prečítal na zahraničných fórach a jeden tábor tvrdí, že klony môžu hermiť a druhý tábor tvrdí, že klon bude presnou kópiou matky, čiže ak bude zdravá mater-budú rovnaké aj klony a klony ich klonov. Osobne si myslím, že by v tom problém nemal byť.

Keď nemáš čo húliť, niesi to ty.

You'll see how tough i am... after i defeat the Golden thief bug...

Old Post 01-09-2018 v 10:29 AM
JetiX je offline   Profil uživatele JetiX   Find more posts by JetiX   Foto galerie člena JetiX   Click here to Send JetiX a Private Message   Add JetiX to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Gauss
Stálý Člen

Karma uživatele Gauss - 88% PěstitelskáKarma uživatele Gauss - 88% PěstitelskáKarma uživatele Gauss - 88% PěstitelskáKarma uživatele Gauss - 88% PěstitelskáKarma uživatele Gauss - 88% Pěstitelská

Registrován: Jan 2003
Příspěvků: 336 

Příspěvek č. 58

moment z ty santa marie vylezlo EC 15? wtf

citace:
Původní příspěvek od JetiX


Svetlo som ubral na 450w



ber wattaz - vzdalenost, muzes palit klidne 10000KW z kilometru

citace:
Původní příspěvek od JetiX


Aký si mal chiller? Čo som pozeral, tak to sú celkom slušne drahé vecičky


mam ty hailea 500vku. uchladi 1000l nadrz no problém.

Naposledy upravil Gauss 01-09-2018 v 10:51 AM

Old Post 01-09-2018 v 10:41 AM
Gauss je offline   Profil uživatele Gauss   Find more posts by Gauss   Foto galerie člena Gauss   Click here to Send Gauss a Private Message   Add Gauss to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JetiX
Stálý Člen

Karma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% Pěstitelská

Registrován: Nov 2017
Příspěvků: 608  

Příspěvek č. 59


Hej znáša to celkom dobre, celkovo sa javí ako brutálne odolná rastlina obidvom rastlinám som zlomil dosť veľké haluze, LSD asi z toho zhermilo, aj kvôli ostatným aspektom ale Santa Maria prežije hocičo.

Na fotke chcem ukázať, že už nemám kde vyššie posunúť svetlo, preto sú niektoré vrchy bližšie ako 20cm... Je tam aj cooltuba ale tých 450w na 20 cm od vrchov je dosť predimenzované, ale o to mi ide bezdotykový teplomer ukazuje max 26 stupňov na vrchoch, čiže tam by problém byť tiež nemal.

Keď nemáš čo húliť, niesi to ty.

You'll see how tough i am... after i defeat the Golden thief bug...

Old Post 01-09-2018 v 10:57 AM
JetiX je offline   Profil uživatele JetiX   Find more posts by JetiX   Foto galerie člena JetiX   Click here to Send JetiX a Private Message   Add JetiX to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Gauss
Stálý Člen

Karma uživatele Gauss - 88% PěstitelskáKarma uživatele Gauss - 88% PěstitelskáKarma uživatele Gauss - 88% PěstitelskáKarma uživatele Gauss - 88% PěstitelskáKarma uživatele Gauss - 88% Pěstitelská

Registrován: Jan 2003
Příspěvků: 336 

Příspěvek č. 60

u toho proplachu, není dobry jim vzit upne všechno, navíc cista voda nenavaze usazeny hnojky tak dobře jako voda s trochou hnojek. Proto on ve videu říká ze ji prolejvaj EC 1.3 Na konecnej proplach staci trocha hnojek, a pak jen vodou.

Old Post 01-09-2018 v 11:10 AM
Gauss je offline   Profil uživatele Gauss   Find more posts by Gauss   Foto galerie člena Gauss   Click here to Send Gauss a Private Message   Add Gauss to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JetiX
Stálý Člen

Karma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% Pěstitelská

Registrován: Nov 2017
Příspěvků: 608  

Příspěvek č. 61





Čaute spolupáchatelia

48. deň od prepnutia

Od posledného preplachu boli 7 dní bez ničoho, nakoniec dopadli tak ako vidno na prvej fotke, asi som ich vyšťavil príliž, hneď som im zamiešal klasickú dávku a za dve hoďky boli akoby nič samozrejme, že listy zožltli, nevadí to ani mne a asi ani babám, šišky rastú ďalej. Ešte v pondelok poslednýkrát polejem s hnojivom, potom ich znovu poriadne prelejem vodou upravenou na ph 6,5 a potom budú dostávať už len čistú vodu od smädu.

Keď nemáš čo húliť, niesi to ty.

You'll see how tough i am... after i defeat the Golden thief bug...

Old Post 08-09-2018 v 17:28 PM
JetiX je offline   Profil uživatele JetiX   Find more posts by JetiX   Foto galerie člena JetiX   Click here to Send JetiX a Private Message   Add JetiX to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JetiX
Stálý Člen

Karma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% Pěstitelská

Registrován: Nov 2017
Příspěvků: 608  

Příspěvek č. 62



Ahoj

58. deň od prepnutia

51. deň som spravil poriadny preplach v sprche s vodou upravenou na ph 6,8, teraz už polievam iba od smädu. Trichomy som pozeral pod mikroskopom a sú všetky mliečne, kosa je naplánovaná na ďalší týždeň v utorok, to bude deň č. 65

Neviem čo viac k tomu dodať, kukajte na tie Ku*vy

Keď nemáš čo húliť, niesi to ty.

You'll see how tough i am... after i defeat the Golden thief bug...

Old Post 18-09-2018 v 16:59 PM
JetiX je offline   Profil uživatele JetiX   Find more posts by JetiX   Foto galerie člena JetiX   Click here to Send JetiX a Private Message   Add JetiX to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JetiX
Stálý Člen

Karma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% Pěstitelská

Registrován: Nov 2017
Příspěvků: 608  

Příspěvek č. 63





Čaute,

toto je 62. deň od prepnutia, rozhodol som sa, že dnes už sú v tme a zajtra poobede ich pokosím, klímu som vypeckoval na maximum vraj pri nízkych teplotách vyniknú terpény, tak uvidíme. Poviem vám narovinu, že sa už nemôžem dočkať, toto je moje najúspešnejšie kolo a bude toho do boha aj troška a trúfam si povedať, že aj vyše 150g (to je v mojom prípade veľký úspech )

Inak už sa pripravujú ďalšie baby v cloneri, slečna vľavo je royal gorila a hentá pi*ovina je critical, má to význam pestovať? Z jedného semienka vyrástli dva poloretardi. Anyway, idem sa pokúsiť o stavbu bublera a teda ďalšie kolo pôjdem túto gorilu v hydre. Bude to veľká výzva, keďže o tom nemám ani šajnu, ale teším sa.

Pridám potom aj fotky z kosy, tak zatiaľ priatelia.

Keď nemáš čo húliť, niesi to ty.

You'll see how tough i am... after i defeat the Golden thief bug...

Old Post 22-09-2018 v 06:30 AM
JetiX je offline   Profil uživatele JetiX   Find more posts by JetiX   Foto galerie člena JetiX   Click here to Send JetiX a Private Message   Add JetiX to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JetiX
Stálý Člen

Karma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% Pěstitelská

Registrován: Nov 2017
Příspěvků: 608  

Příspěvek č. 64





Nazdar nazdar, tak je to tu...

KOSA

Najprv LSD

Úplná bomba Vážení... krásne, smradľavé, lepkavé a obrovské tvrdé ŠIŠAJDY hľa:

Prvé dve fotky pózovanie po ošklbaní veľkých listov,
Ďalšie už po finálnom oholení.

Palice položené na stole beriem ako top kvalitu, ktorú budem vážiť, to čo je v sklenenej nádobe sú spodky, ktoré chcem použiť na výrobu BHO (to sa nebude rátať do finálneho váženia), trim použijem na výrobu bubble hashu (tiež nerátam).

Keď nemáš čo húliť, niesi to ty.

You'll see how tough i am... after i defeat the Golden thief bug...

Old Post 23-09-2018 v 12:35 PM
JetiX je offline   Profil uživatele JetiX   Find more posts by JetiX   Foto galerie člena JetiX   Click here to Send JetiX a Private Message   Add JetiX to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 21:37 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 2 3 4 5  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4426620 seconds with 37 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív