Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Dalsi me organicke pesty....
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 6 7 8 9 10 »
Autor
Téma 
odo
Stálý Člen

Karma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 1366  

Příspěvek č. 113

dramatizuješ zase!
Veľa vecí naraz zmenených. Voda z kohutika má cca Ec.0,4, k tomu melasa a zvýšené hnojenie s BB a pri tom máš ešte pociť, že máš deficit calmag!?
:-)
ˇŽe by bola stará melasa s namnoženými baktériami? No neviem aké by to boli baktérie, ktoré uškodia kytkám. Ja si dávam bežne za lyžicu melasy najprv do tlamy a potom kytkám a všetko ide ok.
Že by melasa neutralizovala?- no, nie som botanik, ale ak to povedal, tak to tak asi bude. Ja to až tak vedecky neriešim, Zalial by som čistou vodou. Bežne tak postupujem. Držať sa 1 modelu je predpojatosť - je to stále iba burina

Old Post 02-07-2018 v 20:26 PM
odo je offline   Profil uživatele odo   Find more posts by odo   Foto galerie člena odo   Click here to Send odo a Private Message   Add odo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 114

Ano, Melasa udajne odsoluje substrat.
No myslel jsem to tak ze jako mohla byt uz zkazena .

Old Post 02-07-2018 v 20:41 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 115





23 Den-12/12

Fikusi- Prisel jsem na zvlastni fenomen u te Cannalope Hase!

Vis jak si psal ze uz opravdu ve 45 dnu byla hotova. Tak byla ale oni maji mlecne trichomy uz ve tretim tydnu takze zralost bych mozna podle toho moc neurcoval.
Ze zvedavosti jsem dnes kontroloval mikroskopem trichomy a zjistil jsem ze trichomy jsou uz davno vsechny mlecne , dokonce i u tech mensich palicek .
U te super-minipalicky co jsem utrhl ze spodku, byla to ta nejmensi palicka co jsem v boxu nasel ,na kterou nesvitilo vubec ani svetlo, abych to nafotil tam sice jeste nejsou sice uplne vsechny mlecne ale jak muzes videt na fotce tak i tam jich je minimalne vetsina mlecnych.
Nechtel jsem trhat vetsi kvet kvuli foceni, byla by to skoda.
U tech malinko vetsich a velkych jsou trichomy 100% vsechny mecne.

Takze myslim ze si to tam mohl jeste klidne tyden-dva nechat a mozna ucinky by byly jeste mozna silnejsi. Tim sem chtel rict ze kyby ses na to kouknul mikroskopem o 14 dni drive tak bys napsal ze to uz bylo vazne zrale v 31.dnu kvetu.
Co si o tom myslis?
Tohleto sem teda jeste nikdy nevidel a hledal jsem to na netu a nic podobneho jsem ani nenasel. Setkal se s tim nekdo , ze by trichomy byly mlecne uz skoro od zacatku kvetu ???

Naposledy upravil Madical-Strains 03-07-2018 v 18:44 PM

Old Post 03-07-2018 v 08:28 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 116

Nejrychlejsi odruda na svete -Cannalope Hase !!! 23 dnu 12/12
Kam se na ni serou automaty.
Dneska kosa !!!

Old Post 03-07-2018 v 18:41 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
odo
Stálý Člen

Karma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 1366  

Příspěvek č. 117

Mal by si nejaké paličky sundať skôr a sušiť v pohári na neskoršiu ochutnávku, prípadne porovnávanie účinkov.
Myslím to celkom vážne.

Old Post 04-07-2018 v 06:29 AM
odo je offline   Profil uživatele odo   Find more posts by odo   Foto galerie člena odo   Click here to Send odo a Private Message   Add odo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fikus37
Banned

Karma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 1692  

Příspěvek č. 118

Já se držel podle matkare a ve 45 dnů kosil. Mikroskop jsem použil až ve 40 dnů a pak každý den. Ve 45 se mi to zdálo tak akorát.

Old Post 04-07-2018 v 07:16 AM
fikus37 je offline   Profil uživatele fikus37   Find more posts by fikus37   Foto galerie člena fikus37   Click here to Send fikus37 a Private Message   Add fikus37 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 119

Odo- Odpoledne jsem pozval kamarada na malou ochutnavku, tak vecer maly update.
(pokud teda vubec prijde)
Uz pro nej rychlo-susim 5 malinkatych spodnich mini-palicek.

Fikus. - Jasne proc brat mikroskop driv, ja sem se koukal na ty fleky na listech tak kdyz uz sem mikroskop mel v ruce tak ze zvedavosti sem na ne kouknul.

Ja jim dam 51-55 dni pokud zustanou trichomy stale mlecne, pokud zacnou jantarovatet uz ve 45 dnu tak je asi seknu jako ty.

Old Post 04-07-2018 v 12:05 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 120

Takze ...vzorecek otestovan .
Chut sladka dost stiplava .Cisty dlouhy High, legracni smich, vubec to neslo do tela.
Energicky jak prase, soustredivy..
A pry to urcite nebude ta Cannalope Haze od Fikuse, dokonce i jinou chut to prej ma.
Zadna Melounova vune jak pise DNA-Geneics ale spis citrusova. Mel sem tu cest vyzkouset oboje.

Jediny minus ktery me dost mrzi je ze to kamose hrozne rozkaslavalo, snad pri kazdym sluku.
Ale doufam ze az to bude hotovy a po Flushi tak snad ten kasel to nebude uz vyvolavat. ...Doufejme.
Ale uz ted ve 23 dnu kvetu ho to zhulilo opravdu radne , takze to by korespondovalo i s temi mlecnymi trichomy. Parada!
BDS bylo udajne sice tak o 2 tridy vys ale nesmime zapomenout ze to je nedozrale, buh vi jak to bude pusobit za mesic dozrate.

Takze pravdepodobne jsem dostal uplne jiny geny z jiny matky nez jel Fikus.

Old Post 04-07-2018 v 21:30 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fikus37
Banned

Karma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 1692  

Příspěvek č. 121

Tak to nevím. Stavbou rostliny to vypadá stejně. Nemůžeš porovnávat vzorek s 25 dne a s 45 dne. Bude chutnat jináč (aspoň si to myslím, nikdy jsem nehulil ganju ve 25 dní květu).
Uvidíme jak to dopadne.

Old Post 05-07-2018 v 05:24 AM
fikus37 je offline   Profil uživatele fikus37   Find more posts by fikus37   Foto galerie člena fikus37   Click here to Send fikus37 a Private Message   Add fikus37 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 122

Ok, je to mozny a ja i verim ze se to bude jeste samozrejme vyvijet ale moc se mi nezda ze z citrusove vune preskoci na melounovou. Ale jak pises asi to opravdu nelze porovnavat.

Old Post 05-07-2018 v 07:28 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 123






25 Den 12/12

Old Post 05-07-2018 v 10:10 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
odo
Stálý Člen

Karma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 1366  

Příspěvek č. 124

"Chut sladka dost stiplava .Cisty dlouhy High, legracni smich, vubec to neslo do tela"

kks docela zaujímavé veci tu píšete....škoda, že sa to nedá doložiť nejakým labo testom, to by ma fakt zaujímalo.
Presne takéto niečo by som prijal. PokiaĽ by to bolo prepláchnuté, tak by asi nekašlal, to by ale bolo na kvete hnojené fakticky iba cca 15 dni !?
to sa mi nezdá!
Inak štipať to môže aj tým, že to bolo narýchlo sušené. Nemôžeš z toho trochu normálne skosiť, strčiť do pohára a nechať na curringu?
Inak citrusová, alebo melonová chuť súvisí od množstva určitých terpénov. Zrejme terpén, ktorý spôsobuje melónovú chuť tam ešte nie je dozretý.
Máš síce dosť k+ ,posielam ďalšie, lebo si ma inšpiroval!

Old Post 05-07-2018 v 11:06 AM
odo je offline   Profil uživatele odo   Find more posts by odo   Foto galerie člena odo   Click here to Send odo a Private Message   Add odo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 125

citace:
Původní příspěvek od odo

Zrejme terpén, ktorý spôsobuje melónovú chuť tam ešte nie je dozretý.


Tak to me nenapadlo, mozna je to tak , uvidime co se z toho vyvine.

Kazdopadne sem presvedcen ze nebudu mit tak brutalne velky salamy jako mel Fikus !
Uz sem tu nekolikrat videl nazor ze pocet watu nema vliv na velikost kvetu ale na velikost osvicene plochy ale ja se domnivam ze pocet watu urcite bezpochyby velikost palic ovlivnuje.. ..cim mene watu tim mensi paldy.

Old Post 05-07-2018 v 16:03 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
odo
Stálý Člen

Karma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 1366  

Příspěvek č. 126

JAsneee!
Daj tam ešte jeden panel a uvidíš tie bomby! :-)


Old Post 06-07-2018 v 04:57 AM
odo je offline   Profil uživatele odo   Find more posts by odo   Foto galerie člena odo   Click here to Send odo a Private Message   Add odo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fikus37
Banned

Karma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 1692  

Příspěvek č. 127

Já měl ve 25 dnů, taky takové hlavy.

Old Post 06-07-2018 v 06:42 AM
fikus37 je offline   Profil uživatele fikus37   Find more posts by fikus37   Foto galerie člena fikus37   Click here to Send fikus37 a Private Message   Add fikus37 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 128


To by se musely od ted mega-nafukovat aby to stihly. tak to by byla parada !

Hosi ...hosi...Tak prehnojeny ani spaleny to bohuzel taky nebylo ty puvodni deficity na listech , jak sem puvodne tipoval ten vapnik.
Jednou jsem je nepohnojil a uz se zacal projevovat na spodnich listech deficit dusiku viz foto..... a zezloutlo hned par spodnich listu a to udajne "spaleni" se jeste vice zhorsilo , takze to neni prebytek ale nedostatek tak jsem jim zase vcera vecer opet nalozil Biobizz a ted zkusim pridavat Melasu do kazde zalivky z Biobbizem ,2 cajove lzicky.

Takze i botanic z botanicky zahrady nakonec selhal !
Tvrdil me , je to prehnojene , klidne 2x vynechej Biobizz a uvidis sam ze spoky na tuty nezacnou zloutnout , tim se potvrdi to prehnojeni.
Takze nakonec to bude preci jen ten vapnik . Je videt ze uz se trosicku , malicko vyznam ...

Naposledy upravil Madical-Strains 06-07-2018 v 08:49 AM

Old Post 06-07-2018 v 08:27 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 16:08 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 6 7 8 9 10 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7868830 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív