Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 600W (Box 120x120x200)
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 11 12 13 14 15 »
Autor
Téma 
Lubos555
Stálý Člen

Karma uživatele Lubos555 - 91% PěstitelskáKarma uživatele Lubos555 - 91% Pěstitelská

Registrován: Apr 2015
Příspěvků: 246  

Příspěvek č. 193


Píšu trochu pozdě.
No ale tak teda nakonec vyrostlo 250g (jenom).
Vylouhoval jsem vodu v zemině a pH 7,4 ! (jak jsem už jednou psal)
Teď jsem si koupil 100 litrů Canna Terra professional plus, chvíli louhoval a Hanna měřič pak ukazoval pH 5,8... ráno ale už 5,55 neni to zas trochu málo ? Nebo je to ok ? Dík

Naposledy upravil Lubos555 20-07-2018 v 15:38 PM

Old Post 20-07-2018 v 09:46 AM
Lubos555 je offline   Profil uživatele Lubos555   Find more posts by Lubos555   Foto galerie člena Lubos555   Click here to Send Lubos555 a Private Message   Add Lubos555 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lubos555
Stálý Člen

Karma uživatele Lubos555 - 91% PěstitelskáKarma uživatele Lubos555 - 91% Pěstitelská

Registrován: Apr 2015
Příspěvků: 246  

Příspěvek č. 194

Tak si googlim a zdá se že Zemina je v pořádku.
Hnojivo na to koupim Canna Terra flores, PK nechám od plagronu, to je snad jedno.
+ Ještě TOP max a odstátej Rhyzotonic na přesazování (s upravenym pH)
Taky koupim zvlhčovač, ať je to v růstu jak má.

Old Post 20-07-2018 v 10:47 AM
Lubos555 je offline   Profil uživatele Lubos555   Find more posts by Lubos555   Foto galerie člena Lubos555   Click here to Send Lubos555 a Private Message   Add Lubos555 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lubos555
Stálý Člen

Karma uživatele Lubos555 - 91% PěstitelskáKarma uživatele Lubos555 - 91% Pěstitelská

Registrován: Apr 2015
Příspěvků: 246  

Příspěvek č. 195

Cože ? Ono je na tom Royalmixu napsáno pH 6,5 až 7,5 !? co ?
Je to vůbec na trávu ? x--D

Old Post 20-07-2018 v 15:23 PM
Lubos555 je offline   Profil uživatele Lubos555   Find more posts by Lubos555   Foto galerie člena Lubos555   Click here to Send Lubos555 a Private Message   Add Lubos555 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lubos555
Stálý Člen

Karma uživatele Lubos555 - 91% PěstitelskáKarma uživatele Lubos555 - 91% Pěstitelská

Registrován: Apr 2015
Příspěvků: 246  

Příspěvek č. 196





Tak zase další kolo...
Tentokrát to vezmu trochu stručněji, přijde mi, že už sem nechodí poradit tolik lidí jako dřív.

2x Ice cream
3x Cream 47
Květináče zase 12 Litrů
Postřik: Canna cure
Zemina: tentokrát Canna Terra professional mix
Hnojiva: Canna Terra flores, občas taky Alga Bloom kvůli dusíku a později přidám i Pk.
Světlo: aktuálně 600W Pure Bloom s kvalitnim stínidlem (bez cooltuby)
Odtah: RAM silent 100mm lvl 1 = 180 [m3/hod]
+ Nějaký ty větráky, ohřevná trubka a Teplovzdušný ventilátor Rovus Handy heater
Taky bych měl přidat přenosný odvlhčovač. (koukal jsem, že v boxu je 70% vlhkosti... vzduch jde teď ale jen z boxu ven, dovnitř ho nenafoukávám)

Myslel jsem si jak to tentokrát pokvete skvěle a nebudou tak žloutnout listy jako minule, ale zdá se mi to zas trochu požloutlý, nevíte prosim co s tim zase je ? Na vině by mohla bejt nízká teplota, ta je ale tak 21 stupňů ve dne a 15 v noci, tak bych řekl že je to v pořádku. Nebo blbý pH kvůli kterýmu špatně přijímaj živiny ? To je ale taky oK, na odtoku i pořád měřim vodu s hnojivy co tam leju. Nebo málo hnojiv ? Posledně jsem ale dal 40ml AB a 20ml Terra F. a neřekl bych že se něco zlepšilo. Tak sakra čim to může bejt ? Když se na to podívám z dálky, je vidět že u vývodu teplýho vzduchu je to zelenější. A co takhle špatný větrání ? Momentálně jede jen odtah kvůli zimě, ale je otevřený okno + utěsněnej box.

Kvetení je od 22.září, ale nejsem si jistej na 100%
Takže necelej 5. tejden květu ? Sklizeň odhaduju na 1. prosince
Proplach dám třeba 12.října (Bez canna flushe, jen s vodou pH cca 6,2)


Už mi to teď možná docvaklo, teplej vzduch pořádně nekoluje, tak ty kytičky na krajích jsou v zimě ?!

Naposledy upravil Lubos555 25-10-2018 v 19:48 PM

Old Post 25-10-2018 v 19:14 PM
Lubos555 je offline   Profil uživatele Lubos555   Find more posts by Lubos555   Foto galerie člena Lubos555   Click here to Send Lubos555 a Private Message   Add Lubos555 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lubos555
Stálý Člen

Karma uživatele Lubos555 - 91% PěstitelskáKarma uživatele Lubos555 - 91% Pěstitelská

Registrován: Apr 2015
Příspěvků: 246  

Příspěvek č. 197

Zase žádná reakce sakra, musim něco napsat ať je to zas u příspěvků nahoře
Trochu to zelená víc, pořádně rozfoukávám teplej vzduch po celym homeboxu a ještě jsem přidal větší dávku hnojiva. Třeba to špatně přijímá živiny ? Ale hlavně ať to má kde brát.

Old Post 28-10-2018 v 09:35 AM
Lubos555 je offline   Profil uživatele Lubos555   Find more posts by Lubos555   Foto galerie člena Lubos555   Click here to Send Lubos555 a Private Message   Add Lubos555 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sakumprdum
Stálý Člen

Karma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% Pěstitelská

Registrován: Feb 2017
Příspěvků: 1489 

Příspěvek č. 198

Zdar co přeba nedostatek cal mag?,proč jich maš tak malo kytek na takovej prostor pak maš slabej vynos .at se daři

komu se neleni tomu se zeleni

Old Post 28-10-2018 v 09:52 AM
sakumprdum je offline   Profil uživatele sakumprdum   Find more posts by sakumprdum   Foto galerie člena sakumprdum   Click here to Send sakumprdum a Private Message   Add sakumprdum to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 199

citace:
Původní příspěvek od Lubos555
Hnojiva: Canna Terra flores, občas taky Alga Bloom kvůli dusíku a později přidám i Pk.

citace:
Původní příspěvek od Lubos555
Posledně jsem ale dal 40ml AB a 20ml Terra F. a neřekl bych že se něco zlepšilo.


proč kombinuješ dvě (vlastně 3x s PKčkem) květový hnojiva? alga bloom i terra flores jsou na květ

Radši kup příště něco na růst kde je dusíku víc...

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 28-10-2018 v 09:55 AM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 200

citace:
Původní příspěvek od BRooT
BIO TERRA Substráty jsou hrozný. Canna je super, obyč substráty také. Ale jejich BIO substráty jsou plný breberek, několikrát jsem je zkoušel na bylinky apod, stejně tak kamarád. Radši bych šel do obyč terra nebo plagron batmix (ikdyž tam jsem měl jednou zahrabaný svilušky).


A mě zas přijdou uplně skvělý... žádný breberky mi z toho nikdy nevylezli narozdil treba od biobizzu (na allmix ale stejne taky nedam dopustit)

a kdyz terra tak ja si rad prihodim 150 za plus... je to znat

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 28-10-2018 v 10:14 AM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lubos555
Stálý Člen

Karma uživatele Lubos555 - 91% PěstitelskáKarma uživatele Lubos555 - 91% Pěstitelská

Registrován: Apr 2015
Příspěvků: 246  

Příspěvek č. 201

Skvělí ? No, mě přijdou trochu žlutý.
Bojim se že z tý šestsedwatovky vyroste zas 250gramů sakra, to by mi nestačilo na celou zimu, dávám i kámošovy :p

Jo, zem je Canna Terra Professional Plus, zapoměl jsem to napsat. Hnojivo na růst prakticky nebylo potřeba.

Hele v Alga Bloomu je dost dusíku, nejvíc co jsem kdy viděl (to se jeví skoro jako hnojivo na růst) víc asi neseženu ne ?

Málo cal mag ? Já myslel že takhle se projevuje nedostatek dusíku. Koukám teď že jsou trochu spálený konečky listů a extra zelený taky nejsou. (Ice creamy mi přijdou ale v pohodě, těm nic nevadí zdá se)

5 Kytek mám proto, že jsem se jednou bavil s policajtem zkušenym a on řikal, že prej občas někomu ten homebox najdou, ale když je tam 5 kytek, dostane pokutu a nemusí nic řešil, ale pokud jich je 6 a víc, už se projede na stanici podat vysvětlení a může dostat i podmínku. (v historii ještě nikoho nezavřeli za pěstování bez distribuce)

Old Post 28-10-2018 v 10:46 AM
Lubos555 je offline   Profil uživatele Lubos555   Find more posts by Lubos555   Foto galerie člena Lubos555   Click here to Send Lubos555 a Private Message   Add Lubos555 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lubos555
Stálý Člen

Karma uživatele Lubos555 - 91% PěstitelskáKarma uživatele Lubos555 - 91% Pěstitelská

Registrován: Apr 2015
Příspěvků: 246  

Příspěvek č. 202

Googlim a koukám že nedostatek magnesia by to mohl bejt ?! A jak ho mám přidat ?


Joo tohle by mohlo pomoct
http://www.growmania.cz/ghe-calcium...50l-p-5838.html

Naposledy upravil Lubos555 28-10-2018 v 11:08 AM

Old Post 28-10-2018 v 10:53 AM
Lubos555 je offline   Profil uživatele Lubos555   Find more posts by Lubos555   Foto galerie člena Lubos555   Click here to Send Lubos555 a Private Message   Add Lubos555 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pítr90
Stálý Člen

Karma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 1298  

Příspěvek č. 203

citace:
Původní příspěvek od Lubos555
Hele v Alga Bloomu je dost dusíku, nejvíc co jsem kdy viděl (to se jeví skoro jako hnojivo na růst) víc asi neseženu ne ?


Zdary, proč hledáš dusík v kvetových hnojivech. Jako samozřejmě tam vždy je, ale většina výrobců to má vymyšlený tak, že se ke květovýmu přidává i růstové 😉

Po trávě se nechodí, po trávě se směje :-D
Já: "Začal jsem se svojí závislostí něco dělat"
On: " A co???"
Já:" Pořídil jsem si skříň 😁
Pítrovo miniprckárna
Pítrovo HoMeMaDe box s 250 sodou
řízkování rajčat podle Pítra
Pítrovo MiNiBoX 100W SCROG
Pítrovo Nový Homemade box, pořád s 250w sodou

Old Post 28-10-2018 v 11:15 AM
Pítr90 je offline   Profil uživatele Pítr90   Find more posts by Pítr90   Foto galerie člena Pítr90   Click here to Send Pítr90 a Private Message   Add Pítr90 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lubos555
Stálý Člen

Karma uživatele Lubos555 - 91% PěstitelskáKarma uživatele Lubos555 - 91% Pěstitelská

Registrován: Apr 2015
Příspěvků: 246  

Příspěvek č. 204

Mě chlap v obchodě řekl, že dusík je jako jed, když maj kytky pořádný květy.
A Alga Bloom má tolik dusíku, že ho dávám někdy i na růst a funguje dobře.

Co jsem našel tak by to snad mělo bejt ale fakt magnesium, je to tak logický až by to mohla bejt pravda.

http://grower.cz/pestovani/marihuana/tema/t-3657.html

Old Post 28-10-2018 v 11:24 AM
Lubos555 je offline   Profil uživatele Lubos555   Find more posts by Lubos555   Foto galerie člena Lubos555   Click here to Send Lubos555 a Private Message   Add Lubos555 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 205

skvělý... to byla reakce na broota a bio terra substrat

jo sou zluty... nediv se kdyz jim lejes hnoje jenom na kvet i v rustu.

proste maj toho dusiku malo, thats all... jasně že pomůže květový i v růstu když už nic jinýho nemaj, trochu dusíku tam taky je, ale rustový by pomohlo ještě víc. To samý ihned po přepnutí nasadí růstovej sprint na nějakej čas a to pořád potřebujou toho dusíku hodně když se květ ještě rozjíždí.

Chlapika z obchodu bez nakopat jsou pekny akorat svetly, to je dusik, zadnej vapnik ani horcik v tom nehledej


citace:
(v historii ještě nikoho nezavřeli za pěstování bez distribuce)

tomu never, neni to pravda

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Naposledy upravil crazyben 28-10-2018 v 12:42 PM

Old Post 28-10-2018 v 12:23 PM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lubos555
Stálý Člen

Karma uživatele Lubos555 - 91% PěstitelskáKarma uživatele Lubos555 - 91% Pěstitelská

Registrován: Apr 2015
Příspěvků: 246  

Příspěvek č. 206

Tohle je ale přesný !

""Kraje listů se kroutí nahoru. Špičky mohou být překroucené. Listy žloutnou (mohou i zhnědnout) ale žilky v listech jsou zelenější = Nedostatek magnesia""

Nalil jsem tam pořádnou dávku Alga Bloomu (kde je dusíku požehnaně) a prd se zlepšilo... kdyby to bylo opravdu dusíkem, jsou o něco zelenější.

Sakumprdum to podle mě trefil.

Old Post 28-10-2018 v 12:35 PM
Lubos555 je offline   Profil uživatele Lubos555   Find more posts by Lubos555   Foto galerie člena Lubos555   Click here to Send Lubos555 a Private Message   Add Lubos555 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 207

kdyz myslis.... vyvracet ti to nebudu ikdyz myslim ze je to blbost. Podle me je to typickej priklad nedostatku dusiku uz na prvni pohled

napriste si kup jeste alga grow, nebo terra vega. podle toho jestli canna nebo plagron... moc bych to nekombinoval zase. Uvidis pak sam. V alga bloomu je dusiku akorat aby to vydrzelo pres kvet... jenze tys je podvizivil tim zes jim ho daval malo uz na rustu a hline navic zadny rychly zlepseni necekej po jedny zalivce organikou... vsechno tam trva trochu dyl. I ten deficit je dusledek dlouhodobejsiho nedostatku dusiku... proste se vycerpalo co bylo v hline a jak to kvete tak uz je to malo kdyz si tam lil jen bloom... kde sice nejakej je, ale je ho malo.

BTW. kdyz uz hlinu tak je skoda neodjet to v organice... takze bych zvolil spis plagron ikdyz mam jiny oblibence

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Naposledy upravil crazyben 28-10-2018 v 12:53 PM

Old Post 28-10-2018 v 12:43 PM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lubos555
Stálý Člen

Karma uživatele Lubos555 - 91% PěstitelskáKarma uživatele Lubos555 - 91% Pěstitelská

Registrován: Apr 2015
Příspěvků: 246  

Příspěvek č. 208

No, nejdřív asi koupim ten hořčík.
Já právě pořád řešim dusík, ale magnesium až od dneška co to tu někdo napsal.

Každopádně se zamyslim nad tim cos řekl a ještě si ověřim nějaký jiný názory.

Listy se ale prostě kroutěj nahoru a žilky jsou někde zelený (deficit dusíku mi přijde že spíš dělá plošný zežloutnutí)

V růstu to mělo dusíku dost (si myslim) a rostli fakt rychle.

Old Post 28-10-2018 v 13:58 PM
Lubos555 je offline   Profil uživatele Lubos555   Find more posts by Lubos555   Foto galerie člena Lubos555   Click here to Send Lubos555 a Private Message   Add Lubos555 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 10:10 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 11 12 13 14 15 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
17-03-2011 - 600W 120x120x200 - 2 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8561280 seconds with 35 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív