Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Orca folie - poznatky/zkušenosti.
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
guerilla
Stálý Člen

Karma uživatele guerilla - 97% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 462 

Nápad Orca folie - poznatky/zkušenosti. Příspěvek č. 1

Je presentována jako folie s nejlepší odrazivostí jak světla, tak i spektra. Proti je jeji cena.

Moje praktické zkušenosti.

+ nedělají se přesvícená místa
+ dá se s ní vylepit i stan
+ docela pevná v tahu
+ netřeba se špinit štětcem/válečkem a vcelku rychlá instalace

- cena
- ani jednou neměla role uváděnou metráž, vždy byla o cca 5% kratší
- stejnou službu, troufám si říci, udělá odolnější vůči otěru/syntetická čistě bílá matná barva za zlomek ceny
- jak jí přichytit? použil jsem lepidlo ve spreji, tzn další peníze navíc

Co vaše zkušenosti?

Za mne další předražený výmysl. Funguje to, ale podle mého názoru to za tu cenu nestojí... Není ani moc odolná, jedná se o - subjektivně - jakýsi papír, který zas až tak voděodolný není, minimálně ne tak jak bych si představoval.

"Mít rád lidi a milovat lidi, to je celé tajemství a snad jediný recept na štěstí. "

Naposledy upravil guerilla 10-12-2015 v 16:58 PM

Old Post 10-12-2015 v 12:17 PM
guerilla je offline   Profil uživatele guerilla   Find more posts by guerilla   Foto galerie člena guerilla   Click here to Send guerilla a Private Message   Add guerilla to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Whiskey_777
Stálý Člen

Karma uživatele Whiskey_777 - 32% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 212 

Příspěvek č. 2

a co přímo box s orca folií ? nemá někdo zkušenost?

Old Post 10-12-2015 v 17:39 PM
Whiskey_777 je offline   Profil uživatele Whiskey_777   Find more posts by Whiskey_777   Foto galerie člena Whiskey_777   Click here to Send Whiskey_777 a Private Message   Add Whiskey_777 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
chuta
Stálý Člen

Karma uživatele chuta - 92% PěstitelskáKarma uživatele chuta - 92% PěstitelskáKarma uživatele chuta - 92% PěstitelskáKarma uživatele chuta - 92% Pěstitelská

Registrován: Oct 2010
Příspěvků: 190  

Příspěvek č. 3

hoj,mám orcu přišroubovanou k lamino deskám co z nich mám box, takže přidělání na stěny skoro nic nestálo . Metráž se zdála v poho ,bral jsem 7,5m a to tam aj bylo .
odraz se mě zdá zepší než diamantovka která byla v boxu dříve . A hlavně se mě líbí že při rosení zůstávaly na diamantovce mapy po zaschnutí a na ORCA nic .
takže tak ...

Old Post 10-12-2015 v 19:31 PM
chuta je offline   Profil uživatele chuta   Find more posts by chuta   Foto galerie člena chuta   Click here to Send chuta a Private Message   Add chuta to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JAHmaican
rasta herbsman

Karma uživatele JAHmaican - 94% Pěstitelská

Registrován: Apr 2006
Příspěvků: 881  

Příspěvek č. 4

Taktéž jí mám.
Pravda, cena naddimenzovaná, ale jinak si nemůžu stěžovat.
Kromě již výjmenovaných kladů vidím ještě velké plus v její údržbě.
Jednou začas stříkám savem, nebo čistím lihem. Už jí mám asi 4 roky a je stále jako nová.
Tím pádem s Guerillou nemůžu souhlasit, jeví se mi jako nejodolnější ze všech folií.

!!!CHLASTAFARI!!!

Old Post 10-12-2015 v 20:22 PM
JAHmaican je offline   Profil uživatele JAHmaican   Find more posts by JAHmaican   Foto galerie člena JAHmaican   Click here to Send JAHmaican a Private Message   Add JAHmaican to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
guerilla
Stálý Člen

Karma uživatele guerilla - 97% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 462 

Příspěvek č. 5

Prošly mi rukama čtyři "7,5m" role, vždy chyběl kus, cca 4-5% z celkové délky. To je k nasrání nejvíc.

Subjektivní hodnocení odolnosti zatím do kladů ani záporů neuvádím záměrně, nemám s ní zatím dlouhodobější zkušenosti. Otírat se určitě dá, o tom pochyb není, ale trochu se mi trhala na vlákna jak když se trhá čtvrtka.

"Mít rád lidi a milovat lidi, to je celé tajemství a snad jediný recept na štěstí. "

Old Post 11-12-2015 v 10:09 AM
guerilla je offline   Profil uživatele guerilla   Find more posts by guerilla   Foto galerie člena guerilla   Click here to Send guerilla a Private Message   Add guerilla to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JAHmaican
rasta herbsman

Karma uživatele JAHmaican - 94% Pěstitelská

Registrován: Apr 2006
Příspěvků: 881  

Příspěvek č. 6

Ale musim uznat, ze kdyz se mi prvne dostala do ruky,byl jsem nasranej co jsem to koupil za predrazenej papir. Ted uz to ale vidim jinak.

!!!CHLASTAFARI!!!

Old Post 11-12-2015 v 10:51 AM
JAHmaican je offline   Profil uživatele JAHmaican   Find more posts by JAHmaican   Foto galerie člena JAHmaican   Click here to Send JAHmaican a Private Message   Add JAHmaican to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DOCtom
Stálý Člen

Karma uživatele DOCtom - 97% PěstitelskáKarma uživatele DOCtom - 97% PěstitelskáKarma uživatele DOCtom - 97% PěstitelskáKarma uživatele DOCtom - 97% PěstitelskáKarma uživatele DOCtom - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 196  

Příspěvek č. 7

Čau G. Vyplatí se, pokud chceš box využívat dlouhodobě. Velké pozitivum je její velká pevnost, údržba, rozptyl světla, trvanlivost.
Já když jí kupoval, tak jsem stál u toho, když mě to řezal, takže problém s délkou jsem neměl. Myslím, že to rozhodování je jako při koupi auta. Taky se nedíváš jen na to, jestli jede. :-)
Jinak s tím trháním je to divný, páč tu co mám já, tak je to jak nějaký plast. Pokud není nařízlá, tak ji v ruce nepřetrhnu.

Old Post 11-12-2015 v 13:04 PM
DOCtom je offline   Profil uživatele DOCtom   Find more posts by DOCtom   Foto galerie člena DOCtom   Click here to Send DOCtom a Private Message   Add DOCtom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
spachal
Stálý Člen

Karma uživatele spachal - 75% PěstitelskáKarma uživatele spachal - 75% PěstitelskáKarma uživatele spachal - 75% Pěstitelská

Registrován: Oct 2014
Příspěvků: 453 

Příspěvek č. 8

Take pozitivni zkusenosti. Box jsem udelal DYI, drevena konstrukce z tramku a desek, ORCA folii jsem proste sponkama 'nastrilel' do dreva tramku, prelepil zvenci na hranach cernou duct tape a jako predni stenu jsem folii v oblouku rozriznul a nasil zip. Vse naprosto v pohode, zadne trhani, i to sesiti drzelo naprosto v poradku (s popruhem podsitym zipem, kvuli prosvitani svetla).

Udrzba paradni, lehce omyvatelne, odraz svetla neposoudim, ale docela bych veril tomu, ze je spickovy (v porovnani s ruznymi diamant ap. foliemi).
Vzhledem k tomu, ze to neni kratkodoba investice, najisto se vyplati. Kdyz uz davame takove prachy za svetlo, je pak skoda, kdyz se vcelku dost velka cast neodrazi a 'zustane na stenach' ..

Old Post 11-12-2015 v 18:52 PM
spachal je offline   Profil uživatele spachal   Find more posts by spachal   Foto galerie člena spachal   Click here to Send spachal a Private Message   Add spachal to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kominar
Nový Člen

Karma uživatele kominar - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2017
Příspěvků: 12  

Příspěvek č. 9

zdravim mam box vysoky dva metre otazka ci je nutne orca foliu nalepit uplne do vrchu a dole pripadne ci nestaci aktivny pas nad kvetinacmi a pod lampou ledideal

Old Post 24-06-2018 v 13:26 PM
kominar je offline   Profil uživatele kominar   Find more posts by kominar   Foto galerie člena kominar   Click here to Send kominar a Private Message   Add kominar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zedy
Vidlák Hlínomil

Karma uživatele Zedy - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 1831 

Team Member: MOD

Příspěvek č. 10

Jo Orca je celkem drahá, tak jestli řešíš každou Ká,- tak ji vylep pouze do tý výšky kam vytáhneš stínidlo a tam kam ti dosáhne rozptýlený světlo.

Old Post 24-06-2018 v 20:41 PM
Zedy je offline   Profil uživatele Zedy   Find more posts by Zedy   Foto galerie člena Zedy   Click here to Send Zedy a Private Message   Add Zedy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Zedy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kominar
Nový Člen

Karma uživatele kominar - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2017
Příspěvků: 12  

Příspěvek č. 11

zdravim vie tu niekto poradit kde sa da zohnat orca folia v normalnej cene pre slovensko vdaka

Old Post 28-06-2018 v 19:53 PM
kominar je offline   Profil uživatele kominar   Find more posts by kominar   Foto galerie člena kominar   Click here to Send kominar a Private Message   Add kominar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
GrowPlace
Stálý Člen

Karma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% Pěstitelská

Registrován: Feb 2018
Příspěvků: 677 

Příspěvek č. 12

To: kominar
Ahoj. Muzu ti udelat dobrou cenu na ORCA folii. Na Slovensko posilam tez.

Grower sponzor

Old Post 05-07-2018 v 20:33 PM
GrowPlace je offline   Profil uživatele GrowPlace   Find more posts by GrowPlace   Foto galerie člena GrowPlace   Click here to Send GrowPlace a Private Message   Add GrowPlace to your buddy list     Navštiv homepage uživatele GrowPlace! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kominar
Nový Člen

Karma uživatele kominar - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2017
Příspěvků: 12  

Příspěvek č. 13

mam zaujem napis mi na krakon@azet.sk

Old Post 06-07-2018 v 16:16 PM
kominar je offline   Profil uživatele kominar   Find more posts by kominar   Foto galerie člena kominar   Click here to Send kominar a Private Message   Add kominar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Warema
Stálý Člen

Karma uživatele Warema - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2018
Příspěvků: 63  

Příspěvek č. 14


mam orcu a spokojenost, prichytnul jsem nastrelovacim "konikem".

Old Post 31-10-2018 v 17:15 PM
Warema je offline   Profil uživatele Warema   Find more posts by Warema   Foto galerie člena Warema   Click here to Send Warema a Private Message   Add Warema to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Krteček1
Stálý Člen

Karma uživatele Krteček1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele Krteček1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele Krteček1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele Krteček1 - 97% Pěstitelská

Registrován: Jan 2018
Příspěvků: 207  

Příspěvek č. 15

Ahoj já jsem jí přilepil oboustrannou lepicí páskou. v Boxu se úplně rozjasnilo.

Ať už máš celopéro, hátéčko, nebo žiletku, všude se musí makat... A to nemluvim o fetbajku!

DP Think different, hydro, porovnání světel Mars hydro vs moje DIY Vero 29

Old Post 25-11-2018 v 10:00 AM
Krteček1 je offline   Profil uživatele Krteček1   Find more posts by Krteček1   Foto galerie člena Krteček1   Click here to Send Krteček1 a Private Message   Add Krteček1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 08:57 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8361140 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív