Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Pokročilé Techniky a Experimenty » Český patent - AUCYT Start
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
fikus37
Banned

Karma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 1692  

Český patent Příspěvek č. 1

Zdarec všem vyhledávačům.
Češi se opět ukázali a tým českých vědců přivedl na trh parádní věcičku.
O co jde a proč to sem píšu? Začnu od konce. Bohužel nemůžu najít odkaz ani článek na tyto borce s Olomouce. Tak jestli mi někdo pomůže bude to pro nás naprostá bomba.
Jde o to, že jsem poslouchal večer český rozhlas radiozurnal a tam měli 5 min rozhovor. Vytvořily látku (postřik), která se v nepatrnem množství (v nano gramech) aplikuje na semeno a po vykliceni v rostlině dochází k procesu kdy všechna energie potřebná ke stavbě plodů jde do centrálniho bodů. Dochází tak ke zvýšení produkce asi o 30%(což je velký mazec) a rostlina vytvoří jen velkou centrální palici. Mají to otestovane na ječmenu, žitu atd. Prostě co jsem slyšel, tak rostlina nebude produkovat postranní větve. Nevím jestli to bude fungovat na cannabisu, ale proč ne?
Maji to patentované na 3 roky.
To vše jsem vyslechl, ale to nejdůležitější nemůžu najít. A to sice kdo to vyrábí. Pokud to s vás někdo najde, tak si myslím, že tady máme další věcičku co nám brutálním spusobem zvedne výnos. Určitě to na podzim vyzkouším, tak kdo to najde, tak prosím hodit link.

Old Post 24-06-2018 v 05:49 AM
fikus37 je offline   Profil uživatele fikus37   Find more posts by fikus37   Foto galerie člena fikus37   Click here to Send fikus37 a Private Message   Add fikus37 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 2

Uz jsem o tom slysel, nekdo me o tom rikal ale ted si bohuzel nevzpominam kdo.
Na konopi to udajne taky funguje jako na kazdou jinou rostlinu.

Old Post 24-06-2018 v 08:20 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Váchy 55
Stálý Člen

Karma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% Pěstitelská

Registrován: Jul 2013
Příspěvků: 656  

Příspěvek č. 3

To zni tak, že to ještě neni pro veřejnost k dostání. Kdyby jo, tak uz o tom ví hodně lidí a bez problému by si to našel.

Thomas V.

Old Post 24-06-2018 v 08:52 AM
Váchy 55 je offline   Profil uživatele Váchy 55   Find more posts by Váchy 55   Foto galerie člena Váchy 55   Click here to Send Váchy 55 a Private Message   Add Váchy 55 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ledkar
Stálý Člen

Karma uživatele Ledkar - 90% PěstitelskáKarma uživatele Ledkar - 90% Pěstitelská

Registrován: May 2018
Příspěvků: 43  

Příspěvek č. 4

Aucyt Start ?

https://www.upol.cz/nc/pl/zpravy/zp...dalsich-plodin/

Old Post 24-06-2018 v 10:16 AM
Ledkar je offline   Profil uživatele Ledkar   Find more posts by Ledkar   Foto galerie člena Ledkar   Click here to Send Ledkar a Private Message   Add Ledkar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 5

To bude asi ono !
Co Fikusi?

Old Post 24-06-2018 v 10:39 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fikus37
Banned

Karma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 1692  

Příspěvek č. 6

To je ono. Díky ledkar, posílám K+
Hned jim píšu. Na podzim to prubnu. Budu dělat report, tak se každý může přesvědčit jak to pojede. 10 rostlin s tím přípravkem a 10 bez něho. Sám jsem zvědav jaký bude výsledek.

Old Post 24-06-2018 v 11:39 AM
fikus37 je offline   Profil uživatele fikus37   Find more posts by fikus37   Foto galerie člena fikus37   Click here to Send fikus37 a Private Message   Add fikus37 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mademoiselle
Stálý Člen

Karma uživatele mademoiselle - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2018
Příspěvků: 67  

Příspěvek č. 7

Dej vědět zda to prodaji a za kolik dík

Old Post 24-06-2018 v 14:39 PM
mademoiselle je offline   Profil uživatele mademoiselle   Find more posts by mademoiselle   Foto galerie člena mademoiselle   Click here to Send mademoiselle a Private Message   Add mademoiselle to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fikus37
Banned

Karma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 1692  

Příspěvek č. 8

Čekám na odpověď. Stejně rozjíždín kolo až koncem září,tak mám ještě čas. Popřípadě jestli mi odepisou, tak to někomu můžu předat.

Old Post 25-06-2018 v 06:06 AM
fikus37 je offline   Profil uživatele fikus37   Find more posts by fikus37   Foto galerie člena fikus37   Click here to Send fikus37 a Private Message   Add fikus37 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fedousek
Stálý Člen

Karma uživatele fedousek - 90% PěstitelskáKarma uživatele fedousek - 90% Pěstitelská

Registrován: Aug 2014
Příspěvků: 280 

Příspěvek č. 9

Dnes mi bylo sděleno toto...

Produkt, tedy jeho další výrobní šarže pro prodej v podzimní sezóně bude
k dispozici v průběhu září.

ŘEČ PENĚZ JE VŠUDE STEJNÁ !!!

Old Post 25-06-2018 v 13:12 PM
fedousek je offline   Profil uživatele fedousek   Find more posts by fedousek   Foto galerie člena fedousek   Click here to Send fedousek a Private Message   Add fedousek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
otoxy
Nový Člen

Karma uživatele otoxy - 40% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 65533  

Příspěvek č. 10

citace:
Původní příspěvek od fedousek
Dnes mi bylo sděleno toto...

Produkt, tedy jeho další výrobní šarže pro prodej v podzimní sezóně bude
k dispozici v průběhu září.


Ahoj, řešil jsi to nějak už? Nevíš jak je to s cenou a kolikrát se to musí aplikovat? Zajímal by mě rozpočet na 20 a 32 kytek
Dekuji

Old Post 20-08-2018 v 10:22 AM
otoxy je offline   Profil uživatele otoxy   Find more posts by otoxy   Foto galerie člena otoxy   Click here to Send otoxy a Private Message   Add otoxy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 11

A na tu cenu jste se nikdo neptal ? Ta cena by me taky zajimala.

Old Post 20-08-2018 v 16:59 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Gauss
Stálý Člen

Karma uživatele Gauss - 88% PěstitelskáKarma uživatele Gauss - 88% PěstitelskáKarma uživatele Gauss - 88% PěstitelskáKarma uživatele Gauss - 88% PěstitelskáKarma uživatele Gauss - 88% Pěstitelská

Registrován: Jan 2003
Příspěvků: 336 

Příspěvek č. 12

vsechno najdes tady http://www.chemapagro.cz/wp-content...T-STARTver4.pdf

pouze prumyslove baleni po 10l, takze kdo mate cely pole tak prosim

Old Post 20-08-2018 v 18:00 PM
Gauss je offline   Profil uživatele Gauss   Find more posts by Gauss   Foto galerie člena Gauss   Click here to Send Gauss a Private Message   Add Gauss to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cihory
Stálý Člen

Karma uživatele cihory - 89% PěstitelskáKarma uživatele cihory - 89% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 61 

Příspěvek č. 13

Dnes žhavá novinka na seznamu ;-)
https://www.seznamzpravy.cz/clanek/...-no=1&source=hp

Old Post 20-08-2018 v 20:15 PM
cihory je offline   Profil uživatele cihory   Find more posts by cihory   Foto galerie člena cihory   Click here to Send cihory a Private Message   Add cihory to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mrsheep
Nový Člen

Karma uživatele Mrsheep - 9% Pěstitelská

Registrován: Aug 2018
Příspěvků: 13  

Příspěvek č. 14

Haha. Tak teď by to mohli prodávat po 1kg.baleni.

Tzv. "Díky prevratnemu vynálezu z Olomouce už nikdy nebudu mít prázdný bong."
.dejte vědět jestli to začněte někdo testovat

Old Post 22-08-2018 v 15:26 PM
Mrsheep je offline   Profil uživatele Mrsheep   Find more posts by Mrsheep   Foto galerie člena Mrsheep   Click here to Send Mrsheep a Private Message   Add Mrsheep to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pítr90
Stálý Člen

Karma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 1298  

Příspěvek č. 15

citace:
Původní příspěvek od fikus37
Čekám na odpověď. Stejně rozjíždín kolo až koncem září,tak mám ještě čas. Popřípadě jestli mi odepisou, tak to někomu můžu předat.


Tak jak Fíkus? Pustil ses do toho?

Po trávě se nechodí, po trávě se směje :-D
Já: "Začal jsem se svojí závislostí něco dělat"
On: " A co???"
Já:" Pořídil jsem si skříň 😁
Pítrovo miniprckárna
Pítrovo HoMeMaDe box s 250 sodou
řízkování rajčat podle Pítra
Pítrovo MiNiBoX 100W SCROG
Pítrovo Nový Homemade box, pořád s 250w sodou

Old Post 05-01-2019 v 18:26 PM
Pítr90 je offline   Profil uživatele Pítr90   Find more posts by Pítr90   Foto galerie člena Pítr90   Click here to Send Pítr90 a Private Message   Add Pítr90 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fikus37
Banned

Karma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 1692  

Příspěvek č. 16

Byl jsem v nemocnici. Hned jak se dam trochu do kupy, tak určitě to rozjezdu. Hodím určitě report. Sám jsem zvědav. Jsem s borcem s Olomouce v kontaktu.

Old Post 05-01-2019 v 19:44 PM
fikus37 je offline   Profil uživatele fikus37   Find more posts by fikus37   Foto galerie člena fikus37   Click here to Send fikus37 a Private Message   Add fikus37 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 06:07 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8965290 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív