Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » Outdoor 2018 Royal Medic
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
WhiteFrost
Stálý Člen

Karma uživatele WhiteFrost - 56% Pěstitelská

Registrován: Jun 2017
Příspěvků: 152 

Příspěvek č. 17

Liverone@ Dobře udělaný, jen dávej pozor stím drátem, nemotej ho těsně ! okolo stonku aby nezarostl.. jinak bys měl velkej problém..

Old Post 31-07-2018 v 13:37 PM
WhiteFrost je offline   Profil uživatele WhiteFrost   Find more posts by WhiteFrost   Foto galerie člena WhiteFrost   Click here to Send WhiteFrost a Private Message   Add WhiteFrost to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
thaavi
Stálý Člen

Karma uživatele thaavi - 77% PěstitelskáKarma uživatele thaavi - 77% PěstitelskáKarma uživatele thaavi - 77% PěstitelskáKarma uživatele thaavi - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 249  

Příspěvek č. 18

citace:
Původní příspěvek od Liverone
Zdravicko
Ja som to tento rok vyriesil zeleznymi tycami a ziadny vietor mi ju nemoze domrdat.
Staci trochu zelezneho dratu a drzi pevne
ked tak cekni : https://ctrlv.cz/ixoA


Co to máš za kyti?
Já jsem taky přivazoval motouzama k bambusové tyči, ale uvidíme, jestli to bude stačit. Pro příště poučení, že tuhle odrůdu asi nemá smysl zaštipovat.

Old Post 31-07-2018 v 13:46 PM
thaavi je offline   Profil uživatele thaavi   Find more posts by thaavi   Foto galerie člena thaavi   Click here to Send thaavi a Private Message   Add thaavi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Liverone
Stálý Člen

Karma uživatele Liverone - 90% PěstitelskáKarma uživatele Liverone - 90% Pěstitelská

Registrován: Aug 2014
Příspěvků: 138  

Příspěvek č. 19

White widowku, po tom ake silne burky som pred dvoma rokmi zazil som si povedal ze je to fakt treba lebo ani som sa nenazdal a skoro vietor kosil namiesto mna

Btw podla mna ma vzdy zmysel zaštipovat pokial to rastie moc prudko.


Old Post 31-07-2018 v 15:20 PM
Liverone je offline   Profil uživatele Liverone   Find more posts by Liverone   Foto galerie člena Liverone   Click here to Send Liverone a Private Message   Add Liverone to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
thaavi
Stálý Člen

Karma uživatele thaavi - 77% PěstitelskáKarma uživatele thaavi - 77% PěstitelskáKarma uživatele thaavi - 77% PěstitelskáKarma uživatele thaavi - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 249  

Příspěvek č. 20

citace:
Původní příspěvek od Liverone
White widowku, po tom ake silne burky som pred dvoma rokmi zazil som si povedal ze je to fakt treba lebo ani som sa nenazdal a skoro vietor kosil namiesto mna

Btw podla mna ma vzdy zmysel zaštipovat pokial to rastie moc prudko.


Já jsem zaštipoval nad 3 patrem a pak ještě jednou, to jsem ještě netušil, jakým způsobem a rychlostí bude kytka růst. Hlavně do šířky teda...

Naposledy upravil thaavi 01-08-2018 v 10:43 AM

Old Post 31-07-2018 v 16:25 PM
thaavi je offline   Profil uživatele thaavi   Find more posts by thaavi   Foto galerie člena thaavi   Click here to Send thaavi a Private Message   Add thaavi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
thaavi
Stálý Člen

Karma uživatele thaavi - 77% PěstitelskáKarma uživatele thaavi - 77% PěstitelskáKarma uživatele thaavi - 77% PěstitelskáKarma uživatele thaavi - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 249  

Příspěvek č. 21


9.8.2018

Tak zase update. Kytky přečkaly 5 dní veder bez zálivky úplně v pohodě. Ještě povyrostly. Vrcholky
už dosahují výšky zdi. Už se snad brzo přepnou na květ.

Old Post 10-08-2018 v 09:57 AM
thaavi je offline   Profil uživatele thaavi   Find more posts by thaavi   Foto galerie člena thaavi   Click here to Send thaavi a Private Message   Add thaavi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
thaavi
Stálý Člen

Karma uživatele thaavi - 77% PěstitelskáKarma uživatele thaavi - 77% PěstitelskáKarma uživatele thaavi - 77% PěstitelskáKarma uživatele thaavi - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 249  

Příspěvek č. 22


update 2.9.

Kytky jsou nádherné, zdravé, jejich růst je opravdu bujný. Možná až moc. Po sobotním dešti se zase zlomila jedna velká větev. Zase jsem to svázal a podepřel latěma. Ale nevím, nevím, jak to dopadne, když začnou růst palice... Zatím přechází do květu velmi pozvolna. To vypadá na sklizeň někdy hluboko v říjnu...

Old Post 03-09-2018 v 11:42 AM
thaavi je offline   Profil uživatele thaavi   Find more posts by thaavi   Foto galerie člena thaavi   Click here to Send thaavi a Private Message   Add thaavi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pixxel
Stálý Člen

Karma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% Pěstitelská

Registrován: Jan 2015
Příspěvků: 453  

Příspěvek č. 23

Máš moc hezké koule.
Též mám Royal medic, na balkónu a taky ještě nechtějí kvést. Držím palec ať ti to co nejdříve bude kvést. Já očekávám, že budu sklízet až někdy v listopadu:/

"Buďte sami sobě světlem" Gautama Buddha

Happy Box LED Vol.I - 1,5g/W - CaH
Happy Box LED Vol.II - 0,75g/W - BD@JH
Happy Box LED Vol.III - 0,53g/W - BD
Happy Box LED Vol.IV - Tube Edition - 0,23g/W - RM

Old Post 03-09-2018 v 12:45 PM
Pixxel je offline   Profil uživatele Pixxel   Find more posts by Pixxel   Foto galerie člena Pixxel   Click here to Send Pixxel a Private Message   Add Pixxel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
thaavi
Stálý Člen

Karma uživatele thaavi - 77% PěstitelskáKarma uživatele thaavi - 77% PěstitelskáKarma uživatele thaavi - 77% PěstitelskáKarma uživatele thaavi - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 249  

Příspěvek č. 24


Update 23.9.
kytky krásně kvetou, ale větve se dost lámou... nezbývá než to víc uvázat asi...
pohnojil jsem TOPMAXEM, jsem zvědavej, jak budou dojíždět, předpověď není nic moc.

Old Post 24-09-2018 v 08:41 AM
thaavi je offline   Profil uživatele thaavi   Find more posts by thaavi   Foto galerie člena thaavi   Click here to Send thaavi a Private Message   Add thaavi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Linkot
Stálý Člen

Karma uživatele Linkot - 93% PěstitelskáKarma uživatele Linkot - 93% PěstitelskáKarma uživatele Linkot - 93% PěstitelskáKarma uživatele Linkot - 93% PěstitelskáKarma uživatele Linkot - 93% Pěstitelská

Registrován: Jan 2018
Příspěvků: 231  

Příspěvek č. 25

Zdravím, taky mám na zahrádce Royal Medica, z mých strainů je největší opozdilec ..
Přeju hodně štěstí a ať se dočkají sklizně


1. IN Green poison F1, Happy Auto Blueberry

2. IN OG Kush|NFT|2x470w VERO 29

Outdoor 2018

Outdoor 2019
Outdoor 2020 v partizánském stylu

Mast podle Linkota

Old Post 24-09-2018 v 09:35 AM
Linkot je offline   Profil uživatele Linkot   Find more posts by Linkot   Foto galerie člena Linkot   Click here to Send Linkot a Private Message   Add Linkot to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
thaavi
Stálý Člen

Karma uživatele thaavi - 77% PěstitelskáKarma uživatele thaavi - 77% PěstitelskáKarma uživatele thaavi - 77% PěstitelskáKarma uživatele thaavi - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 249  

Příspěvek č. 26


Kytky krásně kvetou, palice se zvětšují. Teď kytky potrapily noční vel i nízké teploty, ale aspoň přes den bývá slunečno, tak snad brzy dojedou. Zálibám topmaxem. Zajímavé je, jak se kytky liší, ačkoli jde o.stejny druh. Jedna má listy do fialová a spíš řidší palice, druhá je zelená a porost je robustnější.
.

Old Post 05-10-2018 v 07:57 AM
thaavi je offline   Profil uživatele thaavi   Find more posts by thaavi   Foto galerie člena thaavi   Click here to Send thaavi a Private Message   Add thaavi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Linkot
Stálý Člen

Karma uživatele Linkot - 93% PěstitelskáKarma uživatele Linkot - 93% PěstitelskáKarma uživatele Linkot - 93% PěstitelskáKarma uživatele Linkot - 93% PěstitelskáKarma uživatele Linkot - 93% Pěstitelská

Registrován: Jan 2018
Příspěvků: 231  

Příspěvek č. 27

Ahoj Jsou trošku rozdílné díky jinému fenotypu .. mám critical +2.0 a jedna dělá taky takové hodně chlupaté řídké palice a druhy fenotyp dělá palice podobné Green Poisnu
Záleží na fenotypu .. každý fenotyp má trošku jiné vlastnosti .. výnos/vzhled atd atd .. proto kdyz treba v americe delají výběr fenotypu vyberou jeden unikátní fenotyp z 500 semen dle seriálu na ktery jsem koukal


1. IN Green poison F1, Happy Auto Blueberry

2. IN OG Kush|NFT|2x470w VERO 29

Outdoor 2018

Outdoor 2019
Outdoor 2020 v partizánském stylu

Mast podle Linkota

Old Post 05-10-2018 v 08:42 AM
Linkot je offline   Profil uživatele Linkot   Find more posts by Linkot   Foto galerie člena Linkot   Click here to Send Linkot a Private Message   Add Linkot to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
thaavi
Stálý Člen

Karma uživatele thaavi - 77% PěstitelskáKarma uživatele thaavi - 77% PěstitelskáKarma uživatele thaavi - 77% PěstitelskáKarma uživatele thaavi - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 249  

Příspěvek č. 28



Tak holky sklizeny!
Naštěstí jsem měl dva pomocniky, jinak bych to sám nedal. Jedna kytky listy zbarveny do fialova a řídší palice, druhá žlutozelené, větvě už se pod tíhou palic polámaly. Výška obou stejná, cca 1,5 metru. Teď suším na půdě.

Old Post 21-10-2018 v 18:05 PM
thaavi je offline   Profil uživatele thaavi   Find more posts by thaavi   Foto galerie člena thaavi   Click here to Send thaavi a Private Message   Add thaavi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WeedBurger
Stálý Člen

Karma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% Pěstitelská

Registrován: Feb 2018
Příspěvků: 288  

Příspěvek č. 29

Hm, dobrá práce to.musi být vůně na půdě


Chemdawg x MK Ultra, Blueberry x Critical Mass a White Russian - led FrYnk 650W hotovo 1,5g/W

CBD Hemp Scout Cookie mini grow

Elektronický herbář na vaporizaci bylin

Bylinné směsy a bylinky k vaporizaci

Old Post 21-10-2018 v 19:08 PM
WeedBurger je offline   Profil uživatele WeedBurger   Find more posts by WeedBurger   Foto galerie člena WeedBurger   Click here to Send WeedBurger a Private Message   Add WeedBurger to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
thaavi
Stálý Člen

Karma uživatele thaavi - 77% PěstitelskáKarma uživatele thaavi - 77% PěstitelskáKarma uživatele thaavi - 77% PěstitelskáKarma uživatele thaavi - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 249  

Příspěvek č. 30

No to teda je, strýc je pěkně naštvanéj, nemluví se mnou

Old Post 22-10-2018 v 16:05 PM
thaavi je offline   Profil uživatele thaavi   Find more posts by thaavi   Foto galerie člena thaavi   Click here to Send thaavi a Private Message   Add thaavi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
thaavi
Stálý Člen

Karma uživatele thaavi - 77% PěstitelskáKarma uživatele thaavi - 77% PěstitelskáKarma uživatele thaavi - 77% PěstitelskáKarma uživatele thaavi - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 249  

Příspěvek č. 31

Tak pár šišek už je usušených, tak jsem to nacpal do vapíku a koštnul. Celkem mě překvapilo, že to leze do hlavy na to, že je to model s nižším obsahem THC. Takže vaporizace pro moji máti, která nemá s trávou jakékoli zkušenosti, by nebyla vhodná varianta. Zdá se, že je to celkem dost "psychoaktivní."

Old Post 26-10-2018 v 15:37 PM
thaavi je offline   Profil uživatele thaavi   Find more posts by thaavi   Foto galerie člena thaavi   Click here to Send thaavi a Private Message   Add thaavi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
thaavi
Stálý Člen

Karma uživatele thaavi - 77% PěstitelskáKarma uživatele thaavi - 77% PěstitelskáKarma uživatele thaavi - 77% PěstitelskáKarma uživatele thaavi - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 249  

Příspěvek č. 32


Tak šišky už jsem ostříhal a dosychají v krabicích, z listů a zbylých palic vařím mast. Zatím jsem nevážil, kolik g toho je, ale myslím, že tak akorát na výrobu FS. Už mám sehnaný lékařský benzin, ještě si vypůjčím elektrický vařič a rýžovar a můžu se pustit do výroby.

Old Post 14-11-2018 v 10:12 AM
thaavi je offline   Profil uživatele thaavi   Find more posts by thaavi   Foto galerie člena thaavi   Click here to Send thaavi a Private Message   Add thaavi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 20:49 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
01-09-2021 - Outdoor grow Diary - 8 odpovědí
28-06-2021 - Outdoor 2019 - 125 odpovědí
09-05-2018 - Outdoor 2018 - 2 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3754560 seconds with 36 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív