Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » VERO 29 190w
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
icmond
Stálý Člen

Karma uživatele icmond - 95% PěstitelskáKarma uživatele icmond - 95% PěstitelskáKarma uživatele icmond - 95% PěstitelskáKarma uživatele icmond - 95% PěstitelskáKarma uživatele icmond - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 77  

Obecné VERO 29 190w Příspěvek č. 1




Zdarek lidicky, tak jsem se odhodlal ke svemu prvnimu tematu v sekci indoor...(nejedna se o prvni pest indoor )
Setup je nasledujici:
skrin: Stara skrin z bazaru o rozmerech v150s80h60 natrena do bile barvy aby zapadla do mistnosti
osazentstvo: 2x: DR. GREENTHUMBS EM-DOG BY B-REAL
2x: MANGO SAPHIRE
oboje od banky Humboldt Seed Organization
svetlo: DIY 190w vero 29 od alucraft
Substrat a hnojiva od biobizz, kvetniky 11l...

Takze tohle jsem se rozhodl ze pojedu poprve ze seminek a chci vyzkouset SCROG. Sit uz mam udelanou s oky 4x4cm. zatim neni co vic psat, kytky jsou na svete cca mesic
takze mir a at to roste
1 - celek
2 - vepredu em dog vzadu mango
3 - pohled na skrin

Old Post 02-07-2018 v 15:06 PM
icmond je offline   Profil uživatele icmond   Find more posts by icmond   Foto galerie člena icmond   Click here to Send icmond a Private Message   Add icmond to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
luubaan
Stálý Člen

Karma uživatele luubaan - 64% PěstitelskáKarma uživatele luubaan - 64% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 266  

Příspěvek č. 2

Máš to pěkný akorát ten odtah s tt nic moc.

Old Post 02-07-2018 v 15:19 PM
luubaan je offline   Profil uživatele luubaan   Find more posts by luubaan   Foto galerie člena luubaan   Click here to Send luubaan a Private Message   Add luubaan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
icmond
Stálý Člen

Karma uživatele icmond - 95% PěstitelskáKarma uživatele icmond - 95% PěstitelskáKarma uživatele icmond - 95% PěstitelskáKarma uživatele icmond - 95% PěstitelskáKarma uživatele icmond - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 77  

Příspěvek č. 3

cau a diky..hele na tu malou skrinku naprosto dostacujici

Old Post 02-07-2018 v 15:23 PM
icmond je offline   Profil uživatele icmond   Find more posts by icmond   Foto galerie člena icmond   Click here to Send icmond a Private Message   Add icmond to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
icmond
Stálý Člen

Karma uživatele icmond - 95% PěstitelskáKarma uživatele icmond - 95% PěstitelskáKarma uživatele icmond - 95% PěstitelskáKarma uživatele icmond - 95% PěstitelskáKarma uživatele icmond - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 77  

Příspěvek č. 4



Zdarek lidicky, zatim bez vetsich zmen... Jedinou zmenou je nainstalovana sit. Holkam se dari zatim bez potizi a doufam ze to tak i zustane. Mir a lasku

Old Post 05-07-2018 v 18:41 PM
icmond je offline   Profil uživatele icmond   Find more posts by icmond   Foto galerie člena icmond   Click here to Send icmond a Private Message   Add icmond to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ledkar
Stálý Člen

Karma uživatele Ledkar - 90% PěstitelskáKarma uživatele Ledkar - 90% Pěstitelská

Registrován: May 2018
Příspěvků: 43  

Příspěvek č. 5

Zdravim kolegu nabytkare Moc pekny.

Old Post 05-07-2018 v 20:13 PM
Ledkar je offline   Profil uživatele Ledkar   Find more posts by Ledkar   Foto galerie člena Ledkar   Click here to Send Ledkar a Private Message   Add Ledkar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sakumprdum
Stálý Člen

Karma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% Pěstitelská

Registrován: Feb 2017
Příspěvků: 1489 

Příspěvek č. 6

Čau,maš to fajne jakou držiš vyšku u světla? tu diy sestavu skládáš doma jak dlouho ti to trvalo vim žeto tak prodavaji

komu se neleni tomu se zeleni

Old Post 06-07-2018 v 21:18 PM
sakumprdum je offline   Profil uživatele sakumprdum   Find more posts by sakumprdum   Foto galerie člena sakumprdum   Click here to Send sakumprdum a Private Message   Add sakumprdum to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AladinXXX
Seržant

Karma uživatele AladinXXX - 96% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 1850  

Team Member: MOD

Příspěvek č. 7

pekny,me se to paci,konecne vidim hezkou sit.tu mas k.
mozna bych uz prepl.
jeste by me zajmalodtah/kolik,teplota,filtr/kolik.
GL.

Harry,jdu do baraku!
------------------------
Rap save my life!
---------------------
ten zlej..

Potřebuješ něco upravit ???-napiš mi PM.Serža

Old Post 10-07-2018 v 21:50 PM
AladinXXX je offline   Profil uživatele AladinXXX   Find more posts by AladinXXX   Foto galerie člena AladinXXX   Click here to Send AladinXXX a Private Message   Add AladinXXX to your buddy list     Navštiv homepage uživatele AladinXXX! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
icmond
Stálý Člen

Karma uživatele icmond - 95% PěstitelskáKarma uživatele icmond - 95% PěstitelskáKarma uživatele icmond - 95% PěstitelskáKarma uživatele icmond - 95% PěstitelskáKarma uživatele icmond - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 77  

Příspěvek č. 8

Zdarek, takze k sakumprdum vysku svetla drzim cca +-40cm a ano skladal jsem ji doma a netrvalo to nejak dlouho za 15 minut to mas hotove(kdyz tomu trosku rozmumis) a aladine uz je to od nedele prepnute, odjel jsem na dovcu takze jsem uz musel ale i tak si myslim ze se prostor vyplni az az odtah je TT 230/280m3 a filtr uz ani nevim teplotu drzim podle pocasi, kdyz je venku horko tak ve skrini se dostanu az na 33 stupnu, jinak kolem 27... az dorazim z dovci tak prihodim fotky, sam jsem zvedav.

Old Post 14-07-2018 v 16:58 PM
icmond je offline   Profil uživatele icmond   Find more posts by icmond   Foto galerie člena icmond   Click here to Send icmond a Private Message   Add icmond to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
icmond
Stálý Člen

Karma uživatele icmond - 95% PěstitelskáKarma uživatele icmond - 95% PěstitelskáKarma uživatele icmond - 95% PěstitelskáKarma uživatele icmond - 95% PěstitelskáKarma uživatele icmond - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 77  

Příspěvek č. 9



Caute takze jsem tu s nejakym upgradem... jak jsem psal, tak jsem odjel asi pred 2 tydny na dovcu a musel jsem prepnout. coz bych neudelal kdybych jeste nemusel, tim padem se mi prostor nevyplnil tak jak bych chtel.. ale to nevadi, rostlinam se dari naramne, zadna znamka zadneho deficitu ani nemoci. konec hlaseni

Old Post 23-07-2018 v 18:05 PM
icmond je offline   Profil uživatele icmond   Find more posts by icmond   Foto galerie člena icmond   Click here to Send icmond a Private Message   Add icmond to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FrYnK
Stálý Člen

Karma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 495  

Příspěvek č. 10

Cus, pekne to jede.

Jen tu sit bych urcite sundal, je tam zbytecna... kytky jsou silny a oporu nebudou potrebovat...zformovany si je mel i bez site a hlavne se pripravis o moznost manipulace s kytkama...

VÝROBA A PRODEJ LED SVĚTEL

Old Post 25-07-2018 v 10:27 AM
FrYnK je offline   Profil uživatele FrYnK   Find more posts by FrYnK   Foto galerie člena FrYnK   Click here to Send FrYnK a Private Message   Add FrYnK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
icmond
Stálý Člen

Karma uživatele icmond - 95% PěstitelskáKarma uživatele icmond - 95% PěstitelskáKarma uživatele icmond - 95% PěstitelskáKarma uživatele icmond - 95% PěstitelskáKarma uživatele icmond - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 77  

Příspěvek č. 11





Zdarek lidicky, tak jsem tu opet s nejakym upem... I kdyz se toho zas tak moc nezmenilo, tak vam sem nahodim aspon nejake fotky kytkam se dari, ani na nich nejde videt, ze by se jim tyhle letni parne dny nelibily jen me mrzi ze jsem musel prepnout trochu driv a nevyplnil se mi prostor tak, jak bych si pral... Takze uroda nejspis nebude takova jakou bych si predstavoval, ale nastesti nejedu na kvantitu ale kvalitu jen pro predstavu minule kolo jsem pod timhle svetlem udelal 250 kvalitky. mejte se krasne

Naposledy upravil icmond 02-08-2018 v 17:35 PM

Old Post 02-08-2018 v 17:24 PM
icmond je offline   Profil uživatele icmond   Find more posts by icmond   Foto galerie člena icmond   Click here to Send icmond a Private Message   Add icmond to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
icmond
Stálý Člen

Karma uživatele icmond - 95% PěstitelskáKarma uživatele icmond - 95% PěstitelskáKarma uživatele icmond - 95% PěstitelskáKarma uživatele icmond - 95% PěstitelskáKarma uživatele icmond - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 77  

Příspěvek č. 12




Caute, takze opet po nejake dobe prinasim up... i kdyz oba modely maji zhruba stejnou delku kvetu(em dog asi o 5-10dni vic) tak je ve stadiu kvetu obrovsky rozdil. mango uz je krasne obsypane, nafoukle ale em dog mi prijde tak posledni 2 tydny porad stejny. pestoval nekdo z Vas tuhle odrudu ze by me trosku uklidnil a rekl mi ze se neskutecne nafoukne poslednich 14 dni? je to divny, nechce se mi verit ze by to bylo tou vyssi teplotou ted v tech vedrech. nejvic tam bylo 29 a to mi neprijde tak hrozne...
1.celek
2.mango
3.em dog

Old Post 12-08-2018 v 13:07 PM
icmond je offline   Profil uživatele icmond   Find more posts by icmond   Foto galerie člena icmond   Click here to Send icmond a Private Message   Add icmond to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zajonc
Stálý Člen

Karma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 312  

Příspěvek č. 13

29 se dá... ja míval par dnu tedka i 32... kdyz byly ty masakr a ani nefoukalo, konecne zaprselo a je to zase oka

Old Post 12-08-2018 v 13:23 PM
zajonc je offline   Profil uživatele zajonc   Find more posts by zajonc   Foto galerie člena zajonc   Click here to Send zajonc a Private Message   Add zajonc to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Darsilius
Stálý Člen

Karma uživatele Darsilius - 79% PěstitelskáKarma uživatele Darsilius - 79% PěstitelskáKarma uživatele Darsilius - 79% PěstitelskáKarma uživatele Darsilius - 79% PěstitelskáKarma uživatele Darsilius - 79% PěstitelskáKarma uživatele Darsilius - 79% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 269  

Příspěvek č. 14

Zdravím, máš to pěkné,čisté! jak je na tom to světlo? zvažuji taky koupi ale do 80x80, myslíš, ze by to stačilo? Nebo vzít verzi se 4 vero?

btw. K+, fakt hezka skříňka!

1. 125w CFL Grapefruit 4x

Old Post 14-08-2018 v 09:38 AM
Darsilius je offline   Profil uživatele Darsilius   Find more posts by Darsilius   Foto galerie člena Darsilius   Click here to Send Darsilius a Private Message   Add Darsilius to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
icmond
Stálý Člen

Karma uživatele icmond - 95% PěstitelskáKarma uživatele icmond - 95% PěstitelskáKarma uživatele icmond - 95% PěstitelskáKarma uživatele icmond - 95% PěstitelskáKarma uživatele icmond - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 77  

Příspěvek č. 15




Cago, takze se zase tyden s tydnem sesel a ja zas prinasim nejake fotky... jedno pheno manga uz je jen na vode, zybtek kytek porad dostava plnou naloz co se tyce toho EM DOGA tak uz pomalinku zacal nabyvat na objemu, takze uz jsem trochu klidnejsi ale porad to neni uplne ono... Uvidime jak to bude pokracovat dal Zajonci taky jsem rad ze uz to mprestalo... Darsiliusi se svetlem jsem maximalne spokojeny, myslim ze na muj prostor uplne optimalni, do vetsiho bych mozna uz premyslej nad vetsi watazi ale nejsem zadnej profik co se tohohle tyce, zus se obratit na nekoho jineho s timhle dotazem
1. mango pheno 1
2. mango pheno2
3. em doga jeste nema cenu fotit detailneji

Old Post 18-08-2018 v 13:17 PM
icmond je offline   Profil uživatele icmond   Find more posts by icmond   Foto galerie člena icmond   Click here to Send icmond a Private Message   Add icmond to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sakumprdum
Stálý Člen

Karma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% Pěstitelská

Registrován: Feb 2017
Příspěvků: 1489 

Příspěvek č. 16

Paradička vypadaji lužusněod jake firmi maš to vero?

komu se neleni tomu se zeleni

Old Post 18-08-2018 v 20:42 PM
sakumprdum je offline   Profil uživatele sakumprdum   Find more posts by sakumprdum   Foto galerie člena sakumprdum   Click here to Send sakumprdum a Private Message   Add sakumprdum to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 12:19 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
13-03-2018 - Vero 29 1 indoor - 47 odpovědí
04-08-2007 - Veryho 70w - 36 odpovědí
12-04-2005 - v/scrog - 150W - 54 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1965770 seconds with 37 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív