Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Franta je zpět!
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
FrantavBaraku
Stálý Člen

Karma uživatele FrantavBaraku - 83% PěstitelskáKarma uživatele FrantavBaraku - 83% Pěstitelská

Registrován: Aug 2018
Příspěvků: 63  

Franta je zpět! Příspěvek č. 1

Zdravím místní growery

Po 3leté pauze se vracím za Vámi, byl jsem tu pod nickem FrantaZPanelaku, jel sem 400w v bytě. Problém nastal při neuvěřitelném zápachu při sklizni tak sem s tím radši seknul. viz http://grower.cz/pestovani/marihuana/tema/t-76137.html

Ale nyní už je Franta v baráku a proto vás žádám o názor na tuto sestavu z ledideal.cz :

Teď když mám klid tak bych to chtěl znovu rozjet, a hodně mě lákají led světla.

Komplet Led grow box“L“

Grow box 90x90x170 Dark street (100%mylar,stříbrný)
led Spider Vero 29 300Watt
16xkvětináč 5,7 l+misky
hnojiva plagron(růst,květ)+enzymy
pachový filtr 125 ,360m3
ventilátor Prima Klima (regulovatelný 240/360m3)
hlína Plagron ligh mix 100L
digitální časovač
potrubí alu flex,spony a veškerá kabeláž

Old Post 26-08-2018 v 08:46 AM
FrantavBaraku je offline   Profil uživatele FrantavBaraku   Find more posts by FrantavBaraku   Foto galerie člena FrantavBaraku   Click here to Send FrantavBaraku a Private Message   Add FrantavBaraku to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fikus37
Banned

Karma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 1692  

Příspěvek č. 2

Zdar, Frantovbaraku
na ten prostor bych dal větší 11 L květináče. 11 l mají rozměr 25x25, tak se ti tam vleze 9 kytek a ještě zbude trochu místa na rozvetveni.
Jináč dobrá sestava.

Old Post 26-08-2018 v 09:14 AM
fikus37 je offline   Profil uživatele fikus37   Find more posts by fikus37   Foto galerie člena fikus37   Click here to Send fikus37 a Private Message   Add fikus37 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FrantavBaraku
Stálý Člen

Karma uživatele FrantavBaraku - 83% PěstitelskáKarma uživatele FrantavBaraku - 83% Pěstitelská

Registrován: Aug 2018
Příspěvků: 63  

Příspěvek č. 3

S těma květináčema většíma samozřejmě počítám, jde mi především o světlo a komponenty k tomu

Old Post 26-08-2018 v 09:18 AM
FrantavBaraku je offline   Profil uživatele FrantavBaraku   Find more posts by FrantavBaraku   Foto galerie člena FrantavBaraku   Click here to Send FrantavBaraku a Private Message   Add FrantavBaraku to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fikus37
Banned

Karma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 1692  

Příspěvek č. 4

Světlo je pecka a i zbytek věcí je dobře. Prima Klima je jednička na trhu a co znám kluky, tak mají všichni prima klimu. Akorát ta verze ctrl je hodně hlučná v menší rychlosti, ale to vyřešili, že prima klimu jde koupit i s EC motorem. Ty budeš mít asi dvou rychlostní, takže ta není tak hlučná.

Old Post 26-08-2018 v 09:24 AM
fikus37 je offline   Profil uživatele fikus37   Find more posts by fikus37   Foto galerie člena fikus37   Click here to Send fikus37 a Private Message   Add fikus37 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FrantavBaraku
Stálý Člen

Karma uživatele FrantavBaraku - 83% PěstitelskáKarma uživatele FrantavBaraku - 83% Pěstitelská

Registrován: Aug 2018
Příspěvků: 63  

Příspěvek č. 5

Tak píšou tam že sestava je individuální, mohl by jim napsat zda-li by něšlo vyměnit tu co tam je psaná za tu s EC motorem))

Old Post 26-08-2018 v 09:42 AM
FrantavBaraku je offline   Profil uživatele FrantavBaraku   Find more posts by FrantavBaraku   Foto galerie člena FrantavBaraku   Click here to Send FrantavBaraku a Private Message   Add FrantavBaraku to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DrGrinspoon
Stálý Člen

Karma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% Pěstitelská

Registrován: Mar 2017
Příspěvků: 656  

Příspěvek č. 6

S tými 11l kvetináčmi musím súhlasiť, v tých 5l by si to musel polievať snáď 2x denne.

Old Post 26-08-2018 v 10:00 AM
DrGrinspoon je offline   Profil uživatele DrGrinspoon   Find more posts by DrGrinspoon   Foto galerie člena DrGrinspoon   Click here to Send DrGrinspoon a Private Message   Add DrGrinspoon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Musicos
Stálý Člen

Karma uživatele Musicos - 9% Pěstitelská

Registrován: Jul 2018
Příspěvků: 47  

Příspěvek č. 7

Čau já si box sestavu vybíral sám, ale taky od nich, když vezmeš světlo, máš všechno zbylé vybaveni za velkoobchodní ceny, takže si to můžeš poskládat úplně jak chceš, vzít si i hnojiva a tak, ušetříš jinak to světlo je největší pecka!

Old Post 26-08-2018 v 14:55 PM
Musicos je offline   Profil uživatele Musicos   Find more posts by Musicos   Foto galerie člena Musicos   Click here to Send Musicos a Private Message   Add Musicos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FrantavBaraku
Stálý Člen

Karma uživatele FrantavBaraku - 83% PěstitelskáKarma uživatele FrantavBaraku - 83% Pěstitelská

Registrován: Aug 2018
Příspěvků: 63  

Příspěvek č. 8

Už jsem s nima domluvenej že mi vymění ty květináče za 9x 11l a i hnojiva sem si nechal vyměnit. Už mám objednáno tak jsem zvědavej)

Old Post 26-08-2018 v 14:58 PM
FrantavBaraku je offline   Profil uživatele FrantavBaraku   Find more posts by FrantavBaraku   Foto galerie člena FrantavBaraku   Click here to Send FrantavBaraku a Private Message   Add FrantavBaraku to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Musicos
Stálý Člen

Karma uživatele Musicos - 9% Pěstitelská

Registrován: Jul 2018
Příspěvků: 47  

Příspěvek č. 9

Nebudeš litovat, uvidíš, já mám světlo v něco menším boxu,ale zase jsem chtěl vyšší, mám 80x80x180, hledal jsem nějaký s největší stabilitou a to je ten green qube, nosnost 100kg,2,5 cm průměr trubek, kovové spoje, jsem z něj nadsenej, ten jediný mi nemohli dodat, mají ho jen v hotchilli, nikde jinde, ale je fakt suprovej, spousta různých malých vychytávek

Old Post 26-08-2018 v 15:06 PM
Musicos je offline   Profil uživatele Musicos   Find more posts by Musicos   Foto galerie člena Musicos   Click here to Send Musicos a Private Message   Add Musicos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Chaplygin
Stálý Člen

Karma uživatele Chaplygin - 81% PěstitelskáKarma uživatele Chaplygin - 81% Pěstitelská

Registrován: May 2018
Příspěvků: 92  

Příspěvek č. 10

Ja mam 90x90 250/400w a vzdy jedu 9x 11l kvetinace. Asi nejrozumensi vyuziti prostoru dle mne. Jednou sem sel i 16 kytek na tomhle prostoru ale to je asi waste of money, hlavne ked som bral klony po 250/kč.

-------------------------------------------------------------------------
Piko je cesta.
Neviem, či správna, ale určite rýchlejšia.
-------------------------------------------------------------------------
In memory of Sergey Chaplygin. /Чаплы́гин/

Old Post 26-08-2018 v 21:14 PM
Chaplygin je offline   Profil uživatele Chaplygin   Find more posts by Chaplygin   Foto galerie člena Chaplygin   Click here to Send Chaplygin a Private Message   Add Chaplygin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mrsheep
Nový Člen

Karma uživatele Mrsheep - 9% Pěstitelská

Registrován: Aug 2018
Příspěvků: 13  

Příspěvek č. 11

^ úplná pravda.
Mam 120x120x210.
12kytek je maximum. Potom se to začíná prodražovat a výnos se moc nezvětšuje.aspon pro mě.

Old Post 27-08-2018 v 05:57 AM
Mrsheep je offline   Profil uživatele Mrsheep   Find more posts by Mrsheep   Foto galerie člena Mrsheep   Click here to Send Mrsheep a Private Message   Add Mrsheep to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ajtaktak
Stálý Člen

Karma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2017
Příspěvků: 483  

Příspěvek č. 12

mam greencube, ale verziu 240.120.220 a niesom s nim spokojny. Nema pristup z bocnych sttran stanu, ale ak to tebe nevadi, tak je v poho
Ak pouzivas pro hanger na zavesenie, tak velmi tazko ich pripevnis k tym hrubsim tyciam. odporucam kupic vacsie pracky/karabinky.

Old Post 27-08-2018 v 08:27 AM
Ajtaktak je offline   Profil uživatele Ajtaktak   Find more posts by Ajtaktak   Foto galerie člena Ajtaktak   Click here to Send Ajtaktak a Private Message   Add Ajtaktak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FrantavBaraku
Stálý Člen

Karma uživatele FrantavBaraku - 83% PěstitelskáKarma uživatele FrantavBaraku - 83% Pěstitelská

Registrován: Aug 2018
Příspěvků: 63  

Příspěvek č. 13

Kolik si myslíte že je pod tím možný udělat g?))

Old Post 27-08-2018 v 09:44 AM
FrantavBaraku je offline   Profil uživatele FrantavBaraku   Find more posts by FrantavBaraku   Foto galerie člena FrantavBaraku   Click here to Send FrantavBaraku a Private Message   Add FrantavBaraku to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DrGrinspoon
Stálý Člen

Karma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% Pěstitelská

Registrován: Mar 2017
Příspěvků: 656  

Příspěvek č. 14

citace:
Původní příspěvek od FrantavBaraku
Kolik si myslíte že je pod tím možný udělat g?))

180-750, záleží na skills a genetike

Old Post 27-08-2018 v 10:55 AM
DrGrinspoon je offline   Profil uživatele DrGrinspoon   Find more posts by DrGrinspoon   Foto galerie člena DrGrinspoon   Click here to Send DrGrinspoon a Private Message   Add DrGrinspoon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FrantavBaraku
Stálý Člen

Karma uživatele FrantavBaraku - 83% PěstitelskáKarma uživatele FrantavBaraku - 83% Pěstitelská

Registrován: Aug 2018
Příspěvků: 63  

Příspěvek č. 15

Tak ty skills nějaký mám, jsem zvedavej. Až to přijde a rozjezdu kolo udelam tu zas seriál o growu.

Old Post 27-08-2018 v 11:46 AM
FrantavBaraku je offline   Profil uživatele FrantavBaraku   Find more posts by FrantavBaraku   Foto galerie člena FrantavBaraku   Click here to Send FrantavBaraku a Private Message   Add FrantavBaraku to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FrantavBaraku
Stálý Člen

Karma uživatele FrantavBaraku - 83% PěstitelskáKarma uživatele FrantavBaraku - 83% Pěstitelská

Registrován: Aug 2018
Příspěvků: 63  

Příspěvek č. 16

Btw pojedu 8ball kush od Barneyho))

Old Post 27-08-2018 v 11:48 AM
FrantavBaraku je offline   Profil uživatele FrantavBaraku   Find more posts by FrantavBaraku   Foto galerie člena FrantavBaraku   Click here to Send FrantavBaraku a Private Message   Add FrantavBaraku to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 23:00 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9619720 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív