Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VIII. !!!
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 33 34 35 36 37 »
Autor
Téma 
Cyra
Stálý Člen

Karma uživatele Cyra - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 30  

Příspěvek č. 545

odo,díky za radu.Určitě přidám

😉

Old Post 03-07-2018 v 18:37 PM
Cyra je offline   Profil uživatele Cyra   Find more posts by Cyra   Foto galerie člena Cyra     Add Cyra to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lagutoda
Stálý Člen

Karma uživatele Lagutoda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Lagutoda - 91% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 396  

Příspěvek č. 546

Zdravím všechny, mám problém s listy u Outu. Podle fotek zde mě napadlo jen, že by to mohlo být problémem se vzduchem pro kořenový systém, ale jistý si tím nejsem a tak raději přikládám fotky. Znepokojuje mě hlavně to, že všechny jsou stejná odruda, ale je to jen na třech ze šesti, ikdyž na čtvrté už se to v menší míře začíná také objevovat. Předem díky za rady. Smějte se

Joint v každém věku !!! Legalize marihuana ! Hip- Hop and Foosball 4ever
1. pokus o vypěstování marihuany - 125w envirolite RED (shiva + NN sk) --> Hermouš *** 1. Pokus o vypěstování Ganji 2007--> Mauwi wauwi*Shiva*Double Gum*California Orange bud*Papaya--> samci z řezů od Hulítka

Old Post 11-07-2018 v 09:27 AM
Lagutoda je offline   Profil uživatele Lagutoda   Find more posts by Lagutoda   Foto galerie člena Lagutoda   Click here to Send Lagutoda a Private Message   Add Lagutoda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lagutoda
Stálý Člen

Karma uživatele Lagutoda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Lagutoda - 91% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 396  

Obecné listy Příspěvek č. 547



Zdravím všechny, mám problém s listy u Outu. Podle fotek zde mě napadlo jen, že by to mohlo být problémem se vzduchem pro kořenový systém, ale jistý si tím nejsem a tak raději přikládám fotky. Znepokojuje mě hlavně to, že všechny jsou stejná odruda, ale je to jen na třech ze šesti, ikdyž na čtvrté už se to v menší míře začíná také objevovat. Předem díky za rady. Smějte se

Joint v každém věku !!! Legalize marihuana ! Hip- Hop and Foosball 4ever
1. pokus o vypěstování marihuany - 125w envirolite RED (shiva + NN sk) --> Hermouš *** 1. Pokus o vypěstování Ganji 2007--> Mauwi wauwi*Shiva*Double Gum*California Orange bud*Papaya--> samci z řezů od Hulítka

Old Post 11-07-2018 v 09:34 AM
Lagutoda je offline   Profil uživatele Lagutoda   Find more posts by Lagutoda   Foto galerie člena Lagutoda   Click here to Send Lagutoda a Private Message   Add Lagutoda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lagutoda
Stálý Člen

Karma uživatele Lagutoda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Lagutoda - 91% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 396  

Příspěvek č. 548



Ještě dodám vetší foto, jsou ve velkých květináčích a hnojka je Plagron alga grow

Joint v každém věku !!! Legalize marihuana ! Hip- Hop and Foosball 4ever
1. pokus o vypěstování marihuany - 125w envirolite RED (shiva + NN sk) --> Hermouš *** 1. Pokus o vypěstování Ganji 2007--> Mauwi wauwi*Shiva*Double Gum*California Orange bud*Papaya--> samci z řezů od Hulítka

Old Post 11-07-2018 v 11:18 AM
Lagutoda je offline   Profil uživatele Lagutoda   Find more posts by Lagutoda   Foto galerie člena Lagutoda   Click here to Send Lagutoda a Private Message   Add Lagutoda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dzeydee
Nový Člen

Karma uživatele Dzeydee - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2018
Příspěvků: 3  

Příspěvek č. 549

Čau, dostal sem seminka toto z toho vyrostlo.. Videl to uz nekdo? Nevite co to je zač?

Old Post 11-07-2018 v 19:25 PM
Dzeydee je offline   Profil uživatele Dzeydee   Find more posts by Dzeydee   Foto galerie člena Dzeydee   Click here to Send Dzeydee a Private Message   Add Dzeydee to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
petr153624
Stálý Člen

Karma uživatele petr153624 - 28% Pěstitelská

Registrován: Jan 2015
Příspěvků: 37  

Příspěvek č. 550


Ahojte nevíte čím to muže být? Mám to na par spodních listech. Mám to v hline 3 týden květu jedu hnojivo feeding hybrids ph 6.2 a ec 1.6. Ph na vytoku 6.3 a ec mám 3.3 nevím jak je to u hlíny s výtokem ec

Naposledy upravil petr153624 12-07-2018 v 19:20 PM

Old Post 12-07-2018 v 18:53 PM
petr153624 je offline   Profil uživatele petr153624   Find more posts by petr153624   Foto galerie člena petr153624   Click here to Send petr153624 a Private Message   Add petr153624 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
petr153624
Stálý Člen

Karma uživatele petr153624 - 28% Pěstitelská

Registrován: Jan 2015
Příspěvků: 37  

Příspěvek č. 551

Chci sem dat ještě jednu fotku a nejde mi to 😢

Old Post 12-07-2018 v 19:16 PM
petr153624 je offline   Profil uživatele petr153624   Find more posts by petr153624   Foto galerie člena petr153624   Click here to Send petr153624 a Private Message   Add petr153624 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
odo
Stálý Člen

Karma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 1366  

Příspěvek č. 552

petr153624 - kukni zozadu na tie listy lupou! Mohli by to byť trásnenky

Old Post 13-07-2018 v 09:09 AM
odo je offline   Profil uživatele odo   Find more posts by odo   Foto galerie člena odo   Click here to Send odo a Private Message   Add odo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
trop
Nový Člen

Karma uživatele trop - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2018
Příspěvků: 1 

Příspěvek č. 553

Zdarec, nevíte proč mi na jedné větvičce žloutnou listy kolem šišky? Zbytek kytky vypadá podle mě zdravě

Old Post 19-07-2018 v 14:06 PM
trop je offline   Profil uživatele trop   Find more posts by trop   Foto galerie člena trop   Click here to Send trop a Private Message   Add trop to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hekinen
Stálý Člen

Karma uživatele hekinen - 95% PěstitelskáKarma uživatele hekinen - 95% PěstitelskáKarma uživatele hekinen - 95% Pěstitelská

Registrován: Jul 2018
Příspěvků: 62  

Příspěvek č. 554


Zdravím přátelé, muže mi prosím nekdo poradit...

jedná se o kytku Big Bang Auto od green house

kytka je 21 den v substrátu plagron royalmix
zálivka je odstátá voda Ph cca 6 (lakmusové papírky)

meřeno Ph pudy, vzal jsem hrst pudy dal do skleničky a zalil destilkou,nechal chvilku odstát a zase zmeřil lakmusovým papírem...odhadem Ph 6-7
zálivka je na 6 kytek všechny stejná jenom tenhle jeden Big bang takhle nepekne roste.. mužete nějak poradit? díky

Old Post 22-07-2018 v 11:11 AM
hekinen je offline   Profil uživatele hekinen   Find more posts by hekinen   Foto galerie člena hekinen   Click here to Send hekinen a Private Message   Add hekinen to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hekinen
Stálý Člen

Karma uživatele hekinen - 95% PěstitelskáKarma uživatele hekinen - 95% PěstitelskáKarma uživatele hekinen - 95% Pěstitelská

Registrován: Jul 2018
Příspěvků: 62  

Příspěvek č. 555


a jeste jeden big bang..ty cestičky na listech a tečky me taky znervoznují

Old Post 22-07-2018 v 11:13 AM
hekinen je offline   Profil uživatele hekinen   Find more posts by hekinen   Foto galerie člena hekinen   Click here to Send hekinen a Private Message   Add hekinen to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Satanic
Nový Člen

Karma uživatele Satanic - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2018
Příspěvků: 1 

Příspěvek č. 556


Zdravím, potřeboval bych vaši pomoct, mám 3 Sensi Star od Paradise Seeds v 50l květníkách, na jedné z nich se mě asi cca před měsícem při roztahování zaštíplých vrcholovek rozjel stonek přímo v půlce. Slepil jsem to páskou a stáhl provazem, kytka nejevila žádné známky nějakého stresu. No a teď dva týdny zpátky začala kytka jakoby vadnout, má svěšené lehce nažloutlé listy, dřív byla krásně sytě zelená jako zbylé dvě. PH měřeno 6,5 substrát přelitý není a ani nebyl na zálivku si dávám velký pozor. Do květináče jsem před vyplněním substrátem přidal naspod asi 15 cm vrstvu kamení, a po bokách i na spodní straně má vyvrtáno dostatek děr. Nevím jak mám rostlině pomoct, napadlo mě jen že by to mohlo být tím že substrát už je jen samý kořen a může to být nějaké přidušené, proto jsem začal přidávat do zálivky před 3 dnama Plagron Pure Zym a SUPERthrive. Jinak použitý substrát při výsadbě byl Plagron BatMix a po celou dobu hnojím Plagron Alga Grow x Plagron Power Roots + Postřiky jednou týdně: Plagron Vita Race x Plagron Fish Force. Několikrát byl problém s mšicí tak jsem na to dal Mospilan.

Old Post 23-07-2018 v 14:40 PM
Satanic je offline   Profil uživatele Satanic   Find more posts by Satanic   Foto galerie člena Satanic   Click here to Send Satanic a Private Message   Add Satanic to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
shivasambhu
Stálý Člen

Karma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% Pěstitelská

Registrován: Dec 2015
Příspěvků: 906  

Příspěvek č. 557

citace:
Původní příspěvek od hekinen
Zdravím přátelé, muže mi prosím nekdo poradit...

jedná se o kytku Big Bang Auto od green house

kytka je 21 den v substrátu plagron royalmix
zálivka je odstátá voda Ph cca 6 (lakmusové papírky)

meřeno Ph pudy, vzal jsem hrst pudy dal do skleničky a zalil destilkou,nechal chvilku odstát a zase zmeřil lakmusovým papírem...odhadem Ph 6-7
zálivka je na 6 kytek všechny stejná jenom tenhle jeden Big bang takhle nepekne roste.. mužete nějak poradit? díky

Zdar. Je tam nerovnovaha zloziek v substrate. Resp. Z toho neviem kytka standardne brať živiny. Mne to obcas urobi v recyklovanom substrate. Zmiznut to moze i nemusí. Snad som trocha pomohol. Proste akoby zasolene je to.... ale substrat mas najskor fungel

Nech to rastie. S pozdravom Shiva

Old Post 23-07-2018 v 15:19 PM
shivasambhu je offline   Profil uživatele shivasambhu   Find more posts by shivasambhu   Foto galerie člena shivasambhu   Click here to Send shivasambhu a Private Message   Add shivasambhu to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hekinen
Stálý Člen

Karma uživatele hekinen - 95% PěstitelskáKarma uživatele hekinen - 95% PěstitelskáKarma uživatele hekinen - 95% Pěstitelská

Registrován: Jul 2018
Příspěvků: 62  

Příspěvek č. 558

citace:
Původní příspěvek od shivasambhu

Zdar. Je tam nerovnovaha zloziek v substrate. Resp. Z toho neviem kytka standardne brať živiny. Mne to obcas urobi v recyklovanom substrate. Zmiznut to moze i nemusí. Snad som trocha pomohol. Proste akoby zasolene je to.... ale substrat mas najskor fungel


Díky za info, a kdybych to například prolil pořádné vodou? (mám v kvetináči 8 odtokových kanalku..
nebo mám 6 den v kýblu naložené kopřivy tak to zkusit tak za týden tímhle?
dky

Old Post 23-07-2018 v 16:20 PM
hekinen je offline   Profil uživatele hekinen   Find more posts by hekinen   Foto galerie člena hekinen   Click here to Send hekinen a Private Message   Add hekinen to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
shivasambhu
Stálý Člen

Karma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% Pěstitelská

Registrován: Dec 2015
Příspěvků: 906  

Příspěvek č. 559

Za mna vymenit substrat. Napr. Hosticky profi triedy s takymi modrymi pasmi a peknymi kvetmi na obale. Maju ho často bežne v kvetinarstvach a tak. Alebo cannu potom napr. Snaď niekto este napise postrehy

Nech to rastie. S pozdravom Shiva

Old Post 23-07-2018 v 18:23 PM
shivasambhu je offline   Profil uživatele shivasambhu   Find more posts by shivasambhu   Foto galerie člena shivasambhu   Click here to Send shivasambhu a Private Message   Add shivasambhu to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Drtikol91
Nový Člen

Karma uživatele Drtikol91 - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2018
Příspěvků: 6  

Příspěvek č. 560

Ahoj bando, jedu první indoor. Mám tento problém.

Prosím o pomoc

Kuř a bude ti kouřeno.

Old Post 23-07-2018 v 19:47 PM
Drtikol91 je offline   Profil uživatele Drtikol91   Find more posts by Drtikol91   Foto galerie člena Drtikol91   Click here to Send Drtikol91 a Private Message   Add Drtikol91 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 09:52 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 33 34 35 36 37 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
09-03-2017 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VII. !!! - 1223 odpovědí
15-07-2015 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VI. !!! - 1201 odpovědí
26-04-2014 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam V. !!! - 1236 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7211710 seconds with 38 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív