Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Franta je zpět!
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4
Autor
Téma 
Rudi
Nový Člen

Karma uživatele Rudi - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2018
Příspěvků: 22 

Příspěvek č. 17

ohladom toho svetla, tiež idem o mesiac po LED a zaujimalo by ma ci mate niekto skusenosti s tymto : v jednom nemeckom videu som videl ako mal typek Led hore + 4 led pasy dole, co znamena že na každej strane stanu mal jeden... Vraj je to riešenie problému väčšiny growerow kedy rastlina nedostava dostatok svetla do spodnej časti a preto su aj vo finale slabšie Výsledky v spodnych častiach rastlin.. Otazka je máte to niekto tak? funguje to? V inom videu som zase videl ako po zhasnuti lampy svietil este cca pol hodinu jeden slabší led pás ktorý udajne simuluje zapad slnka co vraj tiež prospieva rastlinam.. co si otom myslite?

250w

Old Post 27-08-2018 v 11:58 AM
Rudi je offline   Profil uživatele Rudi   Find more posts by Rudi   Foto galerie člena Rudi   Click here to Send Rudi a Private Message   Add Rudi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Chaplygin
Stálý Člen

Karma uživatele Chaplygin - 81% PěstitelskáKarma uživatele Chaplygin - 81% Pěstitelská

Registrován: May 2018
Příspěvků: 92  

Příspěvek č. 18

a) Nikdy som to nevidel ani nepocul o pouziti postrannych led pasov pri growe.

b) po zhasnuti mozu byt zapnute far red svetla, odporucam google a precitat si, nie som odbornik a aktualne som nevyspaný tak nemôžem ti poskytnúť podrobnejšie informácie

-------------------------------------------------------------------------
Piko je cesta.
Neviem, či správna, ale určite rýchlejšia.
-------------------------------------------------------------------------
In memory of Sergey Chaplygin. /Чаплы́гин/

Old Post 27-08-2018 v 12:38 PM
Chaplygin je offline   Profil uživatele Chaplygin   Find more posts by Chaplygin   Foto galerie člena Chaplygin   Click here to Send Chaplygin a Private Message   Add Chaplygin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FrantavBaraku
Stálý Člen

Karma uživatele FrantavBaraku - 83% PěstitelskáKarma uživatele FrantavBaraku - 83% Pěstitelská

Registrován: Aug 2018
Příspěvků: 63  

Příspěvek č. 19

citace:
Původní příspěvek od fikus37
Světlo je pecka a i zbytek věcí je dobře. Prima Klima je jednička na trhu a co znám kluky, tak mají všichni prima klimu. Akorát ta verze ctrl je hodně hlučná v menší rychlosti, ale to vyřešili, že prima klimu jde koupit i s EC motorem. Ty budeš mít asi dvou rychlostní, takže ta není tak hlučná.


Ještě se zeptám, kombinace tý primaklimy s tim pacháčem je v pohodě na ten rozměr stanu?))

Old Post 27-08-2018 v 19:39 PM
FrantavBaraku je offline   Profil uživatele FrantavBaraku   Find more posts by FrantavBaraku   Foto galerie člena FrantavBaraku   Click here to Send FrantavBaraku a Private Message   Add FrantavBaraku to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Chaplygin
Stálý Člen

Karma uživatele Chaplygin - 81% PěstitelskáKarma uživatele Chaplygin - 81% Pěstitelská

Registrován: May 2018
Příspěvků: 92  

Příspěvek č. 20

Myslim ze ti to plne postaci, nakolko nemas hps nemusis mat az tak vykonny odtah. V tom su Ledky super. Podla mna mas dobry setup, uz sa len na to vrhnut

-------------------------------------------------------------------------
Piko je cesta.
Neviem, či správna, ale určite rýchlejšia.
-------------------------------------------------------------------------
In memory of Sergey Chaplygin. /Чаплы́гин/

Old Post 27-08-2018 v 20:11 PM
Chaplygin je offline   Profil uživatele Chaplygin   Find more posts by Chaplygin   Foto galerie člena Chaplygin   Click here to Send Chaplygin a Private Message   Add Chaplygin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FrantavBaraku
Stálý Člen

Karma uživatele FrantavBaraku - 83% PěstitelskáKarma uživatele FrantavBaraku - 83% Pěstitelská

Registrován: Aug 2018
Příspěvků: 63  

Příspěvek č. 21

Jde mi o filtraci vůně aby to fungovalo jak má

Old Post 27-08-2018 v 20:22 PM
FrantavBaraku je offline   Profil uživatele FrantavBaraku   Find more posts by FrantavBaraku   Foto galerie člena FrantavBaraku   Click here to Send FrantavBaraku a Private Message   Add FrantavBaraku to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Chaplygin
Stálý Člen

Karma uživatele Chaplygin - 81% PěstitelskáKarma uživatele Chaplygin - 81% Pěstitelská

Registrován: May 2018
Příspěvků: 92  

Příspěvek č. 22

Pokial ten filter maa novy, nemusis sa nicoho bat. Pokial je uz pouzivany, zvaz kupu noveho. Ja po dvoch kolach menim.

-------------------------------------------------------------------------
Piko je cesta.
Neviem, či správna, ale určite rýchlejšia.
-------------------------------------------------------------------------
In memory of Sergey Chaplygin. /Чаплы́гин/

Old Post 27-08-2018 v 20:25 PM
Chaplygin je offline   Profil uživatele Chaplygin   Find more posts by Chaplygin   Foto galerie člena Chaplygin   Click here to Send Chaplygin a Private Message   Add Chaplygin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FrantavBaraku
Stálý Člen

Karma uživatele FrantavBaraku - 83% PěstitelskáKarma uživatele FrantavBaraku - 83% Pěstitelská

Registrován: Aug 2018
Příspěvků: 63  

Příspěvek č. 23

Všechno bude nový, čekám než vyrobí panel, prý nestíhají tak musím týden počkat

Old Post 27-08-2018 v 20:27 PM
FrantavBaraku je offline   Profil uživatele FrantavBaraku   Find more posts by FrantavBaraku   Foto galerie člena FrantavBaraku   Click here to Send FrantavBaraku a Private Message   Add FrantavBaraku to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fikus37
Banned

Karma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 1692  

Příspěvek č. 24

Ta kombinace je dobrá. Nic nepůjde cítit. Jen nezapojuj filtr moc brzo. Stačí když ho nasadis ve 3 týdnu květu. Vlhkost neprospívá aktivnímu uhlí a pokud ho nebudeš provozovat ve velké vlhkosti, tak ti vydrží i 5 kol.

Old Post 27-08-2018 v 21:04 PM
fikus37 je offline   Profil uživatele fikus37   Find more posts by fikus37   Foto galerie člena fikus37   Click here to Send fikus37 a Private Message   Add fikus37 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pítr90
Stálý Člen

Karma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 1298  

Příspěvek č. 25

Zdar, nevím, asi mám zázračné podmínky, ale filtr jsem kupoval vloni v prosinci a je v boxu do teď a to jede nonstop v "květovém" boxu, tzn. vždy na cca 40 dní z 60ti 😉 5té kolo
A nic cítit není 😉

Po trávě se nechodí, po trávě se směje :-D
Já: "Začal jsem se svojí závislostí něco dělat"
On: " A co???"
Já:" Pořídil jsem si skříň 😁
Pítrovo miniprckárna
Pítrovo HoMeMaDe box s 250 sodou
řízkování rajčat podle Pítra
Pítrovo MiNiBoX 100W SCROG
Pítrovo Nový Homemade box, pořád s 250w sodou

Old Post 27-08-2018 v 21:18 PM
Pítr90 je offline   Profil uživatele Pítr90   Find more posts by Pítr90   Foto galerie člena Pítr90   Click here to Send Pítr90 a Private Message   Add Pítr90 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Musicos
Stálý Člen

Karma uživatele Musicos - 9% Pěstitelská

Registrován: Jul 2018
Příspěvků: 47  

Příspěvek č. 26

Franto a zalejvat budeš ručně ? Já si koupil Auto zavlažovací systém Blumat, a je to teda úplná paráda, doporučuji všem, za pár peněz hodně muziky

Old Post 28-08-2018 v 05:57 AM
Musicos je offline   Profil uživatele Musicos   Find more posts by Musicos   Foto galerie člena Musicos   Click here to Send Musicos a Private Message   Add Musicos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fikus37
Banned

Karma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 1692  

Příspěvek č. 27

Pitr,před x lety jsem kupoval filtr (nevím už jakou značku),ale po jednom kole 90 dní jsem musel vyměnit uhlí.Mám velkou vlhkost 90% a uhlí bylo slepené a ventilátor jsem málem odpálil.Vůbec to netahalo.

Old Post 28-08-2018 v 06:20 AM
fikus37 je offline   Profil uživatele fikus37   Find more posts by fikus37   Foto galerie člena fikus37   Click here to Send fikus37 a Private Message   Add fikus37 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FrantavBaraku
Stálý Člen

Karma uživatele FrantavBaraku - 83% PěstitelskáKarma uživatele FrantavBaraku - 83% Pěstitelská

Registrován: Aug 2018
Příspěvků: 63  

Příspěvek č. 28

citace:
Původní příspěvek od Musicos
Franto a zalejvat budeš ručně ? Já si koupil Auto zavlažovací systém Blumat, a je to teda úplná paráda, doporučuji všem, za pár peněz hodně muziky


Ručně ale zrovna včera sem přemýšlel nad automatickým systémem)) kouknu na to

Old Post 28-08-2018 v 06:22 AM
FrantavBaraku je offline   Profil uživatele FrantavBaraku   Find more posts by FrantavBaraku   Foto galerie člena FrantavBaraku   Click here to Send FrantavBaraku a Private Message   Add FrantavBaraku to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Musicos
Stálý Člen

Karma uživatele Musicos - 9% Pěstitelská

Registrován: Jul 2018
Příspěvků: 47  

Příspěvek č. 29

Mrkni na to, já jezdím občas na pár dní na chatu na ryby, takhle můžu úplně bez starostí odjet a vím že o kvítí je dobře postaráno funguje to na bázi keramických čidel, žádná elektřina, nic nepotřebuješ

Old Post 28-08-2018 v 06:24 AM
Musicos je offline   Profil uživatele Musicos   Find more posts by Musicos   Foto galerie člena Musicos   Click here to Send Musicos a Private Message   Add Musicos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FrantavBaraku
Stálý Člen

Karma uživatele FrantavBaraku - 83% PěstitelskáKarma uživatele FrantavBaraku - 83% Pěstitelská

Registrován: Aug 2018
Příspěvků: 63  

Příspěvek č. 30

Zrovna o tom čtu. A jak je to s hnojivama? Nemůžou se třeba zkazit když to bude stát namíchané v nádobě?

Old Post 28-08-2018 v 06:27 AM
FrantavBaraku je offline   Profil uživatele FrantavBaraku   Find more posts by FrantavBaraku   Foto galerie člena FrantavBaraku   Click here to Send FrantavBaraku a Private Message   Add FrantavBaraku to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Musicos
Stálý Člen

Karma uživatele Musicos - 9% Pěstitelská

Registrován: Jul 2018
Příspěvků: 47  

Příspěvek č. 31

Vzduchovaci motorek do akvária za 200 Kč a máš vystaráno psal jsem Plagronu, terra hnojiva vydrží 4 dny ve vodě úplně bez problémů, s alga to je horší, chce to minerální hnojiva, ne organické...

Old Post 28-08-2018 v 06:29 AM
Musicos je offline   Profil uživatele Musicos   Find more posts by Musicos   Foto galerie člena Musicos   Click here to Send Musicos a Private Message   Add Musicos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FrantavBaraku
Stálý Člen

Karma uživatele FrantavBaraku - 83% PěstitelskáKarma uživatele FrantavBaraku - 83% Pěstitelská

Registrován: Aug 2018
Příspěvků: 63  

Příspěvek č. 32

Mám objednané Hessi hnojiva, mám s nimi zkušenost a tak nějak se mi nejvíce osvědčili.

Old Post 28-08-2018 v 06:30 AM
FrantavBaraku je offline   Profil uživatele FrantavBaraku   Find more posts by FrantavBaraku   Foto galerie člena FrantavBaraku   Click here to Send FrantavBaraku a Private Message   Add FrantavBaraku to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 21:29 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9185120 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív