Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Dalsi me organicke pesty....
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 9 10 11 12 13 »
Autor
Téma 
Ajtaktak
Stálý Člen

Karma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2017
Příspěvků: 483  

Příspěvek č. 161

Ja nechcem zasierat vlakno ale.. na co je ta karma ?
Tiez ju dostavam davam potesim sa ked niekto pochvali.. ale na nieco asi musi sluzit ked sa tu ludia tak rozculuju z negativnej.
Mne keby celu karmu zrusili by mi to nevadilo

Medical ja by som nedal na rafu niekoho s dokopy 40timi prispevkamii.. mne ak niekto neodpovie do vlaknd tak vzdy radsrj napisem pmko niekomu skusenemu a zatial vzdy ok

Ale jak si uz napisal. Priznal si ze uz to biac neurobis takze si to sam aj uvedomujees. Dufam ze ti kolo dopadne dobre drzim palce.

Old Post 18-07-2018 v 12:31 PM
Ajtaktak je offline   Profil uživatele Ajtaktak   Find more posts by Ajtaktak   Foto galerie člena Ajtaktak   Click here to Send Ajtaktak a Private Message   Add Ajtaktak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 162

citace:
Původní příspěvek od Ajtaktak

Mne keby celu karmu zrusili by mi to nevadilo

Dufam ze ti kolo dopadne dobre drzim palce.


Jo, to je dobrej napad , nemit zadnou karmu, take bych to privital.
Dekuji ze mi drzis palce.

Old Post 18-07-2018 v 12:46 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Anarchom
Stálý Člen

Karma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 491  

Příspěvek č. 163

Super že se vše vyjasnilo

Anarchomova zahrádka 2007

Old Post 18-07-2018 v 13:21 PM
Anarchom je offline   Profil uživatele Anarchom   Find more posts by Anarchom   Foto galerie člena Anarchom   Click here to Send Anarchom a Private Message   Add Anarchom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fikus37
Banned

Karma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 1692  

Příspěvek č. 164

To není možné.Frajer radí jak by byl mistr světa a ještě k tomu uplně na pi.u a ještě se do mě bude navážet ve svém vlákně.
M@gicWeet jaké moje doměnky. Poslechl tvoje rady ,které stály za hovno,akorát si mu zadupal výnos a ještě se budeš otírat o mě?
Tak já píšu slušně do nikoho se nenavážím i když jeho rady jsou nesmysl a pak ještě bude psát že moje doměnky...
Už se proberte!!!!

Old Post 19-07-2018 v 06:26 AM
fikus37 je offline   Profil uživatele fikus37   Find more posts by fikus37   Foto galerie člena fikus37   Click here to Send fikus37 a Private Message   Add fikus37 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 165






39.den 12/12

1.foka -je ze dne 14.7 kdy jsem fotil jak to zezloutlo po ubrani Grow-slozky.
2.fotka -je aktualne z dneska po 5 dnech spravneho hnojeni.
( hnojil jsem uz 3x).
Je dobre videt jak ta zluta kyticka vzadu zacina uz opet trochu zelenetat, je to obrovsky rozdil oproti te prvni fotce.

Neni opravdu zadnych pochyb ze ubrani grow-slozky bylo velkou chybou a evidentne to ty kytky zarazilo , to je jasny. Kazdy to na te fotce muze videt tu zmenu k pozitivnimu takze se o tom ani neda pochybovat. Nerozumim proc to nechce uznat, vzdyt o nic nejde.
Kazdy se muze zmylit.

Mam ale dojem ze uz se opet trochu rozjizdi i nafukovani palicek.

I kdyz budou nakonec mozna palicky mensi tak tragedii bych to rozhodne nenazyval.

Naposledy upravil Madical-Strains 19-07-2018 v 10:26 AM

Old Post 19-07-2018 v 08:49 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 166

40 den 12/12

Dnes zahajen FLUSH .
Dnes a pristi zalivku jen s cistou Melasou aby se proces odsoleni uychlil , pak uz je cista RO.

Old Post 20-07-2018 v 07:54 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 167





42.den 12/12

Dnes druha zalivka Flush jen 4 pol.lzice Melasy na 10l vody.

Vubec nedokazu rozpoznat jesli se palicky jeste stale vubec trochu nafukuji.
Pripada mi to opravdu uz 10 dni stale stejne.

Kosu planuji podle toho jesli se budou jeste vubec prifukovat , bud 25.7 nebo 1.8.

Old Post 22-07-2018 v 18:32 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 168






Jeste palicky v porovnani s PH-metrem.

Old Post 22-07-2018 v 19:13 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 169

Jo a zapomel jsem jeste na jedno pozitivum.
Jak sem to dnes fotil tak sem se omylem dotnul par palicek a lepi to jako prase.
Tak lepivy palice jsem jeste nikdy nemel.
Tak doufejme ze vysledek bude stat za to.
Tesim se az to Fikus ochutna , zhodnoti, porovna....s tim svym CH.

Kdyz uz tam toho nebudu mit tolik tak snad to bude stat alespon za to co se tyce kvality.

Old Post 22-07-2018 v 21:01 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 170




44.den 12/12

Old Post 24-07-2018 v 07:26 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fikus37
Banned

Karma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 1692  

Příspěvek č. 171

Ahoj, to víš že vyzkouším. Jsem zvědav na rozdíl biobizz substrát a nft JIDB.
Uvidíme jestli někdo pozná rozdíl.

Old Post 24-07-2018 v 12:30 PM
fikus37 je offline   Profil uživatele fikus37   Find more posts by fikus37   Foto galerie člena fikus37   Click here to Send fikus37 a Private Message   Add fikus37 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 172

To jsem rad

Old Post 24-07-2018 v 16:48 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
odo
Stálý Člen

Karma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 1366  

Příspěvek č. 173

fikus37: "Ahoj, to víš že vyzkouším. Jsem zvědav na rozdíl biobizz substrát a nft JIDB.
Uvidíme jestli někdo pozná rozdíl."
Tak to som zvedavý aj ja. Dajte potom report!

Old Post 25-07-2018 v 08:21 AM
odo je offline   Profil uživatele odo   Find more posts by odo   Foto galerie člena odo   Click here to Send odo a Private Message   Add odo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 174

Ja sem ted videl dokument kompletne o hnojeni, chemie versus/organika a tam tvrdily ze sklizen cehokoliv hnojene organikou moze byt az o 30% mensi nez hnojene mineralnim hnojivem.
To taky muze byt jeden z duvodu a k tomu samozrejme nizka wataz ze nemam tak velky paldy jak mel Fikus.

Old Post 25-07-2018 v 10:27 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
odo
Stálý Člen

Karma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 1366  

Příspěvek č. 175

MADI:
Hodnotenie by som nechal na čas, až to bude usušené, vycuringované a ohodnotené 2-3 ľuďmi v slepom teste tak, že nebudú vedieť ktorá vzorka je organicky a ktorá pestená v NFT. Máš tendenciu hodnotiť dopredu...je tam milión premenných. Písal si , že ani netušíš npr. že či máte s Fikusom klony z rovnakej matky.
Samozrejme prajem top kvalitu a veľa gramov!

Naposledy upravil odo 26-07-2018 v 05:02 AM

Old Post 25-07-2018 v 12:31 PM
odo je offline   Profil uživatele odo   Find more posts by odo   Foto galerie člena odo   Click here to Send odo a Private Message   Add odo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 176

Odo- Nic predem nehodnotim, jsou to jen pouhe uvahy.
To co sem jen psal , byla to take jen uvaha, ze me to tak pripada ze nemame s Fikusem stejnou mamku .

Naposledy upravil Madical-Strains 25-07-2018 v 21:11 PM

Old Post 25-07-2018 v 17:53 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 05:50 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 9 10 11 12 13 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3811810 seconds with 35 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív