Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Síň Zmaru » Reggaemanista's outdoor 2018
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
Reggaemanista
Stálý Člen

Karma uživatele Reggaemanista - 71% PěstitelskáKarma uživatele Reggaemanista - 71% PěstitelskáKarma uživatele Reggaemanista - 71% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 362  

Obecné Reggaemanista's outdoor 2018 Příspěvek č. 1



Zdravím,
letos (2018) pěstuji Dinamed CBD od Dinafemu. Snad nevadí že zakládám thread kvůli jen jedné kytce. Dinamed jsem sadil začátkem dubna, objednal jsem 3ks těchto semen z 5semen.cz za 725,- Kč i s poštovným (čímž děkuji ) a podělili jsme se s kámošem s kterým jsem se skládal na tyto semínka - já měl 2 on jedno a ze 3 vzešlo jen jedno - mi a to ještě zázrakem, protože jedno přestalo klíčit - vylezl jen klíček, který přestal klíčit, a druhé, to které mi roste jsem vyloupl ze semínka a byl tam jen zárodek-embryo jakože jen klíček s děložními lístky, které jsem šupl do země a čekal co se bude dít - a ejhle vyrostlo. Kýtí vystřídalo již více míst měl jsem ho na zahradě, potom v malino-ostružiní ve smrkovo-břízovém les, kde mu něco ukouslo trojcípý lísteček tak jsem ho raději šupem přesunul zpět kde jej momentálně mám pověšený při zemi na suchém smrčku ve smrkovém lesíku. Model jsem zvolil kvůli jeho krásnému zabarvení na konci květu, dále jeho prý pomerančové chuti a ráznému růstu, jak na stránkách Dinafem uvádějí. Dinafem stránka o Dinamed-u zde pouze v angličtině. I když Dinamed má mít jen půl-jedno procento THC, věřím v lahodný zhul. Slunce na místečku svtíí cca od 12ti až do večera. Substrát jsem použil AQUA PLANTS od agra nebo-li pro Vodní rostliny. Mám ho v menším kyblíku do 10L objem. Hnojím ho kopřivovou zálivkou. Foto je starší tak 3,4 dny ještě stále s pravým trocípým lístečkem který něco ukouslo a ponechalo pohozený v kyblíku...Kdybych na něco zapoměl tak se ptejte rád zodpovím, nasadil bych možná něco dalšího ale nemám na to finance . Až kytka zase trochu poporoste tak hodím upload, momentálně ji rostě první pěticíý lísteček ale venku je chladno do 20°C a příliš moc Slunce nesvítí takže až tak moc rychle neroste. Jinak jsem nedodal, že kýtí zatím převážnou část svého života roste v uříznuté PETce takže mini-skleníček, ale na fotu není. Mějte se a žádné čorky Vám přeje Reggaemanista

Old Post 16-05-2018 v 10:57 AM
Reggaemanista je offline   Profil uživatele Reggaemanista   Find more posts by Reggaemanista   Foto galerie člena Reggaemanista   Click here to Send Reggaemanista a Private Message   Add Reggaemanista to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Váchy 55
Stálý Člen

Karma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% Pěstitelská

Registrován: Jul 2013
Příspěvků: 656  

Příspěvek č. 2

Zdravím tě,
koukám, že si nejspíš začátečník a proto i tolik nadšení. Chybama se človek učí a je třeba, aby to člověka bavilo a toto nadšení měl, jinak se nikam neposune. Co se týče zhulu, tak nečekej nic extra. CBD odrůdy zhulují, ale jen velice málo. Kor když mají tak málo %THC jak píšeš. Pokud se chceš ,,zhulovat" tak jdi příště do normálních odrůd a moc nevěř popisům u seed bank protože realita je dost často uplně jiná. Počítej s tím, že v 10L kyblíku ti nic moc z toho nevyroste a ještě když ho máš v takovym substrátu. Už od pohledu neni substrát moc vzdušnej a konopí vyžaduje vzdušnou půdu jinak hnijí kořeny. Příště přimíchej aspon perlit nebo písek a vol jinej substrát! Ať se ti daří .. ahoj

Thomas V.

Old Post 16-05-2018 v 11:33 AM
Váchy 55 je offline   Profil uživatele Váchy 55   Find more posts by Váchy 55   Foto galerie člena Váchy 55   Click here to Send Váchy 55 a Private Message   Add Váchy 55 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Reggaemanista
Stálý Člen

Karma uživatele Reggaemanista - 71% PěstitelskáKarma uživatele Reggaemanista - 71% PěstitelskáKarma uživatele Reggaemanista - 71% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 362  

Organika Up Příspěvek č. 3




Menší up, bylina roste pomalu ale jistě, foceno na starém místě, kde mám pověšený kyblík na suchém smrčku při zemi.

Old Post 21-05-2018 v 12:35 PM
Reggaemanista je offline   Profil uživatele Reggaemanista   Find more posts by Reggaemanista   Foto galerie člena Reggaemanista   Click here to Send Reggaemanista a Private Message   Add Reggaemanista to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Reggaemanista
Stálý Člen

Karma uživatele Reggaemanista - 71% PěstitelskáKarma uživatele Reggaemanista - 71% PěstitelskáKarma uživatele Reggaemanista - 71% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 362  

Příspěvek č. 4

Zdarec, omlouvám se ale kytku jsem z jistých osobních důvodů prodal kamarádovi, proto můžete zavřít thread. Příští rok se přihlásím a model co budu pěstovat bude Dr. Grinspoon od Barney's Farm, pokud bude skladem. Dr. Grinspoon je už snad druhým/ třetím rokem out of stock, tzn. není skladem. Vím že roku 2015 ještě byl skladem a měl jsem ho. Tak snad se zadaří a bude skladem. Sklizeň Dr. Grispoona outdoor je v půlce listopadu. Tady Dr. Grinspoon na officiálních stránkách Barney's Farm, od kterých se to vše odvíjí, až bude tady skladem, potom ho naskladní i jinde, na českých eshopech se semínky cannabis...Mějte se, s pozdravem Reggaemanista

Old Post 10-06-2018 v 16:15 PM
Reggaemanista je offline   Profil uživatele Reggaemanista   Find more posts by Reggaemanista   Foto galerie člena Reggaemanista   Click here to Send Reggaemanista a Private Message   Add Reggaemanista to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Reggaemanista
Stálý Člen

Karma uživatele Reggaemanista - 71% PěstitelskáKarma uživatele Reggaemanista - 71% PěstitelskáKarma uživatele Reggaemanista - 71% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 362  

Palec nahoru Dr. Grinspoon Příspěvek č. 5

Dr. Grinspoon od Barney's Farm je Top model a radost pěstovat... Smalíci mluví za vše

Old Post 10-06-2018 v 16:37 PM
Reggaemanista je offline   Profil uživatele Reggaemanista   Find more posts by Reggaemanista   Foto galerie člena Reggaemanista   Click here to Send Reggaemanista a Private Message   Add Reggaemanista to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LimPeace
Nový Člen

Karma uživatele LimPeace - 69% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 2  

Příspěvek č. 6

nalezl jsem genetiku

http://www.taoseeds.cz/feminizovana...-grinspoon.html

indoor growing (illegal)
outdoor growing (illegal)
tree growing (unknown)

Old Post 13-06-2018 v 09:42 AM
LimPeace je offline   Profil uživatele LimPeace   Find more posts by LimPeace   Foto galerie člena LimPeace   Click here to Send LimPeace a Private Message   Add LimPeace to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Reggaemanista
Stálý Člen

Karma uživatele Reggaemanista - 71% PěstitelskáKarma uživatele Reggaemanista - 71% PěstitelskáKarma uživatele Reggaemanista - 71% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 362  

Příspěvek č. 7

LimPeace : Jo, díky za snahu, ale zkoušel jsem to od nich objednat již minulý rok a mají ho jen v nabídce, volali mi zpětně, že ho nemají skladem...

Old Post 13-06-2018 v 10:52 AM
Reggaemanista je offline   Profil uživatele Reggaemanista   Find more posts by Reggaemanista   Foto galerie člena Reggaemanista   Click here to Send Reggaemanista a Private Message   Add Reggaemanista to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Reggaemanista
Stálý Člen

Karma uživatele Reggaemanista - 71% PěstitelskáKarma uživatele Reggaemanista - 71% PěstitelskáKarma uživatele Reggaemanista - 71% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 362  

Příspěvek č. 8

Ještě připíšu, že jsem už několikrát psal v angličtině dotaz e-mailem na Barney's farm seedbanku mail, kdy bude Dr. Grinspoon již skladem, a jednou krát mi odpověděli, že rekonstruují genetiku a poté vždy odpověděli, zhruba ve symslu - že nemají přesný čas kdy bude skladem, ale pracují na tom, aby byl zpět na trhu. Toť vše. Jak jsem psal je to model pro fajnšmekry. Mějte se, Reggaemanista

Old Post 13-06-2018 v 17:29 PM
Reggaemanista je offline   Profil uživatele Reggaemanista   Find more posts by Reggaemanista   Foto galerie člena Reggaemanista   Click here to Send Reggaemanista a Private Message   Add Reggaemanista to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Reggaemanista
Stálý Člen

Karma uživatele Reggaemanista - 71% PěstitelskáKarma uživatele Reggaemanista - 71% PěstitelskáKarma uživatele Reggaemanista - 71% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 362  

Příspěvek č. 9

Ano , takže dnes ráno jsem protřel oči a koukám jako každé ráno na stránky Barney's Farm a konečně je Dr. Grinspoon skladem. No tento rok to již nestihnu nasadit je příliš pozdě, ale příští rok sázím Doktora...Musím počkat než naskladní na nějakém českém eshopu, nejlépe 5semen.cz a objednávám 5ks. Jinak kdyby jste měli zájem již teď o 10 kousků, tak jsem našel na eshopu seed-bank.cz zde, ale nevím zda ty semínka nemají staré, když byl tak dlouho out of stock /nebyl skladem/. Paráda. Mějte se a smějte se. Reggaemanista

Old Post 15-06-2018 v 09:14 AM
Reggaemanista je offline   Profil uživatele Reggaemanista   Find more posts by Reggaemanista   Foto galerie člena Reggaemanista   Click here to Send Reggaemanista a Private Message   Add Reggaemanista to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Reggaemanista
Stálý Člen

Karma uživatele Reggaemanista - 71% PěstitelskáKarma uživatele Reggaemanista - 71% PěstitelskáKarma uživatele Reggaemanista - 71% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 362  

Příspěvek č. 10

Zdravím, tak příští rok uvažuji vysadit autoflowering někdy v červnu (během, spíše ke konci června), abych sklízel v září (aby to celé prázdniny jelo bomby), třeba auto White Berry od Paradise seeds by byla dobrá...určitě se přihlásím příští rok. Mějte se, Reggaemanista

Old Post 15-08-2018 v 16:15 PM
Reggaemanista je offline   Profil uživatele Reggaemanista   Find more posts by Reggaemanista   Foto galerie člena Reggaemanista   Click here to Send Reggaemanista a Private Message   Add Reggaemanista to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Reggaemanista
Stálý Člen

Karma uživatele Reggaemanista - 71% PěstitelskáKarma uživatele Reggaemanista - 71% PěstitelskáKarma uživatele Reggaemanista - 71% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 362  

Příspěvek č. 11

Zdarec, jenom tak ze srandy jsem dal naklíčit teď před pár dny 9 semínek co jsem našel v kupovaným a 2 se chytli...co myslíte, bude z toho něco ? Kdy to začne kvést ? Po měsíci ? Myslíte že když bude dobré počasí, tak z toho do listopadu něco bude ? Vím, měl jsem si nechat ty semínka spíše na jaro ale tak za zkoušku nic nedám, že ? mějte se.

Old Post 17-09-2018 v 20:44 PM
Reggaemanista je offline   Profil uživatele Reggaemanista   Find more posts by Reggaemanista   Foto galerie člena Reggaemanista   Click here to Send Reggaemanista a Private Message   Add Reggaemanista to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SMOLA33
Stálý Člen

Karma uživatele SMOLA33 - 96% PěstitelskáKarma uživatele SMOLA33 - 96% PěstitelskáKarma uživatele SMOLA33 - 96% PěstitelskáKarma uživatele SMOLA33 - 96% Pěstitelská

Registrován: Jun 2017
Příspěvků: 365 

Příspěvek č. 12

ja som tiež našiel niake to semeno , tuším to je special queen, zajtra to dávam do špongie, som zvedavý či s toho niečo bude, zmenil som bydlište a slnko mám od rána do večera a to doslova..

Old Post 17-09-2018 v 20:56 PM
SMOLA33 je offline   Profil uživatele SMOLA33   Find more posts by SMOLA33   Foto galerie člena SMOLA33   Click here to Send SMOLA33 a Private Message   Add SMOLA33 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Punkheart
Stálý Člen

Karma uživatele Punkheart - 52% Pěstitelská

Registrován: Jun 2017
Příspěvků: 28  

Příspěvek č. 13

Máte skúsenosti s Dr. Grinspoon v oute? Zaujímala by ma tá reálna dĺžka kvetu

...hluchonemý chlapec vraj zjavenie vidí takto:
oooooooaaaaaaaa oooooaaaaaaaa

(Omietkový démon, 2012)

Old Post 18-09-2018 v 13:05 PM
Punkheart je offline   Profil uživatele Punkheart   Find more posts by Punkheart   Foto galerie člena Punkheart   Click here to Send Punkheart a Private Message   Add Punkheart to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Punkheart
Stálý Člen

Karma uživatele Punkheart - 52% Pěstitelská

Registrován: Jun 2017
Příspěvků: 28  

Příspěvek č. 14

citace:
Původní příspěvek od Reggaemanista
Zdarec, jenom tak ze srandy jsem dal naklíčit teď před pár dny 9 semínek co jsem našel v kupovaným a 2 se chytli...co myslíte, bude z toho něco ? Kdy to začne kvést ? Po měsíci ? Myslíte že když bude dobré počasí, tak z toho do listopadu něco bude ? Vím, měl jsem si nechat ty semínka spíše na jaro ale tak za zkoušku nic nedám, že ? mějte se.


Presne, cca 30 dní trvá kým pohlavne dospeje - využívajú to borci, čo idú 12/12 od semena v litrových kvetináčoch. Tá doba je u jednotlivých modelov premenlivá samozrejme

...hluchonemý chlapec vraj zjavenie vidí takto:
oooooooaaaaaaaa oooooaaaaaaaa

(Omietkový démon, 2012)

Old Post 18-09-2018 v 13:06 PM
Punkheart je offline   Profil uživatele Punkheart   Find more posts by Punkheart   Foto galerie člena Punkheart   Click here to Send Punkheart a Private Message   Add Punkheart to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Reggaemanista
Stálý Člen

Karma uživatele Reggaemanista - 71% PěstitelskáKarma uživatele Reggaemanista - 71% PěstitelskáKarma uživatele Reggaemanista - 71% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 362  

Dr. Grinspoon Outdoor Příspěvek č. 15

citace:
Původní příspěvek od Punkheart
Máte skúsenosti s Dr. Grinspoon v oute? Zaujímala by ma tá reálna dĺžka kvetu

Myslím, že když se povede podzim, tak by mohl dozrát. Jde si myslím hodně o říjnové (možná i listopadové) počasí. Na officiálních stránkách Barney's Farm uvádějí kosu v půlce listopadu, 2.-3. týden v listopadu. Jinde uvádějí/píšou začátek listopadu/ (nejdříve) konec října... Já bych ho zkosil nejdříve na začátku listopadu.

Old Post 19-09-2018 v 09:18 AM
Reggaemanista je offline   Profil uživatele Reggaemanista   Find more posts by Reggaemanista   Foto galerie člena Reggaemanista   Click here to Send Reggaemanista a Private Message   Add Reggaemanista to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Reggaemanista
Stálý Člen

Karma uživatele Reggaemanista - 71% PěstitelskáKarma uživatele Reggaemanista - 71% PěstitelskáKarma uživatele Reggaemanista - 71% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 362  

Obecné 3 x no name z pytličku Příspěvek č. 16



Zdarec, tak vám tady postnu tři kytičky co mám čerstvě nasazeně. Jsou 3 a zatím je jedno nejúspěšnější již zelené, druhé s rozvírajícima se deložníma lístečkama. ale ještě není zelená, naštěstí jde vidět že žije a lístečky již snad zelenají a rozevírají se, třetí ještě nejistá v obalu od semínka, snad se zadaří a bude uvnitř semínko zdravé protože jsem měl ještě jednu a tu jsem vyhodil protože měla nějaké hnědé děložní lístečky nějaká špatná, nezdravá. Takže tak, jinak asi to dám do lesa a dám na každou PETku aby to něco nesežralo jak je to zatím malé, takže krytí, ale příští týden se má ochladit na 15°C možná méně, uvidíme a bude deštivo (zřejmě). Mějte se.

edit : Takže teď ráno jsem vstal a šel jsem se na ty tři podívat, jedno něco ukouslo v klíčku takže odpadlo semínko, druhé bylo zahrabané stále nevyvinuté takže nevím jestli se chytne a jedno to nejpěknější už zelené STÁLE ŽIJE ! takže mám štěstí že mi to neukouslo tu zdravou, zelenou nejpěknější. To znamená že bude pravěděpodobně jenom 1 z 9 ! a snad to nebude samec...příští týden jenom lehce přes 10°C tak snad to poroste. Nafotím to ještě dnes jak bude na to svítit Slunce a pošlu další foto .

Naposledy upravil Reggaemanista 20-09-2018 v 07:44 AM

Old Post 19-09-2018 v 18:21 PM
Reggaemanista je offline   Profil uživatele Reggaemanista   Find more posts by Reggaemanista   Foto galerie člena Reggaemanista   Click here to Send Reggaemanista a Private Message   Add Reggaemanista to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 21:11 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8296060 seconds with 33 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív