Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Galerie Mikropěstování » pure CBD AUTO led 120w
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
toketoy
Stálý Člen

Karma uživatele toketoy - 52% PěstitelskáKarma uživatele toketoy - 52% PěstitelskáKarma uživatele toketoy - 52% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 215  

pure CBD AUTO led 120w Příspěvek č. 1



Zdárek, minulý kolo je dávno pryč, trávy pomalu ubývá, ale mně naštěstí jede ve skřínce už další osazenstvo.

Z časových důvodů jsem tam mohl hodit jedině už rozjeté automaty. Tentokrát mají taky těch 120 watíků hned od začátku, ne jako minule. na Druhou stranu jsme je rozjížděl asi dva týdny za oknem, což jim zase možná ubralo.

nicméně pro rekapitulaci setup opět stejný:
60x40x120
Cree led 120w + 8 deep red
pěstební systém autopot + airdomy se vzduchovátkem ehiem 100
ofuky 3x 90m3
odtah 250m3(jo je to hodně jak svině na tak mini skříňku, ale lepší více než méně do budoucna plánuju přejít na něco tiššího )
hnojky pro změnu jidb (a+b+m bez xka)
médium kokos v květináčích od autopotů 15L

Osazenstvo
Medikit auto CBD od buddha seeds
Dinamed auto od dinafemu



Momentálně jsou holky starý asi měsíc a týden. Ze začátku mi strašně lítalo ph a zabíjelo to medikit. Vyřešila to koupě nové kyseliny. Nevím proč, ale ta stará ph prostě neudržela. Teď už jede pěkně i medikit. Obě kytky jdou do bushe. Nezaštipoval jsem je, ale ohýbal jsem je, přece jen nemám tu skříň moc vysokou, tak aby se tam vešly. Úplně teď nevím jaký by měl být další postup, auta jsem jel jen na zahradě stylem zasaď a nech bejt, jen sem jim lil hnojky sem tam.

Prostříhal jsem klasicky spodky, ale nevim, jestli se to u aut má či nikoliv, případně jak moc? Jak se ta kytka bude chovat ten následující měsíc? Jakákoliv informace o indoor auto pěstech, která se liší od klasickýho pěstu bude vítaná.

Jenda fotka je stará dva týdny, to ještě medikit docela chípal. Druhá jak to vypadá teď. Na fotce jsou kytky zrovna brutálně roztahaný, pač jsem chtěl vyplnil prostor, kterej neni symetrickej a tím pádem je musím tvořit do obdelníku.


A omluvte ty prasácký kabely atd. plánuju po tomhle kole celý světlo i skřín předělat, takže tohle je takový provizorní na následující měsíc.

Old Post 03-07-2018 v 12:09 PM
toketoy je offline   Profil uživatele toketoy   Find more posts by toketoy   Foto galerie člena toketoy   Click here to Send toketoy a Private Message   Add toketoy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
atletico
Stálý Člen

Karma uživatele atletico - 4% Pěstitelská

Registrován: Dec 2017
Příspěvků: 272  

Příspěvek č. 2

Planujes z toho robit nejake "vyrobky"? Inak dutch passion ma jeden model s obsahom thc pod 1% a uroven cbd 16%..mimochodom pokial vyrobca takto deklaruje nizku uroven thc,mozno pestovat tu rastlinu legalne?

Old Post 04-07-2018 v 07:21 AM
atletico je offline   Profil uživatele atletico   Find more posts by atletico   Foto galerie člena atletico   Click here to Send atletico a Private Message   Add atletico to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
toketoy
Stálý Člen

Karma uživatele toketoy - 52% PěstitelskáKarma uživatele toketoy - 52% PěstitelskáKarma uživatele toketoy - 52% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 215  

Příspěvek č. 3

no, podle toho, jaky to bude ve vaporizeru/ v jointu. Pokud mi to bdue chutnat tak ne, pokud mi to chutnat nebude tak to nalozim do alpy nebo z toho udelam tinkturu. je možný to pěstovat legálně, pokud ta kytka má pod 0,3% THC (toto platí v čr, nevím jak je to na slovensku) coz v soucasnosti neni zatim temer zadnej model. a i kdyz to udava seed banka a vyrostlo by ti neco s 0,5% tak jsi v hajzlu...

Old Post 04-07-2018 v 14:09 PM
toketoy je offline   Profil uživatele toketoy   Find more posts by toketoy   Foto galerie člena toketoy   Click here to Send toketoy a Private Message   Add toketoy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
odo
Stálý Člen

Karma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 1366  

Příspěvek č. 4

Caf! Ako som písal v inom vstupe - pH Ti lietalo, lebo si nepoužil systémové pH - od jIDB v sete AMB, pokiaľ sa dobre pamatám. To pôvodné pH- od JIDB obsahuje práve pufer na stabilizáciu.
Auto som šiel v indor aj ja a docela som bol príjemne prekvapený vzrastom a aj množstvom. Čo sa týka sily, na môj vkus to bolo "silné", šlo o Skunk no1 od Sensi - čiste thc model. Rezať si to nemal, ale už s tým nič nenarobíš. Pokiaĺ si dal preč spodky, tak to nejak určite prežijú bez vážnejšej epizódy.
Jednoducho budeš svietiť 18-20 hod periodu. Už nič nestrihaj! Ohýbať môžeš, aby si mal zhruba rovnako exponované kvety, až to bude aktuálne. Keď kytky dosiahnu svoj genetikou daný vek, tak prepnú na kvet a budú dozrievať. Dovtedy tam lej rastovku! Pokiaľ by to moc prerastalo, tak prepni hnojku na kvet už skôr, prípadne uprav pomer prechodne ako na matky cca 2:1:1


Naposledy upravil odo 05-07-2018 v 13:52 PM

Old Post 05-07-2018 v 13:35 PM
odo je offline   Profil uživatele odo   Find more posts by odo   Foto galerie člena odo   Click here to Send odo a Private Message   Add odo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
toketoy
Stálý Člen

Karma uživatele toketoy - 52% PěstitelskáKarma uživatele toketoy - 52% PěstitelskáKarma uživatele toketoy - 52% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 215  

Příspěvek č. 5


citace:
Původní příspěvek od odo
Caf! Ako som písal v inom vstupe - pH Ti lietalo, lebo si nepoužil systémové pH - od jIDB v sete AMB, pokiaľ sa dobre pamatám. To pôvodné pH- od JIDB obsahuje práve pufer na stabilizáciu.
Auto som šiel v indor aj ja a docela som bol príjemne prekvapený vzrastom a aj množstvom. Čo sa týka sily, na môj vkus to bolo "silné", šlo o Skunk no1 od Sensi - čiste thc model. Rezať si to nemal, ale už s tým nič nenarobíš. Pokiaĺ si dal preč spodky, tak to nejak určite prežijú bez vážnejšej epizódy.
Jednoducho budeš svietiť 18-20 hod periodu. Už nič nestrihaj! Ohýbať môžeš, aby si mal zhruba rovnako exponované kvety, až to bude aktuálne. Keď kytky dosiahnu svoj genetikou daný vek, tak prepnú na kvet a budú dozrievať. Dovtedy tam lej rastovku! Pokiaľ by to moc prerastalo, tak prepni hnojku na kvet už skôr, prípadne uprav pomer prechodne ako na matky cca 2:1:1




nestipnul jsem je, ohybal jsem, mel jsem strach, ze by se mi to tam neveslo kdybych to neudelal.... a nakonec jsem mel asi i pravdu. medikit vyskocil asi o 30cm. byl jsem pryc 8 dny, takze docela rychlost. za tech 8 dni taky holky vychlastaly 18l vody. docela slusny haluz pod 120W. ale svitim jim 22 hodin, takze se tomu zat tolik divit nelze. potrebuju to mit dojety co nejdriv..

dneska jsem lil jidb v pomeru 1:10:5 A:B:M a do toho pkod canny 0,5ml/l a callmag trochu navic. mam tam zase dzungli jak prase. u jidb se mi trochu nelibi, ze v tom M je i hodne dusiku. nevim cim presne to je ale kombinace autopot+vzduchovatko+jidb+led dela hrozne moc listu.

jo mimochodem jak vyrostl ten medikit tak prorost az k panelu, listy kteryma se dotknul cipu mu uhorely(cerny) listy okolo vypaleny jen od svetla do zluta. kdo mel tusit ze udela takovej mega skok. neni to moc videt, ale na ty druhy fotce co jsem sem postoval byl medikit podlozenej treba 15cm kosikem. ted jsem tim stejnym kosikem podlozil dinamed a jsou stejne velky. takze asi tak.dinamed se zase ukazuje jako pomerne slaba genetika. v pristim kole zkusit mozna tu charllote od dutch passion, treba to bude lepsi gen...

prilozene foto ze dneska tj. asi 50. den zivota obou holek. jeste dodam ze medikit je zretelne pomalejsi, idkyz maji mit od semene priblizne stejne dni. myslim, ze bude chtit aspon o tyden vic. docela blby vzhledem k tomu, ze mam jendu nadrz...bude ochuzenej o hnojky...

jinak prostor se vyplnil perfektne, mozna az trochu moc velka bush, ale to u aut asi nejde ovlivnit. kdybych to nechal rust jen nahoru, tak by se to tam uz davno neveslo...

pristi tyden jim planuju dat melasu a enzymy, aby nabraly trochu cukru a vic se osypaly, takovej test. uvidime zda to vyjde v kokosu, jsme vuci tomu skeptickej. fandim spis vetsim davka bcka oproti acku vyrazne. ze budou kynout budy a uz nebudou rust listy. tech tam mam zas tri prdele, ale nejakou zahadou je vlhkost ok, takze to tam takhle necham. dneska jsem jen otrhal vetsinu spodku, nechal jsem palice jen v pruhu cca 7-9cm od topu, nechal jsem tam jen listy, at chytaj zbytek svetla nebo tak neco. slo i spousta mensich vetvicek, proste mista kde jsem nevidel, ze by mohla vyrust poradna palice. uvidime jak to bude zase za par dnu. vodu maji aspon na 8 dni, takze za tuhle dobu dam maximalne dalsi update.

kazdopadne zatim jsem s autama spokojenej, pokud by to takhle slo dal, tak mozna i prekonam vykon 1,33g/w z minulyho kola, ale spis to vidim tak na 0,8 tentokrat, prece jen jsem jeste v zivote auta indoor nejel a moc s nima neumim..

Naposledy upravil toketoy 10-07-2018 v 00:28 AM

Old Post 10-07-2018 v 00:17 AM
toketoy je offline   Profil uživatele toketoy   Find more posts by toketoy   Foto galerie člena toketoy   Click here to Send toketoy a Private Message   Add toketoy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
toketoy
Stálý Člen

Karma uživatele toketoy - 52% PěstitelskáKarma uživatele toketoy - 52% PěstitelskáKarma uživatele toketoy - 52% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 215  

Příspěvek č. 6

no, je to tady tedy uplne mrtvy, ale jinak kolo uz je seknuty. dinamed mel 59g, pricemz jsem ho sklizen po tech dvou mesicich. uz vypadal ze bude hotovej a navic se mit o tam zase brutalne neveslo. medikit jsem tam nechal jeste o mnoho dele, byl tam uplne sam priblizne 18 dni. je uz teky seknutej, ale nemuzu to ted zvazit, posledni fazi tk seknuti a cisteni jsem ani ja nedelal, nejsem v cesku. az se vratim, tak to zhoupnu a napisu to sem, jen tak pro prestavu. nicmene uz kdyz jsem dojizdel mel medikit krasne prorostly a tvrdy palice, takze u nej vsazim na vetsi vynos nez byl u dinamedu a opet se tedy podivam pres 1G/W, ale to s ledkama neni zadnej ultra vykon. pristi kolo pojedu sweet pure od sweet seeds.

Old Post 28-08-2018 v 23:10 PM
toketoy je offline   Profil uživatele toketoy   Find more posts by toketoy   Foto galerie člena toketoy   Click here to Send toketoy a Private Message   Add toketoy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jablickar
Stálý Člen

Karma uživatele jablickar - 93% PěstitelskáKarma uživatele jablickar - 93% PěstitelskáKarma uživatele jablickar - 93% PěstitelskáKarma uživatele jablickar - 93% PěstitelskáKarma uživatele jablickar - 93% Pěstitelská

Registrován: Jul 2018
Příspěvků: 360  

Příspěvek č. 7

ahoj ted jsem taky jel automaty ale tak krasne kere jsem nemel...ty jsi to ohybal pouze hlavni stonek smerem k hline ?

Old Post 30-08-2018 v 11:44 AM
jablickar je offline   Profil uživatele jablickar   Find more posts by jablickar   Foto galerie člena jablickar   Click here to Send jablickar a Private Message   Add jablickar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
toketoy
Stálý Člen

Karma uživatele toketoy - 52% PěstitelskáKarma uživatele toketoy - 52% PěstitelskáKarma uživatele toketoy - 52% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 215  

Příspěvek č. 8

Dik za reakci, fajn videt, ze to nekdo i cte. Ohybal jsme uplne vsechny vetve abych to udrzel co nejniz, ale ten dinamed treba to myslim moc neocenil.

Old Post 01-09-2018 v 18:04 PM
toketoy je offline   Profil uživatele toketoy   Find more posts by toketoy   Foto galerie člena toketoy   Click here to Send toketoy a Private Message   Add toketoy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
toketoy
Stálý Člen

Karma uživatele toketoy - 52% PěstitelskáKarma uživatele toketoy - 52% PěstitelskáKarma uživatele toketoy - 52% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 215  

Příspěvek č. 9

Tak abych to uzavrel. Medikit 72g, tj 1.09g/w. Aktivni hlazeni mi zere 6w takze uplne presne mi svetlo zere 127w, to by byl skoro presne gram na watt. Chtel jsem jen ukazat co jde udelat pravidelne s kvalitnima cipama, ze zalezi i na znacce cipu, cree je proste spicka a kdo neda par korun navic za lepsi cip je proste sam proti sobe. A kdyz porvnam s hps tak to bych jel pod 150 max tak 90g kolo. Takze ted uz bych mel
Za dve kola treba 180g. Takhle mam za dve kola skoro 300g. U thc odrud mozna k hovnu na samospotrebu, ja ty medical odeudy spotrebovavam dost rychle do masti tinktur atd, takze to velmi vitam. Nehlede na to ze tech 120g navic mi tu investici 3000navic do svetla dost vratilo. Nehlede na to, ze bych uz si pristi kolo kupoval zse novou zarovku a tenhle oanel mi vydrzi jeste aspon dalsich 90kol. Kazdopadne uz mi psalo par lidi ohledne panelu co mam. Takze kdokoliv by mel zajem o nejaky panel a nechtel z nej dat miliardu, tak mi muze napsat pm a vymyslime panel podle individualni potreby, to je ta nejvetsi vyhoda led panelu-rocnomerny rozlozeni a proto mi pripda kravina kjpovat nejaky univerzalni sety, ale to je zase na kazdym.
Mejte se

Old Post 07-09-2018 v 16:38 PM
toketoy je offline   Profil uživatele toketoy   Find more posts by toketoy   Foto galerie člena toketoy   Click here to Send toketoy a Private Message   Add toketoy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
atletico
Stálý Člen

Karma uživatele atletico - 4% Pěstitelská

Registrován: Dec 2017
Příspěvků: 272  

Příspěvek č. 10

Skoda ze si neurobil nejake fotky detajlu ako vyzeraju tie automaty poohybane..ja som automaty ohybal len mierne (iba bocne vetvy) ale videl som jedno video de chalan ohybal aj hlavnu vetvu a robit so zamerom sokovat automat a dosiahnut mohutnejsie kvety..ako tie kvety boli bombasticke teda..kazdopadne pekna gramaz..

Old Post 11-10-2018 v 09:26 AM
atletico je offline   Profil uživatele atletico   Find more posts by atletico   Foto galerie člena atletico   Click here to Send atletico a Private Message   Add atletico to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
toketoy
Stálý Člen

Karma uživatele toketoy - 52% PěstitelskáKarma uživatele toketoy - 52% PěstitelskáKarma uživatele toketoy - 52% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 215  

Příspěvek č. 11

vidíš, to mě nenapadlo. respektive mi nepřišlo nějak zajímavý, že je ohýbám, protože jsem žil v domnění, že je to běžný. Já ty svoje současný pěsty, jak jsem psal, beru spíš jako test homemade světla, které se ukazuje jako lepší než světla komerční.

Old Post 30-10-2018 v 12:22 PM
toketoy je offline   Profil uživatele toketoy   Find more posts by toketoy   Foto galerie člena toketoy   Click here to Send toketoy a Private Message   Add toketoy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 10:30 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0701350 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív