Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » Moje poprvé + výroba FS
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 »
Autor
Téma 
drago101
Stálý Člen

Karma uživatele drago101 - 68% PěstitelskáKarma uživatele drago101 - 68% PěstitelskáKarma uživatele drago101 - 68% PěstitelskáKarma uživatele drago101 - 68% PěstitelskáKarma uživatele drago101 - 68% Pěstitelská

Registrován: Dec 2008
Příspěvků: 536  

Příspěvek č. 17

Tak to vyzerá dobre.. Si sa pekne vyhral stým 👌

Old Post 11-07-2018 v 18:21 PM
drago101 je offline   Profil uživatele drago101   Find more posts by drago101   Foto galerie člena drago101   Click here to Send drago101 a Private Message   Add drago101 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hekinen
Stálý Člen

Karma uživatele hekinen - 95% PěstitelskáKarma uživatele hekinen - 95% PěstitelskáKarma uživatele hekinen - 95% Pěstitelská

Registrován: Jul 2018
Příspěvků: 62  

Příspěvek č. 18

super, díky za info, večer zavřu, přeci jen tu je kolem 15°C
konstrukci ser pes, už nebyl čas impregnovat a tohle je v rychlosti sflákáné dohromady, nechtít mít všechny trámky stejné tak me to foliák suma sumárum vyjde do litru, skoro vše jsem mel až na ten čas, určite by to šlo udelat lépe.

přístí rok jinak a lepší folii

Old Post 11-07-2018 v 18:33 PM
hekinen je offline   Profil uživatele hekinen   Find more posts by hekinen   Foto galerie člena hekinen   Click here to Send hekinen a Private Message   Add hekinen to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Váchy 55
Stálý Člen

Karma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% Pěstitelská

Registrován: Jul 2013
Příspěvků: 656  

Příspěvek č. 19

Foliak pěknej. Podle mě na výrobu FS budes mit rozhodně málo materiálu. Ja osobně bych rychle objednal a rozjel dalších 6ks. Ještě to stihneš v klidu a budes mit aspon větší jistotu, že budes mit nejaky materiál.
Peace

Thomas V.

Old Post 11-07-2018 v 19:30 PM
Váchy 55 je offline   Profil uživatele Váchy 55   Find more posts by Váchy 55   Foto galerie člena Váchy 55   Click here to Send Váchy 55 a Private Message   Add Váchy 55 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BuddyBud
Stálý Člen

Karma uživatele BuddyBud - 97% PěstitelskáKarma uživatele BuddyBud - 97% PěstitelskáKarma uživatele BuddyBud - 97% PěstitelskáKarma uživatele BuddyBud - 97% PěstitelskáKarma uživatele BuddyBud - 97% PěstitelskáKarma uživatele BuddyBud - 97% PěstitelskáKarma uživatele BuddyBud - 97% PěstitelskáKarma uživatele BuddyBud - 97% PěstitelskáKarma uživatele BuddyBud - 97% PěstitelskáKarma uživatele BuddyBud - 97% PěstitelskáKarma uživatele BuddyBud - 97% PěstitelskáKarma uživatele BuddyBud - 97% PěstitelskáKarma uživatele BuddyBud - 97% PěstitelskáKarma uživatele BuddyBud - 97% PěstitelskáKarma uživatele BuddyBud - 97% PěstitelskáKarma uživatele BuddyBud - 97% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 320  

Příspěvek č. 20

Dobrej foliak, jen jestli můžu poradit, časem by ti to hnilo i při impregnaci. Hodil bych to třeba na pergolový patky, nebo něco podobnýho, aby to neuhnívalo od země a bude to ukotvený, což je jedině +

Old Post 11-07-2018 v 20:30 PM
BuddyBud je offline   Profil uživatele BuddyBud   Find more posts by BuddyBud   Foto galerie člena BuddyBud   Click here to Send BuddyBud a Private Message   Add BuddyBud to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hekinen
Stálý Člen

Karma uživatele hekinen - 95% PěstitelskáKarma uživatele hekinen - 95% PěstitelskáKarma uživatele hekinen - 95% Pěstitelská

Registrován: Jul 2018
Příspěvků: 62  

Příspěvek č. 21

Puvodní záměr byl 10 rostlinek a domu kdyby byla ta možnost si je klidne zasadím ale máti pro kterou vlastne FS budu připravovat řekla rezolutní ne!
její představa je taková že jednoho dne nám URNA vykopne dveře rozpárá foliák a všechny nás zavřou minimálne na 10 let, což je docela vtipné jak staršího člověka dovedou ovlivnit média protože je to EXTRÉMNÍ droga a níčí mladé životy, za to se přeci musí jít sedet...
Myšlenka toho že nekdo z okolních baráku zavolá švestky a řekne neco ve stylu " dobrý den, prosímvás tam a tam si nekdo postavil foliovník a já nevídím co tam presne roste tak si vyžádejte domovní prohlídku a jdete to omrknout, díky" mi přijde velice vtipná.

Já už žádnou páku na rodiče nemám ale kdyby nekoho napadl rozumný argument tak se určite podelte a není problém přikoupit dalších 6 kytek..

Ať se daří

Old Post 12-07-2018 v 14:48 PM
hekinen je offline   Profil uživatele hekinen   Find more posts by hekinen   Foto galerie člena hekinen   Click here to Send hekinen a Private Message   Add hekinen to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Woody
Stálý Člen

Karma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 720  

Příspěvek č. 22

.. nikomu nic nevysvetluj ! v maximalnej tajnosti urob co treba .. ak to naozaj treba .. good luck

i see you bejbe

Old Post 12-07-2018 v 15:16 PM
Woody je offline   Profil uživatele Woody   Find more posts by Woody   Foto galerie člena Woody   Click here to Send Woody a Private Message   Add Woody to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hekinen
Stálý Člen

Karma uživatele hekinen - 95% PěstitelskáKarma uživatele hekinen - 95% PěstitelskáKarma uživatele hekinen - 95% Pěstitelská

Registrován: Jul 2018
Příspěvků: 62  

Příspěvek č. 23

Samozrejme že v tajnosti, neví o tom vubec nikdo krom rodiny a když se nekdo v okolí ptá tak tam mám chili papričky black pearl a trinidad scorpion

Old Post 12-07-2018 v 15:23 PM
hekinen je offline   Profil uživatele hekinen   Find more posts by hekinen   Foto galerie člena hekinen   Click here to Send hekinen a Private Message   Add hekinen to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Woody
Stálý Člen

Karma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 720  

Příspěvek č. 24

..potrebujes FS pre mamu , ktora je zasadne proti .. napriek tomu si postavil paradny foliovnik .. aaale mas v nom iba par rastliniek, ktore ti pravdepodobne na FS nebudu stacit .. to ste sa nakoniec dohodli na obmedzenom pocte rastlin a bude to ta tvoja maati kontrolovat ? alebo preco nemozes dokupit dalsie ? .. sorry mozno som len velmi zhuleny , ale nejak sa mi vytraca zmysel ..

i see you bejbe

Old Post 12-07-2018 v 16:25 PM
Woody je offline   Profil uživatele Woody   Find more posts by Woody   Foto galerie člena Woody   Click here to Send Woody a Private Message   Add Woody to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hekinen
Stálý Člen

Karma uživatele hekinen - 95% PěstitelskáKarma uživatele hekinen - 95% PěstitelskáKarma uživatele hekinen - 95% Pěstitelská

Registrován: Jul 2018
Příspěvků: 62  

Příspěvek č. 25

možná jsi zhulený ale smysl to opravdu nemá...

nemá nic proti trávě ale jen se bojí že ji proste zavřou ikdyž ví že by ji to mohlo pomoct.. proto se smeju tomu jak ji media krmí tomu že se jedna o silné drogy atd.. atd...

Vzhledem k tomu že já bydlím nekde uplne jinde tak se o kytky stara prevazne ona...

Nicmene nebudu nic podcenovat a jasne jsem ji postavil pred hotovou vec že se koupí dalších 6 semen a hotovo...

takže muj dotaz přátele zní... co? Afghan kush ryder jsem chtel kvuli velkemu obsahu THC a že má být vhodný na vyrobu FS a Big Bang zase kvuli THC/CBD nicmene znova to same nechci...

podmínka je že to bude Auto a nenáročné protože to vše jedu prvne tak chci eliminovat všechny chyby ktere mužu udelat..
taky otázka není už pozde?

Díky všem co sledují a vašich rad si vážím.. kéžbych mel více času si tady pročítat.. snad v zime :-)

Old Post 12-07-2018 v 20:18 PM
hekinen je offline   Profil uživatele hekinen   Find more posts by hekinen   Foto galerie člena hekinen   Click here to Send hekinen a Private Message   Add hekinen to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Váchy 55
Stálý Člen

Karma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% Pěstitelská

Registrován: Jul 2013
Příspěvků: 656  

Příspěvek č. 26

Tvoje mamka je očividně dost naivní a myslí si o tom své než aby si zjistila co a jak. Aby pak vůbec chtěla ty FS používat. Za prvé je úplně jedno, kolik tam je rostlin. Jde o to množství celkové a kolik to bude mít %THC. Pokud jde ale o množství tak ja osobně za 700g super skunku 16ks a indoor pestirnu s 2x600w dostal pokutu a 2roky podmínku. Jde o to, aby si neprodaval a nebyly toho kila a vzdy to uhrajes na vlastni spotřebu. Pak taky záleží jestli máš čistý rejstřík a jestli máš kladný posudek v práci. Za těchto okolností, což ty určitě splňujes, nikdy nemůžeš jit sedět. Tech 10 let je opravdu k smíchu. U mě utekly 2 roky jak nic a mam cisty rejstřík a jen lehčí o pokutu a cely vybaveni. Dej tam dalších 6 a vubec to neřeš. I tak budeš rad kdyz pak vyndas ,,pouhych'' 400g. Navic jde o lékařské účely. Pomoc svoji rodině.

Thomas V.

Old Post 12-07-2018 v 20:18 PM
Váchy 55 je offline   Profil uživatele Váchy 55   Find more posts by Váchy 55   Foto galerie člena Váchy 55   Click here to Send Váchy 55 a Private Message   Add Váchy 55 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hekinen
Stálý Člen

Karma uživatele hekinen - 95% PěstitelskáKarma uživatele hekinen - 95% PěstitelskáKarma uživatele hekinen - 95% Pěstitelská

Registrován: Jul 2018
Příspěvků: 62  

Příspěvek č. 27

citace:
Původní příspěvek od Váchy 55
Tvoje mamka je očividně dost naivní a myslí si o tom své než aby si zjistila co a jak. Aby pak vůbec chtěla ty FS používat. Za prvé je úplně jedno, kolik tam je rostlin. Jde o to množství celkové a kolik to bude mít %THC. Pokud jde ale o množství tak ja osobně za 700g super skunku 16ks a indoor pestirnu s 2x600w dostal pokutu a 2roky podmínku. Jde o to, aby si neprodaval a nebyly toho kila a vzdy to uhrajes na vlastni spotřebu. Pak taky záleží jestli máš čistý rejstřík a jestli máš kladný posudek v práci. Za těchto okolností, což ty určitě splňujes, nikdy nemůžeš jit sedět. Tech 10 let je opravdu k smíchu. U mě utekly 2 roky jak nic a mam cisty rejstřík a jen lehčí o pokutu a cely vybaveni. Dej tam dalších 6 a vubec to neřeš. I tak budeš rad kdyz pak vyndas ,,pouhych'' 400g. Navic jde o lékařské účely. Pomoc svoji rodině.


Tvuj koment ji dám velice rád přečíst, o % THC ví taky ví co jsem sadil atd.. nicmene porad není schopná pochopit že nepašuju z mexika do usa heroin nebo co že to tam mají

Prodej určite ne.. vše jde jak píšeš na lékařské učely asi si ani nezapalím ( hulil jsem naposled tak 6 let zpátky a já nevím asi to neumím ale vždycky me to dostane spíš do deprese než do nějakého klidu.. dnes už vím že jsou ruzne modely a každy má mít jiný stav ale i tak. Já preferuji domácí slivovičku

Jak jsem psal v předchozím příspevku, objednávám dalších 6 semen ale hodila by se rada co mužete doporučit na vyrobu FS?

Old Post 12-07-2018 v 20:24 PM
hekinen je offline   Profil uživatele hekinen   Find more posts by hekinen   Foto galerie člena hekinen   Click here to Send hekinen a Private Message   Add hekinen to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Maxeaux
armed greenfidel

Karma uživatele Maxeaux - 80% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 955  

Příspěvek č. 28

citace:
Navic jde o lékařské účely.


niekedy mam pocit ze prave kvoli "lekarskym ucelom" to este viac hrotia curaci (chces medi-ganju? bez do lekarne)

aby som nebol OT, jeden tip na medi-auto strain:
http://cbdcrew.org/varieties/cbd-medgom-auto/

Old Post 13-07-2018 v 06:39 AM
Maxeaux je offline   Profil uživatele Maxeaux   Find more posts by Maxeaux   Foto galerie člena Maxeaux   Click here to Send Maxeaux a Private Message   Add Maxeaux to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Maxeaux! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hekinen
Stálý Člen

Karma uživatele hekinen - 95% PěstitelskáKarma uživatele hekinen - 95% PěstitelskáKarma uživatele hekinen - 95% Pěstitelská

Registrován: Jul 2018
Příspěvků: 62  

Příspěvek č. 29

18 den
kytky rostou ale né tak rychle jak jsem doufal, nejspíš jsem udělal chybu že jsem přeadil zbytečne pozde

Prosím muže někdo poradit co mi napadlo kytky? a jak to řešit?
ty tečky me opravdu děsí, je to Big Bang, afghan kush ryder roste pomaleji ale zato má moc pekne listy
nevím jestli vadí že mi ve foliáku chodí hromada červených mravencu...?

objednávám dalších 6 semen nejspíš CBD medgom a sadím do skleníku, sice to mám mimo dědinu ale je tam pomerne klid, dneska jsem vytrhal a pořádne prolil hlínu.. zítra vypleju a nejspíš budu sadit rovnou do zeminy? co myslíte? kopřivy a podobný plevel tam rostl velice dobře...

Old Post 16-07-2018 v 18:53 PM
hekinen je offline   Profil uživatele hekinen   Find more posts by hekinen   Foto galerie člena hekinen   Click here to Send hekinen a Private Message   Add hekinen to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hekinen
Stálý Člen

Karma uživatele hekinen - 95% PěstitelskáKarma uživatele hekinen - 95% PěstitelskáKarma uživatele hekinen - 95% Pěstitelská

Registrován: Jul 2018
Příspěvků: 62  

Příspěvek č. 30

18 den
kytky rostou ale né tak rychle jak jsem doufal, nejspíš jsem udělal chybu že jsem přeadil zbytečne pozde

Prosím muže někdo poradit co mi napadlo kytky? a jak to řešit?
ty tečky me opravdu děsí, je to Big Bang, afghan kush ryder roste pomaleji ale zato má moc pekne listy
nevím jestli vadí že mi ve foliáku chodí hromada červených mravencu...?

objednávám dalších 6 semen nejspíš CBD medgom a sadím do skleníku, sice to mám mimo dědinu ale je tam pomerne klid, dneska jsem vytrhal a pořádne prolil hlínu.. zítra vypleju a nejspíš budu sadit rovnou do zeminy? co myslíte? kopřivy a podobný plevel tam rostl velice dobře...

Old Post 16-07-2018 v 19:02 PM
hekinen je offline   Profil uživatele hekinen   Find more posts by hekinen   Foto galerie člena hekinen   Click here to Send hekinen a Private Message   Add hekinen to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hekinen
Stálý Člen

Karma uživatele hekinen - 95% PěstitelskáKarma uživatele hekinen - 95% PěstitelskáKarma uživatele hekinen - 95% Pěstitelská

Registrován: Jul 2018
Příspěvků: 62  

Příspěvek č. 31

foto

Old Post 16-07-2018 v 19:10 PM
hekinen je offline   Profil uživatele hekinen   Find more posts by hekinen   Foto galerie člena hekinen   Click here to Send hekinen a Private Message   Add hekinen to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hekinen
Stálý Člen

Karma uživatele hekinen - 95% PěstitelskáKarma uživatele hekinen - 95% PěstitelskáKarma uživatele hekinen - 95% Pěstitelská

Registrován: Jul 2018
Příspěvků: 62  

Příspěvek č. 32

18 den
kytky rostou ale né tak rychle jak jsem doufal, nejspíš jsem udělal chybu že jsem přeadil zbytečne pozde

Prosím muže někdo poradit co mi napadlo kytky? a jak to řešit?
ty tečky me opravdu děsí, je to Big Bang, afghan kush ryder roste pomaleji ale zato má moc pekne listy
nevím jestli vadí že mi ve foliáku chodí hromada červených mravencu...?

objednávám dalších 6 semen nejspíš CBD medgom a sadím do skleníku, sice to mám mimo dědinu ale je tam pomerne klid, dneska jsem vytrhal a pořádne prolil hlínu.. zítra vypleju a nejspíš budu sadit rovnou do zeminy? co myslíte? kopřivy a podobný plevel tam rostl velice dobře...

Old Post 16-07-2018 v 19:12 PM
hekinen je offline   Profil uživatele hekinen   Find more posts by hekinen   Foto galerie člena hekinen   Click here to Send hekinen a Private Message   Add hekinen to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 23:26 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2729980 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív