Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » 2018 Dutch Passion Auto Ultimate
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4
Autor
Téma 
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 17

citace:
Původní příspěvek od Pítr90


Ahoj, nedá mi to, musím reagovat. Madi, prosím tě, kolik jsi toho kdy vypěstoval out, že tak radíš? Kvasil jsi snad slepičince? Víš že by to mělo nějakou dobu ležet? Klidně půl roku? A co ty kopřivy? Proč by to mělo být neplnohodnotné hnojivo? A co ty Hoštický granule? Víš jak dlouho se rozpouští v hlíně?
Nechci rýpat, ale já už tyto věci mám dávno za sebou, proto mě tvé nepodložené rady zaráží


Ahoj Pitre.
Ted mam venku poctvrty a je pravda ze je to delsi doba, jeste pred druhym indoorem.
Je fakt ale ze jsem pred tim nikdy Out nehnojil protoze to rostlo kousek od kompostu.
Ted hnojim out poprve protoze to mam u nekoho jineho kdo prave hnoji tema granulovanejma slepicincema a driv si to prave delal doma a nechaval to lezet mesic az tri. Jeho zkusenost je takova ze ty hosticke granule nejsou o nic horsi nez zkvasene slepicince doma vyrabene , akorat s tim rozdilem ze granule koupis za par kacek a muzes hned pouzivat.
Rozpousti se castecne hned po zaliti , a vydrzi hnojit cca 8-12 tydnu.

Pak nafotim jeho rajcata a jaky ma obrovsky palice z hostickych granulovanych slepicincu a mozna budes prekvapen.

O koprivach a kompostu se zizal a jeste mnoho dlasich ...me psal Metracek ze to opravdu neni plnohodnotne hnojivo a jak je znamo tak Metracek je zkusenej grower prave pres organiku.
Rika se tomu caj a pridavaji ho behem pestu do No Till ve kterem uz je hnojivo namichano predem . (ziva puda-Living Soil)
To co napisu si opravdu necucam z prstu na tohle tema jsme si vymenili s Metrackem milion PM a jak jiste dobre vis tak ja jsem dost zvidavy a lacny se ucit.

Naposledy upravil Madical-Strains 23-06-2018 v 08:48 AM

Old Post 23-06-2018 v 08:25 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pítr90
Stálý Člen

Karma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 1298  

Příspěvek č. 18

Počkej, počkej. Kompostový čaj je ale něco jiného, než kvašené kopřivy, také jsem Metráčka sledoval 😉
Jinak slepičince znám od svého dědy- Pana zahrádkáře, sadaře. Hnojí tím např rajčata,papriky. Do velké kovové konve při čištění kurníku naháže slepičince a zaleje vodou- na podzim, pak s tím hnojí až na jaře. A granule- když jsem na podzim vysypával květníky a byli v nich nerozpuštěné granule, tak jsem uznal, že nebudou to pravé.
Abych to za mě uzavřel, dle mě je nejdůležitější kvalitní základ-substrat, pak i kopřivy, byť jen jako " doplněk" stačí 😉

Po trávě se nechodí, po trávě se směje :-D
Já: "Začal jsem se svojí závislostí něco dělat"
On: " A co???"
Já:" Pořídil jsem si skříň 😁
Pítrovo miniprckárna
Pítrovo HoMeMaDe box s 250 sodou
řízkování rajčat podle Pítra
Pítrovo MiNiBoX 100W SCROG
Pítrovo Nový Homemade box, pořád s 250w sodou

Old Post 23-06-2018 v 08:52 AM
Pítr90 je offline   Profil uživatele Pítr90   Find more posts by Pítr90   Foto galerie člena Pítr90   Click here to Send Pítr90 a Private Message   Add Pítr90 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 19

Kompostovy caj je v podstate to same akorat neni dlouhou dobu zkvaseny je to tez hnojivo+micro-organismy, rozdil je jen v delce pripravy.
S tim samozrejme souhlasim ze nejdůležitější kvalitní základ-substrat, pak i kopřivy, nebo co koliv jineho doma vyrobeneho ,byť jen jako " doplněk" stačí.

Ty hosticke granule , kamos je s nima opravdu spokojenej a ma super vysledky , proto sem do nich prave sel , tak doufam ze nebudu zklaman podle toho co o nich pises..

Old Post 23-06-2018 v 09:15 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
thaavi
Stálý Člen

Karma uživatele thaavi - 77% PěstitelskáKarma uživatele thaavi - 77% PěstitelskáKarma uživatele thaavi - 77% PěstitelskáKarma uživatele thaavi - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 249  

Příspěvek č. 20


Zdar hoši, zajímavá diskuze. Ten Killer Kush jde krásně, zítra hodím fotku. Myslím, že dobrá genetika + nachystanej zájon + slunko je základ. Pokud mi to nepožere nějakej škůdce, bude to snad dobrý. Ty kopřivy jsem nechal kvasit 3 týdny, takže by měly být výživný.

Horší je to s AutoUltimate, jeden je kripl, druhej mě napadla nějaká potvora. Asi vrtalka. Co navrhujete?

Old Post 25-06-2018 v 10:24 AM
thaavi je offline   Profil uživatele thaavi   Find more posts by thaavi   Foto galerie člena thaavi   Click here to Send thaavi a Private Message   Add thaavi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
thaavi
Stálý Člen

Karma uživatele thaavi - 77% PěstitelskáKarma uživatele thaavi - 77% PěstitelskáKarma uživatele thaavi - 77% PěstitelskáKarma uživatele thaavi - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 249  

Příspěvek č. 21

Zkusil jsem postřik Vertimecem, tak uvidíme...

Old Post 26-06-2018 v 14:40 PM
thaavi je offline   Profil uživatele thaavi   Find more posts by thaavi   Foto galerie člena thaavi   Click here to Send thaavi a Private Message   Add thaavi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
thaavi
Stálý Člen

Karma uživatele thaavi - 77% PěstitelskáKarma uživatele thaavi - 77% PěstitelskáKarma uživatele thaavi - 77% PěstitelskáKarma uživatele thaavi - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 249  

Příspěvek č. 22


Ještě přikládám foto Killera, který tady vzbudil diskuzi o jeho stavu. Mně připadá v kondici.

Old Post 27-06-2018 v 14:45 PM
thaavi je offline   Profil uživatele thaavi   Find more posts by thaavi   Foto galerie člena thaavi   Click here to Send thaavi a Private Message   Add thaavi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Maxeaux
armed greenfidel

Karma uživatele Maxeaux - 80% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 955  

Příspěvek č. 23

citace:
Asi vrtalka. Co navrhujete?


Cau, odstran napadnute listy (alebo casti listov).

Old Post 27-06-2018 v 15:17 PM
Maxeaux je offline   Profil uživatele Maxeaux   Find more posts by Maxeaux   Foto galerie člena Maxeaux   Click here to Send Maxeaux a Private Message   Add Maxeaux to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Maxeaux! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
thaavi
Stálý Člen

Karma uživatele thaavi - 77% PěstitelskáKarma uživatele thaavi - 77% PěstitelskáKarma uživatele thaavi - 77% PěstitelskáKarma uživatele thaavi - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 249  

Příspěvek č. 24



Update 12.7. 2018

Fotky mých dvou automatů. Už se začínají objevovat květy. Kytky moc nevyrostly. Jsou to celkem chudáci, zvlášť ta jedna. Zatím celkem zklamáíní. Jsou venku měsíc a půl.

Old Post 12-07-2018 v 11:04 AM
thaavi je offline   Profil uživatele thaavi   Find more posts by thaavi   Foto galerie člena thaavi   Click here to Send thaavi a Private Message   Add thaavi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HVR
Stálý Člen

Karma uživatele HVR - 90% PěstitelskáKarma uživatele HVR - 90% PěstitelskáKarma uživatele HVR - 90% PěstitelskáKarma uživatele HVR - 90% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 314 

Příspěvek č. 25

To ti nevyrostlo podle me jen kvuli toho,ze byly obrovske vykyvy teplot mezi dnem a noci ;-) To se pak brutalne zpomali rust nekdy i uplne zastavi ;-)
Ja kdyz jsem tuhle odrudu jel na balkona,tak isem reguloval porad teplotu,zaviral lodzii a dokonce i pritapel horkovzduchem...Outdoor je super,ale co jsem videl o vikendu na zahrade,tak to letos nebude zadna slava..a to uz jsem Deal predpest 1.4.

Old Post 12-07-2018 v 12:55 PM
HVR je offline   Profil uživatele HVR   Find more posts by HVR   Foto galerie člena HVR   Click here to Send HVR a Private Message   Add HVR to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mazz
Stálý Člen

Karma uživatele Mazz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Mazz - 91% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 172  

Příspěvek č. 26

Jasně, ty letošní výkyvy teplot dávaj zabrat i mým automatům. Jinak nevěš bradu :-), je možné že ještě kousek poporostou i po té co začali kvést. Držím palce.

Smoke the weed, don't smoke the seed
One Love.

Outdoor 2018 zahrada - mix auto a regular

Reggae&Ska to je naše láska

Roots and Culture

Old Post 12-07-2018 v 15:59 PM
Mazz je offline   Profil uživatele Mazz   Find more posts by Mazz   Foto galerie člena Mazz   Click here to Send Mazz a Private Message   Add Mazz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
thaavi
Stálý Člen

Karma uživatele thaavi - 77% PěstitelskáKarma uživatele thaavi - 77% PěstitelskáKarma uživatele thaavi - 77% PěstitelskáKarma uživatele thaavi - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 249  

Příspěvek č. 27




Update 18.7.
Automat pěkně kvete, bohužel teď moc nesvítí slunce v posledních týdnech. Začal jsem hnojit Biobizz bloomem. Stačí 1x týdně?

Druhý automat taky začíná, ale je to pěknej chcípáček.

Třetí fotka Killer Kush fast, toho zatím přikrmuju jíchou z kopřiv.

Old Post 18-07-2018 v 10:10 AM
thaavi je offline   Profil uživatele thaavi   Find more posts by thaavi   Foto galerie člena thaavi   Click here to Send thaavi a Private Message   Add thaavi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
thaavi
Stálý Člen

Karma uživatele thaavi - 77% PěstitelskáKarma uživatele thaavi - 77% PěstitelskáKarma uživatele thaavi - 77% PěstitelskáKarma uživatele thaavi - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 249  

Příspěvek č. 28



Update 24.7.2018

Tak první kytka vesele kvete

Druhá byla mrzáček, ale celkem se spravila

přidávám jednou týdně biobizz bloom do zálivky, nebo bych měl do každé zálivky?

Třetí fotka Killer Kush Fast, zalívám jednou týdně jíchou z kopřiv, jsem zvědavej, kdy začne kvést

Old Post 24-07-2018 v 12:47 PM
thaavi je offline   Profil uživatele thaavi   Find more posts by thaavi   Foto galerie člena thaavi   Click here to Send thaavi a Private Message   Add thaavi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
thaavi
Stálý Člen

Karma uživatele thaavi - 77% PěstitelskáKarma uživatele thaavi - 77% PěstitelskáKarma uživatele thaavi - 77% PěstitelskáKarma uživatele thaavi - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 249  

Příspěvek č. 29


Killer

Old Post 24-07-2018 v 12:51 PM
thaavi je offline   Profil uživatele thaavi   Find more posts by thaavi   Foto galerie člena thaavi   Click here to Send thaavi a Private Message   Add thaavi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
thaavi
Stálý Člen

Karma uživatele thaavi - 77% PěstitelskáKarma uživatele thaavi - 77% PěstitelskáKarma uživatele thaavi - 77% PěstitelskáKarma uživatele thaavi - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 249  

Příspěvek č. 30


Na kytkách jsem objevil podezřelé věci. Jsou to začínající semínka? Jsou kytky oprcane?

Old Post 28-07-2018 v 09:33 AM
thaavi je offline   Profil uživatele thaavi   Find more posts by thaavi   Foto galerie člena thaavi   Click here to Send thaavi a Private Message   Add thaavi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WhiteFrost
Stálý Člen

Karma uživatele WhiteFrost - 56% Pěstitelská

Registrován: Jun 2017
Příspěvků: 152 

Příspěvek č. 31

vypadá to normálně nevidím nic teda aspon já
Co tím myslíš ? ty hnědý pestíky ?

Old Post 28-07-2018 v 16:45 PM
WhiteFrost je offline   Profil uživatele WhiteFrost   Find more posts by WhiteFrost   Foto galerie člena WhiteFrost   Click here to Send WhiteFrost a Private Message   Add WhiteFrost to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SMOLA33
Stálý Člen

Karma uživatele SMOLA33 - 96% PěstitelskáKarma uživatele SMOLA33 - 96% PěstitelskáKarma uživatele SMOLA33 - 96% PěstitelskáKarma uživatele SMOLA33 - 96% Pěstitelská

Registrován: Jun 2017
Příspěvků: 365 

Příspěvek č. 32

WhiteFrost: podľa mna mysli tie “vačky”

Old Post 28-07-2018 v 17:23 PM
SMOLA33 je offline   Profil uživatele SMOLA33   Find more posts by SMOLA33   Foto galerie člena SMOLA33   Click here to Send SMOLA33 a Private Message   Add SMOLA33 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 15:36 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1548200 seconds with 38 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív