Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Outdoor Pěstování » Outdoor bez "údržby"?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
akvidzerp
Nový Člen

Karma uživatele akvidzerp - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2017
Příspěvků: 3  

Outdoor bez "údržby"? Příspěvek č. 1

Zdravím pěstitele a pěstitelky. Párkrát jsem tu četl, že někdo někde dal do země semínko, bez jakýhokoliv zalévání, hnojení a kontroly, přišel až na podzim a sklízel hodně materiálu. Ale vždycky to psal někdo jen tak mimo téma a tak by mně zajímalo, jestli je tady někdo takový, komu to vyšlo. To musí být šance minimálně 1:1000, aby to vyšlo. Protože já kdybych nejezdil jednou za čas kontrolovat kytky, co mám "na divoko", tak by mně to padlo kvůli slimákům. Už mně čtyři sežrali a dneska jsem zjistil, že další půlka jedný kytky už není. Pak taky nechápu, jak to může pořádně zakořenit, když to vůbec neprorejou tu zem. Proto by mně zajímalo, jestli tady někdo takový je komu tohle pěstování vyšlo, jestli by trošku nepopsal třeba co to bylo za zem a zhruba za místo. Ani tak pro to, že bych to chtěl zkusit takhle pěstovat, ale spíš ze zajímavosti, co to je za šťastlivce. Protože ikdyž to kontroluju třeba každý týden, tak je stejně tak malá šance, že něco vypěstuju, protože slimáci, housenky, zajíci, srnky, kanci a v neposlední řadě lidi tu šanci hooodně zmenšují. Vždycky jsem pěstoval v kbelíkách na zahradě a tam pohoda, ale letos jsem to rozjel celkem hodně v přírodě do země a kytky sice o dost větší, ale těch faktorů co je ohrožuje je tolik, že nevím jestli s tím pokračovat do budoucna a radši zdvojnásobit objem kbelíků.

Old Post 17-06-2017 v 16:46 PM
akvidzerp je offline   Profil uživatele akvidzerp   Find more posts by akvidzerp   Foto galerie člena akvidzerp   Click here to Send akvidzerp a Private Message   Add akvidzerp to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nikolajmorozov
Stálý Člen

Karma uživatele nikolajmorozov - 96% PěstitelskáKarma uživatele nikolajmorozov - 96% PěstitelskáKarma uživatele nikolajmorozov - 96% PěstitelskáKarma uživatele nikolajmorozov - 96% Pěstitelská

Registrován: Mar 2016
Příspěvků: 324  

Příspěvek č. 2

kluci od nas nejak pred nekolika lety pestovali blizko bazin u nas, prej tam dali seminka ktery zalili a v pulce leta sli jenom vytrhat samce. nevim jak ale hodne lidi kterejch ses zeptal na jejich killbilla se hned rozplivali a rikali jaky to bylo dobry huleni.
asi sem ti nepomohl ale chtel sem se podelit 😃 ale jinak asi radsi pristi rok kup vic kyblu.

"cejtim vůni tý trávy, miluju to tak hrozně moc. nemůžete to strávit, ty stavy žerete radši koks."

PRVNÍ OUT 2016 - 2x CHEESE
DRUHÝ OUT 2017 - 2x CHEESE, SKUNK, WHITE RHINO
TŘETÍ OUT 2018 - 2x BLACK D.O.G, 2x VANILLA KUSH, 2x CRITICAL MASS, SHARK SHOCK, TANGERINE KUSH, 3x auto AK47 2018

Old Post 18-06-2017 v 12:03 PM
nikolajmorozov je offline   Profil uživatele nikolajmorozov   Find more posts by nikolajmorozov   Foto galerie člena nikolajmorozov   Click here to Send nikolajmorozov a Private Message   Add nikolajmorozov to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pelúsok
Stálý Člen

Karma uživatele Pelúsok - 75% Pěstitelská

Registrován: Dec 2017
Příspěvků: 43  

Příspěvek č. 3

rozhodne to ide.a tiez s celkom slusnym vynosom.t.j. do dalsej sezony. Ale par navstev rozhodne treba. Prist ,zasadit a zozat moze vsak fungovat na miestach kde nehrozi ze to zarastie.

Old Post 23-01-2018 v 17:08 PM
Pelúsok je offline   Profil uživatele Pelúsok   Find more posts by Pelúsok   Foto galerie člena Pelúsok   Click here to Send Pelúsok a Private Message   Add Pelúsok to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pelúsok
Stálý Člen

Karma uživatele Pelúsok - 75% Pěstitelská

Registrován: Dec 2017
Příspěvků: 43  

Příspěvek č. 4

a sanca 1:1000 je prehana.mne to vychadza zhruba 20:100

Old Post 23-01-2018 v 17:12 PM
Pelúsok je offline   Profil uživatele Pelúsok   Find more posts by Pelúsok   Foto galerie člena Pelúsok   Click here to Send Pelúsok a Private Message   Add Pelúsok to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dead Cat
Stálý Člen

Karma uživatele Dead Cat - 76% PěstitelskáKarma uživatele Dead Cat - 76% PěstitelskáKarma uživatele Dead Cat - 76% PěstitelskáKarma uživatele Dead Cat - 76% PěstitelskáKarma uživatele Dead Cat - 76% PěstitelskáKarma uživatele Dead Cat - 76% PěstitelskáKarma uživatele Dead Cat - 76% Pěstitelská

Registrován: Mar 2011
Příspěvků: 281  

Příspěvek č. 5

Zdar, tak letos mám kytky v igelitových pytlích asi 50 l a jsou i z vrchu překrytý igelitem s vyřízlou dírou, tak 10X10. Před zasazením semínka jsem každý pytel prolil tak 2l vody a uvnitř je výživný poctivý kompost. Sice tam co týden zajdu, ale fotoperiody jsem ještě nezalil ani jednou, vždycky to drží vlhkost do dalšího deště. Automatům jsem musel ten vrchní igelit odstranit kvůli vysychání, abych mohl pohnojit a nepřelil. Sice to není úplně podle zadání tazatele, protože tomu všemu předcházelo plno práce a příprav (hlavně s vysekáním místa), ale když to políčko používám víc let, tak už to pak tolik práce není. A samozřejmě sázet femky kvůli eliminaci samců.Akorát je potřeba to předem pořádně podsypat Ferramolem proti slimákům, nebo něčím podobným.

Samotný pěstování bych mohl provozovat stylem připrav, zasaď a zapomeň (do sklizně samozřejmě ).

Ale já si s tím prostě rád hraju, no.
K nahlédnutí odkaz v podpisu.

Bush Growing by Dead Cat 2011... Bush Growing by Dead Cat Again 2018
Bush Growing by Dead Cat 2020, automatic only
Jak vznikl váš nick?, Kde všude se dá vysadit aneb tipy kde II.
Jak navrátit půdě její přirozenou výživnost – aneb kompost, terra preta, biodynamics.
Blesky, třesky, plesky... Naši mazlíčci, Masožravé rostliny,
Nekonopné fotky III. Nekonopné fotky III. Nekonopné fotky III.

Naposledy upravil Dead Cat 30-06-2018 v 13:30 PM

Old Post 30-06-2018 v 13:12 PM
Dead Cat je offline   Profil uživatele Dead Cat   Find more posts by Dead Cat   Foto galerie člena Dead Cat   Click here to Send Dead Cat a Private Message   Add Dead Cat to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dead Cat
Stálý Člen

Karma uživatele Dead Cat - 76% PěstitelskáKarma uživatele Dead Cat - 76% PěstitelskáKarma uživatele Dead Cat - 76% PěstitelskáKarma uživatele Dead Cat - 76% PěstitelskáKarma uživatele Dead Cat - 76% PěstitelskáKarma uživatele Dead Cat - 76% PěstitelskáKarma uživatele Dead Cat - 76% Pěstitelská

Registrován: Mar 2011
Příspěvků: 281  

Příspěvek č. 6

Tak beru zpět a sypu si popel na hlavu.
Tyhle vedra už kytky nedávají. Je zajímavý, že dokvétající automatky, které mají menší pytel nevadnou, ale fotoperiody jsem našel několikrát dost zvadlý. Zastínil jsem i ty pytle, protože jsem si myslel, že je to přehřátím substrátu, ale nepomohlo to. Nepomohlo ani vrácení igelitu nahoru na pytel, aby se zmenšil odpar. Vypadá to, že prostě kytka v růstu tu vodu vypije a odpaří listy, není to o vysychání substrátu. Kvetoucí automaty tolik nevypily, a vypadaly svěže, při stejné zálivce. Teď je prostě nutný tam obden zajít.

Bush Growing by Dead Cat 2011... Bush Growing by Dead Cat Again 2018
Bush Growing by Dead Cat 2020, automatic only
Jak vznikl váš nick?, Kde všude se dá vysadit aneb tipy kde II.
Jak navrátit půdě její přirozenou výživnost – aneb kompost, terra preta, biodynamics.
Blesky, třesky, plesky... Naši mazlíčci, Masožravé rostliny,
Nekonopné fotky III. Nekonopné fotky III. Nekonopné fotky III.

Old Post 03-08-2018 v 08:59 AM
Dead Cat je offline   Profil uživatele Dead Cat   Find more posts by Dead Cat   Foto galerie člena Dead Cat   Click here to Send Dead Cat a Private Message   Add Dead Cat to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kwb
BOTANIK

Karma uživatele kwb - 91% PěstitelskáKarma uživatele kwb - 91% PěstitelskáKarma uživatele kwb - 91% PěstitelskáKarma uživatele kwb - 91% PěstitelskáKarma uživatele kwb - 91% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 473  

Příspěvek č. 7

v zemi, z vlastni zkusenosti....pokud jsem nemohl zalevat, stalo se že celou dobu růstu/květu bylo třeba 5ks od začatku bez vody a bez hnojeni...vysledek? luxusni

PĚSTOVÁNÍ V BUBBLERU

6.IN -4xAfghanKush,pheno1 - BUBBLER,250W

5.IN-AFGHAN KUSH,250W,HLÍNA,4.IN-BUBBLER,250W,8x MOBY DICK,2.grow - 6x White Rhino - 250W HPS,250w Larry OG Kush,2x36w Philips TLD matky + řízky

OUTDOOR 2015 GreenCrack,Critical,NL Auto...,OUTDOOR 2016




Old Post 13-08-2018 v 20:15 PM
kwb je offline   Profil uživatele kwb   Find more posts by kwb   Foto galerie člena kwb   Click here to Send kwb a Private Message   Add kwb to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Leb27V2
Nový Člen

Karma uživatele Leb27V2 - 41% Pěstitelská

Registrován: Jan 2019
Příspěvků: 16  

Příspěvek č. 8

Znovu potvrdzujem že to ide s minimom úsilia.tento rok som sa zameral na zjednodušenie všetkého.pocet návštev od vysadenie po zber 3-4navstevy. Mať prístup k väčšiemu množstvu FEM. Semien tak sa dá vysadiť,po mesiaci a pol dokonale vyčistí od buriny a potom len zobrať.ziadne ploty,žiadne zalievanie vobec kopa p.....n ktoré su zbytočne a hlavne žiadny WANISH!!!!!chce to veľa práce cca 20-30 miesteciek .vždy sa niečo podarí. Ja som spokojný.prajem každému to isté!!!!

UNFUCK THE WORLD!!!

Old Post 01-10-2019 v 10:07 AM
Leb27V2 je offline   Profil uživatele Leb27V2   Find more posts by Leb27V2   Foto galerie člena Leb27V2   Click here to Send Leb27V2 a Private Message   Add Leb27V2 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Leb27V2
Nový Člen

Karma uživatele Leb27V2 - 41% Pěstitelská

Registrován: Jan 2019
Příspěvků: 16  

Příspěvek č. 9

Dokonca prajem aj corke ktorá mi zobrala jednu rástli ňu. Kľudne nech jej chuti!!!!

UNFUCK THE WORLD!!!

Old Post 01-10-2019 v 10:09 AM
Leb27V2 je offline   Profil uživatele Leb27V2   Find more posts by Leb27V2   Foto galerie člena Leb27V2   Click here to Send Leb27V2 a Private Message   Add Leb27V2 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
yorkshire
Stálý Člen

Karma uživatele yorkshire - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 38  

Příspěvek č. 10

bez udrby je velmi slaby vynos..nepohnojis nepolejes..tak ziadne zazraky sa cakat nedaju

Old Post 07-12-2019 v 17:23 PM
yorkshire je offline   Profil uživatele yorkshire   Find more posts by yorkshire   Foto galerie člena yorkshire   Click here to Send yorkshire a Private Message   Add yorkshire to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zverinazezlenic
Stálý Člen

Karma uživatele zverinazezlenic - 80% Pěstitelská

Registrován: Jul 2018
Příspěvků: 171  

Příspěvek č. 11

https://www.electronic-star.sk/Zahr...BiABEgIQh_D_BwE

Old Post 07-12-2019 v 19:43 PM
zverinazezlenic je offline   Profil uživatele zverinazezlenic   Find more posts by zverinazezlenic   Foto galerie člena zverinazezlenic   Click here to Send zverinazezlenic a Private Message   Add zverinazezlenic to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Johnny Blaze
Stálý Člen

Karma uživatele Johnny Blaze - 79% PěstitelskáKarma uživatele Johnny Blaze - 79% PěstitelskáKarma uživatele Johnny Blaze - 79% PěstitelskáKarma uživatele Johnny Blaze - 79% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 343  

Příspěvek č. 12

Videl som velmi slusne vynosy len pri 3 navstevach, zasadit, vytrhat samce a kosa.
Klucovy bod je vhodne miesto, a to nieje take lahke najst. Ked take clovek najde, tak ma vyhrate. A samozrejme vhodny podny mix a ochrana proti zveri.

Old Post 08-12-2019 v 16:39 PM
Johnny Blaze je offline   Profil uživatele Johnny Blaze   Find more posts by Johnny Blaze   Foto galerie člena Johnny Blaze   Click here to Send Johnny Blaze a Private Message   Add Johnny Blaze to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
yorkshire
Stálý Člen

Karma uživatele yorkshire - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 38  

Příspěvek č. 13

ved to..to miesto je najveci problem..ked su ty ludia uz vsade... a ked aj daake dobre najdes je tam malo slnka.. som nasiel fajn miesto no slnko tam svieti ciba do konca augusta..tely den no som s tym nepocital, ze ked slnko ide nadol tak tam bude uz tien...a ti odroda nedojde.iba na automat dobre. v lese sa vsade rube to dobre miesto je fakt problem

Old Post 08-12-2019 v 16:54 PM
yorkshire je offline   Profil uživatele yorkshire   Find more posts by yorkshire   Foto galerie člena yorkshire   Click here to Send yorkshire a Private Message   Add yorkshire to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Johnny Blaze
Stálý Člen

Karma uživatele Johnny Blaze - 79% PěstitelskáKarma uživatele Johnny Blaze - 79% PěstitelskáKarma uživatele Johnny Blaze - 79% PěstitelskáKarma uživatele Johnny Blaze - 79% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 343  

Příspěvek č. 14

Existuje aplikacia sun surveyor kde sa da pozriet v akej vyske sa slnko pohybuje v danom mesiaci. Velmi uzitocne pri hladani.

Old Post 08-12-2019 v 22:10 PM
Johnny Blaze je offline   Profil uživatele Johnny Blaze   Find more posts by Johnny Blaze   Foto galerie člena Johnny Blaze   Click here to Send Johnny Blaze a Private Message   Add Johnny Blaze to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
yorkshire
Stálý Člen

Karma uživatele yorkshire - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 38  

Příspěvek č. 15

diky..kuall som to je to celkom zaujimava apka. clovek ani velakrat nevie ake vymozenosti existuju

Old Post 09-12-2019 v 13:22 PM
yorkshire je offline   Profil uživatele yorkshire   Find more posts by yorkshire   Foto galerie člena yorkshire   Click here to Send yorkshire a Private Message   Add yorkshire to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
yorkshire
Stálý Člen

Karma uživatele yorkshire - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 38  

Příspěvek č. 16

tak musim suhlasit, ze ta technika sa riadne zlepsila..clovek ani nemoze uverit, ze daco take existuje..fakt ako ez udzby.. musim uznat, ze je to fakt zaujimave dik

Old Post 09-12-2019 v 13:55 PM
yorkshire je offline   Profil uživatele yorkshire   Find more posts by yorkshire   Foto galerie člena yorkshire   Click here to Send yorkshire a Private Message   Add yorkshire to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 10:33 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8396680 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív