Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » Moje poprvé + výroba FS
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
hekinen
Stálý Člen

Karma uživatele hekinen - 95% PěstitelskáKarma uživatele hekinen - 95% PěstitelskáKarma uživatele hekinen - 95% Pěstitelská

Registrován: Jul 2018
Příspěvků: 62  

Zdraví moje poprvé, výroba FS Příspěvek č. 1

Zdravím pánové/dámy

Jen v rychlosti proč vlastne....
Kvuli zdravotnímu v rodine jsem se rozhodl že si udelám foliovník neco zasadím a vyrobím FS
Aby bylo jasno, jsem absolutní začatečník a tak jsem nemel a porád nemám pořádne páru jak na to..
asi pred 2 týdnama jsem si začal prolézat forum a zjistil jsem že to není taková sranda nicmene kvuli zdraví jsem se rozhodl že se do toho musím pustit protože koupit FS po netu už jsem vzdal...

Nakoupil jsem Afghan kush ryder od world of seeds 3ks a big bang od green house 3ks všechno auto..
posledních 14 dní nedelám vlastne nic jineho než si brouzdám na foru co a jak atd..

Doma pěstovat nemužu protože jezedím za praci nekdy na dost dlouho proto jsem se rozhodl udelat foliaček u rodiču kde je velký hlídač, fajn prostor kde hodne svítí a je to aspon častečne ukryté pred sousedy..

četl jsem a nejvetší obavy mám s plísně o které se hodne mluví a protože je to muj první pokus n echtel jsem nic podcenit
|Foliák je 3,5m dlouhý 1,5 m široký a výška je nějakých 1,7m
protože jsem četl že je dobré mít dobré vetrání tak jsem se rozhodl udelat 4 okna vy výšce 50 cm po obou stranach foliovníku + jsem si vymyslel že si udelám strechu ktrerá pujde taky zvednou a budu doufat že tam vzduch bude krasne kolovat..

kolega v práci mi poradil že sadí do plagron royalmix tak jsem nakoupil 150L mám 6x 20L kýble od barvy nebo kýble kde jsem udelal asi 8 odtokových otvoru a budu doufat že nic nedelám zbytečne nicmene hodne tápu, bohužel kvuli práci není moc času studovat forum, přátel se moc ptát nechci z duvodu krádeže atp.. vsak chápete

pokud se mi povede nahrat fotky tak pošlu foliovník zatím bez folie a kytičky kterou jsou dneska preste týden sazene do jiffy nebo jak se tomu puku říká

vše je děláno horkou nití po práci takže to vypada jak vypada nicmene kdyby mel nekdo nápad co udelat jinak nebo mi chtel poradit budu moc rád.
Díky
Hekinen

Naposledy upravil hekinen 07-07-2018 v 11:37 AM

Old Post 06-07-2018 v 21:23 PM
hekinen je offline   Profil uživatele hekinen   Find more posts by hekinen   Foto galerie člena hekinen   Click here to Send hekinen a Private Message   Add hekinen to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hekinen
Stálý Člen

Karma uživatele hekinen - 95% PěstitelskáKarma uživatele hekinen - 95% PěstitelskáKarma uživatele hekinen - 95% Pěstitelská

Registrován: Jul 2018
Příspěvků: 62  

Příspěvek č. 2


foto

Old Post 06-07-2018 v 21:42 PM
hekinen je offline   Profil uživatele hekinen   Find more posts by hekinen   Foto galerie člena hekinen   Click here to Send hekinen a Private Message   Add hekinen to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 3

Peknej rozjezd, at se zadari !
A jsi si vedom toho ze na FS spotrebujes hafo palic a mas pak hrozne malinko extraktu? Takze drzim palce at udelas nejmene 500g aby to mnozstvi FS stalo za to.
Se 6 ks to prekonas.

Jinak s FS lecis tezke choroby na lehci bych to rohodne nepouzil. .Na lehke nemoce uplne postaci konopny caj, kokosovy konopny olej nebo tinktura atd.

Budu sledovat

Old Post 07-07-2018 v 00:51 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hekinen
Stálý Člen

Karma uživatele hekinen - 95% PěstitelskáKarma uživatele hekinen - 95% PěstitelskáKarma uživatele hekinen - 95% Pěstitelská

Registrován: Jul 2018
Příspěvků: 62  

Příspěvek č. 4

Díky

Ano vím, četl jsem si že je toho potřeba hodne, ale nechtel jsem kupovat více protože s tímto pestem opravdu nemám zadne zkušenosti tak aspon takhle pro začatek..
Já nehulím takže vše pujde na výrobu FS doufám že toho bude dost ikdyž mi zaleží spíš na kvalitě než na kvantite
na foliovník svítí zhruba nějakých 9 hodin tak veřím že to bude stačit stejne jako větrací otvory.. vlhkost při kvetu by mela být co nejmenší že ano?

Old Post 07-07-2018 v 06:31 AM
hekinen je offline   Profil uživatele hekinen   Find more posts by hekinen   Foto galerie člena hekinen   Click here to Send hekinen a Private Message   Add hekinen to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
GrowPlace
Stálý Člen

Karma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% Pěstitelská

Registrován: Feb 2018
Příspěvků: 677 

Příspěvek č. 5

Ahoj. Jak pise Madi, na vyrobu FS je skutecne potreba velke mnozstvi materialu. Se 6 automaty to moc mit nebudes, ale muzes to zkusit. V kvetu je skutecne zadouci mit co nejnizssi vlhkost, na plisen jsou prave automaty nachylnejsi nez klasika. Vzhledem k tomu, ze mas predhnojeny substrat na 6 tydnu, tak nemusis hnojit v rustu. Staci pak koupit kvetove hnojivo. 9 hodin primeho slunce je luxus. Budu sledovat a drzet palce

Grower sponzor

Old Post 07-07-2018 v 06:51 AM
GrowPlace je offline   Profil uživatele GrowPlace   Find more posts by GrowPlace   Foto galerie člena GrowPlace   Click here to Send GrowPlace a Private Message   Add GrowPlace to your buddy list     Navštiv homepage uživatele GrowPlace! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
M@gicWeeD
Stálý Člen

Karma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% Pěstitelská

Registrován: Jun 2018
Příspěvků: 293  

Příspěvek č. 6

Čau mas to super, jen bych použil na to dřevo nějakou impregnaci, at zbytečně netrpí vlhkem a dyl vydrží. Později v kvetu není marný hodit do foliaku ventilátor, trochu to pomůže proti pripadne plísní, bohužel ta jak se tam objeví tak je to silenej fofr. Tech automatu bys tam mohl dat vice, na některých je ten výnos opravdu nic moc, zvlášť když to chceš do FS. I zde na bazaru sem tam někdo nabízí automaty, lepší volba než vyhodit hromadu peněz za komerční semena. Urcite budu sledovat, at se daří.

Old Post 07-07-2018 v 10:39 AM
M@gicWeeD je offline   Profil uživatele M@gicWeeD   Find more posts by M@gicWeeD   Foto galerie člena M@gicWeeD   Click here to Send M@gicWeeD a Private Message   Add M@gicWeeD to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hekinen
Stálý Člen

Karma uživatele hekinen - 95% PěstitelskáKarma uživatele hekinen - 95% PěstitelskáKarma uživatele hekinen - 95% Pěstitelská

Registrován: Jul 2018
Příspěvků: 62  

Příspěvek č. 7


díky za info pánové, toho výnosu se bojím, puvodne meli jít kytky ciste do hlíny jenze když jsem začal kopat tak jsem zjistil že cca 30 cm pod zeminout jsou staré zaklady asi nějakého kurníku, na přístí rok vykopu a pujdou do země

Bohužel bylo pozde sadit klasiky místo automatu tak jsem zvolil tuhle možnost, zase přísto rok to určite chci udelat jinak

Pokud jsem v práci tak jsou naši seznámení s tím že kytičky hned ráno co je sluníčko vyhodit ven takže se jim snaží dávat co nejvíce sluníčka ale jeste me napadlo, nedá se podpořit vetší svetelnost ve foliovníku nalepením nějakého odrazoveho materiálu alobal nebo neco lepšího? (samozrejme na zadní stranu, vím že tohle kluci použivají když mají intdoor)

foliovník bude nejspíš hotový v pondelí a muj dotaz, kdy to přesadit do kvetináču?
Kolega říkal že bych mel plagron royalty mix dat do kvetináču nechat porádne prolít a presadit ža po 24h..

aktuální foto 8 dní od vyklíčení..

Old Post 07-07-2018 v 11:34 AM
hekinen je offline   Profil uživatele hekinen   Find more posts by hekinen   Foto galerie člena hekinen   Click here to Send hekinen a Private Message   Add hekinen to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 8

Ja ted jedu ve skleniku taky automaty tak jsem pozjistoval co se dalo predem.
Atomaty by se nemely vubec presazovat (ani zastipovat) jinak to zanecha nasledky na urode, tudiz je lepsi je predpestovat v rozpustnem raselinovem kelimku a ten pak jen vlozit do zeme bez zbytecneho vyndavani korenoveho balu.
Takze ty Jiffy vlozit rovnou do finalniho substratu (driv nez budou chtit korinky prorustat) a pak s tim uz nijak nemanipulovat.

Old Post 07-07-2018 v 11:41 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hekinen
Stálý Člen

Karma uživatele hekinen - 95% PěstitelskáKarma uživatele hekinen - 95% PěstitelskáKarma uživatele hekinen - 95% Pěstitelská

Registrován: Jul 2018
Příspěvků: 62  

Příspěvek č. 9

Ano ano, četl jsem, puvodne jsem chtel prave do kelímku ale ty jiffy mi přišli mnohem lepší, a do velkého kvetináče jsem zase nechtel kvuli přesunum..
Asi si počkám na predpoved na přístí týden a pokud by melo být relativne teplo aji v noci tak bych je v pondelí hodil do kvetináču a už nechal ve foliovníku....?

Old Post 07-07-2018 v 11:47 AM
hekinen je offline   Profil uživatele hekinen   Find more posts by hekinen   Foto galerie člena hekinen   Click here to Send hekinen a Private Message   Add hekinen to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Woody
Stálý Člen

Karma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 720  

Příspěvek č. 10

zdravicko priatelia , podla mna si ten foliak lepsie uz vymysliet nemohol, proste luxus .. a pliesen ? dovolim si nesuhlasit s tym, ze vysoka vlhkost v kvete ju zakonite sposobuje .. mne vo foliovniku na jesen (najneskor som kosil 11.11.) vyseli doslova litrove kvapky vody zo stropu a nikdy tam pliesen nebola .. v boxe teraz nemam ani ofuk a vlhkost sa mi po polievani splha k 65% .. klop klop , uz som na konci a takisto bez pliesne .. na druhu stranu sadim aj v lese a tam uz som mal tu cest aj s pliesnou .. moj skromny nazor je taky, ze rozdiel je v starostlivosti , ktora sa odraza na celkovej vitalite rastlin .. drzim palce, nech vsetko klapne jak ma

Old Post 08-07-2018 v 04:44 AM
Woody je offline   Profil uživatele Woody   Find more posts by Woody   Foto galerie člena Woody   Click here to Send Woody a Private Message   Add Woody to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hekinen
Stálý Člen

Karma uživatele hekinen - 95% PěstitelskáKarma uživatele hekinen - 95% PěstitelskáKarma uživatele hekinen - 95% Pěstitelská

Registrován: Jul 2018
Příspěvků: 62  

Příspěvek č. 11



foliovník už se začíná rýsovat do finální podoby, dneska jsem dal plagron royalty mix do květináču a pořádně prolil vodou, přesazovat bych chtěl ve středu až bude vše nachystáno..

Trošku mi dělá starosti afghan kush ryder (nahoře v pravo) že má listy do žluta přitom zálevku dávám všude stejne a na sluníčku jsou všechny pohromadě..

aktuální foto 10 den od vyklíčení...

detail big bang

Old Post 09-07-2018 v 19:01 PM
hekinen je offline   Profil uživatele hekinen   Find more posts by hekinen   Foto galerie člena hekinen   Click here to Send hekinen a Private Message   Add hekinen to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Váchy 55
Stálý Člen

Karma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% Pěstitelská

Registrován: Jul 2013
Příspěvků: 656  

Příspěvek č. 12

Ahoj,
nechci tě strašit, máš to moc pěkné, ale řekl bych, že už teď se okrádáš o výnos. Takto vzrostlé sazeničky už mají být v zemi. Teď už by krásně mohli kořenit do hlíny. Čím větší kořenový systém, tím silnější rostlina a samozřejmě i větší. U autofloweru jakmile začnou lést kořínky z jiffy (což tobě musí 100% lést), okamžitě přesadit do velkého květníku ať si můžou volně růst co to jde. No i tak přeji hodně štěstí, furt tam je dost velká šance, že i tak vyrostou slušné rostliny.
Peace

Thomas V.

Old Post 10-07-2018 v 10:49 AM
Váchy 55 je offline   Profil uživatele Váchy 55   Find more posts by Váchy 55   Foto galerie člena Váchy 55   Click here to Send Váchy 55 a Private Message   Add Váchy 55 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hekinen
Stálý Člen

Karma uživatele hekinen - 95% PěstitelskáKarma uživatele hekinen - 95% PěstitelskáKarma uživatele hekinen - 95% Pěstitelská

Registrován: Jul 2018
Příspěvků: 62  

Příspěvek č. 13

Ahoj, nechceš me strašit ale strašíš
dal jsem teda na tebe a dneska jsem přesadil do kvetináču, co čert nechtel po chvilce začalo pršet a foliovníku chybí ještě pár detailu takže jsou kytičky shovány v garaži

zítra už snad foto hotoveho foliáku a budu doufat v aspoň nějaký uspech a naslednou výrobu FS

velké díky všem, každá rada je vítána, každý negativní názor je posun kupředu..

Old Post 10-07-2018 v 20:13 PM
hekinen je offline   Profil uživatele hekinen   Find more posts by hekinen   Foto galerie člena hekinen   Click here to Send hekinen a Private Message   Add hekinen to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hekinen
Stálý Člen

Karma uživatele hekinen - 95% PěstitelskáKarma uživatele hekinen - 95% PěstitelskáKarma uživatele hekinen - 95% Pěstitelská

Registrován: Jul 2018
Příspěvků: 62  

Příspěvek č. 14



Zdravím přátelé,
Konečne mužu prohlásit foliák za relativne hotový, samozrejme při mém stestí muselo začít pršet při montování střechy takže vše bylo dokonale mokré

kytičky přesazeny včera, dnes mají nový domov, počasí hlásí do konce týdne nic moc teploty o sluníčku ani nemluvím

vlhkost ve foliáku po desti 80% a 20°C

Mám dotaz, nechat otevřene spodní okna pořád nebo na noc zavřít at nefouká studený vzduch?
jak přes den? když by nahodou vylezl oskar pootevřít jenom střechu?
vážne v tomhle tápám.
spousta z vás me straší že bude malý výsledek na vyrobu FS, mužu kytičkám ještě nějak pomoct?

díky moc a at se daří všem.

Old Post 11-07-2018 v 17:55 PM
hekinen je offline   Profil uživatele hekinen   Find more posts by hekinen   Foto galerie člena hekinen   Click here to Send hekinen a Private Message   Add hekinen to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hekinen
Stálý Člen

Karma uživatele hekinen - 95% PěstitelskáKarma uživatele hekinen - 95% PěstitelskáKarma uživatele hekinen - 95% Pěstitelská

Registrován: Jul 2018
Příspěvků: 62  

Příspěvek č. 15


foto kytiček..
v pondělí jsem nechal kvetináče (kýble) přes noc venku a neuvedomil jsem si ze se do nich pustí hlídač takže jsem musel improvizovat..

Old Post 11-07-2018 v 18:00 PM
hekinen je offline   Profil uživatele hekinen   Find more posts by hekinen   Foto galerie člena hekinen   Click here to Send hekinen a Private Message   Add hekinen to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
M@gicWeeD
Stálý Člen

Karma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% Pěstitelská

Registrován: Jun 2018
Příspěvků: 293  

Příspěvek č. 16

Čau, hele v růstu vysoká vlhkost nevadí, problém to bývá az v pozdější fazi kvetu. Večer bych foliak zaviral, at se zbytečně nespomaluji nízkou teplotou. Pokud nebudou vyšší teploty pres den, nech jen třeba střechu na par centimetru, at to není úplně zavřeny, ale ani to by úplně nevadilo kytkam, ale spis te konstrukci. Ony ty kytky ve foliaku snesou celkem vysoký teploty, drz se .

Old Post 11-07-2018 v 18:21 PM
M@gicWeeD je offline   Profil uživatele M@gicWeeD   Find more posts by M@gicWeeD   Foto galerie člena M@gicWeeD   Click here to Send M@gicWeeD a Private Message   Add M@gicWeeD to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 10:10 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6601690 seconds with 35 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív