Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » CMH 315W - 90x60x135 - Semena [Oldtimer's Haze; Alice x Nicole Kush]
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 5 6 7 8 9 »
Autor
Téma 
HVR
Stálý Člen

Karma uživatele HVR - 90% PěstitelskáKarma uživatele HVR - 90% PěstitelskáKarma uživatele HVR - 90% PěstitelskáKarma uživatele HVR - 90% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 314 

Příspěvek č. 97

citace:
Původní příspěvek od Zedy
IV. Round: Oldtimer's Haze - regular seeds

::: Ace Seeds :::

------[ CMH 315W ]------

Přátelé, konečně jsem tady s UPem toho stávajícího kola...

...Začnu u SetUPu...

    Asi největší změnou oproti předešlýmu kolu je světlo:

  • Výbojka Philips Green Power 315W 3100K
  • El. předřadník Solux Selecta 315W s regulací (190/245/315W + Super Lumen)
  • Reflektor ACR-6S 125mm

    Ventilace

    Odtah:

  • RVK Sileo E2 125mm 220m3/h (s regulací), posazenej na stanu kvůli úspoře místa...

    Na pomoc přibyl aktivní přítah:

  • Blauberg 125mm 245m3/h

  • 2x Ofuk Monkey Fan

    Stan pořád stejnej, pidi

  • Lodge L90 (90x60x135 cm)

    Plastový černý květníky jsem vyměnil za bílý textilní "ponožky" o třech litrech:

  • Tex-Pot a v nich Bio Terra Plus.

  • Hnoje od Canna: Bio Vega/ Flores/ Boost! + experiment s Trichoderma harzianum: Mycoterra Quimera

    Na výpomoc:

  • Hanna Combo WP pH+EC HI98130


Ten reflektor je celkem svinsky těžkej, ty čtyři Easy Rolls celkem funí.

Na druhý fotce jde vidět celkový výkon 421W, když to jede vše naplno, nezregulovaná lampa, ani odtah s puštěným přítahem a dvěma ofuky.

Do přepnutí jsem jel na Sylvania HSI Britelux 250W MH (max. t. ~31.5°C ), hned od přepnutí CMH (max. t. ~29°C ), rozdíl v teplotě jsou 2°C ve prospěch keramiky!!! Ale musím svítit v noci (24-12) jsou tady fakt hice....

U těch textilních květníků se mi několikrát stalo při zalívání, že mi zálivka protekla skrze stěnu ven Zalejvám proto po troškách a jen ke stonku, uvidím jestli to byla dobrá volba nebo se v dalším kole vrátím k plastu....bral jsem je hlavně kvůli jejich prodyšnosti.

Jinak ten drobnej přítah je hlučnější než odtah, zmetek, haluz....



Zdar,
''U těch textilních květníků se mi několikrát stalo při zalívání, že mi zálivka protekla skrze stěnu ven''

To je dobre,ze to proteka...ja u kazde zalivky jedu 10-20% ven ..U textilu je super, ze to nemas sanci pretil..,kdyz mas dobrou hlinu,jako ze mas..ja mam 30L poty a kdyz jsem odjel na 8 dni pryc,prolil jsem kazdej 12L a pohoda..a to byly mega vedra..

Old Post 19-07-2018 v 08:51 AM
HVR je offline   Profil uživatele HVR   Find more posts by HVR   Foto galerie člena HVR   Click here to Send HVR a Private Message   Add HVR to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HVR
Stálý Člen

Karma uživatele HVR - 90% PěstitelskáKarma uživatele HVR - 90% PěstitelskáKarma uživatele HVR - 90% PěstitelskáKarma uživatele HVR - 90% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 314 

Příspěvek č. 98

citace:
Původní příspěvek od Zedy
...co dál, hurá ke kytkám

Poprvý co jedu takle čistou sativu, ty čepele jsou fakt uzoučký je to brutál na pohled, vypadají jak prořídlý a vypelichaný kuřata

Jak probíhalo klíčení a předpěst už víme.

Pravda je, že sem je dal naklíčit brzo, dojížděl sem Vanuatu a holky už mohly bejt ve stanu pod MHčkem. Nic, poučení....

Klasicky sem to trochu zprasil už sem to tady psal, pod těma zářivkama to hovno prosychá, taky s tou ventilací (PC fans), prostě sem je trochu ulil. Jedno ze semen nechtělo puknout a taky tam byly dost značný rozdíly mezi každou kytkou.

Dobrý, po trápení za oknem a v kartonový krabici pod zářivkama jsem je přesadil do kvalitního substrátu od Canny, do Tex-Pot a hned poskočily do krásy.

!!!---[ Začínají se mi ukazovat první samci, zatím dva ]---!!!

Klasická příkoří pěstování ze semen a ještě regulárů Příští kolo bych si dal nějaký indiky z řezů a to sem ještě ani pořádně nezačal

---[ Jsme na 16. dnu 12/12 ]---

Zalívám obden, dva...Poslední smrtelnej koktejl byl

  • Bio Vega - 7.5ml - každou zállivku (doporučujou x2/3 týdně)
  • Bio Boost - 6ml - jednou týdně
  • Mycoterra Quimera (Trichoderma) - 20ml - jednou za 20 dní

Na 3l zálivky!

------------------------------------------------------------------------------------------------------
Samozřejmě sem si objednal kalibrační roztok 1413 μS/cm a ta 130ka jede na 12.88 mS/cm Nějaký řešení, nedá se to nějak přenastavit na tý tak super drahý mašince? Hm, co? Návrhy...?
------------------------------------------------------------------------------------------------------

No a abych nějak zabrzdil ty narostlejší a nechal tak trochu času k růstu těm menším, tak některý sem štípal až 5x! Zbytek minimálně 2x...Holky samozřejmě ohýbám, dosypávám a kro(u)tím jak to jen jde. Uvidíme kolik bude ve finále samců, o kolik vyjedou a tak. Mohlo by se zdát že sem přepnul brutálně pozdě, nuž uvidíme....

Tak co, rozerveme ten pidi stan?! Co myslíte, o kolik to povyroste???

Kamenujte, komentujte a mějte se blaze



"Tak co, rozerveme ten pidi stan?! Co myslíte, o kolik to povyroste???"
Mne Critical + 2.0 co je 75% Indica vyjel po prepnuti 150% a Critical + tak o 200% tak ze cista sativa..no nevim :-D to i zalezi z ceho to je krizeny z jakych odrud..

Old Post 19-07-2018 v 08:57 AM
HVR je offline   Profil uživatele HVR   Find more posts by HVR   Foto galerie člena HVR   Click here to Send HVR a Private Message   Add HVR to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zedy
Vidlák Hlínomil

Karma uživatele Zedy - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 1831 

Team Member: MOD

Příspěvek č. 99

citace:
Původní příspěvek od HVR
Zdar,

To je dobre,ze to proteka...ja u kazde zalivky jedu 10-20% ven ..U textilu je super, ze to nemas sanci pretil..,kdyz mas dobrou hlinu,jako ze mas..ja mam 30L poty a kdyz jsem odjel na 8 dni pryc,prolil jsem kazdej 12L a pohoda..a to byly mega vedra..


Hele....No, pořád si na to zvykám, pořídím nějakou šikovnou podložku (vanu) a budu zalejvat, tak jak píšeš. Teď zalejvám radši míň a víckrát, ale jde znát že to není vychytaný. Kolem dokola květníku je sucho, na zalejvání, ale kolem balu (uprostřed) nahmatám prstem vždycky nacucáno. Jde znát jak je třeba mít kompletně prorostlou zeminu!

citace:
Původní příspěvek od HVR
Mne Critical + 2.0 co je 75% Indica vyjel po prepnuti 150% a Critical + tak o 200% tak ze cista sativa..no nevim :-D to i zalezi z ceho to je krizeny z jakych odrud..


Taky nevím co čekat, holky jsem zaštípal hned několikrát, ohýbám je co nejníž a moc se jim to nelíbí. Jde znát že je to genetika na pořádnej outdoor někde kolem rovníku Bez záštipu a ve volný půdě by z nich už byly nádherný kytky. Takle mi přijde, že je dost trápím.

Nic, dneska zařvali oba samci, budiž jim kompost lehký

Old Post 19-07-2018 v 17:31 PM
Zedy je offline   Profil uživatele Zedy   Find more posts by Zedy   Foto galerie člena Zedy   Click here to Send Zedy a Private Message   Add Zedy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Zedy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zedy
Vidlák Hlínomil

Karma uživatele Zedy - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 1831 

Team Member: MOD

Příspěvek č. 100

To je pech...

Dneska se mi ukázali další !4! samci

V prdeli bych se viděl, až přemýšlím jestli se mi na ty čtyři zbývající holky vyplatí svítit

Z 10ti semen celkem mizernej poměr samic, holt úskalí growu z reg. semen...co dodat

Old Post 23-07-2018 v 02:07 AM
Zedy je offline   Profil uživatele Zedy   Find more posts by Zedy   Foto galerie člena Zedy   Click here to Send Zedy a Private Message   Add Zedy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Zedy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
shivasambhu
Stálý Člen

Karma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% Pěstitelská

Registrován: Dec 2015
Příspěvků: 906  

Příspěvek č. 101

Zdar. Hm.... no teda..... mozno tam šupnuť k nim trebars 4 az 6 kuskov niecoho standardneho okolo 60dni co ma kvet. Ved tie Hejziny msju kolko kvet? 110-130dni? Muselo by to byt ale uz narastene na aktualny kvet v boxe....
Kazdopadne je to urcita komplikacia .... Alebo tam šupnuť inú sativu a rovno swmena na kvet k nim. N8eco 10-12 tyždňové. Napadli ma femky AMNESIA HAZE od Somu. Aj keď oni vedia dozrieť aj skor. Zalezi od phena.

Nech to rastie. S pozdravom Shiva

Naposledy upravil shivasambhu 23-07-2018 v 18:30 PM

Old Post 23-07-2018 v 15:06 PM
shivasambhu je offline   Profil uživatele shivasambhu   Find more posts by shivasambhu   Foto galerie člena shivasambhu   Click here to Send shivasambhu a Private Message   Add shivasambhu to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zedy
Vidlák Hlínomil

Karma uživatele Zedy - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 1831 

Team Member: MOD

Příspěvek č. 102



Shiva, mas recht.

Vyreseno, nehodim k nim sativy, ale hybrida - spis k indice.

Alice x Nicole Kush

Semena co mi prisly darem od CannabisLandia, ani nevim jestli jsou fem./reg.

Nevadi, uz takle je todle kolo dost experimentem.

Takze jedeme dal, vyuziju leta, necham rozjet kytky za oknem a pak je soupnu do stanu k rozkvetlym OtHaze.

Dal sem klicit sest “dinosaurich vajec”

Drzte palce

Old Post 24-07-2018 v 02:38 AM
Zedy je offline   Profil uživatele Zedy   Find more posts by Zedy   Foto galerie člena Zedy   Click here to Send Zedy a Private Message   Add Zedy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Zedy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
shivasambhu
Stálý Člen

Karma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% Pěstitelská

Registrován: Dec 2015
Příspěvků: 906  

Příspěvek č. 103

Best

Nech to rastie. S pozdravom Shiva

Old Post 24-07-2018 v 14:37 PM
shivasambhu je offline   Profil uživatele shivasambhu   Find more posts by shivasambhu   Foto galerie člena shivasambhu   Click here to Send shivasambhu a Private Message   Add shivasambhu to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zedy
Vidlák Hlínomil

Karma uživatele Zedy - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 1831 

Team Member: MOD

Příspěvek č. 104






28. dní květu...

...a kdo se nám to nevykoulil ve stanu, další samec už od začátku se mi nezdál vzrůstem...zatím je venku ze stanu za oknem, než ho setnu

Zbylým třem holkám už se chlupatí hlavičky, není moc na co koukat. Celkem se táhnou, budu je muset naohýbat, nejde o žádný zběsilý růst od přepnutí, ale ještě uvidíme o kolik vyjedou...Nafotím je příště.

Krmím je: Vega 9ml/3l (3x týdne) + 6ml/3l Boost (1x týdne) + Trichoderma 20ml/3l (1x za 20dní)

Po třetím dnu koupání krásně vylezli 4 z 6ti semen [Alice x Nicole Kush], ty už jsou ode dneška v zemi a zbylým dvěma dám ještě nějaký čas.

Na první fotce jsou 4 poslední objevení samci, na poslední fotce zátiší a už prázdný Tex-Pot po nich

Taky nějaký to chilli v okně co už vystrkuje první květy

Keep growing

Kamenujte, komentujte a držte pěsti....

Old Post 27-07-2018 v 16:57 PM
Zedy je offline   Profil uživatele Zedy   Find more posts by Zedy   Foto galerie člena Zedy   Click here to Send Zedy a Private Message   Add Zedy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Zedy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zedy
Vidlák Hlínomil

Karma uživatele Zedy - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 1831 

Team Member: MOD

Příspěvek č. 105





Slíbenej průmrk do stanu...

Jo, je tam prázdno

Nevzdávám to, počkám až se trochu rozjedou nově naklíčený semena za oknem (A x NK) a zaplním to o něco víc...

Při první volnější chvíli se na holky vrhnu a stáhnu je do jedný výšky. Jsou narostlý tak hala-bala, rozcapený sem a tam. Jedna větev tam, druhá delší sem - baví sativky...

Old Post 27-07-2018 v 23:50 PM
Zedy je offline   Profil uživatele Zedy   Find more posts by Zedy   Foto galerie člena Zedy   Click here to Send Zedy a Private Message   Add Zedy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Zedy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zedy
Vidlák Hlínomil

Karma uživatele Zedy - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 1831 

Team Member: MOD

Příspěvek č. 106

Johny díky moc za nabídku!

Ale řekl, bych že posláním do Špáňa by řezy mohly pojít, i když vím, že si k nám do Čech nechávají borci posílat řezy až ze států.

Taky protože už klíčím další kusy....tak ten prostor určitě zaplním.

Každopádně díky

Píšu sem, mám za to že pm nemůžeš ani číst.

Pak mažu....

Old Post 28-07-2018 v 18:02 PM
Zedy je offline   Profil uživatele Zedy   Find more posts by Zedy   Foto galerie člena Zedy   Click here to Send Zedy a Private Message   Add Zedy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Zedy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Green johny
Nový Člen

Karma uživatele Green johny - 87% PěstitelskáKarma uživatele Green johny - 87% Pěstitelská

Registrován: Apr 2018
Příspěvků: 24 

Příspěvek č. 107

Sry nepostřehl jsem tu lokací lol
Tak to máš k ace blíže

Old Post 29-07-2018 v 10:58 AM
Green johny je offline   Profil uživatele Green johny   Find more posts by Green johny   Foto galerie člena Green johny   Click here to Send Green johny a Private Message   Add Green johny to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zedy
Vidlák Hlínomil

Karma uživatele Zedy - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 1831 

Team Member: MOD

Příspěvek č. 108


Jedna vzpomínková, první šestikilo (2009), ani sme se spolubydlou nevěděli jestli je to Orange Bud a nebo Belladona To téma je tady už dávno smazaný...

Jinak v blízký době hodím UP těch třech OThaze, zastavily se na růstu a to překvapivě nízko! Alice x Nicole Kush pořád za oknem, dneska bych je mohl přesadit.

Ať vám to jede!

Old Post 07-08-2018 v 17:12 PM
Zedy je offline   Profil uživatele Zedy   Find more posts by Zedy   Foto galerie člena Zedy   Click here to Send Zedy a Private Message   Add Zedy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Zedy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zedy
Vidlák Hlínomil

Karma uživatele Zedy - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 1831 

Team Member: MOD

Příspěvek č. 109


Chuchuchůůů.....chuchůůůů

Ode dneška je Vanuatu x Chemdog Ibl na pultu místního kuřáckýho spolku pod obchodním názvem "Tomas Haze" Libovečka!

Čerstvě na menu, poslední v Sativách

Yes přátelé, no a tak jako celkem často, sem se tady na to zase vychcal Brzy napravíme.

OT's Haze jsou někde kolem 65. dne na květu, statečně odolávají pěstitelovým mučitelským technikám - vysoký teploty, přelití, nedolití pořád se učím s TexPotama + ty hice

Alice x Nicole Kush jsou po záštipu, pořád na okně. Brzy půjdou do finálních potů a substrátu CannaBioGen, potom k Hazům na květ

Nic, smějte se!!!!!!

Old Post 04-09-2018 v 20:47 PM
Zedy je offline   Profil uživatele Zedy   Find more posts by Zedy   Foto galerie člena Zedy   Click here to Send Zedy a Private Message   Add Zedy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Zedy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
shivasambhu
Stálý Člen

Karma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% Pěstitelská

Registrován: Dec 2015
Příspěvků: 906  

Příspěvek č. 110

Zdar. Môžeš nahodiť fotos OT Haze? Ako sú na tom výškovo?

Nech to rastie. S pozdravom Shiva

Old Post 09-09-2018 v 12:55 PM
shivasambhu je offline   Profil uživatele shivasambhu   Find more posts by shivasambhu   Foto galerie člena shivasambhu   Click here to Send shivasambhu a Private Message   Add shivasambhu to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zedy
Vidlák Hlínomil

Karma uživatele Zedy - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 1831 

Team Member: MOD

Příspěvek č. 111






Zdar a sílu shiva,

jo výška, to bylo asi to jediný co sem od posledního příspěvku kontroloval nejlíp

Holky se zastavily na nějakých 50cm, jo některý i po pěti záštipech + ohýbání...!!

OT's Haze: vychytávání zálivky, vysoký teploty, jo a přehnojení jim daly celkem slušně zabrat a je to na nich znát Můj vidláckej přístup, že jo. Sativky, jasný to bude žrát jak svině, tak jim nasolím trochu přes čáru Ani hovno....Nic, jsme na 74.dni květu.

Alice x Nicole Kush: minulej týden přesazený a včera přeunutý k Hazům na květ, 46 dní od vyklíčení.

Srovnáno do výšku a jedem, čekám že bych je mohl kosit za ráz

Podmínky stejný, výživa BioCanna, svítím v noci, prozatím max teploty 28°C.

Vidím že todle nebude úplně uniformní kolo co by objektivně vystihlo CMHčko....další kolo to snad napravím

Kamenujte komentujte



edit: poslední fotka je ze 7. srpna....To ještě měly lepší barvy a nebyly tolik poznamenaný teplotama a přehnojením

Old Post 11-09-2018 v 00:05 AM
Zedy je offline   Profil uživatele Zedy   Find more posts by Zedy   Foto galerie člena Zedy   Click here to Send Zedy a Private Message   Add Zedy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Zedy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
shivasambhu
Stálý Člen

Karma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% Pěstitelská

Registrován: Dec 2015
Příspěvků: 906  

Paráda Příspěvek č. 112

Čau čau, Pán záhradník.

Zatiaĺ to ide podĺa mňa super. Krásna sativka ten Oldtimer. Výška paráda. 5x potrénovana... akurát haha..... Ja dúfam, že ten high bude stáť fakt zato a ukáže sa tento strain ako vskutku čosi iné..... Jeseň zima chcem fazuĺky tej PurpleHaze/Malawi. Jeden kus z posádky skúsim nonstop točiť do kruhu smerom nahor. Jeden zastrih a uvidíme tu liánu.....

Nech to rastie. S pozdravom Shiva

Old Post 12-09-2018 v 16:56 PM
shivasambhu je offline   Profil uživatele shivasambhu   Find more posts by shivasambhu   Foto galerie člena shivasambhu   Click here to Send shivasambhu a Private Message   Add shivasambhu to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 04:39 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 5 6 7 8 9 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3727930 seconds with 37 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív