Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » PrimaKlima 800m3 - Randál. (1.indoor)
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
filujaks
Nový Člen

Karma uživatele filujaks - 33% Pěstitelská

Registrován: Aug 2018
Příspěvků: 12  

PrimaKlima 800m3 - Randál. (1.indoor) Příspěvek č. 1

Dobrý den všem, již předem děkuji všem, kteří si dají tu snahu, mi odepsat na můj určitě již mnohokrát zodpovězený problém.

Založil jsem box 1200x1200x1800 mm (značky Mammoth)
zářivka 400w sodik
odtah: primaklima 800m3 ( včetne - uhlikový filtr k tomu určený)
2x ventilator na proudění vzduchu.

Jednoduchý a zřejmě i velmi předvídatelný dotaz. Přesto prosím o trpělivost

-- Ventilátor PrimaKlima 800m3, jsem zapojil dle rad, ale hučí tak moc, že neslyším téměř vlastní slovo v místnosti. (větší obývák) ventilátor mám položen na growboxu. Regulovat jsem to chtěl odhlučněným potrubím, ale největší rachot vychází právě z ventilátoru. Když dám ventilátor dovnitř, určitě to pomůže, ale určitě neeliminuje tolik hluk. Měl by někdo tu snahu a nasměroval mne, jak správně vyřešit tento problém? v Tématech jsem hledal, ale tento konkretní typ ventilátoru jsem nenašel. Budu rád za cenné rady od zkušenějších Předem děkuji, případně mohu připojit foto pro větší přehled. pěkný den.

Old Post 30-08-2018 v 17:22 PM
filujaks je offline   Profil uživatele filujaks   Find more posts by filujaks   Foto galerie člena filujaks   Click here to Send filujaks a Private Message   Add filujaks to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AladinXXX
Seržant

Karma uživatele AladinXXX - 96% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 1850  

Team Member: MOD

Příspěvek č. 2

rob to takto: dej filtr,pk,potrubi ven.
a posli mi fotku.

Harry,jdu do baraku!
------------------------
Rap save my life!
---------------------
ten zlej..

Potřebuješ něco upravit ???-napiš mi PM.Serža

Old Post 30-08-2018 v 17:25 PM
AladinXXX je offline   Profil uživatele AladinXXX   Find more posts by AladinXXX   Foto galerie člena AladinXXX   Click here to Send AladinXXX a Private Message   Add AladinXXX to your buddy list     Navštiv homepage uživatele AladinXXX! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
filujaks
Nový Člen

Karma uživatele filujaks - 33% Pěstitelská

Registrován: Aug 2018
Příspěvků: 12  

Příspěvek č. 3

tady

Old Post 30-08-2018 v 18:30 PM
filujaks je offline   Profil uživatele filujaks   Find more posts by filujaks   Foto galerie člena filujaks   Click here to Send filujaks a Private Message   Add filujaks to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Critical
Stálý Člen

Karma uživatele Critical - 37% Pěstitelská

Registrován: May 2013
Příspěvků: 34  

Příspěvek č. 4

Zdarec pokud finance dovolí https://www.higarden.cz/tlumice-hluku/ jinak se dá po doma udělat dřevěná budka s 2x otvory pro sonoflex s (vatou)

Old Post 30-08-2018 v 18:45 PM
Critical je offline   Profil uživatele Critical   Find more posts by Critical   Foto galerie člena Critical   Click here to Send Critical a Private Message   Add Critical to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
chuck53
Stálý Člen

Karma uživatele chuck53 - 48% PěstitelskáKarma uživatele chuck53 - 48% PěstitelskáKarma uživatele chuck53 - 48% PěstitelskáKarma uživatele chuck53 - 48% PěstitelskáKarma uživatele chuck53 - 48% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 618 

Příspěvek č. 5


Nebo samotný motor zavři do krabice a vytlum nějakým materiálem. Já to mám v kartonové krabici co má tak 20L a kolem je narvaná skelná vata. Narozdíl od tebe mám jen mezaxiál co má tak 200m3, ale v principu by to mělo pomoct. Ven trčí jen vstupní příruba pro pacháč a příruba pro výstupní aluflex. Celé to mám zavěšené uvnitř pod stropem. U mě dělá největší rachot proud vzduchu potrubím takže motor tolik nijak zásadně nehučí.

Toš dobře to čistí !

Chuckovy --- Stromy 2010 Low Killer ---

Old Post 30-08-2018 v 18:51 PM
chuck53 je offline   Profil uživatele chuck53   Find more posts by chuck53   Foto galerie člena chuck53   Click here to Send chuck53 a Private Message   Add chuck53 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AladinXXX
Seržant

Karma uživatele AladinXXX - 96% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 1850  

Team Member: MOD

Příspěvek č. 6

bude chyba u tebe ja u pk800m3/h jakoze normalne spim......

Harry,jdu do baraku!
------------------------
Rap save my life!
---------------------
ten zlej..

Potřebuješ něco upravit ???-napiš mi PM.Serža

Old Post 30-08-2018 v 19:02 PM
AladinXXX je offline   Profil uživatele AladinXXX   Find more posts by AladinXXX   Foto galerie člena AladinXXX   Click here to Send AladinXXX a Private Message   Add AladinXXX to your buddy list     Navštiv homepage uživatele AladinXXX! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
filujaks
Nový Člen

Karma uživatele filujaks - 33% Pěstitelská

Registrován: Aug 2018
Příspěvků: 12  

Příspěvek č. 7


určitě je chyba u mě. a určitě to mám špatně,

Old Post 30-08-2018 v 19:08 PM
filujaks je offline   Profil uživatele filujaks   Find more posts by filujaks   Foto galerie člena filujaks   Click here to Send filujaks a Private Message   Add filujaks to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
GrowPlace
Stálý Člen

Karma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% Pěstitelská

Registrován: Feb 2018
Příspěvků: 677 

Příspěvek č. 8

Jeden tlumic mi lezi v obchode, delka 90cm. Pokud bys mel zajem, necham ti ho levne.

Grower sponzor

Old Post 30-08-2018 v 19:10 PM
GrowPlace je offline   Profil uživatele GrowPlace   Find more posts by GrowPlace   Foto galerie člena GrowPlace   Click here to Send GrowPlace a Private Message   Add GrowPlace to your buddy list     Navštiv homepage uživatele GrowPlace! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
filujaks
Nový Člen

Karma uživatele filujaks - 33% Pěstitelská

Registrován: Aug 2018
Příspěvků: 12  

Příspěvek č. 9

PK je venku, dnes již nemám možnost ukotvit vevnitř. tudíž zítra zašlu aktuální foto a poté budu vděčný, když mi pomůžete

Old Post 30-08-2018 v 19:11 PM
filujaks je offline   Profil uživatele filujaks   Find more posts by filujaks   Foto galerie člena filujaks   Click here to Send filujaks a Private Message   Add filujaks to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
filujaks
Nový Člen

Karma uživatele filujaks - 33% Pěstitelská

Registrován: Aug 2018
Příspěvků: 12  

Příspěvek č. 10

PK mam položený na boxu, dnes již nemám možnost ukotvit vevnitř, tudíž hned zítra na to vlítnu a pošlu foto a budu vděčný za cenné rady

Old Post 30-08-2018 v 19:13 PM
filujaks je offline   Profil uživatele filujaks   Find more posts by filujaks   Foto galerie člena filujaks   Click here to Send filujaks a Private Message   Add filujaks to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AladinXXX
Seržant

Karma uživatele AladinXXX - 96% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 1850  

Team Member: MOD

Příspěvek č. 11

ted fotku kde je pk......
co to je presne za filtr?

2GrowPlace:sakra,zrovna nemam chechtaky,jsem zvyklej,ale frajerka by mela radost.......

Harry,jdu do baraku!
------------------------
Rap save my life!
---------------------
ten zlej..

Potřebuješ něco upravit ???-napiš mi PM.Serža

Old Post 30-08-2018 v 19:14 PM
AladinXXX je offline   Profil uživatele AladinXXX   Find more posts by AladinXXX   Foto galerie člena AladinXXX   Click here to Send AladinXXX a Private Message   Add AladinXXX to your buddy list     Navštiv homepage uživatele AladinXXX! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AladinXXX
Seržant

Karma uživatele AladinXXX - 96% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 1850  

Team Member: MOD

Příspěvek č. 12

2filujaks ukej,dej 10min ted jsem si nalil drink,tak az pujdu pro novej do kuchyne,tak ti udelam foto.


specifikuj ten filt,,.............pac slovy: k tomu urceny je dost matouci,jako kdo to urcoval?

Harry,jdu do baraku!
------------------------
Rap save my life!
---------------------
ten zlej..

Potřebuješ něco upravit ???-napiš mi PM.Serža

Old Post 30-08-2018 v 19:20 PM
AladinXXX je offline   Profil uživatele AladinXXX   Find more posts by AladinXXX   Foto galerie člena AladinXXX   Click here to Send AladinXXX a Private Message   Add AladinXXX to your buddy list     Navštiv homepage uživatele AladinXXX! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
filujaks
Nový Člen

Karma uživatele filujaks - 33% Pěstitelská

Registrován: Aug 2018
Příspěvků: 12  

Příspěvek č. 13


PK je venku, jak jsem psal, zítra umístím dovnitř. Dnes už nemám možnost( material apod. mrzí me to)

Old Post 30-08-2018 v 19:20 PM
filujaks je offline   Profil uživatele filujaks   Find more posts by filujaks   Foto galerie člena filujaks   Click here to Send filujaks a Private Message   Add filujaks to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
filujaks
Nový Člen

Karma uživatele filujaks - 33% Pěstitelská

Registrován: Aug 2018
Příspěvků: 12  

Příspěvek č. 14

i z mého laického pohledu je to nešťastné řešení. prosím o trpělivost...

Old Post 30-08-2018 v 19:21 PM
filujaks je offline   Profil uživatele filujaks   Find more posts by filujaks   Foto galerie člena filujaks   Click here to Send filujaks a Private Message   Add filujaks to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
GrowPlace
Stálý Člen

Karma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% Pěstitelská

Registrován: Feb 2018
Příspěvků: 677 

Příspěvek č. 15

Nevadi. Jiste se nejak domluvime
Kazdopadne je to brano od vzducharu, takze jsou moc dobre. Cim delsi tlumic, tim vetsi ticho

Grower sponzor

Old Post 30-08-2018 v 19:22 PM
GrowPlace je offline   Profil uživatele GrowPlace   Find more posts by GrowPlace   Foto galerie člena GrowPlace   Click here to Send GrowPlace a Private Message   Add GrowPlace to your buddy list     Navštiv homepage uživatele GrowPlace! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AladinXXX
Seržant

Karma uživatele AladinXXX - 96% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 1850  

Team Member: MOD

Příspěvek č. 16

2GrowPlace:dik za info.by me to asi netrklo,casem poridim nejaky delo....

2filujaks :to je bez regulace?
-si k tomu nedostal tu listu na poveseni???

Harry,jdu do baraku!
------------------------
Rap save my life!
---------------------
ten zlej..

Potřebuješ něco upravit ???-napiš mi PM.Serža

Old Post 30-08-2018 v 19:26 PM
AladinXXX je offline   Profil uživatele AladinXXX   Find more posts by AladinXXX   Foto galerie člena AladinXXX   Click here to Send AladinXXX a Private Message   Add AladinXXX to your buddy list     Navštiv homepage uživatele AladinXXX! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 17:49 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4198510 seconds with 34 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív